ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Trójmiejska Moc

śro, 22 styczeń 2003 23:32:26 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jest już strona turnieju w Gdańsku, w cafe Dune. Jak czytamy w newsach zostało jeszcze 12 miejsc więc kto mieszka niedaleko - niech się zapisze! Na stronie krótki regulamin, lista zapisanych oraz mapka dojazdowa.

http://aod.ckt.pl/dune - strona turnieju w Cafe Dune

BobeK | 2003-01-22 23:42:21 +0100

By zalozyli alias, to by wygladalo bardziej l33t... :-)
Trojmiejska Moc :-D.

gj czózen

banditos | 2003-01-23 08:50:36 +0100

tyy no niezla ekipka sie zapisala bedzie fajowo:P

banditos | 2003-01-23 08:52:23 +0100

aa i wizi dobra robota nice stronka

]F[m4j4 | 2003-01-23 14:11:17 +0100

spoko stronka..... tylko autorzy przeniesli ja troszke w czasie [zobaczcie na daty newsów:)))] mimo wszystko stronka ok.pozdrafim :))))

Gravatar

wizard | 2003-01-23 14:47:21 +0100

wiem wiem nie chc emi sie tego poprawiac :P

gacU | 2003-01-23 16:43:16 +0100

przecierz ja czózen zrobil:P

Gravatar

R4VeN | 2003-01-23 16:57:38 +0100

lol, ale luda sie wpisało, pogrom - może jednak ruszę dupsko, tylko weź mi tam zrób usb na jakimś kompie z athlonem, to tylko wezme dżiforsa swojego i jakoś się zagra :PP

BobeK | 2003-01-23 17:49:34 +0100

Wy0wnuJ n45! :DD

mayhem | 2003-01-23 18:38:06 +0100

ktos wie jak ustawic sensitiv i accel z xp na 98? ;]
bo mam klopot a nie chce przegrac do minusa z dymkiem ;[

shiv | 2003-01-23 19:50:01 +0100

podajcie tez adres dla kierowcow:P
rzeczypospolitej 33 :>

gacU | 2003-01-23 20:34:17 +0100

a z gdanska gl mozna dojechac Tranfajem nr 2 i 8 :O

Razor | 2003-01-23 21:27:30 +0100

Mnie na tym tunieju bedzie mozna zobaczyc...ale tylko jako spect. GL graczom.

BobeK | 2003-01-23 21:55:58 +0100

Razor will be there! :!

Heh, tylko przygotuj sie na "obowiazkowe 5 zl dla osob nie bioracych udzialu w turnieju" [© wizard] :)). Moze bedzie jakas znizka dla szefa najwiekszego polskiego serwisu o q3? :q

Gravatar

wizard | 2003-01-23 22:04:04 +0100

po znajomosci ;p

Razor | 2003-01-23 22:20:56 +0100

a jak, mozecie odrazu wizard zamowic dla mnie kilka sexi lasek :))) Zeby szefuncio sie nie nudzil :D

jordan | 2003-01-24 10:09:28 +0100

Razor: Nareszcie Cię poznam z reala.. :-PP

Razor | 2003-01-24 10:50:09 +0100

niom, trzeba bedzie jakies browary kupic :) lechy najlepiej :D

shiv | 2003-01-24 19:46:48 +0100

nom ale kupie je dopiero w gdansku bo jakbym je kupil w gdyni to pewnie niedalbym rady wystartowac w turnieju:P

gacU | 2003-01-24 20:09:18 +0100

w rejonie kafe sa chyba 4 monopole :D
zapisalo sie do teraz 40 osob :P

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-01-24 20:34:04 +0100

zycze milej zabawy all!!!

Lucas_1 | 2003-01-25 00:58:00 +0100

Ja zajze na chwile wieczorkiem...

banditos | 2003-01-25 11:49:55 +0100

hehe chyba ten turniej bedzie trzeba zrobic na parkingu ECT LOL

mayhem | 2003-01-25 13:56:47 +0100

chyba ETC

jordan | 2003-01-30 20:14:16 +0100

Razor: Lepsze to są Złote Bażanty! :D Tam lechy ;] chodz? japcok = wino marki wino :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63