ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



TRI - Grupy

pią, 13 wrzesień 2002 15:16:00 | Autor: rauf | Quake 3 Arena

Dziś o godzinie 15:00 zostały rozlosowane grup do ligi TRI "The Real Instagibbers" i oto one :

Grupa A

1.NW

2.AoD

3.DA

4.[Bf]

5.Gd

6.WAR

7.|r|

8.]F[

Grupa B

1.M@W

2.pro

3.[A]

4.CoD

5.dx

6.c4

7.TT

8.Km

Grupa C

1.UvM

2.t5

3.C'n'K

4.cW

5.WoP

6.q5

7.cD

8.nbk

Grupa D

1.Bkp

  1. sT|

3.h'

4.a5

5.[f]

6.d303

7.KtB

8.Fbi

Oświadczam jako organizator ligi losowanie zostalo przeprowadzone zgodnie z regulaminem. Losowała osoba nie związana z gra Quake 3 Arena (moja siostra =] )

log | 2002-09-13 16:27:14 +0200

na stronie ligi znalazlem w dziale sedziowe eXclu-war..
a czy to nie ten sam co gral jaki |r|costam? ten ze zbotem co umiescil wallhackowy screen na www?
cos mi sie wydaje ze to ten sam. No to sama smietanka prowadzil ligi. Najpierw sprawa ect teraz tri...
a moze to reszta ludzi jest niemormalna ci ktorzy graja bez zbotow? sam juz niewiem

BobeK | 2002-09-13 16:37:54 +0200

((((((((((((((((((((((: #2

freak | 2002-09-13 16:44:07 +0200

jak sierotka wystąpiła sistra rauflbloda =)))

Shadow | 2002-09-13 17:37:52 +0200

No dla pewności ja bym poprosił zdjęcie siostry :P

BobeK | 2002-09-13 18:02:50 +0200

jak zobaczylem sedziuF od ligi to mi az lac sie zachcialo :]]] ale gie-el czyli gut-lak

Gravatar

rauf | 2002-09-13 18:05:21 +0200

no wienc jesli wam sie nie podoba to moze wy kogos zaproponujecie

Gravatar

rauf | 2002-09-13 18:15:42 +0200

ktos cos chce od mojej siostry qwa ??? wpierdol ?? :D nie no :D

nsx | 2002-09-13 18:38:07 +0200

grupa D najprostrza

*M4STER* | 2002-09-13 18:44:37 +0200

"No dla pewności ja bym poprosił zdjęcie siostry :P"
fłaśnie ;)

Gravatar

Yoozeq | 2002-09-13 19:03:57 +0200

Haha z sedziami to rzeczywiscie lol. Exclu ma bany na wiekszosc serwoof teraz, hehe. A klan WaR niestety przestal istniec (tymczasowo).

SAI4H | 2002-09-13 21:21:28 +0200

cos st macie slaba grupe ;P ogolnie jakas taka niemrawa wsrod tych wszystkich (oprocz h') cos mi tu nieladnie pachnie :P

SAI4H | 2002-09-13 21:23:29 +0200

zgadzam sie z trancem :P

nsx | 2002-09-13 21:57:04 +0200

h' musialo sporo zaplacic :P

log | 2002-09-13 23:29:46 +0200

"no wienc jesli wam sie nie podoba to moze wy kogos zaproponujecie"

niepodobają nam sie zbociarze przedewszytkim, reszte pierwsze widze wogole :D

Gravatar

rauf | 2002-09-14 09:39:48 +0200

qwa co macie do mnie ? ja nic nie zrobilem ja nie losowalem wienc nie do mnie tylko do mojej sirody oks ?

Gravatar

rauf | 2002-09-14 09:41:03 +0200

przy okazji kto oto cenik :

50 goli 1 mecz wygrany
100 wyjscie z grupy
a 300 mozecie wygrac lige ok ?
do mnie na gg jak by co h' zapiacilo za grupe 75 + vat
2084752 moje gg

bryan | 2002-09-14 09:50:12 +0200

pomysl z tri dobry bylby jeszcze lepszy uwazam ,gdyby liga byla prowadzona na custom-maps a nie na standardach ... poczekamy -zobaczymy co nam zaoferuje liga CA ktora mam nadzieje ktos sprobuje zorganizowac (ospca1 ?:>) - ja bym wtedy poponowal mapki tylko z osp

BobeK | 2002-09-14 11:07:32 +0200

a ja sie nadal smieje z sedziuf... :D

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-14 11:28:39 +0200

bo jebne... nie wiedzialem, ze moj klan nazywa sie Mad and Work i ze taka nazwa ma jaki kolwiek sens :>. "Wściekli i praca" :D. To cos jak "smutny i makaron". Heh...

obni | 2002-09-14 11:33:26 +0200

jest jesteśmy w D

:D

ash | 2002-09-14 11:34:16 +0200

sciana

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-09-14 12:27:20 +0200

"moj klan nazywa sie Mad and Work i ze taka nazwa ma jaki kolwiek sens :>. "Wściekli i praca" "

Slave:
raczej "szaleńcy w robocie", "walnięci przy robocie"
Nazwa? Jedna z moich ulubionych. "Down under" i klimat lat 80 tych. Już tłumaczę: był taki zespół o nazwie Men At Work. SKojarzenie narzuca mi się aż nadto nachalnie i oblewa ciepłem :)
I to wspaniałe użycie ligatury, którą niektórzy kojarzą tylko z małpą nie zdając sobie zupełnie sprawy z jej prawdziwego znaczenia. @ znaczy at - nie and
M@W miodna nazwa, chwała wynalazcy.

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-09-14 12:38:13 +0200

Prostuję:
oczywiście wiem, że Ty wiesz to wszystko Slave, więc nie powinienem Ci umieszczać jako adresata postu - tak wyszło... :)

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-14 12:55:51 +0200

no dokladnie ja to wszystko wiem i dlatego napisalem poprzedniego posta :D. Mad at Work, a nie Mad and Work :). A ze walnieci w robocie jestesmy to juz ja i Sh1eldeR wiemy po naszym zachowaniu w szkole (a szkola to jakby nasza robota jak narazie :P). Z reszta... nie tylko w szkole :P.

*MR.GOD* | 2002-09-14 23:40:18 +0200

hehe 3-5 klanof z 1.11 :D moze cnk cos wskura reszta nic :DDDD tylko wspomnienia z gry z dobrymi klanami :D

Gravatar

rauf | 2002-09-15 12:46:29 +0200

jesli wam sie cos nie podoba w dzile sedziowie moge to zmienic np moze wywalic kilka osub ex... oraz kilku kolesi ale kto za nich wejdzie hym... chcial bym miec sedziow znanych i odopowiedzialnych a ja dalem tch ktorzy troche znam z neta chcial bym miec sendziowa takich (harp , wizard , nonsens , oraz c4 )

*M4STER* | 2002-09-15 22:15:03 +0200

GOD gracie tam.. (znaczy sie twoj klan) :D
nie wiem w jakim teraz jestes bo ostatnio jakso nazwe zmieniał :D

ziemba | 2002-09-16 19:22:32 +0200

ej kiedy zaczynamy gac, bo juz nie moge wytrzymac ?? :D i kiedy tn nowy PR bedzie, bo napewno kilka klanow moze sie pobawic OGC :P (ten radioaktiv czy jak tam ---- ci od screna )

a ST zaplacislismy 1000000000 marek w zlocie za grupe :D wiec ST nie zanizajcie dochodow!! i tak wiem ze chcecie zaplacic jak najmniejszy podatek dochodowy :D

szacuken i GL w lidze :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63