Turniej CPMa 1vs1 - Jelcz-Laskowice
sob, 30 sierpień 2003 21:34:10 | Autor: Zenith | Quake 3 Arena
Przed chwilą zakończył się turniej 1vs1 w Jelczu-Laskowicach na platformie CPMa. Organizatorem był chyba wszystkim znany grzEs. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1. [g&p]syndrom
wRoC|SicK
wRoC|voltron
Obyło się bez... nagród. GG :)
Edit: Tutaj mozecie obejzec fotki z turnieju. hf!
Edit: Chcialbym Was poinformować, że od teraz ja bedę zajmował się działem Configi. Wszyscy Ci którzy wysyłali swoje cfg (lub chcieli coś aktualizować) do poprzedniego opiekuna tego działu (a nie został on umieszony lub zaktualizowany) lub chcą aby ich config został umieszony w tym dziale niech wyślą do mnie maila z załączonym plikiem cfg.





Chymek | 2003-08-30 21:59:36 +0200
Brawo dla wszystkich co byli na tym turnieju bo i tak pewnie wszyscy są lepsi ode mnie hehe ;) ja sie dopiero ucze od najlepszego z Jelcz-Laskowic i brawo dla niego!!!!!!!! na turnieju był zajebisty i tylko czekam żeby obejrzeć jakieś demka z jego udziałem z tego turnieju pozdro dla wszystkich graczy Q3 z zwłaszcza tych z Jelcza-Laskowic !!!!!!
#652308
||| | 2003-08-30 22:00:53 +0200
Bez nagród - polski standart :]
#652309
MsT | 2003-08-30 22:34:27 +0200
lol
#652313
Zenith | 2003-08-30 22:56:30 +0200
najwazniejsza jest zabawa :P
...bo co jeszcze nam zostaje jak nie mamy nagrod? :o
#652318
n0madic | 2003-08-30 22:59:06 +0200
Dobry poziom,, spoko klimat, jednym slowem cAfe kOmEta :D
#652320
k3m | 2003-08-30 23:37:47 +0200
:aSd
gg syndrom, wkoncu e5 :D
#652322
Slayfhn | 2003-08-30 23:49:44 +0200
gg Syndrom nie miałem wątpliwości ze wygrasz :))
#652325
sYnth|Bubu | 2003-08-31 00:05:43 +0200
syndrom g&p? hmmm .... skoro tak GG
#652328
shiv | 2003-08-31 00:58:36 +0200
hm daro wspanialy odpadl?:PP
#652332
Zenith | 2003-08-31 01:07:52 +0200
juz dawno? :P
#652333
benek | 2003-08-31 01:46:24 +0200
gratulki Syndrom ;))
#652336
m0use | 2003-08-31 11:17:02 +0200
hehe ale dół przegralem z voltronem 1 fragiem co prawda fuksem bo 2 telefragi (exelent) :] :] i tak zajolem 4 miejsce :( gratuluje duzego skilla syndromowi :D i czekam na demko finałowe z Sickiem na cpm1a GL cya......
#652358
.... | 2003-08-31 11:54:50 +0200
Czemu tam gdzie ja mieszkam nigdy nie ma zawodów ?? :) Fajnie by było ;]
#652360
rerekumkum-sick | 2003-08-31 12:02:57 +0200
przyznam, że na cpm1a w finale całkowicie zlamiłem :P Prawie 9 godzin w tej kafejce (piwnicy) dało się odczuć :/ po prostu nie chiało mi się grać, ale i tak syndrom pokazał co potrafi :P
#652361
n0madic | 2003-08-31 12:58:05 +0200
Brawo grzEs!!!
Diękwa za zorganizowanie turnieju!!!
Nie ma jak to mieć kumpla który zna quaka od deski do deski.
#652367
grzEs | 2003-08-31 14:53:13 +0200
no dziekuje bardzo :D. Turniej byl naprawdę mroczny (teoretycznie i praktycznie - wszystko dzialo sie w piwnicy, zajebista atmosfera :D).
Pozdrawiam wszystkich, a szcegolnie przyjezdnych" syndrom, niunia (pawelek), grom, mysz, pleps (plebs :D), draconusa i wogole wszystkich wszystkich. ATMOSFERA BYLA WYPAS
Zdjecia powoli wrzucam na q3.fpp.pl, demka tez.
#652378
Zenith | 2003-08-31 16:03:59 +0200
grzesiu a czemu nic mi sie wczesniej nie pochwaliles ze robisz turniej? :P
#652383
rerekumkum-sick | 2003-08-31 17:07:06 +0200
o turnieju była burzliwa dyskusja na foroom grzEsia :P
#652388
Zenith | 2003-08-31 18:35:02 +0200
a nie wiem :P bo tam nie uczeszczam ;]
#652395
katz | 2003-08-31 23:20:21 +0200
hahaha GL syndrom, skoro podobno poziom byl wysoki... :P, tyle ze w Gliwicach syndrom pozegnal sie z turniejem wynikami 60:do kilku :D:D
#652447
-DraconuS- | 2003-09-01 12:02:39 +0200
Dobrze bylo. Turniej byl 4 phun. Niektorzy, nie wiadomo czym sie przejmowali, ale na zdrowie im. Dzieki wam wszystkim za atmosferke i w ogole turniej (thx grzEs) :)
Podam linka do zdjec skoro tu nikt tego nie zrobil:
q3.fpp.pl/?pl:gallery:72
(hehe! nawet sie zalapalem :asd)
#652470
Zenith | 2003-09-01 12:56:51 +0200
no dobra juz zmienilem :P niech Ci bedzie =]
#652485
cbd | 2003-09-02 06:42:08 +0200
Było zajebiście!!!!!!!!!!!!!!!
#652596
Dinhmcz | 2003-09-02 16:53:57 +0200
wiecie co powiem żenada :P.....bo jedyne co usłyszałem to dzieki marian za komputer :P hrum...hrum...umff...umff...hrum...hrummm :D
#652670
Zenith | 2003-09-04 19:33:44 +0200
nie gadaj :P dobrze bylo ;] - wszyscy chwala :o?
#652766
Zaloguj się by dodać komentarz.