Trzy polskie filmy
sob, 11 styczeń 2003 01:04:54 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
I zgodnie z zapowiedzią mamy już dla Was trzy nowe filmy - nowe i wszystkie zrobione przez chłopaków z jednej ekipy. Ale po kolei:
Psychodelic PM by HakaN - film promodowy Hakana - jego cechą charakterystyczną są ciekawe filtry, stąd tytuł. Roxuje także outro o którym więcej w opisie :) (95MB)
Q3 Frag Movie II (by ChmielU) - drugie podejście ChmielU (brata Chmieloo :) do promodowego filmu akcji - podobne do pierwszego, czyli ładne efekty specjalne oraz montaż, ale fragi dobrane do filmu wydają się być przeciętne (140MB).
The X Movie (by Chmieloo) - film drugiego z braci i jest to najciekawsza propozycja wśród tych trzech - otóż nie jest to fragmovie czy zestaw tricków, ale niejako quake'owa ekranizacja Matrixa - zobaczymy trzy najbardziej znane sceny z filmu (walka w metrze, ucieczka po dachu, walka w hallu) zmontowane z dem q3 przy świetnie dopasowanym soundtracku z Matrixa. Scenki te są jednak dość krótkie dlatego pozostawiają pewien niedosyt. No i nie zobaczymy niestety efektu zwolnionego pocisku... Niemniej jest to jedna z ciekawszych pozycji jakie ostatnio się pojawiły i z pewnością zasługuje na obejrzenie (42MB).
Więcej jak zwykle w opisach - czekamy na recenzje.





Yaboll | 2003-01-11 01:37:19 +0100
w koncu cos fajnego... :P roziu zostan moja dziewczyna bo potrafisz mnie raintereowac...
#630537
Yaboll | 2003-01-11 02:14:23 +0100
zassalem i obejrzalem 2 filmy dzieki uprzejmosci profuturo :P ... jakies taki inne troszku przynudnawe (moze wynika to z faktu ze puzna/wczesna pora)
ale jest tez kilka zalet :P
nie widac pixelozy, mozna sie uczyc od braci Chmiel* Adobre Premiera (oby wszystkie filmiki byle wykonywane w takiej jakosci)
#630538
ognos | 2003-01-11 02:18:42 +0100
lol lol lol :)
#630539
MAr-n | 2003-01-11 02:20:48 +0100
heh jako jeden z nielicznych widzialem te 3 filmy jeszcze dlugo przed umieszczeniem na orgu Moje zdanie o nich filmy roxuja jedne z lepszych jakie widzialem a napewno film chmieloo troszke za krotki ale nie do rozjechania , dwa pozostala sa rowniez bardzo dobre
Ale to tylko zdanie goscia ktory zna tych trzech panow osobiscie :p wiec praktycznie sie nie liczy :)
#630540
ash | 2003-01-11 08:51:40 +0100
ta the x movie nie do rozjechania. Juz bardziej interesujacy byl filmik hantiego.
Jak to powiedzial wojewodzki: pelna monotonia, ani wizja ani fonia.
#630544
*M4STER* | 2003-01-11 10:09:51 +0100
hehe sciagnalbym sobie ale moje sdi.. :> sciagne w nocy =]
#630547
*MR.GOD* | 2003-01-11 10:54:37 +0100
eheheh m4 o 11 na nogach co sie dzieje :) btw filmiki spox teraz mialem 6 na liscie ale przez noc sciagnolem se 3 takie sobie:|(patrz news nizej tesh 3 klipy)
#630550
freak | 2003-01-11 12:10:29 +0100
kufa! znowu tyyyle ściągania jeeeeah :D
#630564
BobeK | 2003-01-11 13:00:53 +0100
Ja, w tym psychodelic, przez ten filtr „rozmazujacy” wogule sie nie da sie ogladac ;ooo.
Film matrixowy jest nawet nawet taki ;), ladnie pokazane "te" akcje. ;)
A trzeci sie ssie. :P
#630569
Chmieloo | 2003-01-11 14:20:11 +0100
tak odnosnie opinii Pana 666|costam... dziekuje, oczywiscie kazda opinia sie liczy, nawet tych, ktorzy nie potrafia dodac nic od siebie tylko cytuja innych
#630575
Rozz | 2003-01-11 15:32:13 +0100
Ekhmm yaboll drobne wyjasnienie - otrzymalem filmy w dobrej jakosci ale zajmujace nieco za duzo, wiec je przepakowalem tak zeby nie stracily na jakosci, zyskujac srednio 30% wielkosci pliku :P przykladowo hakan zajmowal 150mb...
#630579
*MR.GOD* | 2003-01-11 19:28:54 +0100
ty mogłbys rozziku dac linka do hq i lq :D
#630600
baxowy | 2003-01-12 00:03:39 +0100
q3 frag movie 2 to chyba jakies nieporozumienie ;) ogladalem pare minut a akcje takie badziewne ze szok ;>
#630618
Rozz | 2003-01-12 00:55:24 +0100
No wlasnie taka idea tego przepakowania byla zeby zmniejszyc wielkosc, bo z 7gb zostalo nam juz tylko 300mb na filmy :(
#630623
Mattias | 2003-01-12 08:40:59 +0100
narazie obejrzałem pierwsze 2 filmy . 1 filme nudny, natomias 2 mi sie podobał ;)
#630652
aUroR | 2003-01-12 09:39:54 +0100
Filmiki są dobre. A co do zarzutu że fragi są raczej nudnawe i słabe to chyba mam z kilkoma ludzmi różne pojęcie co do tego "jakie fragi sa dobre".
#630654
MAr-n | 2003-01-12 14:55:18 +0100
niom aUroR kazdy lubi to co lubi :p dla niektorych licza sie extra wypas fragi nawet jak film wyglada zalosnie w rodzielczosci 100x100 :p a dla innych startanosc wykonania oraz efekty
#630688
mess | 2003-01-12 16:24:09 +0100
no nie teraz mnie ten pierdolony link wkurwil... sciagalem 4 godz i 96% komp sie zresetowal ^%@#! zeby to byl link prosto do pliku to bylby zaden problem, ... ja @#$% wezcie dawajcie normalne linki...
#630695
StaryOrgowicz_553 | 2003-01-12 19:17:13 +0100
(Do pana baKs-a)Jak już powiedział moj brat ze kazda opinia sie liczy, więc jakbyś mogł oglądnąc film do konca to byl bym ci wdzieczny. Aha nie powiesz mi chyba ze fragi które zaczynaja sie od 5 min. w zwyz to sa to fragi które sie robi od tak sobie. A film nie robiłem zeby pokazac jaki to ja jestem w quak-a dodry. Dziękuje
#630716
mess | 2003-01-13 13:19:38 +0100
chmielu bardzo chcialbym obejrzec twoj filmik, tylko @#$% zjebane sa tu linki... masz moze jakis link prosto do pliku?
#630759
MAr-n | 2003-01-13 14:12:48 +0100
mess jak masz dapa albo getrigt to wkelj ten url powinno sciagac jako plik 6463 potem doasz mu tylko koncowke *.avi i po sprawie
q3arena.gry.wp.pl/?id=16&akcja=details&kat=1&file=6463
#630764
Zaloguj się by dodać komentarz.