Turniej w Ostródzie -> później
pon, 12 maj 2003 15:17:59 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Jak poinformował mnie L3si0 turniej który miał się odbyć w tą sobotę w Ostródzie zostanie przeniesiony na późniejszy termin z prostego powodu jakim są matury ustne. Jest jeszcze drugi powód, mianowicie jeśli sponsor, który został już znaleziony otrzyma trochę więcej czasu to uda się zorganizować dodatkowe nagrody.
Jak termin będzie znany to podamy jak najszybciej. Póki co trenujcie bo ciężko będzie pokonać Hoolsów na własnym boisku :)





tox1c | 2003-05-12 16:42:51 +0200
Dobrze powiedziane L3siu :))) "Ciezko bedzie pokonac" :P
#642045
canis | 2003-05-12 16:52:07 +0200
i to byla sluszna decyzja :))) jak bedzie na poczatku lipca po egzaminach na studia itp :) to juz w ogole miodzio :) pozdr.
#642048
banditos | 2003-05-12 17:24:09 +0200
dx-vs-666-vs-h' :P.Taki squad turnieju 1v1 moglby byc bardzo ciekawy...Nooo chyba ze ja bym przyjechal:>.o/o/
#642049
ziemba | 2003-05-12 17:47:15 +0200
najciezej bedzie wam wygrac z ziemba-nozycorekim :D
#642051
rooseck | 2003-05-12 19:02:36 +0200
pffffffff
#642056
rooseck | 2003-05-12 19:02:37 +0200
pffffffff
#642057
gOdlak | 2003-05-12 20:23:45 +0200
Mysle ze przelozenie turnieju nikogo nie zmartwi a wrecz przeciwnie. Beda jeszcze dodatkowe wygrane wiec jest o co grac. Moze Matrox przyjedzie w tym termine chyba ze cos mu znowu przeszkodzi ;) ,a noz, nozyce moze wpadnie jeszcze kilku innych znanych duelowcow?, co napewno zwiekszloby emocje na imprezce. Zapraszamy wszystkich gdyz im wiecej chetnych tym nagroda pieniezna wzrosnie :D
#642064
slawek | 2003-05-13 14:55:40 +0200
W czerwcu Katowice i może jeszcze jakaś impreza sie skroi, więc chyba lipiec byłby optymalny.
#642093
Zaloguj się by dodać komentarz.