ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Turniej w Oławie - koniec

sob, 27 lipiec 2002 20:00:13 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Zakończył się właśnie turniej PL@NETA w Olawie. Wszyskie mecze były na bardzo wysokim poziomie. Ostateczne wyniki to:

1. [A]Performer
2. Spider
3. n30jg
4. Underplayer

Na koniec podziękowania dla organizatorów, graczy i kibiców. Ostatecznie turniej można zaliczyć do niezwykle udanych. Na początku organizacja kulała, ale później wsystko bylo już w porządku. Demka będa na stronie turnieju. Moją relację zjajdziecie oczywiście w moej kolumnie jutro.

AAA kolejny turniej? Eliminacje do CGL3 trzeciego Sierpnia we Wroclawiu. Tam takze oczywiście będe i będe pisal newsy. GG dla mnie i graczy.

END.

grzEs | 2002-07-27 20:19:43 +0200

niech żałują ci co nie byli - bylo naprawdę super

acidRA3in | 2002-07-27 22:19:48 +0200

Grzesiu płacą ci od każdego newsa???

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-07-28 00:11:23 +0200

lol ;>

Gravatar

kontoskasowane | 2002-07-28 00:27:12 +0200

hihi. kyky

Gravatar

StaryOrgowicz_16 | 2002-07-28 10:12:12 +0200

nie bylem - wiec nie wiem czy bylo "super"...przeraza mnie i smuci tylko to jak bardzo org faworyzuje vq3 - o wiele wiekszym turnieju w Mephistu nie bylo newsow co godzina w stylu "superzeroX puscil baka" narazka

MaxDamage | 2002-07-28 11:06:23 +0200

Jaaa , ten koles mnie rozpierdala , czytam nicka i nastawiam sie na smieszny comment w ktorym bedzie cos o PM , czytam czytam i JEST :DDDD LOOOOL @#$% facet ty chyba spisz z plakatem - " I LOVE PROMODE" bez kitu @#$%.... VQ3 go home pewnie na scianie wisi lol nie no , uprzedzony jakis. Ja nie trawie PM ale sie z tym tak nie afiszuje. PM SSIE :D

Gravatar

StaryOrgowicz_239 | 2002-07-28 11:13:31 +0200

mi nawet pasuje pm i gralbym w to gdyby nie fakt ze @#$% jest 40 wersji roznych ikazdys erw na innej --- pytanie KTORA @#$% INSTALOWAC???!!!
a tak podpisuje sie pod kolega nizej... PM SSIE :D

Gravatar

StaryOrgowicz_286 | 2002-07-28 12:38:22 +0200

z PM to podoba mi sie tylko zmiana broni nic wiecej, a PizzaDriver to nie tyle uprzedzony do vq3 co uprzedzony do wszystkiego. Co czytam jakis jego comments to cos mu nie pasuje. Koles jak Ci sie az tak org nie podoba to tu nie wchodz, plakal nikt nie bedzie. www.q3arena.gry.wp.pl. Serwis o Quake ]I[ Arena. Nie o PM. Owszem PM to modyfikacja vq3 dlatego cos o tym tez musi sie znalezc, ale IMHO to jest glownie serwis o vq3.

Gravatar

neo_jg | 2002-07-28 13:00:59 +0200

Dokladnie.. PM powinien umrzec wraz z 1 CGL . sami zreszta popatrzcie na wyniki vq3 w innych krajach... przyklad Praga 2002 Fetter dobra na polskiej scenie wymiata ale w Pradze.. kto to jest if22 ma dobrego raila ale do 0 :((((

Gravatar

kontoskasowane | 2002-07-28 13:23:17 +0200

rofl

Gravatar

StaryOrgowicz_225 | 2002-07-28 13:37:56 +0200

O jezu, tyle halasu o nic - promode to nie gra, to tylko modyfikacja vq3 i ani grosza wiecej ;-)))). Ale zmiana broni moze rzeczywiscie jest niezla. cooldown bardzo ulatwilby mi kombo shaft->rail, a tak to na vq3 musze sie troche pomeczyc.
'kto to jest if22 ma dobrego raila ale do 0 :((((' - stary, albo ja jestem glupi albo ty nie umiesz pisac po polsku. Ludzie, od czasu do czasu wypadaloby wstawic gdzies jakies znaki interpunkcyjne typu '?', czy chociaz przecinki. Nie mam pojecia o co ci d00d chodzilo - dla mnie to zdanie to jeden wielki belkot. if22 jest w pierwszej dziesiatce najlepszych graczy na swiecie, a ostatnio przegral z LeXerem na ztnt1 przy timelimicie 10... 1:0. JEDEN DO ZERA. LoL. A raila mial takiego sobie. Ale o co ci chodzilo to nie wiem. 'kto to jest if22 ma dobrego raila ale do 0 :(((( ' - ?!?!?!?!

