ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Turniej CPMa 1vs1 - Jelcz-Laskowice

sob, 30 sierpień 2003 21:34:10 | Autor: Zenith | Quake 3 Arena

Przed chwilą zakończył się turniej 1vs1 w Jelczu-Laskowicach na platformie CPMa. Organizatorem był chyba wszystkim znany grzEs. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. [g&p]syndrom

  1. wRoC|SicK

  2. wRoC|voltron

Obyło się bez... nagród. GG :)

Edit: Tutaj mozecie obejzec fotki z turnieju. hf!

Edit: Chcialbym Was poinformować, że od teraz ja bedę zajmował się działem Configi. Wszyscy Ci którzy wysyłali swoje cfg (lub chcieli coś aktualizować) do poprzedniego opiekuna tego działu (a nie został on umieszony lub zaktualizowany) lub chcą aby ich config został umieszony w tym dziale niech wyślą do mnie maila z załączonym plikiem cfg.

Gravatar

Chymek | 2003-08-30 21:59:36 +0200

Brawo dla wszystkich co byli na tym turnieju bo i tak pewnie wszyscy są lepsi ode mnie hehe ;) ja sie dopiero ucze od najlepszego z Jelcz-Laskowic i brawo dla niego!!!!!!!! na turnieju był zajebisty i tylko czekam żeby obejrzeć jakieś demka z jego udziałem z tego turnieju pozdro dla wszystkich graczy Q3 z zwłaszcza tych z Jelcza-Laskowic !!!!!!

Gravatar

||| | 2003-08-30 22:00:53 +0200

Bez nagród - polski standart :]

MsT | 2003-08-30 22:34:27 +0200

lol

Zenith | 2003-08-30 22:56:30 +0200

najwazniejsza jest zabawa :P

...bo co jeszcze nam zostaje jak nie mamy nagrod? :o

Gravatar

n0madic | 2003-08-30 22:59:06 +0200

Dobry poziom,, spoko klimat, jednym slowem cAfe kOmEta :D

k3m | 2003-08-30 23:37:47 +0200

:aSd
gg syndrom, wkoncu e5 :D

Slayfhn | 2003-08-30 23:49:44 +0200

gg Syndrom nie miałem wątpliwości ze wygrasz :))

sYnth|Bubu | 2003-08-31 00:05:43 +0200

syndrom g&p? hmmm .... skoro tak GG

shiv | 2003-08-31 00:58:36 +0200

hm daro wspanialy odpadl?:PP

Zenith | 2003-08-31 01:07:52 +0200

juz dawno? :P

benek | 2003-08-31 01:46:24 +0200

gratulki Syndrom ;))

Gravatar

m0use | 2003-08-31 11:17:02 +0200

hehe ale dół przegralem z voltronem 1 fragiem co prawda fuksem bo 2 telefragi (exelent) :] :] i tak zajolem 4 miejsce :( gratuluje duzego skilla syndromowi :D i czekam na demko finałowe z Sickiem na cpm1a GL cya......

Gravatar

.... | 2003-08-31 11:54:50 +0200

Czemu tam gdzie ja mieszkam nigdy nie ma zawodów ?? :) Fajnie by było ;]

rerekumkum-sick | 2003-08-31 12:02:57 +0200

przyznam, że na cpm1a w finale całkowicie zlamiłem :P Prawie 9 godzin w tej kafejce (piwnicy) dało się odczuć :/ po prostu nie chiało mi się grać, ale i tak syndrom pokazał co potrafi :P

Gravatar

n0madic | 2003-08-31 12:58:05 +0200

Brawo grzEs!!!
Diękwa za zorganizowanie turnieju!!!
Nie ma jak to mieć kumpla który zna quaka od deski do deski.

grzEs | 2003-08-31 14:53:13 +0200

no dziekuje bardzo :D. Turniej byl naprawdę mroczny (teoretycznie i praktycznie - wszystko dzialo sie w piwnicy, zajebista atmosfera :D).

Pozdrawiam wszystkich, a szcegolnie przyjezdnych" syndrom, niunia (pawelek), grom, mysz, pleps (plebs :D), draconusa i wogole wszystkich wszystkich. ATMOSFERA BYLA WYPAS

Zdjecia powoli wrzucam na q3.fpp.pl, demka tez.

Zenith | 2003-08-31 16:03:59 +0200

grzesiu a czemu nic mi sie wczesniej nie pochwaliles ze robisz turniej? :P

rerekumkum-sick | 2003-08-31 17:07:06 +0200

o turnieju była burzliwa dyskusja na foroom grzEsia :P

Zenith | 2003-08-31 18:35:02 +0200

a nie wiem :P bo tam nie uczeszczam ;]

Gravatar

katz | 2003-08-31 23:20:21 +0200

hahaha GL syndrom, skoro podobno poziom byl wysoki... :P, tyle ze w Gliwicach syndrom pozegnal sie z turniejem wynikami 60:do kilku :D:D

-DraconuS- | 2003-09-01 12:02:39 +0200

Dobrze bylo. Turniej byl 4 phun. Niektorzy, nie wiadomo czym sie przejmowali, ale na zdrowie im. Dzieki wam wszystkim za atmosferke i w ogole turniej (thx grzEs) :)
Podam linka do zdjec skoro tu nikt tego nie zrobil:
q3.fpp.pl/?pl:gallery:72
(hehe! nawet sie zalapalem :asd)

Zenith | 2003-09-01 12:56:51 +0200

no dobra juz zmienilem :P niech Ci bedzie =]

Gravatar

cbd | 2003-09-02 06:42:08 +0200

Było zajebiście!!!!!!!!!!!!!!!

Dinhmcz | 2003-09-02 16:53:57 +0200

wiecie co powiem żenada :P.....bo jedyne co usłyszałem to dzieki marian za komputer :P hrum...hrum...umff...umff...hrum...hrummm :D

Zenith | 2003-09-04 19:33:44 +0200

nie gadaj :P dobrze bylo ;] - wszyscy chwala :o?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63