ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



True quakers never only frag...

nie, 12 czerwiec 2005 14:55:01 | Autor: move | Quake 3 Arena


...but also defrag

Ciągle na głównym orgu pisze się o ligach, kubusiach i jakimś vq3 na cpma (LOL). Najwyższy czas odsapnąć sobie od tych tematów, zrelaksować się, przygotować wór chipsów i pyfko na ponad 21-minutowy show! Raz na kilka miesięcy zdarza się, żebym odwiedził own-age.com z własnej chęci zobaczenia co nowego się tam ukazało, bo zazwyczaj o najlepszych produkcjach hostowanych przez ten serwis dowiaduję się z newsów na stronkach quakowych. Tym razem takiego się nie doczekałem, znalazłem jedynie wzmiankę na Polish Trickz Center autorstwa Fakety, więc w imieniu kolegów po fachu nadrabiam te przeoczenie. Około miesiąca temu team Black Shadow Pictures z Rosji wyprodukał niesamowity film pt. DeFRaG Revolution. Prace nad nim trwały ponad rok, a demka zrzucone na .avi, muza i wszystko co do zrobienia klipu q3 potrzebne, zajęły jedyne... 160GB. Malutko. Jeśli ktoś spędził tak dużo czasu na wyprodukowanie filmu, trzeba spodziewać się czegoś na pełnym wypasie, czego jeszcze nie było. I powiem Wam szczerze - nie ma możliwości zawiedzenia się! Zobaczycie w akcji najlepszych trickmenów z Rosji, którzy biją mocno wyśrubowane rekordy na swego rodzaju torach przeszkód, używając fizyki ruchu vq3. Wszystko ubrane jest w bardzo miłe dla oka efekty specjalne i świetną muzę idealnie zgraną z akcją filmu. Nie będę Wam opisywał jego treści jak to zazwyczaj robię, bo zepsułbym całą zabawę cieszenia się z oglądania i odkrywania tego samemu. Podrzucam jedynie screeny i dane techniczne, oczywiście o linku do downloadu - nie zapominam.

...::[dane techniczne]::...
* długość: 21min 23secs
* rozmiar: 565MB
* rozdzielczość: 640x480
* video codec: Xvid 1.0.3
* audio codec: Lame MP3

Film ma obecnie 4 mirrory, z których możecie wybierać na stronie downloadu own-age.com: [click]. Osobiście skorzystałem z cyberfighta, gdzie nie trzeba czekać na kolejkę, a transfer nie jest ograniczony. Dużo ściągania, ale wierzcie mi - nie pożałujecie!

...::[screeny]::...

Miłego oglądania :-).

Edit: Mój błąd - nie zauważyłem, że fhantom już napisał newsa o tym filmie, ale jak napisałem w komentarzu poniżej: Podczas codziennego przeglądania orga, nie zauważyłem niusa fhantoma, zapewne dlatego, że zaraz po nim nastąpił news akk0 o PLD. Sorry jeśli kogoś uraziłem :). A ten kto również jest gapą jak ja - ma możliwość oceny czegoś nowego. Link do niusa fhantoma: [click].

v1n5 | 2005-06-12 15:07:46 +0200

move - zonk... zanim napiszesz newsa przegladnij ORGa czy moze ktos juz tego samego nie napisal wczesniej...

fhantom opisal juz ten film...

d00mer | 2005-06-12 15:13:03 +0200

film jest cycuś :D

[BF]M@lin | 2005-06-12 15:18:02 +0200

Przecież już był niułs na orgu o tym filmiku w dniu 02.06.2005 o godzinie 18:30:49 napisany przez fhantom !!!

move | 2005-06-12 15:22:18 +0200

To co, nie zaszkodzi drugi raz :D
PS: Ja go nie zauważyłem przy codziennym przeglądaniu orga, bo zaraz po nim nastąpił news akko o polish divisions (dość rozciągły), a zaraz po nim jailbreak czy jakos tak. Więc myślę, że nie tylko ja przegapiłem ten film :).

gr. | 2005-06-12 15:32:33 +0200

he
wlasnie wydawalo mi sie ze widzialem juz ten film ale myslalem ze moze to podobny xd

Gravatar

revic | 2005-06-12 15:35:19 +0200

move wiecej skrinow dal :q

rAko | 2005-06-12 15:42:45 +0200

Hehe, skoro juz kilka newsow mnie namawia bym obejzal ten film , nie mam wyjscia - sciagam...

[lucas] | 2005-06-12 15:43:17 +0200

zasysam jescze 45 min:(

Gravatar

Free | 2005-06-12 15:49:58 +0200

nie wiem jak was ale mnie drazniły te czarne paski na górze i na dole normalnie az mi sie ogladac nie chciało przez to :/

Mav_8217 | 2005-06-12 16:04:24 +0200

ale ten news i tak zdecydowanie lepszy ;)

fhantom | 2005-06-12 16:52:31 +0200

mav :[ ;D

’’(...)bo zazwyczaj o najlepszych produkcjach hostowanych przez ten serwis dowiaduję się z newsów na stronkach quakowych. Tym razem takiego się nie doczekałem, znalazłem jedynie wzmiankę na Polish Trickz Center autorstwa Fakety, więc w imieniu kolegów po fachu nadrabiam te przeoczenie.’’

ha ! ;)

Tramal | 2005-06-12 17:31:25 +0200

move tutaj chyba tez zadko zdaza ci siezaglądac ;)
www.q3arena.gry.imro.pl/?id=1&akcja=komentarze&n=8860

r3v_M1RO | 2005-06-12 17:48:32 +0200

film jest fullwypas :D
zajebista muza efekty tez czasy na mapach powalaja z nóg. nic tylko sciagac i ogldać bo warto !

Vymmiatacz | 2005-06-12 17:57:51 +0200

Filmik bez wątpienia kopie du.pę. Jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałem.

cocaine | 2005-06-12 20:05:08 +0200

takie sobie :p

Mav_8217 | 2005-06-12 21:33:36 +0200

fhantom - ale mi chodzi o to, że dużo lepiej wygląda :> Jakiś fajny quote na początek, ładna konstrukcja graficzna. Treść raczej taka sama w obu ;)

Jednak samą konstrukcją - Panowie redaktorzy - bierzcie przykład z move’ka! :)

THRAWN | 2005-06-12 22:09:58 +0200

no i kolega spalil newsa ;o

Gravatar

JaraCz | 2005-06-12 22:16:33 +0200

film widziałem i bardzo mi sie podobał osobiście nie pamiętam kiedy tak wysokie oceny wystawiłem ...... na own-age oczywiscie :)

^M^ | 2005-06-13 11:57:29 +0200

hehe, niezly nudex ;-)

Natan1el | 2005-06-18 10:10:31 +0200

Qrcze ja ten film kilka razy sciągałem i albo mi ktoś przerwał jak spałem albo mi prądu zabrakło ale nie żałuje -- Film Full wypierdol =]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63