ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Turniej w WSI w Łodzi

czw, 13 luty 2003 15:57:29 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Otrzymałem od Rusha info na temat turnieju w Łodzi, który odbędzie się nie w cafe ale w budynkach Wyższej Szkoły Informatycznej - wiążą się z tym o wiele przyjemniejsze warunki w porównaniu do zwykłych kafejek. Pula nagród do 2000zł, czytajcie sczegóły:

*"Witam. Po dzisiejszych owocnych rozmowach możemy wam z przyjemnościa zakomunikować, iż w drugiej połowie kwietnia odbędzie sie ogólnopolski turniej drużynowy Quake'a 3 organizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi (www.wsinf.edu.pl) przy współpracy klanu noxis. Będzie to pierwszy profesjonalny turniej, z udziałem naszej ulubionej gry, w Polsce. Szkoła wraz z innymi sponsorami zapewni zaplecze techniczne oraz finansowe, zostaliśmy dzisiaj zapewnieni iż łączna wartość nagród za pierwsze trzy miejsca nie spadnie poniżej 2000 zł (jest spora szansa na powiększenie tej kwoty). Całośc rozgrywek odbędzie sie w budynkach szkoły, więc gracze zwolnieni będą z wpisowego. Do niewątpliwych atutów imprezy można będzie zaliczyć: dużą sale wykładową wraz z projektorem dla oczekujących na pojedynek, bufet piętro niżej, dobrej jakości GTV (łącze szkoły rox, sprawnej organizacji powinna sprzyjać duża ilość komputerow (550 sztuk, czyli aż nadto, co jednocześnie wpłynie pozytywnie na ilość klanów dopuszczonych do turnieju.

Zapisy zaczynają sie od dzisiaj pod adresem [email protected].

noxis clan"*

Regulamin i strona turnieju będzie niedługo. Zapowiada się niezła impreza, więc południowa i środkowa część kraju może się już szykować!

slawek | 2003-02-13 16:00:19 +0100

a północy wara. Tak?
GL

slawek | 2003-02-13 16:13:16 +0100

Chyba zorganizuję jakiś team na tę szczególną okazję.

Gravatar

lop | 2003-02-13 16:16:57 +0100

wienc niech wygra lepszy

Logitech|kar | 2003-02-13 16:19:02 +0100

kurde turniej marzenie tylko szkoda ze nie 1v1 :(

nxs.qmite | 2003-02-13 16:24:21 +0100

taki maly edit: pula nagrod OD 2000 nie DO :P

slawek | 2003-02-13 16:31:32 +0100

Lepiej podajcie za mało a potem zróbcie miłą niespodziankę niż odwrotnie.

nxs.rush | 2003-02-13 16:31:36 +0100

jakby bylo 1/1 to przyjecholby mniej ludzi, latwo policzyc iz wiecej ludzi przyjedzie na 4/4 :)

nxs.rush | 2003-02-13 16:32:52 +0100

mamy powaznego sponsora wiec powaznie traktujemy jego deklaracje.

Gravatar

pogo | 2003-02-13 16:34:12 +0100

Łodz daleko jest od Białegostoku ?? ;) bleh matura pewnie nie bede mogl :(

ash | 2003-02-13 16:37:58 +0100

A jakie tam sa kompy? Bo wiadomo ze niektore uczelnie tym bardziej panstwowe to niemaja super nowoczesnych maszyn;)
Ale pewnie i tak te kilkadziesiac niezlych sie znajdzie;)
Jesli macie naprawde dobre warunki to moze byscie pomysleli nad shoutcastem? To niewatpliwie by dodalo uroku i by moglo uczynic ten turniej najlepszy jaki byl w polsce;p

slawek | 2003-02-13 16:46:42 +0100

Przepraszam za mojego kolegę Rozza. Popieprzyło mu sie w tytule newsa.
Powinno być "Turniej WE WSI Łodzi" :D

nxs.rush | 2003-02-13 16:47:11 +0100

jest kilkadziesiat athlonow xp z geforcami + plaskie siedemnastki :D jakby mogl to by q3 na nich i z 500 klatek wyciagnal ;)

mayhem | 2003-02-13 16:53:16 +0100

polnoc przyjedzie nie martwie sie :D

slawek | 2003-02-13 16:55:05 +0100

Tylko zabierzcie bobosatyiego!!!!

