ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Turniej 1v1 w Gdańsku

wto, 21 styczeń 2003 22:57:08 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Dostałem od Gacka i Wizarda informację o organizowanym przez klan gp turnieju 1v1 w Gdańsku-Zaspie (dzielnica). Odbędzie się on 2 lutego 2003 w cafe Diuna, a wpisowe to tylko 15 zł. Mapy rozgrywane na turnieju to pro-q3dm6, pro-q3tourney4, ztn3tourney1, q3dm13, q3tourney2 (systemem double elimination, każdy wybiera po 1 mapie, w przypadku remisu odrzuca się po 1). Na sprzęt nie można narzekać - od Duronów 900 po Athlony 1700. Nagrodą będą pieniądze z 'wpisowych'. Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji kieruje do Wizard'a (GG #1303073). Jak sam Gacek mówi: "Atmosfera będzie znakomita!". Strona turnieju w przygotowaniu.
Startującym życzę powodzenia!
edit: Aby uniknąć nieporozumień - zapisy też są u Wizarda. Każdy kto ma ochotę wziąć udział w turnieju powinien tego Pana wcześniej poinformować.

BobeK | 2003-01-21 22:59:38 +0100

:-)

SAI4H | 2003-01-21 23:03:43 +0100

gl :P

Gravatar

wizard | 2003-01-21 23:06:18 +0100

zapomniano dopisać ze zapisy są online u mnie :)

gacU | 2003-01-21 23:09:16 +0100

:-D zapraszamy!!!!

[SpideR] | 2003-01-21 23:27:42 +0100

gdyby nie to ze mieszkam ok. 500km od gdanska to pewnie byl pojechal :ooo

d4rq000z | 2003-01-21 23:46:25 +0100

dm13 moja ulubiona dawna mapa, chetnie bym sobie pojechal ale 800 km=] troszke z duzo

nita | 2003-01-21 23:57:00 +0100

co 800km ? chyba tylko 800 :P ciesz sie ze jest :>

Vq3 | 2003-01-21 23:57:53 +0100

GL w organizacji i zeby wam wszystko poszlo tak jak planujecie !!!

hanti | 2003-01-22 00:18:26 +0100

zmiencie te niebieskie tabelki !! po oczach jebje

god | 2003-01-22 00:26:41 +0100

hyhy nareszcie jakis turniej w 3miescie :D wpadne tam

Rozz | 2003-01-22 03:02:35 +0100

Ojej, dm13 - to chyba specjalnie dla mnie wybrano! Az sie lezka kreci w oku :)
No faktycznie turniejek w 3 miescie to ewenement na skale krajowa, bodaj pierwszy. Szkoda tylko ze moj ekwiwalent czterech piw pojdzie dla wizarda albo innego pogroma :)
PS. Moze jakas ulga dla zasluzonego redaktora serwisu ktory pojedzie tam zagrac dwie mapy? :)
Woj wylaz lamo i gramy po 12h przez 2 tygodnie! :D

Gravatar

wizard | 2003-01-22 07:12:22 +0100

pamietajcie jeżeli chcecie wziaśc udział w tym turnieju to musicie wczesniej sie zapisac u mnie bo do 30 stycznia musze miec zapisane ok. 30 ludiz zeby zapłacic za cały dzien w cafe + solidne nagrody :)

Gravatar

gp-pogrom | 2003-01-22 10:45:01 +0100

dm13 trzeba zastapic czesciej grana mapa na turniejach jaka jest hub3tourney1:D a nie turniej pod matixa :D

jam | 2003-01-22 11:28:00 +0100

dobrze gada ! dac mu piwa ! (o w morde porwali piwowarka) ;d

mayhem | 2003-01-22 12:13:12 +0100

toz lepiej osp8 :)

Senior | 2003-01-22 12:27:28 +0100

ooo!!! widze, ze info o turnieju w 3miescie kogos Rozzjuszylo ;)

Razor | 2003-01-22 13:03:43 +0100

Rozz jedziesz? Ja moglbym sie tam wybrac i troche pokibicowac(grac nie bede odrazu mowie) :) hmm

