Turniej 1v1 w Gdańsku
wto, 21 styczeń 2003 22:57:08 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Dostałem od Gacka i Wizarda informację o organizowanym przez klan gp turnieju 1v1 w Gdańsku-Zaspie (dzielnica). Odbędzie się on 2 lutego 2003 w cafe Diuna, a wpisowe to tylko 15 zł. Mapy rozgrywane na turnieju to pro-q3dm6, pro-q3tourney4, ztn3tourney1, q3dm13, q3tourney2 (systemem double elimination, każdy wybiera po 1 mapie, w przypadku remisu odrzuca się po 1). Na sprzęt nie można narzekać - od Duronów 900 po Athlony 1700. Nagrodą będą pieniądze z 'wpisowych'. Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji kieruje do Wizard'a (GG #1303073). Jak sam Gacek mówi: "Atmosfera będzie znakomita!". Strona turnieju w przygotowaniu.
Startującym życzę powodzenia!
edit: Aby uniknąć nieporozumień - zapisy też są u Wizarda. Każdy kto ma ochotę wziąć udział w turnieju powinien tego Pana wcześniej poinformować.





BobeK | 2003-01-21 22:59:38 +0100
:-)
#631467
SAI4H | 2003-01-21 23:03:43 +0100
gl :P
#631468
wizard | 2003-01-21 23:06:18 +0100
zapomniano dopisać ze zapisy są online u mnie :)
#631469
gacU | 2003-01-21 23:09:16 +0100
:-D zapraszamy!!!!
#631470
[SpideR] | 2003-01-21 23:27:42 +0100
gdyby nie to ze mieszkam ok. 500km od gdanska to pewnie byl pojechal :ooo
#631471
d4rq000z | 2003-01-21 23:46:25 +0100
dm13 moja ulubiona dawna mapa, chetnie bym sobie pojechal ale 800 km=] troszke z duzo
#631473
nita | 2003-01-21 23:57:00 +0100
co 800km ? chyba tylko 800 :P ciesz sie ze jest :>
#631474
Vq3 | 2003-01-21 23:57:53 +0100
GL w organizacji i zeby wam wszystko poszlo tak jak planujecie !!!
#631475
hanti | 2003-01-22 00:18:26 +0100
zmiencie te niebieskie tabelki !! po oczach jebje
#631476
god | 2003-01-22 00:26:41 +0100
hyhy nareszcie jakis turniej w 3miescie :D wpadne tam
#631477
Rozz | 2003-01-22 03:02:35 +0100
Ojej, dm13 - to chyba specjalnie dla mnie wybrano! Az sie lezka kreci w oku :)
No faktycznie turniejek w 3 miescie to ewenement na skale krajowa, bodaj pierwszy. Szkoda tylko ze moj ekwiwalent czterech piw pojdzie dla wizarda albo innego pogroma :)
PS. Moze jakas ulga dla zasluzonego redaktora serwisu ktory pojedzie tam zagrac dwie mapy? :)
Woj wylaz lamo i gramy po 12h przez 2 tygodnie! :D
#631480
wizard | 2003-01-22 07:12:22 +0100
pamietajcie jeżeli chcecie wziaśc udział w tym turnieju to musicie wczesniej sie zapisac u mnie bo do 30 stycznia musze miec zapisane ok. 30 ludiz zeby zapłacic za cały dzien w cafe + solidne nagrody :)
#631482
gp-pogrom | 2003-01-22 10:45:01 +0100
dm13 trzeba zastapic czesciej grana mapa na turniejach jaka jest hub3tourney1:D a nie turniej pod matixa :D
#631490
jam | 2003-01-22 11:28:00 +0100
dobrze gada ! dac mu piwa ! (o w morde porwali piwowarka) ;d
#631496
mayhem | 2003-01-22 12:13:12 +0100
toz lepiej osp8 :)
#631499
Senior | 2003-01-22 12:27:28 +0100
