ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Trochę więcej o Elpajuo

sob, 22 listopad 2003 10:58:54 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Septik, znany na ESReality z umieszczania ProModowych wywiadów i tym razem nie zawiódł fanów tej platformy. Jego ofiarą padł, nie kto inny jak Elpajuo (kolega klanowy zik'a w Styles Unknown), top 32 QuakeCon, zwycięzca znanego wszystkim Challenges 3 i triumfator niedawno rozgrywanego turnieju GGL.

W wywiadzie wiele ciekawostek na temat wenezuelskiego gracza. Przeczytamy oczywiście kim jest, o jego początkach z grami komputerowymi, duelowaniu, sukcesach, stylu gry, jego zdaniu na temat CPMa i wiele, wiele więcej...

Naprawdę przyjemny wywiad czeka na Was tutaj.

Jak można się zorientować Elpajuo nie kończy się na CPMa. Gracz ostatnimi czasy próbuje swoich sił w vQ3. Niedawno rozegrał dwa duele, na pro-q3tourney4, z elitą światową. Jego przeciwnikami byli Daler i ZeRo4. Oczywiście pojawiły się dema z tych spotkań, dostępne do ściągnięcia z Cyberfighta:

GL na vQ3 i dalszych sukcesów na CPMa, Elpajuo.

MsT | 2003-11-22 16:04:27

wywiad ten zostanie przetlumaczony u nas na q3arena.gry.wp.pl/promode :O dzis wieczorem powinien byc

SAI4H | 2003-11-22 16:19:44

Podlinkuje, daj znac jak bedzie. :D

Yeltzyn | 2003-11-22 16:21:22

W sumie wywiad spoko (strona jezykowa tez do przyjecia). Ale po odpaleniu cfg Elpajuo! zdiwily mnie 2 rzeczy:
1. fov 90-95
2. chm jaka on ma klawiature, skoro crouch ma pod altem, a jump na spacji i porusz sie na ed-sf. Mnie by sie palce po tygodniu zwyrodnialy.

Nie widzialem jeszcze .dm_68 ale nie omieszkam spojrzec.

SAI4H | 2003-11-22 16:52:54

Mnie tez dziwi taka konfiguracja, ale to byc moze kwestia przyzwyczajenia.
Jak widac po wynikach Elpajuo i na takich ustawieniach mozna wymiatac.

eng | 2003-11-22 17:54:04

duzo osob uzywa coreaz nizszych fovow wiec to nie powinno byc zaskoczeniem.

Gravatar

seVen | 2003-11-23 21:44:13

Fov to rzecz gustu, duzo ludzi gra na niskim, ja tam wole wysoki, natomiast ustawienie "klawiszy ruchu" na klawie ma bardzo normalne i moim zdaniem dobre, sam gram podobnie....

Yeltzyn | 2003-11-24 11:26:37

przy moim fovie 130, 90 to jest zoom-fov

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. bfr_aka_pablonzo napisał post: @Requiem: ja ostatnio pogrywam ft melodeiro :D wciągnęło mnie na no... / hellou ludziska :)
  2. Requiem napisał post: Fajnie, że ktokolwiek tutaj bywa :D Co tak na co dzień w życiu pora... / hellou ludziska :)
  3. MucieK napisał post: o to już nas troje jest ;) / hellou ludziska :)
  4. bfr_aka_pablonzo napisał post: @MucieK: ja co parę dni też zaglądam :D / hellou ludziska :)
  5. MucieK napisał post: chyba co dwa dni :P ;) / hellou ludziska :)
  6. Requiem napisał post: Tutaj masz Patcha do Q3 oraz linka do ulepszonego silnika Quake3e: ... / eFreeze 1.31 proszę o pomoc.
  7. Requiem napisał post: Tak :D Ja tutaj bywam codziennie :D / hellou ludziska :)
  8. MucieK napisał post: żyje ktoś jeszcze ? ;) / hellou ludziska :)
  9. bit stworzył temat: eFreeze 1.31 proszę o pomoc.
  10. bfr_aka_pablonzo napisał post: @247_QL: qra1337 :D @LongeR HoQ to jest aktywny discord, ctf, tdm ... / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  11. LongeR napisał post: Też szukam kogoś z kim można pograć , jest jakoś aktywny discord z ql? / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  12. k3m napisał post: Dzień dobry :D / Powspominajmy ! :>
  13. Szczawson napisał post: trzeba zatem pograć / 05.06 (sobota) trening
  14. Requiem zaktualizował post: Na wieczór podzielę się z Wami moim nowym filmem - nagrałem kulisy ... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  15. 247_QL napisał post: @bfr_aka_pablonzo: wszystko jasne. Jaki masz tam NICK? / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  1. bfr_aka_pablonzo napisał post: @Requiem: ja ostatnio pogrywam ft melodeiro :D wciągnęło mnie na no... / hellou ludziska :)
  2. Requiem napisał post: Fajnie, że ktokolwiek tutaj bywa :D Co tak na co dzień w życiu pora... / hellou ludziska :)
  3. Requiem zaktualizował newsa: Quake Live Instagib Pickup 3v3 - dołącz do gry!
  4. MucieK napisał post: o to już nas troje jest ;) / hellou ludziska :)
  5. bfr_aka_pablonzo napisał post: @MucieK: ja co parę dni też zaglądam :D / hellou ludziska :)
  6. MucieK napisał post: chyba co dwa dni :P ;) / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Tutaj masz Patcha do Q3 oraz linka do ulepszonego silnika Quake3e: ... / eFreeze 1.31 proszę o pomoc.
  8. Requiem napisał post: Tak :D Ja tutaj bywam codziennie :D / hellou ludziska :)
  9. MucieK napisał post: żyje ktoś jeszcze ? ;) / hellou ludziska :)
  10. bit stworzył temat: eFreeze 1.31 proszę o pomoc.
  11. bfr_aka_pablonzo napisał post: @247_QL: qra1337 :D @LongeR HoQ to jest aktywny discord, ctf, tdm ... / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  12. LongeR napisał post: Też szukam kogoś z kim można pograć , jest jakoś aktywny discord z ql? / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  13. k3m napisał post: Dzień dobry :D / Powspominajmy ! :>
  14. Szczawson napisał post: trzeba zatem pograć / 05.06 (sobota) trening

Pokaż więcej »

Gracze

  1. scisek - 80 pkt
  2. Requiem - 26 pkt
  3. Czarna_Bakłażana - 21 pkt
  4. bfr_aka_pablonzo - 6 pkt
  5. MucieK - 5 pkt
  6. bit - 1 pkt
Zobacz cały »
Zobacz wszystko »

Statystyki graczy ogółem:

  • Wygranych / przegranych: 163276 / 170973
  • Trafień / strzałów: 97258977 / 322570048
  • Fragów / zgonów: 5029245 / 4356508

Więcej statystyk już wkrótce...

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 54