finsek | 2003-02-13 16:55:37 +0100

lop :D 3ba wystawic timik :D taki lodzki na 102:D przyjezdzajcie do lodzi ale jupi nareszcie lodzki turniej :DDD LODZ OWAGE :DD

Gravatar

kino | 2003-02-13 17:02:53 +0100

jasne ja mam athlona i gf i jakos nie mam 500 klatek ale wystarczy spokojnie do 4/4
a co do shoutcasta to ciekawe kto by sie podjal:)

slawek | 2003-02-13 17:03:14 +0100

teraz wszyscy będą proponować lopowi stworzenie teamu :D
a ja mam nadzieję, ze zagra jednak z urynkami, i że jak najwęcej klanów wystapi w oryginalnych składach a nie jakichś okazjonalnych. Wtedy taka impreza naprawdę mogłaby zyskać prestiż. I tylko wtedy - bo co z tego, że fajna atmosfera, xtra nagrody, kiedy wymiar sportowy jest żaden???

finsek | 2003-02-13 17:10:14 +0100

a ty slawek pogral bys ?:p nie masz klaniku takze powinienes proponowac komus stworzenie jakiegos tima :D ja nie wiem czy moj klanik przyjedzie ;p pozdro slaw

akir | 2003-02-13 17:14:15 +0100

;>>>> na to czekalem od wielu lat wkoncu jakis TURNIEJ!!!!

finsek | 2003-02-13 17:19:01 +0100

moijm zdaniem jak bedzie radjo to ortho powienien komentowac on ma duzy dobor slow na temat q3:D tyle tych nazw zna ze ja nie wiem o co mu biega :D jedzmy transyberyjskim mobilem ;D

*M4STER* | 2003-02-13 17:22:53 +0100

n1ce

akir | 2003-02-13 17:29:00 +0100

zapraszamy jak najwiecej osob, bez ograniczen ;>

tifu | 2003-02-13 17:29:38 +0100

i po co komu wcg skoro szykuje sie taki pro-turniej? :P
zapowiada sie to rzeczywiscie naprawde fajnie, i nie to ze jestem jakis malkontent, ale nawet za pieknie..

Logitech*hMr | 2003-02-13 17:31:38 +0100

wszystko bedzie ok, a Łódź slynie z goscinnosci ;P

RZELKY | 2003-02-13 17:33:26 +0100

calkiem milusny ten turniej sie zapowiada ...... ale jezeli macie takie mozliwosci ,kase i wogoole to proponuje organizacje juz na mniej powaznie jakichs miniturnieji w miedzyczasie ! male 2v2 1v1 RA3 CPMA ctf ... pomyslcie nad tym ..

davep | 2003-02-13 17:41:29 +0100

napewno bedzie nam milo was odwiedzic i spownoscia to uczynimy :D
w8ting for dioxide team moze tym razem uda sie w 2 skladach :)
Pozdrawiam

finsek | 2003-02-13 17:47:25 +0100

zielek nie gadaj tylko przyjezdzaj :DD dx tez mile widziane w 2 sqd :D miodzio

RZELKY | 2003-02-13 17:57:03 +0100

Ale nie wiem czy sklad dresoof bedzie jechal ? :/

*MR.GOD* | 2003-02-13 18:09:18 +0100

haha pro turniej fkoncu jakis fajny turnus bedzie pewnie nie przyjade ale co tam... fajnie ze warunki sa do turnieju hehe a z tymi nXs czy siakos tak gralem kiedys na dialogu :PPPPP spox kolo a ten z szwecji rox koles :PPPPPP

cannabis | 2003-02-13 18:12:17 +0100

mam nadzieje ze tym razem i sIm'y sie pojawia na jakims turnieju, prawda sac , inz ... ?