ooo!!! widze, ze info o turnieju w 3miescie kogos Rozzjuszylo ;)
#631500
Razor | 2003-01-22 13:03:43 +0100
Rozz jedziesz? Ja moglbym sie tam wybrac i troche pokibicowac(grac nie bede odrazu mowie) :) hmm
#631501
Zenith | 2003-01-22 14:02:41 +0100
No to fajnie :D
dosc blisko (mojego miejsca zamieszkania :P) trzeba bedzie sie zastanowic, ....hmm a raczej potrenowac :P
#631505
n0n | 2003-01-22 14:23:51 +0100
Nareszcie turniej w moim miescie
Juz myslalem ze nigdy to sie nie stanie :D
Bede mogl sprawdzic moje male mozliwosci :D
gl all
#631506
banditos | 2003-01-22 14:26:09 +0100
taaa w kocnu cos ruszylo w naszym miescie gl
#631508
freak | 2003-01-22 14:31:48 +0100
kurde ale żescie date walneli ;/ (w innym wypadku bym przyjechał i..) no mówi się trudno :(
#631509
gp_ferment | 2003-01-22 14:38:16 +0100
Do zobaczenia na turnieju. Ja już się zapisałem. GL
#631510
gp_ferment | 2003-01-22 14:43:18 +0100
huba dajcie a nie tam dm13. Jeden obcyka dm13 i sie bedzie jazyl a na hubie wszyscy sa rowni !!! 8)
#631511
wizard | 2003-01-22 14:53:46 +0100
to si ezapisywac u mnie a nie gadac oki bedziemy :P
#631513
jordan | 2003-01-22 14:54:22 +0100
Razor: wpadaj wkoncu sie z reala poznamy :PPPPP :DDD
#631514
gacU | 2003-01-22 14:56:25 +0100
najgorsze ze mnie nei bedzie i znowu nie zajme 3 miejsca :D
#631515
mat1x | 2003-01-22 15:24:10 +0100
mapki sa dobre - oldschoolowe :P
dm13 zostaje :)
no i razor ofkoz wpadaj, ze Slupska przeciez jest blisko =]
#631518
mat1x | 2003-01-22 15:26:47 +0100
a co do turniejow w gdansku to byly juz chociazby w joker cafe (sux:) i w cyber cafe - looknijcie do glory na naszej www :D
#631519
Razor | 2003-01-22 15:33:45 +0100
ok, przyjade... :)
#631520
Lucas_1 | 2003-01-22 15:34:01 +0100
Rozz - przesadzasz... Kilka turnieji bylo...
Szkoda ze 3ego mam egzamin...
#631521
gacU | 2003-01-22 15:54:13 +0100
Jaaa tyle ludu przyjedzie i mnie nie bedzie jaki syf.... :////
#631523
BobeK | 2003-01-22 16:12:43 +0100
Nie bedzie Lucasa :-((.
#631528
[FPP]Krypton | 2003-01-22 16:19:12 +0100
fajnie ze bedzie dm13. Brakowalo mi jakich dueli na tej mapie. Nagrajcie dema!
#631529
gp-pogrom | 2003-01-22 17:08:05 +0100
ja nie kumam waszej decyzji !!! To nie te czasy przeciez na tej mapie nikt juz nie gra. Totalnie nie rozumiem czemu taka mapa znalazla siewsrod map obieralnych.Jestem za przeglosowaniem tego niech kazdy kto sie zapisal powie co woli hub czy dm13.. Z tego co gadalem z kilkoma ludzmi to wychodzi na to ze wiz i matix chca dm13 czy to jest sprawiedliwe. Jako gosc ktory dal namiary na gg wlasciela cafejki i wstepnie zagadl w tym temacie domagam sie demokratycznych wyborow a nie dyktatury ze strony wizarda :D dziekuje za uwage . Niech lojalnosc bedzie z wami
#631537
gacU | 2003-01-22 17:16:51 +0100
Pogrom co ty knujesz?:P niech bedzie dm13 :PPPPP
#631538
Logitech|kar | 2003-01-22 17:22:00 +0100
jak bedzie strona turnieju to przecesz mozna zacucic sonde z mapami!
