ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Turniej w Katowicach

pią, 15 listopad 2002 10:46:28 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Zgodnie z otrzymaną informacją od organizatorów turnieju, ulega zmianie lista map na których będzie rozgrywany turniej, i są to :

  • PROT4

  • PROdm6

  • ztn3t1

Zmiany nastąpiły również w regulaminie samego turnieju (copy/paste z GG od organizatorów):

I. Wersja gry : VQ3, PR. 1.31(osp)

II. Typ rozgrywki : 1vs.1

III. Oficjalne mapy : prot4, pro6, ztn3t1

IV. Długość meczu : 10 minut (Sudden Death - bez limitu czasu)

Data : 23 listopada (sobota) 2002, godz. 20:00

Reszta info w dziale turnieje

MaxDamage | 2002-11-15 12:07:21 +0100

Nie wiem kto wpadl na pomysl startu o 20:00 ... No Comments!

Gravatar

Tyrion | 2002-11-15 12:10:17 +0100

Eh przy 20 osobach z samego wpisowego zbierzecie 400 zl ,a a na nagrode przeznaczacie 140 zl? Chcecie kase zbijac na turnieju? To chyba on ma posluzyc jako reklama a nie zrodlo dochodu ? :/

Gravatar

Tyrion | 2002-11-15 12:13:34 +0100

Hihi moze na nocki malo osob przychodzi i wlasciciel chce sobie dorobic na graczach q3 :P Ale tak na serio to jaki to ma sens zaczynac o 20 ?! Kazdy kto byl na jakimkolwiek turnieju wie , ze bedzie co najmniej 30 min opoznienia , a z tego co widze planowane sa grupy i potem de. Wyglada na to , ze przed 4 nad ranem do finalu sie nie dojdzie , zreszta poziom meczy rozgrywanych o wschodzie slonca moze byc rozny , bo wytrzymalosc graczy q3 tez ma swoje granice :P

mutonek | 2002-11-15 12:32:49 +0100

Final turnieju nie skonczy sie tak pozno, bo tobie juz sie nie podoba - 20 min do przodu (naturalnie, ze cie nie bedzie). Po zatym, zapomniales, ze jest duzo stanowisk (przeciez wiesz ile). Kafejka nie jest moja i jezeli za drogo to walcie na ten "drugi" turniej w K-ce.

mutonek | 2002-11-15 12:36:02 +0100

co do kasy nam chodzi tylko o dobrą zabawe-wszystko idzie do szefa cafe i to jest tylko dobra jego wola że można zorganizować turniej

mutonek | 2002-11-15 12:37:51 +0100

Dobrze, ze tym razem mampki nie sa LOLowe, ale wczesniej o godzine nikt sie nie rzucal, a ja tez zmienilismy z 22:00 na 20:00.Juz nic nie kumam - to teraz jest za pozno ?

MateoMartinezz | 2002-11-15 13:03:30 +0100

Panowie, proponowałbym zmienić nastawienie do tej zabawy, nie traktowałbym szefa tej cafe jako kogoś z dobrą wolą i wszechmocą, jako kogoś komu powinniśmy być wdzięczni za udostępnenie miejsca, fajnie że ktoś coś robi, ciesze sie bardzo, ale jeżeli mam mieć do tego szefunia takie nastawienie to sorry ale ja mam innych bogów :d

Gravatar

Snowman | 2002-11-15 13:04:21 +0100

Do Max damage - to chyba dobrze, ze turniej jest troche pozniej.Bedziesz miec wiecej czasu zeby dojechac z JELENIEJ GORY.

