Turniej w Brzegu - pozostałe info
czw, 05 grudzień 2002 20:36:49 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena
Jeszcze informacje dotyczące turnieju w Brzegu. Niewiem czy wiecie, ale dzień 4.I.2003 jest sobotą, a nie dniem wolnym, jak to kilku myślało. Więc ogłaszam wszem i wobec, że turniej w Brzegu będzie w sobotę.
Została także przełożona godzina rozpoczęcia imprezy. Zamiast 8:00 ustaliliśmy z gallkiem, że najlepiej będzie jak rozpoczniemy dwie godziny później, czyli o 10:00. Więc wszystkich zainteresowanych zapraszamy na tą właśnie godzinę.





[w]xEn | 2002-12-05 21:11:33 +0100
tak sie skuada :D ze zamierzam zjawic sie na tym Quake # 3 turnieju i chcialbm sie zapisac! moze ktos wie jak to zrobic !pozdro all lamazzz :D Xen
#625986
BobeK | 2002-12-05 21:14:36 +0100
Pozdro 2 U 2 Xen.
:)
#625988
ash | 2002-12-05 21:22:16 +0100
Mozna jakichs wiecej informacji zasiegnac skads?
np. Czy bedzie jakies wpisowe?
Czy jest jakis limit zawodnikow?
Czy sa przewidziane chociaz jakiekolwiek nagrody?
Czy przy liczbie uczestnikow wiekszej niz 32 bedzie jakas inna forma rozgrywek niz DE?
itp.
#625989
lidek | 2002-12-05 21:25:32 +0100
bedzie was tam jak MRóWKóFFFFFF :DDDD
#625990
lidek | 2002-12-05 21:27:17 +0100
gallek.republika.pl/start.htm jakies tam info macie i adres pod ktorym zbierane sa zapisy
#625991
MaxDamage | 2002-12-05 21:46:08 +0100
Jezzzu o 4 bede musial wstac na pks .... BEde tam spal nie gral :p
#625993
GalleK | 2002-12-06 11:56:51 +0100
zapisac sie mozna na mial [email protected]
ale nie trzeba sie zapisywac mozna na pale przyjechac ale na 10 w cafe trzeba byc
jak bedzie wiecej osob niz 32 (byloby cool)
to bedzie doble elimination ale do jednej wygranej
lub wylosuje sie przez komputer ktore osoby wejda do drugiej rundy bez gry
#626022
Zaloguj się by dodać komentarz.