Zenith | 2003-01-22 14:02:41 +0100

No to fajnie :D
dosc blisko (mojego miejsca zamieszkania :P) trzeba bedzie sie zastanowic, ....hmm a raczej potrenowac :P

n0n | 2003-01-22 14:23:51 +0100

Nareszcie turniej w moim miescie
Juz myslalem ze nigdy to sie nie stanie :D
Bede mogl sprawdzic moje male mozliwosci :D
gl all

banditos | 2003-01-22 14:26:09 +0100

taaa w kocnu cos ruszylo w naszym miescie gl

freak | 2003-01-22 14:31:48 +0100

kurde ale żescie date walneli ;/ (w innym wypadku bym przyjechał i..) no mówi się trudno :(

gp_ferment | 2003-01-22 14:38:16 +0100

Do zobaczenia na turnieju. Ja już się zapisałem. GL

gp_ferment | 2003-01-22 14:43:18 +0100

huba dajcie a nie tam dm13. Jeden obcyka dm13 i sie bedzie jazyl a na hubie wszyscy sa rowni !!! 8)

Gravatar

wizard | 2003-01-22 14:53:46 +0100

to si ezapisywac u mnie a nie gadac oki bedziemy :P

jordan | 2003-01-22 14:54:22 +0100

Razor: wpadaj wkoncu sie z reala poznamy :PPPPP :DDD

gacU | 2003-01-22 14:56:25 +0100

najgorsze ze mnie nei bedzie i znowu nie zajme 3 miejsca :D

Gravatar

mat1x | 2003-01-22 15:24:10 +0100

mapki sa dobre - oldschoolowe :P
dm13 zostaje :)
no i razor ofkoz wpadaj, ze Slupska przeciez jest blisko =]

Gravatar

mat1x | 2003-01-22 15:26:47 +0100

a co do turniejow w gdansku to byly juz chociazby w joker cafe (sux:) i w cyber cafe - looknijcie do glory na naszej www :D

Razor | 2003-01-22 15:33:45 +0100

ok, przyjade... :)

Lucas_1 | 2003-01-22 15:34:01 +0100

Rozz - przesadzasz... Kilka turnieji bylo...

Szkoda ze 3ego mam egzamin...

gacU | 2003-01-22 15:54:13 +0100

Jaaa tyle ludu przyjedzie i mnie nie bedzie jaki syf.... :////

BobeK | 2003-01-22 16:12:43 +0100

Nie bedzie Lucasa :-((.

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-01-22 16:19:12 +0100

fajnie ze bedzie dm13. Brakowalo mi jakich dueli na tej mapie. Nagrajcie dema!

Gravatar

gp-pogrom | 2003-01-22 17:08:05 +0100

ja nie kumam waszej decyzji !!! To nie te czasy przeciez na tej mapie nikt juz nie gra. Totalnie nie rozumiem czemu taka mapa znalazla siewsrod map obieralnych.Jestem za przeglosowaniem tego niech kazdy kto sie zapisal powie co woli hub czy dm13.. Z tego co gadalem z kilkoma ludzmi to wychodzi na to ze wiz i matix chca dm13 czy to jest sprawiedliwe. Jako gosc ktory dal namiary na gg wlasciela cafejki i wstepnie zagadl w tym temacie domagam sie demokratycznych wyborow a nie dyktatury ze strony wizarda :D dziekuje za uwage . Niech lojalnosc bedzie z wami

gacU | 2003-01-22 17:16:51 +0100

Pogrom co ty knujesz?:P niech bedzie dm13 :PPPPP

Logitech|kar | 2003-01-22 17:22:00 +0100

jak bedzie strona turnieju to przecesz mozna zacucic sonde z mapami!
:D

gp_ferment | 2003-01-22 17:40:31 +0100

ej zawsze w gda byl dm13 na turnieju dajcie huba... co wam robi. Nie mowie ze dm13 zla mapka ale zadziej grana. Jeden se obcyka

gp_ferment | 2003-01-22 17:41:42 +0100

nie wiem po co wpisalem sobie te "jeden se obcyka" ? chyba bylem spiacy , wybaczcie 8)

Gravatar

gp-pogrom | 2003-01-22 17:44:01 +0100

po co cwiczyc mapke na turniej ktorej znajomosc i grywalnosc nie bedzie potrzebna w zadnym innym . Mapa jest okey tylko nie czaje po co na niej grac jak tego juz dawno nikt nie robi :D dm13 na tirnieju od czasow Cybera nie widzialem nigdzie a hub sie gra wciaz ( mzoe jeszcze napiszecie ze dm17 jest okey i wrzucicie ja do puli obieralnych )

gacU | 2003-01-22 17:48:25 +0100

no dobra to kto jest za wywaleniem dm13 a wstawieniem za nia dm17 ?:P

mayhem | 2003-01-22 18:37:01 +0100

to nie klan gp organizuje turniej tylko wizard i matix sobie mapy wybrali :P nieladnie