Jezus | 2002-11-15 13:12:28 +0100

Zapomnieliscie, ze jeszcze PR sie wam nie podoba :)

sYnth|Bubu | 2002-11-15 14:34:24 +0100

Jeszcze jakby t2 dali byloby jak na wcg :D lol

Gravatar

Tyrion | 2002-11-15 14:57:01 +0100

Lol wy tu czegos nie rozumiecie to ze ktos przyjezdza na turniej to jest dobra wola graczy , a nie wlasciciela cafe.Dla szefa to interes i tyle powinien sie starac , a z podejsciem jakie tutaj jest prezentowane , ze robi nam łaske ze mozemy przyjechac na turniej do jego wspanialej inet cafe to daleko nie zajdziecie.Rozpoczecie turnieju 10 - 12 rano , zakonczenie kolo 22 , 60% kasy z wpisowego na nagrody to moze cos z tego turnieju normalnego wyjdzie.

umf | 2002-11-15 14:57:57 +0100

20zl wpisowe :D

Gravatar

Tyrion | 2002-11-15 15:01:54 +0100

btw ten baner "DOBRY HUMOR" jest tak oblesny , ze sie tutaj boje wchodzic ostatnio ,bo od razu jakies bekniecia atakuja :( Panowie na przyszlosc radze rozsadniej dobierac reklamy.

mutonek | 2002-11-15 15:09:14 +0100

"Rozpoczecie turnieju 10 - 12 rano , zakonczenie kolo 22 , 60% kasy z wpisowego na nagrody to moze cos z tego turnieju normalnego wyjdzie"
turniej nie może się odbyć tak wcześnie(mama cie na noc nie puści)
a z kasą są takie warunki postawione i nic nikt nie wskóra (może w przyszłości)

nita | 2002-11-15 15:18:46 +0100

moja matka mawia jak cos robic to dobrze a nie na odpierdol a ten turnij nie bedzie dobry.. szef cafe wie ze po 20 przychodzi mniej osob wiec bedzie mial jeszcze nocke z ktorej jest kasa... zajebista reklama bez kitu bo to polska...

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-11-15 16:14:21 +0100

no lenar zrup cos;pppppppppppppppppp

Gravatar

Tyrion | 2002-11-15 16:23:22 +0100

Muron bez urazy ale twoje komentarze nie dosc ze pozbawione sensu to jeszcze probujesz przepchnac cos co jest kiepskie. O turniejach troche wiem, bo na paru(nastu) bylem i szkoda mi czasu na klotnie z toba i odpisywanie na stwierdzenia typu ze mnie mama nie pusci bo nie wiem czemu to ma sluzyc - troche za stary jestem na tego typu problemy :> Jak wam szef nie pozwala robic turnieju w normalnych godzinach tylko chce sobie na sile dorobic nocke to moze z nim jakos rozsadniej pogadajcie i sie przekona :)

mutonek | 2002-11-15 18:37:53 +0100

Tyrion po pierszeja jestem Muton nie Muron
Po drugie jak byłeś na paru turniejach to trzeba było wcześniej dać pare mądrych rad (już dwa tygodnie temu był nius o turniejach i był podany meil gdzie można było pisać swoje sugestie i propozycje)
Na temat ceny ja chciałbym żeby było wpisowe za 10 zł i wysokie nagrody ale żyjemy w polsce !!!!!!!!!!!!!!!
A godzina pierwotnie miała być 22

P.S przepraszam za "co do kasy nam chodzi tylko o dobrą zabawe-wszystko idzie do szefa cafe i to jest tylko dobra jego wola że można zorganizować turniej" miałem coś innego na myśli

Pheu | 2002-11-15 19:14:48 +0100

ze turniej o 20 to wiadomo przesada, druga sprawa jaka mnie zranila to to, ze bedzie timelimit 10, no ale wiadomo , jak turniej o 20 to mecze nie moga za dlugo trwac, bo to naprawde potrwa do rana, ale dzieki bogu, ze chociaz zmieniliscie z 22 na 20. Cos mi sie wydaje, ze ten turniej moze wygrac kazdy bo po 12 niektorzy "dobregi" graja znacznie gorzej

sYnth|Bubu | 2002-11-15 19:15:14 +0100

Moze ktos napisac gdzie jest ta cafe tzn obok czegos typu skarbek mc donald czy jakos tak dzieki z goory za odpowiedz :D

Pheu | 2002-11-15 19:17:46 +0100

sor niechcacy dopisalem nieskonczony komentarz :/ no chcialem jeszcze dodac, ze mi takze sie wydaje, ze ten turniej bedzie klapa, ale moze sie myle no i GL.