Gravatar

kontoskasowane | 2002-07-28 14:30:20 +0200

fajna masz date tego komentarza :D [1337] :>

ortho | 2002-07-28 16:11:13 +0200

ok moim zdaniem nie pokazalismy nic w Pradze.Imho feta na cgl nie osiagnie wiele poniewarz on nic nie gra i jego poziom jest duzo nizszy niz przed laty... Cala polska podnieca sie takim malytm akcentem i wchodze na neta i widze standardowy "polski" wrzut: "chujowy jestes (a koles dostal 10:-1) ja to lama tak jak ty zagraj z fetterem" @#$% co to jakis GOD? albo standardowy wrzut : "spierdalaj lamo masz zbota/timera/aimbota/widzisz przez sciany" @#$% w polsce nie ma noob'ow tylko w tym przedziale umiejetnosci sa same lamy ( niestety zdaza sie to takze nieco wyzej)-dlatego nigdy nie bedzie u nas proplayerstwa .Caly czas towarzystwo wzajemnej adoracji albo chat na servie.

Gravatar

StaryOrgowicz_16 | 2002-07-28 16:41:27 +0200

no to jedziemy

MaxDamage - czy uwazasz ,ze q3arena.gry.wp.pl nie faworyzuje vq3? nie pisze tego w kazdym mozliwym miejscu - najwyzej tam gdzie rzuca to sie w oczy

smash: org to czysto komercyjny serwis - mozesz isc za wszystkim co oni napisza.. pomysl tylko ,ze sa ludzie grajacy QW i maja z tego zajebista zabawe - nie obchodza ich QuakeCony i CGLe... narazie www.promode.org tam masz najnowsza wersje PM

SLAVEaod: podaj konkretny przyklad ,smucie - oprucz faworyzacji i artykolow wszystko jest w miare dobrze... chociazby na fpp sa tacy felietonisci jak Carmak ,Krogoth..i nie ma takiego pedalskiego laya ;)

acidRA3in | 2002-07-28 17:00:07 +0200

No i znowu z jednego newsa zrobiła się pieprzona wojna o wyższości Świąt Wielkiej Nocy.... Qźwa ludzie nic na siłę !!!!
Ja osobiście mam w dupie zarówno vanilie jak i pm i wcale, a wcale nie czuję sie z tego powodu lepszy czy gorszy. Gram w to co mi sprawia najwięcej radochy czyli RA i mam nadzieję że tak pozostanie. PizzaDriver nie zgodzę się że org jest wybitnie vaniliowy. Gdyby tak było nie byłoby miejsca dla mojego kącika oraz rzeczy takich jak Warcraft 3 lub Heroes. Owszem śmierdzi to totalną komercją co podnosi mi niesamowicie cukier we krwii ale to juz osobna dyskusja

[SpideR] | 2002-07-28 17:06:01 +0200

hahahaa GG Performer fajnie sie gralo mam nadzieje ze na cgl`u sobie zagramy ;)

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-07-28 21:36:38 +0200

Acid ma racje. kłućta sie kłućta, ja i tak każdy będe grał w to co lubie. I wątpie, żeby jakieś głupie vq3 sux czy pm sux zmieniło moje zdanie...

Gravatar

StaryOrgowicz_16 | 2002-07-28 23:16:13 +0200

zwracam uwage ,ze to nie ja wyskakiwalem z textami typu "vq3 sux" "pm sux" "gta3 rox" zrobil to MaxDamage..pisalem o faworyzacji.. jestem spokojny ,ale temu gosciowi to bym z glana wyjebal..:p

to jest klutnia o nic..lubie jak siadzie dwoch facetow i jeden stara sie pokazac drugiemu ,ze ma wyzsze IQ.. tak mozna we wszystkim..

acid - czy jednostki moga wygrac z komercja w dzisiejszych czasach?

acidRA3in | 2002-07-29 20:25:33 +0200

Mogą ale są to naprawdę wybitne jednostki i najcześciej żyją baaardzo krótko

performer | 2002-07-30 10:57:29 +0200

hheheheheh kocham was ludzie :PPP
Spider : spotkac to my sie nie spotkamy chyba ze bedziesz 2 termin w lublę, no ale ja nie wiem czy czas znajde na cgl :))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63