ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



tri padlo? (edit: Dr. X mota)

wto, 19 listopad 2002 20:19:18 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

takiego maila dostalem

"*Cześć, chciałbym Cię poprosić o wrzucenie tego na orga:

Chcę przekazać że TRI zakończyła swój żywot. Nikt nic nie robi, a

samemu ciągnąć mi się tego niechce. Raufblood też zrezygnowal, a

reszta refów sobie olewa. Tak więc koniec z TRI :(. Of coz jak ktoś

chce ją dociągnąć do końca to nie ma sprawy, zapraszam na moje gg.

r25|WuErKa*"

Nie wiem czemu ta liga pada skoro na ich www pisze ze maja do zagrania pare meczów...

edit:

Wlasnie napisal do mnie jeden z organizatorow TRI;

liga trwa nadal, mecze macie rozgrywac.

"Dr. X" znowu zadzialal i wlamal sie na konto jednego z orgow,

skad wyslal do mnie maila z ta trescia. Widac koles sie niezle uparl ;)

Jak na razie Dr. X vs liga TRI 2:0 ;)

baxowy | 2002-11-19 20:19:56 +0100

chore to jakies

*M4STER* | 2002-11-19 21:10:56 +0100

heh

bryan | 2002-11-19 21:31:01 +0100

musialo pasc- taki tryb gry jest na dluzsza mete malo atrakcyjny

obni | 2002-11-19 22:19:12 +0100

:/
trudno

Gravatar

fReak-kiD | 2002-11-19 23:27:33 +0100

Wiedzialem ze ta liga dlugo nie wytrzyma :)

host | 2002-11-19 23:41:27 +0100

no i lol

Lucas_1 | 2002-11-19 23:41:48 +0100

Polska klasyka...

harpagan | 2002-11-20 00:06:33 +0100

jak dla mnie to wcale nie musialo sie tak skonczyc
tyle ze jak prowadzeniem ligi zajmuja sie osoby malo odpowiedzialne to tak czesto bywa :/

Chaos | 2002-11-20 02:20:44 +0100

jak raufblood to robil to wiadomo ze dzieciak nie pociągnie

Gravatar

JarlB | 2002-11-20 05:37:09 +0100

oni nie sa nie odpowiedzialni, moim zdaniem brak im doswiadczenia w tego typu dziedzinach, natomiast maja checi prowadzenia czegos takiego, gdyby ktos ich wspomogl, ktos z pewnym doswiadczeniem to liga na pewno odniosla by sukces....no coz jest jak jest.....

Gravatar

StaryOrgowicz_465 | 2002-11-20 08:04:17 +0100

Liga by nie padla gdyby prowadzil ja ktos z orga a nie jakis WRK ktorego malo kto zna.

Duncan | 2002-11-20 09:32:50 +0100

Szkoda.. wielka szkoda. "A miało być tak pięknie.." :/ .

slawek | 2002-11-20 09:54:18 +0100

Fragmatic dobrze napisał.

ziemba | 2002-11-20 11:14:12 +0100

ja wiedzialem ze tak bedzie !!!!!!!1

Gravatar

StaryOrgowicz_49 | 2002-11-20 12:21:53 +0100

a z1emba tak bardzo lubial ta lige :)

Gravatar

StaryOrgowicz_47 | 2002-11-20 13:46:21 +0100

ej @#$% nie pisalem takiego maila to ten dr. x to pisal !!!!!!!
i pozatem nei podpisuje sie r25|wuerka jak maile wysylam !!!

Gravatar

StaryOrgowicz_47 | 2002-11-20 13:48:13 +0100

aha i jeszcze jedno liga trwa !!! i

Gravatar

rauf | 2002-11-20 13:48:21 +0100

MY zwalacie all na organizacje i to jest blad all bylo ok serwery refowie i inne sprawy bylo tez i 16 klanow kiedy zeczela sie 1 kolejka to byl to istany koszmar nikt nie chcial grac moze 3 4 klany reszta oddawala w/o wienc wuerka i ja postanowilismy koleje przedluzyc o 1 tydzien bez skutku z 2 kolejka bylo by pewni to samo wienc sie wycofalismy

Gravatar

StaryOrgowicz_435 | 2002-11-20 15:53:49 +0100

tuy Rauf jesem u seto @#$% to co weszlo na moje konto ale juz mam moje haslo lol

Gravatar

StaryOrgowicz_465 | 2002-11-20 21:00:31 +0100

Bierzcie przyklad z ligi CNL tam juz rozegrali pelno meczow i jest spox.

kaboom | 2002-11-20 21:07:00 +0100

ej dajcie sobie juz spokój z tą ligą, bo jak widać nikomu sie nie chce w niej grac, a tylko pan X sobie po kolei storny hackuje :P

akir | 2002-11-20 21:35:56 +0100

a ja mam to wszystko w dupie :)

Gravatar

StaryOrgowicz_49 | 2002-11-20 23:35:23 +0100

ma ktos gg do pana X'a :) ? Moze wkoncu my traafimy gola i bedzie 2:1 dla X'a :)

Gravatar

JarlB | 2002-11-21 05:49:13 +0100

ciastko, piszac tego komensta twojego jest juz po dobranocce, nie powinienes juz spac ? :DD

Gravatar

StaryOrgowicz_49 | 2002-11-21 12:16:57 +0100

fragmat1c to fajnie masz jak tak wczesnie spac chodzisz :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63