mutonek | 2002-11-15 19:21:47 +0100

cafekontakt.pl/mapa.php
to jest link z mapką jak się dostać

mutonek | 2002-11-15 19:23:22 +0100

będą grane dwie mapy po 10min w przypadku remisu trzecia

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-11-15 21:37:59 +0100

omg 20godzina i 20 zl wpis :-)))
a chcialem przyjechac bo mam do katowic 10min drogi ale za 20zl to lepiej sobie Bolsa kupic bo jak dla mnie za wpisowe to za duzo, przykladem tego byl turniej w Opolu wpis 10zl a nagroda 500zl :-o

sYnth|Bubu | 2002-11-15 21:47:40 +0100

Ehhh... niektorzy tylko o kasie ... moze bedzie fajnie darmowe drinki pizza hamburgery itd trza pozytywnie myslec :DDD

Gravatar

jimmy | 2002-11-15 22:34:44 +0100

dobry bols nie jest zly :D

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-11-15 22:49:40 +0100

zoom blad 15 zlootych ;q

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-11-15 22:50:24 +0100

aa i Opole rylzzz!

Deli | 2002-11-16 00:28:42 +0100

Hmm z tego co wiem to na slasku mieszkaja dobrzy gracze i nie sadze zeby zajal jakeis wysokie miejsce "nagradzna" i szkoda mi 20 zlotych tylko po to zeby pograc z 3 mecze i do domu. To juz wiecej zabawy mam w piaskownicy.

ash | 2002-11-16 01:18:25 +0100

Widze ze organizatorzy maja zielone pojecie o ekonomi.

Przy zalozeniu 20 osob, wygrana ma byc 140 zl, to ciekawe kto wam tam wpadnie pograc: zalozmy ze ktos nie jest z Katowic, niech bedzie z okolic, to 20 zeta wpisowego + dojazd + cos do jedzenie, chyba nikt niebedzie siedzial cala noc i gral? ja zdaje se sprawe ze w tym kraju sa cyborgi, ale jest ich niewielu. To sami se policzcie ile to wyjdzie. Jak powiedzial zoom lepiej se cos rozluzniajacego kupic za te 20:)

2sprawa to nastawienie graczy: w Polsce panuje taki klimat ze juz malo kto przyjezdza na turnieje bo wie ze nic nie wygra. Wiec na zawodnikow spoza tego miasta niema raczej co liczyc.
Jesli uzboieracie choc 20 graczy to bede pod wrazeniem.

To nie jest zaden turniej, raczej powinno sie to nazwac: nocka w cafe z 'Potencjalna' nagroda.

Gravatar

Tyrion | 2002-11-16 02:45:50 +0100

No niestety wyglada to tak jak mowi Ash. Zmiencie godzine na 10 rano i wpisowe na 10-15 zloty i bedzie dobrze :)

sYnth|Bubu | 2002-11-16 11:07:17 +0100

Ludzie jak macie problem co do wpisowego, przyjazdu itd to zachowajcie to dla siebie goscie sie staraja zrobic turniej a ze boss cafe chce tyle to nie ich wina zrobcie lepszy konkurencyjny to moze do was przyjada i bedzie ok a krytyke zachowjcie dla siebie

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-11-16 14:22:36 +0100

callvote 10 rano w sobote
callvote 15zl wpis
callvote wieksza nagroda ! :-P

sYnth|Bubu | 2002-11-16 14:25:15 +0100

zoom glosowanie niewazne nie dales slasha :D

davep | 2002-11-17 20:59:29 +0100

o jacie krece, nie slyszalem wczesniej o tym turnieju ale takiej parodi to dawno nie bylo, hihi.
Ej nie rzucajcie sie tylko dziekujcie za to ze macie turniej i jedzcie sponsorowac szefa!!
rotfl
ahh komus sie tutaj cos pokickalo
Wpadne na ten tuniej tylko jak pojedzie ekipa bo mam blisko, gdyby to bylo jakies 100km odemnie to bym sobie darowal, watpie zeby ktos przyjechal z daleka :|

sYnth|Bubu | 2002-11-17 22:16:10 +0100

A ja myslalem ze wygram a tu dave ze stingami przyjedzie :D lol

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63