:D
#631539
gp_ferment | 2003-01-22 17:40:31 +0100
ej zawsze w gda byl dm13 na turnieju dajcie huba... co wam robi. Nie mowie ze dm13 zla mapka ale zadziej grana. Jeden se obcyka
#631540
gp_ferment | 2003-01-22 17:41:42 +0100
nie wiem po co wpisalem sobie te "jeden se obcyka" ? chyba bylem spiacy , wybaczcie 8)
#631541
gp-pogrom | 2003-01-22 17:44:01 +0100
po co cwiczyc mapke na turniej ktorej znajomosc i grywalnosc nie bedzie potrzebna w zadnym innym . Mapa jest okey tylko nie czaje po co na niej grac jak tego juz dawno nikt nie robi :D dm13 na tirnieju od czasow Cybera nie widzialem nigdzie a hub sie gra wciaz ( mzoe jeszcze napiszecie ze dm17 jest okey i wrzucicie ja do puli obieralnych )
#631542
gacU | 2003-01-22 17:48:25 +0100
no dobra to kto jest za wywaleniem dm13 a wstawieniem za nia dm17 ?:P
#631543
mayhem | 2003-01-22 18:37:01 +0100
to nie klan gp organizuje turniej tylko wizard i matix sobie mapy wybrali :P nieladnie
#631552
BobeK | 2003-01-22 18:46:20 +0100
Aj tam... jezeli ma byc zmiana to tylko i wylacznie na ospdm8! :-D Hub nie wiem czemu, ale IMO ssie. (8 Tak czy srak - jak bedzie dm13 mysle, ze i tak wszyscy beda hepi... :Q
#631554
gacU | 2003-01-22 18:50:59 +0100
wszyscy beda hepi :P he
#631556
wizard | 2003-01-22 19:02:31 +0100
a ja powiem krótko ... będzie turniej w diunie#2 to oddam wszystko w wasze rece to wybierzecie mapy jakie tylko chcecie ! ja sie zobowiazałem wobec fibaka co do turnieju i ja podjołem decyzje o takich mapach matix nic nie mial z tym wspolnego , nie chcecei dm13? nie zapisywac sie ! nikt nie kaze grac :)
#631557
cannabis | 2003-01-22 19:22:42 +0100
wiz jaki stanowczy , ojeja ;)
#631559
wizard | 2003-01-22 19:31:59 +0100
oj albo nie bo wyjdzie ze robie turniej pod siebei , wiec jako org nie bede brał w nim udziału , mapka dm13 zostanie zmieniona na huba bo tak "wszyscy" chca bo hub sie gra wszedzie i pomorze nam to wygrac WCG a dm13 jest do niczego nie przydatna wiec zmienimy , teraz czekam na posty matixa z erobie turniej pog pogroma i fermenta :P
#631561
Lucas_1 | 2003-01-22 19:51:49 +0100
Na chwile moze wpadne...
#631563
gacU | 2003-01-22 20:03:11 +0100
to w koncu jest ta dm13?:P btw hardtmuth chyba juz zrobil mapke z dojazdem niedlugo powinna byc na naszej stronce:P
#631564
mayhem | 2003-01-22 20:18:28 +0100
wszystko traktujesz tak powaznie :P
#631568
BobeK | 2003-01-22 20:25:56 +0100
:DDD
#631569
wizard | 2003-01-22 20:33:46 +0100
bedzie dzis albo jutro stronka i tam bedzie głosowanie czy dm13 czy hub wiec si eokarze a co do mapki to narazei tutaj link dam
aod.ckt.pl/mapa.gif
#631572
hardtmuth | 2003-01-22 21:41:38 +0100
ah te wizarda i moje zgrabne ruchy w paintcie :), do zobaczenia na turnieju i niech frekwencja dopisze :).
#631573
[FPP]Krypton | 2003-01-22 21:42:54 +0100
nie no bez jaj! Dm13 musi byc - tak dla odmiany, przeciez gra na ztn, pro-q3dm6 juz sie znudzila. Dawno nie bylo meczy na DM13, a z tego co widze po postach to sie po prostu boicie grac na niej.
#631574
wizard | 2003-01-22 21:53:40 +0100
po 24h od zapisów mamy 20 zapisanych , brakuej jeszce tylko 12 :)
#631575
wizard | 2003-01-22 22:41:52 +0100
oki stronka już działa aod.ckt.pl/dune ... mógł by ktoś zrobić o tym newsa?
#631579
mat1x | 2003-01-23 14:19:12 +0100
czego sie boicie dm13 :D
to, ze na jakims wcg nie gra sie tej mapy nie znaczy, ze nie mozemy sobie na malym lokalnym turnieju na niej popykac, chyba nikt z zapisanych nie wybiera sie na mistrzostwa swiata? :P
#631617
mayhem | 2003-01-23 15:59:31 +0100
ale wrzuciles dymkowi :[
#631622
tiempo | 2003-01-23 16:08:42 +0100
ej w1zard dopisz mnie do listy graczy na turniej!!!
#631623
Rozz | 2003-01-23 17:33:51 +0100
Ja chce dm13!
#631629
shiv | 2003-01-23 19:52:30 +0100
MI2!!
#631637
zLoo | 2003-01-28 13:11:52 +0100
co wy chcecie od dm13 spoko mapa :)
#631888
Zaloguj się by dodać komentarz.