ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Turniej Q3 Nonstop 1v1

wto, 08 luty 2005 08:36:48 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Parę dni temu w Rosji odbył się kolejny z wielu turniejów rozgrywanych na szerokich terenach "Mateczki Rosji". A dokładniej turniej odbył się w pięknym mieście St. Petersburg, w kawiarence o dość nietypowej ale zachęcającej do gry nazwie "Nonstop". Na turnieju zjawiła się czołówka rosyjskiego duela (no, może pomijając Evila): Jibo, Cooller, Dept, Leon, Makaveli. Najlepszym graczem okazał się mieszkający w Moskwie Chińczyk z pochodzenia - Jibo. W finale pokonał najsilniejszego zaraz po nim konkurenta, wielokrotnego mistrza i żywą legendę Q3 - Coollera. Z dobrej strony pokazał się też młodziutki zmey który uplasował się wraz z Hellboy'em na miejscu 5/6. Zmey w meczu z Coollerem przegrał tylko jednym fragiem! (demo). Wszyscy uczestnicy turnieju (a z pewnością jego zwycięzcy) będą trzymali w pamięci jeszcze długo dobre wspomnienia z Q3 Nonstop 1v1. Szkoda tylko że u nas w Polsce odbywa się tak mało turniejów, nawet na sąsiedniej Białorusi czy Ukrainie udaje się organizować cyklicznie turnieje. Cóż, nie pozostaje nam chyba nic innego jak zakupienie biletu do Moskwy na zbliżający się wielkimi krokami ASUS Winter 2005 Open...

Finał:

Rush3D*Jibo -vs- Rush3D.ru*Cooller

  • pro-q3dm6 - 16:12

Ostateczna klasyfikacja:

1 miejsce - Rush3D*Jibo
2 miejsce - Rush3D.ru*Cooller
3 miejsce - rC-Leon
4 miejsce - rC-Dept
5/6 ex aequo - Hellboy & c58.zmey

Dema z turnieju - (click!)

A na koniec jeszcze 6 zdjęć z turnieju do wglądu - (click!)

P.S. Użytkownik enjoy znalazł jeszcze jedno zdjęcie z turnieju ;) - (click!)

P.S. #2 Opublikowane zostało jeszcze jedno demo z finału - ( click!)

freak | 2005-02-08 08:45:22 +0100

heh przez pisanie tego niusa spoźniłem się do budy już na 2 lekcję:D starzy i wychowaczyni mnie zajebią... w najgorszym wypadku wyjebią ze szkoły bo mam już blisko limitowane 50 godzin... a co tam kij im w oczodół! zostaje w domku grać w mojego ukochanego Q3!:DDD

bryan | 2005-02-08 09:04:58 +0100

u nas w polsce odbywa sie tak malo turniejow bo sie 70% graczy nie chche ruszyc dupy - 3h podrozy to juz dla nich za dlugo / daleko. A dla garstki ludzi ciezko jest cos sensownego zorganizowac.
EDIT :
w 1 kl. LO mialem 173h nieobecne
w 2 kl. LO mialem 324h nieobecne :P
w 3 kl. LO mialem 112h (o ile pamietam) nieobecne :P
w 4 kl. LO nie liczylem, ale chyba najmniej opuszczonych bym mial , podejrzewam ze kolo twojego limitu :-)

generalnie 2x bilem rekord szkoly , ktory wczesniej nalezal do brata mojej mamy :D :D

fhantom | 2005-02-08 09:12:42 +0100

limitowana 50 to kit, zawsze przekraczam i mnie nie wywalili :]
średnio na rok mam koło 130 nie pamiętam dokładnie
jakby nie patrzeć powyżej 300 godzin robi wrażenie Bryan - zdałeś ? :D

[M]aniek | 2005-02-08 09:33:31 +0100

E-Swiat w liczbach ;d

eng | 2005-02-08 10:52:09 +0100

bieda z tymi turniejami w pl oj bieda :{

szaq | 2005-02-08 10:57:24 +0100

Freak ja Cię proszę, ty skombinuj sobie jakiegoś WORDa or smthg.
Fajny news, bryan, zdałeś z tymi ponad 300 godzinami?

Mav_8217 | 2005-02-08 11:20:17 +0100

No przecież nie napisał
1LO
2LO
2LO (ponownie)
3LO
4LO

A tak btw., to wyniki są dość zaskakujące. Nie myślałem, że Dept i Leon w swoim mieście nie dadzą rady przyjezdnym.

enjoy | 2005-02-08 11:21:44 +0100

Cooller vs Jibo.jpg

fhantom | 2005-02-08 11:34:55 +0100

:DDDDDDDD enjoy n1 :]

Panplayer1 | 2005-02-08 13:25:00 +0100

akcja z 4:30 po prostu @#$% niszczy :D

freak | 2005-02-08 13:36:17 +0100

Mav z Moskwy do St. Petersburga wcale nie jest tak daleko :P

A u nas z budy za pow. 50 wywalają niestety:/

freak | 2005-02-08 13:37:12 +0100

Ale ten obrazek miażdzy ;D GJ!:]

freak | 2005-02-08 13:40:34 +0100

Może później go wrzuce na sotw ;)

enjoy | 2005-02-08 14:22:56 +0100

nie mam nic przeciwko :p

gemi | 2005-02-08 15:02:26 +0100

sa jeszcze 3 kwestie.. czy chodzilo sie do panstwowego czy do prywatnego lo

jakie to bylo lo (lo lo nie rowne :P)

no i czy te wasze pseudo rekordy tycza sie godzin usprawiedliwionych czy tez nie :D

bo jesli mowicie caly czas o usprawiedliwionych to khem .. :P

freak | 2005-02-08 15:11:54 +0100

Chodzę do Zespołu Szkół Morskich, mamy mundrurki i takie tam. Dyscyplina jest b. ostra, za samo przyłapanie na paleniu fajki konczy się natychmiastowym wezwaniem rodziców... Nie wspominając już o piciu :/

gr. | 2005-02-08 18:48:17 +0100

nawet spoko te dupki na tyle na zdjeciach

Mav_8217 | 2005-02-09 06:51:49 +0100

Tam w tle jiba, jakiś inny Jego rodak obraca całkiem niebrzydką obywatelkę płci chętnej :b

freak | 2005-02-09 14:42:47 +0100

na 3 zdj gosciu pogrywa sobie w q3 z petem między palcami:p przypomniała mi się akcja z jednego z pierwszych eurocapów jak power grał tak samo:)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63