ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Trawa organizuje...

pią, 24 marzec 2006 15:33:53 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena

Powszechnie nam znany gracz Czarnych Panter - Thrawn zwany również Trawą postanowił zrobić coś z tą sceną. Sam pomysł ujawnił już kilka dni temu i z tego co mogliśmy zobaczyć na ircu chętnych do pomocy nie brakowało, dlatego wśród grona organizatorów zobaczymy takie osobowości jak: Mav_, nexhia, Lord oraz d4widoV, są to osoby dobrze nam znane, a ich doświadczenie miejmy nadzieje pozwoli nam uniknąć wszystkich problemów związanych z pucharem. Sam jako gracz, apeluje o rozwage przy wysyłaniu zgłoszeń, nikt chyba nie chce widzieć wygranych przez w/o. Co można powiedzieć o samym pomyśle? Chyba każdy się ze mną zgodzi, że tego brakowało już od dawna, bo pomimo prób ze strony niektórych klanów do większych imprez nie doszło.

Krótkie informację dotyczące pucharu:

Główny organizator: P|Thrawn

Pomocnicy: Mav_, Nexhia, Lord, d4widoV

Rodzaj gry: 1v1, vq3

System rozgrywek: DE32 lub DE16 (w zależności od ilości zapisanych graczy)

Pojedynek: BO3 (czyli gra się do 2 wygranych)

Zapisy trwają od 23.03 do 02.04.2006 r. do godziny 13:00

WIELKI start: 02.04.2006 r. godzina 15:00

Jak możemy się dowiedzieć od samego twórcy projektu na dniach ma ruszyć strona na której będzie można zobaczyć zapisanych oraz główne informację. Thrawn postarał się również o GTV na którym będziemy mogli oglądać co ważniejsze pojedynki - hunter.splatterworld.de
No i oczywiście najważniejsze! Zgłoszenia wysyłajcie na mail: [email protected] lub rozmawiajcie osobiście z graczem Panter na kanale #quake3.pl w sieci quakenet. W formularzu zgłoszeniowym musicie wysłać nick oraz guid, czyli standardowe informację.

EDIT: Mała zmiana planów, jak właśnie zostałem poinformowany została zmieniona data startu. Na całe szczęście tylko o 1 dzień, z 1go na 2gi kwietnia. Dowiedziałem się również, że została dodana mapa cpm1a niektórych może to poważnie zmartwić ;-) innym daje nowe szanse. Ogłoszenie zapisów 02.04.2006 r. od 13:00 do godziny 14:00 na IRCU

bamc | 2006-03-24 15:47:46 +0100

to turniej online ? bo nie ma nigdzie napisane :P tyle ze po GTV mozna sie domyslic :P

markolm | 2006-03-24 16:20:40 +0100

jednodzniowy online

voodoo|norad | 2006-03-24 16:47:03 +0100

Trawa organizuje u siebie w domu.

THRAWN | 2006-03-24 17:09:50 +0100

dzieki :)

Mapy:
ztn3tourney1
pro-q3dm6
q3tourney2
pro-q3tourney4
hub3aeroq3

jarq. | 2006-03-24 17:22:51 +0100

a gdzie dm17???

:D

fajnie ze znow cos sie dziac bedzie ;)

THRAWN | 2006-03-24 18:51:05 +0100

jarq. jak chcesz zagrac dm17 to wpadnij na nocke/lan we Wroclawiu ! pukniemy se , link:

www.q3arena.gry.imro.pl/board/?action=post&fid=88&tid=19458&odk=0&str=1

PS: i wez lopeza :D

voodoo|norad | 2006-03-24 19:14:43 +0100

Ja moge zagrać, ale jak ktoś weźmie hub to biore w/o :D

kos | 2006-03-24 20:11:24 +0100

@#$% nie będzie mnie 1 i 2 kiwtenia ehh ja @#$% a tyle czekałem na jakiś turniej 1v1 on-line ;/

THRAWN | 2006-03-24 20:36:21 +0100

jak wszystko bedzie cacy to bedzie kolejna edycja na ktora bedziesz mogl sie zapisac albo zapraszam na zagranicznego odpowiednika co sie zwie #euro-quakers :)

eng | 2006-03-24 21:25:57 +0100

a co ty taki mily dla kazdego , huh ?

kos | 2006-03-24 22:33:17 +0100

na euro-q mam o dużo za słabego pinga wystarczy mi że grałem euro esl 2v2 z pingiem 130 ;/

m1ru | 2006-03-24 23:40:01 +0100

ale konkret news !
dopiero z komentarzy sie dowiedzialem ze to 1on1 vq3 turniej :p

jarq. | 2006-03-25 01:00:14 +0100

nie narzekaj - ciesz sie ze jest! :)

Thrawn - postaram sie wpasc do wrocka :P

voodoo|norad | 2006-03-25 11:49:51 +0100

Eee m1ru to przecież strona o freez 1.11 cpma 7v7

Gravatar

Mani | 2006-03-25 13:58:31 +0100

A ja jak zwykle nei wiem o co chodzi :/ :]

m1ru | 2006-03-25 14:28:39 +0100

aaaaaaaahaah dopiero teraz zwrocilem uwage na autora newsa : DDD nie mam pytan ;asd

Gravatar

Ph@nT | 2006-03-25 17:02:16 +0100

spoko demka z turnieji quake.gourl.org

THRAWN | 2006-03-25 17:40:14 +0100

Ph@nT nc

eng | 2006-03-25 19:53:48 +0100

ban him !

voodoo|norad | 2006-03-25 23:15:02 +0100

m1ru - www.sciema.czuby.net/alex/krs.mp3
specialnie dla Ciebie

Pawuj | 2006-03-26 09:59:02 +0200

ja sie zapisalem ;)
lol norad :D kto to nagrywal? :D

rAko | 2006-03-26 11:34:28 +0200

Ho ho... To cpm1a sie teraz na vq3 gra.. Mhmhmm...

THRAWN | 2006-03-26 12:01:08 +0200

cpm1a nie od teraz sie gra tylko wczesniej tez 0_o

voodoo|norad | 2006-03-26 14:49:54 +0200

pawuj - alex ;qqq

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63