Turniej w Cafe Kontakt
pon, 25 listopad 2002 18:17:22 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Dostałem informację o wynikach turnieju 1v1 w Katowicach - więcej (w tym dema) później. Pierwsza czwórka jest następująca:
**1. 666|Benny
dx-dave
u|Lop
Mar1o**
*"Wszystkim dziekujemy, planujemy nastepny turniej :)
Zgubiony plecak zostal odebrany, sterowniki do myszki zostaly i nikt sie nie zglasza. Dyskietka lezala kolo kompa na ktorym gral Dave (juz wiem, ze to nie jego)."*





supek[spk] | 2002-11-25 18:47:13 +0100
hmm... bedą demka??
#625067
infek | 2002-11-25 19:17:09 +0100
mar1o ownage ;]
#625070
lidek | 2002-11-25 19:26:57 +0100
mar1o ??? TEN mar1o ?:P
lol ale cos kiepawo poszlo :D
#625071
move | 2002-11-25 19:37:22 +0100
ktos wspominal, ze "on" gra teraz w SC: BW?
chcialbym zobaczyc pare demek z jego pova z tego turnieju..
#625074
supek[spk] | 2002-11-25 19:44:08 +0100
o ile dobrze pamietam to nie był tam zadnego gracza o kicku "on"
\ ale moze sie myle :P
#625075
move | 2002-11-25 19:47:13 +0100
no comment...
#625077
StaryOrgowicz_133 | 2002-11-25 19:48:40 +0100
ja mam demka z mojego povu :-P
#625078
supek[spk] | 2002-11-25 19:49:35 +0100
aha %*&$#@ :P
#625079
supek[spk] | 2002-11-25 19:51:59 +0100
a bede wszystkie do sciagniecia ??
i które zajałes miejsce "zoom"
#625080
tęczowa.zemsta | 2002-11-25 19:53:17 +0100
zoom a jak ci laser siadal ? :D
#625081
mutonek | 2002-11-25 19:54:24 +0100
zoom był na miejscu 5-6
a dema będą wszystkie do soboty
#625082
mutonek | 2002-11-25 19:59:09 +0100
28 grudnia organizujemy nocke
wszystkie informacje na boardzie
#625084
dinhkertal | 2002-11-25 20:07:17 +0100
lop nakopal im do dupy a dave i benek sie tam fartem wslizgneli :PPPP
#625086
sYnth|Bubu | 2002-11-25 20:07:46 +0100
:/ tylko nie wszystkie!!!!
#625087
supek[spk] | 2002-11-25 20:12:42 +0100
wszystkie!!!!
każdy ma swoje lepsze i gorsze dni... :)))
#625089
davep | 2002-11-25 20:23:44 +0100
' 'ktos wspominal, ze "on" gra teraz w SC: BW?
chcialbym zobaczyc pare demek z jego pova z tego turnieju..' '
haha dobre, to dwie rozne postacie :)
btw mar1o spoczko gosc i go z tepa pozdrawiam, jak i inne ludziska z tego turnieju/nocki :)
#625092
tęczowa.zemsta | 2002-11-25 21:28:13 +0100
a czemu mario jest 4 skoro pokonal lop'a wysoko ?
#625096
nita | 2002-11-25 22:30:09 +0100
bo to polska...
#625100
ortho | 2002-11-25 23:28:09 +0100
bo lop szedl po winners brakcet (wyeliminowal kogostam mnie i przegral z bennym) a mar1o wygral z nim w grupie (wczesniej przejebal tez sporo ale okazalo sie ze to byl sparing :/ ) a mar1o po sklepaniu niejakiego HaBa (czyt. mnie) przejebal z davem 1 fragiem na dm6 (ah te nieszczesliwe rocketjumpy :D )
#625103
davep | 2002-11-25 23:34:43 +0100
ten mecz na dm6 to jeden wielki triller a shaft mar1a mnie z szokowal :]
#625105
LaGranda | 2002-11-25 23:38:14 +0100
ja chetnie zaopiekuje sie ta dyskietka :P
#625106
StaryOrgowicz_424 | 2002-11-26 00:37:12 +0100
Lopik dlaczego tylko trzecie miejsce ?!?!?
#625110
kino | 2002-11-26 07:06:54 +0100
demka?
#625113
freak | 2002-11-26 13:53:06 +0100
ee ktoś mi plecak zaj... =P
#625136
akir | 2002-11-26 18:36:33 +0100
te czego tak nie kulturalnie sie odzywasz? :P twoje chlopaki moga cie w du** zjechac co najwyzej a nie zajac sie arena :P..... btw lop owns :>
#625167
Zaloguj się by dodać komentarz.