Turniej 2v2 Gdańsk - by *gp*
wto, 03 czerwiec 2003 20:24:24 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
13 czerwca będziemy mieli kolejny turniej na północy kraju, ale po raz pierwszy w trybie 2v2. Odbędzie się on w cafe Zion w Gdańsku, organizatorem będzie klan Green Power, głównie w osobie w1zarda. Oznacza to że możemy liczyć na sprawne kierowanie imprezą.
Wszystkie dane znajdą się na stronce turniejowej która ruszy w przeciągu dwóch dni - o czym oczywiście powiadomimy. Tymczasem zbierajcie już swoje dwójki!





spEN | 2003-06-03 20:28:22 +0200
fuCk, a bym sobie pojechal looknac jak graja griniacze, ale mam turniej w tenisa 13 :*(
#643566
BobeK | 2003-06-03 21:00:28 +0200
"...głównie w osobie w1zarda. Oznacza to że możemy liczyć na sprawne kierowanie imprezą."
ROFL :D
#643568
eng | 2003-06-03 21:01:29 +0200
:))
#643569
Zenith | 2003-06-03 21:22:11 +0200
kurde no wpadlbym sobie ale akurat 13 nie moge :(
;((((((((((((((((((((((((((((((((((((
#643572
mat1x | 2003-06-03 21:37:40 +0200
sonda na temat daty turnieju
esport.pl/?id=post&post_id=1879052488
prosze o oddawanie glosow osoby zainteresowane
#643576
BobeK | 2003-06-03 22:12:08 +0200
Zdradzasz ORGa, będziesz smażył się w piekle!
Huhuhuuhhu uhuhuh! Satanus! Huhuh!
#643583
Logitech|kar | 2003-06-03 22:35:46 +0200
data troche nieteges bo 21 jest turniej 1/1 w Elblągu i zlot orga, a 13 to zawczesniej :d
#643585
BobeK | 2003-06-03 23:28:52 +0200
Ty jestes nieteges, stay pro, be l33t.
#643593
RZELKY | 2003-06-03 23:42:41 +0200
pewnie bede :ooo
#643595
mat1x | 2003-06-04 00:21:31 +0200
znajdz kogos do pary i zapraszamy :)
#643597
mat1x | 2003-06-04 00:26:29 +0200
a nawet jezeli pary nie znajdziesz to wpadaj pewnie ktos na miejscu tez bedzie bez pary i pykniecie :)
#643598
RZELKY | 2003-06-04 03:19:55 +0200
mam pare tylko nie wiem czy ta para kase bedzie miala :/
#643600
Zenith | 2003-06-04 09:39:12 +0200
kurda ta druga data tez wypasiona ://///
kar'ol ma racje :PPP
chcialem sobie pojechac i tu i tu :|
#643602
BobeK | 2003-06-04 13:27:10 +0200
Zielek o bedziesz moją parą? Mnie zdradzili. ;))
#643619
t3mplar | 2003-06-04 13:32:37 +0200
bedziesz moja walentynka? :]
#643620
BobeK | 2003-06-04 14:08:03 +0200
Nie.
#643625
RZELKY | 2003-06-04 14:40:26 +0200
jak moja druga polowa :) nie bedzie mogla jechac to siur o/
#643628
gacU | 2003-06-04 15:04:40 +0200
ja myslalem ze ty bob ze mna bedziesz ... ://///////
:D
#643631
sh4de | 2003-06-04 15:15:40 +0200
xera:PPPPPPPP :)
#643637
chrzomszcz | 2003-06-04 16:52:14 +0200
to moze zrobim pary mieszane? kazdy bierze dziewczyne/matke/babcie/sasiadke
#643649
BobeK | 2003-06-04 17:17:19 +0200
Gac3k, nie jestem gejem.
chrzomszcz: moze byc chlopak?
#643652
gacU | 2003-06-04 19:20:15 +0200
Bop: a to co mi szeptales na ucho to tez nie prawda ?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#643661
BobeK | 2003-06-04 20:08:34 +0200
To Ty szepczesz mi różne sprośne słówka, aż się zawstydzam.
#643663
gacU | 2003-06-04 20:40:00 +0200
wiem a TY mi teraz mowisz takie cos?!!!
#643667
t3mplar | 2003-06-04 20:46:17 +0200
bogusz, jak mogles. nie dosc ze gej to jeszcze bigamista... :F
#643669
BobeK | 2003-06-04 20:59:02 +0200
OMFG, t3m, nie wiedziałem, że Ty takie słowa z wyższej sfery znasz i umiesz napisać!
0wned
#643671
BobeK | 2003-06-04 21:18:24 +0200
#643672
gacU | 2003-06-04 22:04:45 +0200
nie wyglada na takiego co zna takie slowa :P
#643674
wizard | 2003-06-04 22:43:37 +0200
ale zawsze wygląda w monitor karamby kiedy graja 1v1 ;]
#643675
gacU | 2003-06-05 15:45:33 +0200
bandita :)
#643712
RZELKY | 2003-06-05 18:15:22 +0200
cziter ? :d
#643728
Zaloguj się by dodać komentarz.