ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Trzy polskie filmy

sob, 11 styczeń 2003 01:04:54 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

I zgodnie z zapowiedzią mamy już dla Was trzy nowe filmy - nowe i wszystkie zrobione przez chłopaków z jednej ekipy. Ale po kolei:

  1. Psychodelic PM by HakaN - film promodowy Hakana - jego cechą charakterystyczną są ciekawe filtry, stąd tytuł. Roxuje także outro o którym więcej w opisie :) (95MB)

  2. Q3 Frag Movie II (by ChmielU) - drugie podejście ChmielU (brata Chmieloo :) do promodowego filmu akcji - podobne do pierwszego, czyli ładne efekty specjalne oraz montaż, ale fragi dobrane do filmu wydają się być przeciętne (140MB).

  3. The X Movie (by Chmieloo) - film drugiego z braci i jest to najciekawsza propozycja wśród tych trzech - otóż nie jest to fragmovie czy zestaw tricków, ale niejako quake'owa ekranizacja Matrixa - zobaczymy trzy najbardziej znane sceny z filmu (walka w metrze, ucieczka po dachu, walka w hallu) zmontowane z dem q3 przy świetnie dopasowanym soundtracku z Matrixa. Scenki te są jednak dość krótkie dlatego pozostawiają pewien niedosyt. No i nie zobaczymy niestety efektu zwolnionego pocisku... Niemniej jest to jedna z ciekawszych pozycji jakie ostatnio się pojawiły i z pewnością zasługuje na obejrzenie (42MB).

Więcej jak zwykle w opisach - czekamy na recenzje.

Yaboll | 2003-01-11 01:37:19 +0100

w koncu cos fajnego... :P roziu zostan moja dziewczyna bo potrafisz mnie raintereowac...

Yaboll | 2003-01-11 02:14:23 +0100

zassalem i obejrzalem 2 filmy dzieki uprzejmosci profuturo :P ... jakies taki inne troszku przynudnawe (moze wynika to z faktu ze puzna/wczesna pora)

ale jest tez kilka zalet :P
nie widac pixelozy, mozna sie uczyc od braci Chmiel* Adobre Premiera (oby wszystkie filmiki byle wykonywane w takiej jakosci)

ognos | 2003-01-11 02:18:42 +0100

lol lol lol :)

MAr-n | 2003-01-11 02:20:48 +0100

heh jako jeden z nielicznych widzialem te 3 filmy jeszcze dlugo przed umieszczeniem na orgu Moje zdanie o nich filmy roxuja jedne z lepszych jakie widzialem a napewno film chmieloo troszke za krotki ale nie do rozjechania , dwa pozostala sa rowniez bardzo dobre
Ale to tylko zdanie goscia ktory zna tych trzech panow osobiscie :p wiec praktycznie sie nie liczy :)

ash | 2003-01-11 08:51:40 +0100

ta the x movie nie do rozjechania. Juz bardziej interesujacy byl filmik hantiego.
Jak to powiedzial wojewodzki: pelna monotonia, ani wizja ani fonia.

*M4STER* | 2003-01-11 10:09:51 +0100

hehe sciagnalbym sobie ale moje sdi.. :> sciagne w nocy =]

*MR.GOD* | 2003-01-11 10:54:37 +0100

eheheh m4 o 11 na nogach co sie dzieje :) btw filmiki spox teraz mialem 6 na liscie ale przez noc sciagnolem se 3 takie sobie:|(patrz news nizej tesh 3 klipy)

freak | 2003-01-11 12:10:29 +0100

kufa! znowu tyyyle ściągania jeeeeah :D

BobeK | 2003-01-11 13:00:53 +0100

Ja, w tym psychodelic, przez ten filtr „rozmazujacy” wogule sie nie da sie ogladac ;ooo.
Film matrixowy jest nawet nawet taki ;), ladnie pokazane "te" akcje. ;)
A trzeci sie ssie. :P

Chmieloo | 2003-01-11 14:20:11 +0100

tak odnosnie opinii Pana 666|costam... dziekuje, oczywiscie kazda opinia sie liczy, nawet tych, ktorzy nie potrafia dodac nic od siebie tylko cytuja innych

Rozz | 2003-01-11 15:32:13 +0100

Ekhmm yaboll drobne wyjasnienie - otrzymalem filmy w dobrej jakosci ale zajmujace nieco za duzo, wiec je przepakowalem tak zeby nie stracily na jakosci, zyskujac srednio 30% wielkosci pliku :P przykladowo hakan zajmowal 150mb...

*MR.GOD* | 2003-01-11 19:28:54 +0100

ty mogłbys rozziku dac linka do hq i lq :D

baxowy | 2003-01-12 00:03:39 +0100

q3 frag movie 2 to chyba jakies nieporozumienie ;) ogladalem pare minut a akcje takie badziewne ze szok ;>

Rozz | 2003-01-12 00:55:24 +0100

No wlasnie taka idea tego przepakowania byla zeby zmniejszyc wielkosc, bo z 7gb zostalo nam juz tylko 300mb na filmy :(

Mattias | 2003-01-12 08:40:59 +0100

narazie obejrzałem pierwsze 2 filmy . 1 filme nudny, natomias 2 mi sie podobał ;)

aUroR | 2003-01-12 09:39:54 +0100

Filmiki są dobre. A co do zarzutu że fragi są raczej nudnawe i słabe to chyba mam z kilkoma ludzmi różne pojęcie co do tego "jakie fragi sa dobre".

MAr-n | 2003-01-12 14:55:18 +0100

niom aUroR kazdy lubi to co lubi :p dla niektorych licza sie extra wypas fragi nawet jak film wyglada zalosnie w rodzielczosci 100x100 :p a dla innych startanosc wykonania oraz efekty

mess | 2003-01-12 16:24:09 +0100

no nie teraz mnie ten pierdolony link wkurwil... sciagalem 4 godz i 96% komp sie zresetowal ^%@#! zeby to byl link prosto do pliku to bylby zaden problem, ... ja @#$% wezcie dawajcie normalne linki...

Gravatar

StaryOrgowicz_553 | 2003-01-12 19:17:13 +0100

(Do pana baKs-a)Jak już powiedział moj brat ze kazda opinia sie liczy, więc jakbyś mogł oglądnąc film do konca to byl bym ci wdzieczny. Aha nie powiesz mi chyba ze fragi które zaczynaja sie od 5 min. w zwyz to sa to fragi które sie robi od tak sobie. A film nie robiłem zeby pokazac jaki to ja jestem w quak-a dodry. Dziękuje

mess | 2003-01-13 13:19:38 +0100

chmielu bardzo chcialbym obejrzec twoj filmik, tylko @#$% zjebane sa tu linki... masz moze jakis link prosto do pliku?

MAr-n | 2003-01-13 14:12:48 +0100

mess jak masz dapa albo getrigt to wkelj ten url powinno sciagac jako plik 6463 potem doasz mu tylko koncowke *.avi i po sprawie
q3arena.gry.wp.pl/?id=16&akcja=details&kat=1&file=6463

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63