Turniej Voodoo4 - Minsk
śro, 26 styczeń 2005 17:12:09 | Autor: freak | Quake 3 Arena
W miniony weekend w stolicy
Białorusi - Mińsku, został rozegrany duelowy turniej vQ3 1v1. Organizowany systematycznie co roku przez członków klanu Voodoo4, turniej ściąga jak lep muchy najlepszych zawodników z tego kraju oraz Rosji. Z dalekich kresów przyjechali
Evil,
Makaveli oraz
Jibo (ten ostatni, jak mniemam po jego nowym tagu, wstąpił ostatnio w szeregi rosnącego w potęgę klanu Rush3d). Jednak z tej trójki jedynie Jibo wspiął się na podium, choć pozostali dwaj panowie nie grają wcale najgorzej. Zwycięzcą turnieju tak jak rok temu został członek klanu
v4 - Enemy. Trzech najlepszych graczy podzieliło się pulą nagród w wysokości 225 dolarów.
Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1 miejsce -
v4-enemy - nagroda 100$
2 miejsce -
Rush3d*Jibo - nagroda 75$
3 miejsce -
hazard|cypher - nagroda 50$
Finał:
v4-enemy -vs-
Rush3d*Jibo - pro-q3tourney4 - 5:4 [demko]
Po demka udajcie się jak zwykle na CyberFight.org, oraz na MouseSport.net (tam też więcej informacji ale pisanych cyrylicą!).





szaq | 2005-01-26 17:44:24 +0100
freeeek brachu, popracować musisz nad ortografią oraz interpunkcją, nie żeby było tragicznie, ale nie jest też rewelacja. Bardzo Cię proszę, odezwij się do mnie, to dokładnie na priv Ci wyjaśnię o co mi chodzi. A o turnieju, dowiedziałem się że był i jakie są wyniki i ... no właśnie, więcej na priv Ci napiszę.
Czekam.
#706992
sYnth|Bubu | 2005-01-26 18:43:26 +0100
Witaj nowy (nubie :D) ORGowiczu :P
#707003
Mav_8217 | 2005-01-26 18:57:50 +0100
frik! Ty &$%#@! Morda! :*
Jeszcze co do demek - warto zaznaczyć, że mecz eNemy-vs-evil @ t7 to niesamowita jazda!
#707006
shiv | 2005-01-27 02:12:50 +0100
wrzuce jutro na orga bo dzin mialem reinstala i juz mi sie nie che =o
#707047
LeSzNy | 2005-01-27 18:23:24 +0100
eh tyle tych demek co pies naplakal ...:/
#707087
Zaloguj się by dodać komentarz.