Turniej od eSpmanii ?
Ostatnimi dniami scena Quake Live żyje pełnym życiem, a co
ważniejsze jest więcej turniejów w ową gierkę. Dlatego też redaktor drużyny
Frag eXecutors oraz założyciel serwisu espmania.pl – Radosław „FOMFNY” Szczęsny
– chcę zorganizować turniej tylko dla polskich graczy. Prawdopodobnie będą w
nim do wygrania cenne nagrody.
Pozostaje tylko jedno. Aby turniej mógł dojść do skutku,
nasza gra musi zająć pierwsze miejsce w ankiecie na stronie www.espmania.pl. Więc nie pozostaje nic
innego jak wchodzić na nią i oddać głos na QuakeLive. Więcej informacji na temat owego turnieju, zostaną podane tuż po zakończeniu ankiety.





xar | 2009-01-10 22:29:30 +0100
więc głosujcie kurde! :D
#747407
1o1 | 2009-01-11 03:07:14 +0100
nadzieja w dzieciach neo, glosujcie, resetujcie neta, glosujcie !! XDDD
#747408
THRAWN | 2009-01-11 14:33:11 +0100
espmania jest blee
#747409
1o1 | 2009-01-11 15:59:48 +0100
moze i tak, ale to teraz najlepsze co o esporcie mozna poczytac :(
#747410
THRAWN | 2009-01-11 18:34:50 +0100
nieprawda
#747411
xar | 2009-01-14 23:34:10 +0100
dajecie dajecie! :D bo przegrywamy 4 glosami z trackmania
#747427
Zaloguj się by dodać komentarz.