BobeK | 2003-01-22 18:46:20 +0100

Aj tam... jezeli ma byc zmiana to tylko i wylacznie na ospdm8! :-D Hub nie wiem czemu, ale IMO ssie. (8 Tak czy srak - jak bedzie dm13 mysle, ze i tak wszyscy beda hepi... :Q

gacU | 2003-01-22 18:50:59 +0100

wszyscy beda hepi :P he

Gravatar

wizard | 2003-01-22 19:02:31 +0100

a ja powiem krótko ... będzie turniej w diunie#2 to oddam wszystko w wasze rece to wybierzecie mapy jakie tylko chcecie ! ja sie zobowiazałem wobec fibaka co do turnieju i ja podjołem decyzje o takich mapach matix nic nie mial z tym wspolnego , nie chcecei dm13? nie zapisywac sie ! nikt nie kaze grac :)

cannabis | 2003-01-22 19:22:42 +0100

wiz jaki stanowczy , ojeja ;)

Gravatar

wizard | 2003-01-22 19:31:59 +0100

oj albo nie bo wyjdzie ze robie turniej pod siebei , wiec jako org nie bede brał w nim udziału , mapka dm13 zostanie zmieniona na huba bo tak "wszyscy" chca bo hub sie gra wszedzie i pomorze nam to wygrac WCG a dm13 jest do niczego nie przydatna wiec zmienimy , teraz czekam na posty matixa z erobie turniej pog pogroma i fermenta :P

Lucas_1 | 2003-01-22 19:51:49 +0100

Na chwile moze wpadne...

gacU | 2003-01-22 20:03:11 +0100

to w koncu jest ta dm13?:P btw hardtmuth chyba juz zrobil mapke z dojazdem niedlugo powinna byc na naszej stronce:P

mayhem | 2003-01-22 20:18:28 +0100

wszystko traktujesz tak powaznie :P

BobeK | 2003-01-22 20:25:56 +0100

:DDD

Gravatar

wizard | 2003-01-22 20:33:46 +0100

bedzie dzis albo jutro stronka i tam bedzie głosowanie czy dm13 czy hub wiec si eokarze a co do mapki to narazei tutaj link dam
aod.ckt.pl/mapa.gif

Gravatar

hardtmuth | 2003-01-22 21:41:38 +0100

ah te wizarda i moje zgrabne ruchy w paintcie :), do zobaczenia na turnieju i niech frekwencja dopisze :).

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-01-22 21:42:54 +0100

nie no bez jaj! Dm13 musi byc - tak dla odmiany, przeciez gra na ztn, pro-q3dm6 juz sie znudzila. Dawno nie bylo meczy na DM13, a z tego co widze po postach to sie po prostu boicie grac na niej.

Gravatar

wizard | 2003-01-22 21:53:40 +0100

po 24h od zapisów mamy 20 zapisanych , brakuej jeszce tylko 12 :)

Gravatar

wizard | 2003-01-22 22:41:52 +0100

oki stronka już działa aod.ckt.pl/dune ... mógł by ktoś zrobić o tym newsa?

Gravatar

mat1x | 2003-01-23 14:19:12 +0100

czego sie boicie dm13 :D
to, ze na jakims wcg nie gra sie tej mapy nie znaczy, ze nie mozemy sobie na malym lokalnym turnieju na niej popykac, chyba nikt z zapisanych nie wybiera sie na mistrzostwa swiata? :P

mayhem | 2003-01-23 15:59:31 +0100

ale wrzuciles dymkowi :[

Gravatar

tiempo | 2003-01-23 16:08:42 +0100

ej w1zard dopisz mnie do listy graczy na turniej!!!

Rozz | 2003-01-23 17:33:51 +0100

Ja chce dm13!

shiv | 2003-01-23 19:52:30 +0100

MI2!!

zLoo | 2003-01-28 13:11:52 +0100

co wy chcecie od dm13 spoko mapa :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63