Turniej Q3 Nonstop 1v1
wto, 08 luty 2005 08:36:48 | Autor: freak | Quake 3 Arena
Parę dni temu w
Rosji odbył się kolejny z wielu turniejów rozgrywanych na szerokich terenach "Mateczki Rosji". A dokładniej turniej odbył się w pięknym mieście St. Petersburg, w kawiarence o dość nietypowej ale zachęcającej do gry nazwie "Nonstop". Na turnieju zjawiła się czołówka rosyjskiego duela (no, może pomijając Evila): Jibo, Cooller, Dept, Leon, Makaveli. Najlepszym graczem okazał się mieszkający w Moskwie Chińczyk z pochodzenia - Jibo. W finale pokonał najsilniejszego zaraz po nim konkurenta, wielokrotnego mistrza i żywą legendę Q3 - Coollera. Z dobrej strony pokazał się też młodziutki zmey który uplasował się wraz z Hellboy'em na miejscu 5/6. Zmey w meczu z Coollerem przegrał tylko jednym fragiem! (demo). Wszyscy uczestnicy turnieju (a z pewnością jego zwycięzcy) będą trzymali w pamięci jeszcze długo dobre wspomnienia z Q3 Nonstop 1v1. Szkoda tylko że u nas w
Polsce odbywa się tak mało turniejów, nawet na sąsiedniej Białorusi czy Ukrainie udaje się organizować cyklicznie turnieje. Cóż, nie pozostaje nam chyba nic innego jak zakupienie biletu do Moskwy na zbliżający się wielkimi krokami ASUS Winter 2005 Open...
Finał:
Rush3D*Jibo -vs-
Rush3D.ru*Cooller
- pro-q3dm6 - 16:12
Ostateczna klasyfikacja:
1 miejsce -
Rush3D*Jibo
2 miejsce -
Rush3D.ru*Cooller
3 miejsce -
rC-Leon
4 miejsce -
rC-Dept
5/6 ex aequo -
Hellboy &
c58.zmey
Dema z turnieju - (click!)
A na koniec jeszcze 6 zdjęć z turnieju do wglądu - (click!)
P.S. Użytkownik enjoy znalazł jeszcze jedno zdjęcie z turnieju ;) - (click!)
P.S. #2 Opublikowane zostało jeszcze jedno demo z finału - ( click!)





freak | 2005-02-08 08:45:22 +0100
heh przez pisanie tego niusa spoźniłem się do budy już na 2 lekcję:D starzy i wychowaczyni mnie zajebią... w najgorszym wypadku wyjebią ze szkoły bo mam już blisko limitowane 50 godzin... a co tam kij im w oczodół! zostaje w domku grać w mojego ukochanego Q3!:DDD
#708196
bryan | 2005-02-08 09:04:58 +0100
u nas w polsce odbywa sie tak malo turniejow bo sie 70% graczy nie chche ruszyc dupy - 3h podrozy to juz dla nich za dlugo / daleko. A dla garstki ludzi ciezko jest cos sensownego zorganizowac.
EDIT :
w 1 kl. LO mialem 173h nieobecne
w 2 kl. LO mialem 324h nieobecne :P
w 3 kl. LO mialem 112h (o ile pamietam) nieobecne :P
w 4 kl. LO nie liczylem, ale chyba najmniej opuszczonych bym mial , podejrzewam ze kolo twojego limitu :-)
generalnie 2x bilem rekord szkoly , ktory wczesniej nalezal do brata mojej mamy :D :D
#708200
fhantom | 2005-02-08 09:12:42 +0100
limitowana 50 to kit, zawsze przekraczam i mnie nie wywalili :]
średnio na rok mam koło 130 nie pamiętam dokładnie
jakby nie patrzeć powyżej 300 godzin robi wrażenie Bryan - zdałeś ? :D
#708201
[M]aniek | 2005-02-08 09:33:31 +0100
E-Swiat w liczbach ;d
#708202
eng | 2005-02-08 10:52:09 +0100
bieda z tymi turniejami w pl oj bieda :{
#708205
szaq | 2005-02-08 10:57:24 +0100
Freak ja Cię proszę, ty skombinuj sobie jakiegoś WORDa or smthg.
Fajny news, bryan, zdałeś z tymi ponad 300 godzinami?
#708206
Mav_8217 | 2005-02-08 11:20:17 +0100
No przecież nie napisał
1LO
2LO
2LO (ponownie)
3LO
4LO
A tak btw., to wyniki są dość zaskakujące. Nie myślałem, że Dept i Leon w swoim mieście nie dadzą rady przyjezdnym.
#708207
enjoy | 2005-02-08 11:21:44 +0100
Cooller vs Jibo.jpg
#708208
fhantom | 2005-02-08 11:34:55 +0100
:DDDDDDDD enjoy n1 :]
#708209
Panplayer1 | 2005-02-08 13:25:00 +0100
akcja z 4:30 po prostu @#$% niszczy :D
#708219
freak | 2005-02-08 13:36:17 +0100
Mav z Moskwy do St. Petersburga wcale nie jest tak daleko :P
A u nas z budy za pow. 50 wywalają niestety:/
#708225
freak | 2005-02-08 13:37:12 +0100
Ale ten obrazek miażdzy ;D GJ!:]
#708227
freak | 2005-02-08 13:40:34 +0100
Może później go wrzuce na sotw ;)
#708229
enjoy | 2005-02-08 14:22:56 +0100
nie mam nic przeciwko :p
#708236
gemi | 2005-02-08 15:02:26 +0100
sa jeszcze 3 kwestie.. czy chodzilo sie do panstwowego czy do prywatnego lo
jakie to bylo lo (lo lo nie rowne :P)
no i czy te wasze pseudo rekordy tycza sie godzin usprawiedliwionych czy tez nie :D
bo jesli mowicie caly czas o usprawiedliwionych to khem .. :P
#708243
freak | 2005-02-08 15:11:54 +0100
Chodzę do Zespołu Szkół Morskich, mamy mundrurki i takie tam. Dyscyplina jest b. ostra, za samo przyłapanie na paleniu fajki konczy się natychmiastowym wezwaniem rodziców... Nie wspominając już o piciu :/
#708246
gr. | 2005-02-08 18:48:17 +0100
nawet spoko te dupki na tyle na zdjeciach
#708265
Mav_8217 | 2005-02-09 06:51:49 +0100
Tam w tle jiba, jakiś inny Jego rodak obraca całkiem niebrzydką obywatelkę płci chętnej :b
#708288
freak | 2005-02-09 14:42:47 +0100
na 3 zdj gosciu pogrywa sobie w q3 z petem między palcami:p przypomniała mi się akcja z jednego z pierwszych eurocapów jak power grał tak samo:)
#708329
Zaloguj się by dodać komentarz.