nxs.rush | 2003-02-13 18:17:29 +0100

karl of sweden (chyba tak sie nazwal) porzadzil troche :) ale na lanie wiecej bym pokazal, przynajmniej cos bym trafial :)

akir | 2003-02-13 18:21:58 +0100

rush nie wczuwaj sie tylko za bardzo, bo znowu ci sie plyta zjara ;>>

[SpideR] | 2003-02-13 18:22:43 +0100

kurde chetnie bym pojechal ale nie mam teamu :oooooo :P

akir | 2003-02-13 18:28:21 +0100

a nie szkodzi, wpiszesz addbot xaero 5, ze 3 razy i masz tim ;>

[SpideR] | 2003-02-13 18:32:16 +0100

ahahahaha :P

nxs.rush | 2003-02-13 18:36:36 +0100

nie cwaniakuj akir bo plyta za pare dni przyjezdza z wrocka i tym razem bedzie bez ulg ;)

*MR.GOD* | 2003-02-13 18:40:02 +0100

rush moj mecz fajniutki byl :PPPPP jaki spam na koniec meczu :PPPPPP

Gravatar

JarlB | 2003-02-13 18:44:23 +0100

"w8ting for dioxide team moze tym razem uda sie w 2 skladach :)" taa, wystawicie, bo ja bede gral z wami :D

nxs.rush | 2003-02-13 18:46:47 +0100

UWAGA. jezeli klany zapisuja dwa sklady musza brac to pod uwage ze spodziewamy sie duzego zainteresowania, od frekfencji bedzie zalezalo czy jeden klan beda mogly reprezentowac 2 teamy. na to pytanie udzielimy odpowiedzi po zapisaniu sie wszystkich zainteresowanych.

Gravatar

Sajrus | 2003-02-13 18:47:41 +0100

550 KoMpoW?....Qfa, nieźLe :D

nxs.rush | 2003-02-13 18:50:34 +0100

szkoda mr.god ze go nie pojechales. na pm byl slabszy niz na vq3. koncowka byla twoja tylko nerwy ci nie wytrzymaly :( do spamu tez sie dolaczylem :) ale mimo wszystko duze gg ci sie nalezalo :)

Gravatar

wizard | 2003-02-13 18:56:30 +0100

tylko w drugiej połowie to nei róbcie 30 kwietnia bo nie wiem czy ktos wie ale 5 maja sa matury :)

putek | 2003-02-13 18:56:58 +0100

no to GL panowie!!! postarajcie sie zorganizowac super turniej!!! zeby bylo SUPER,,, i jedno jeszcze wezcie sobie ludzi odpowiedzialnych za kazda sprawe, kazdy zeby robil swoje, od demek po drabinke itd. Wtedy bedzie super!!! Kurde projektor??? Ale jazda... moze byc super!

putek | 2003-02-13 19:01:22 +0100

no zrobice 30:D ahahahha dobre :ASD co tam:P wizard nie przyjedziesz? matura sie przejmujesz??? no co Ty:P, p@nteon postara sie przyjechac:D Leg1oN rowniez :)

Gravatar

sun | 2003-02-13 19:06:55 +0100

powinno byc fajnie.. moze sie zjawie :)

Gravatar

eddie | 2003-02-13 20:00:26 +0100

o to moze sie zjawie, jak 666 wygra to pula nagrod sie powiekszy :-Y

Rozz | 2003-02-13 20:05:31 +0100

Przepraszam za mojego kolegę Rozza. Popieprzyło mu sie w tytule newsa.
Powinno być "Turniej WE WSI Łodzi" :D

Nie bo wtedy ktos moglby przeczytac Turniej Wydzialu Ekonomicznego Wyzszej Szkoly w Lodzi ;P

Gravatar

sacret. | 2003-02-13 20:08:34 +0100

W koncu cos w naszym miescie. Moze chociaz tutaj zechce mi sie podejsc, do WSI jest 10 minut drogi, no i moze w koncu wyjasnie Vincowi (jak przyjedzie) ze czasami trzeba trzymac jezyk za zebami, nawet na necie.

Gravatar

JarlB | 2003-02-13 20:25:51 +0100

bij go, bij go :D

davep | 2003-02-13 20:28:43 +0100

po tym adresie mailowym dajcie odstep i dopiero kropke bo mail mi sie wrucil, ze jest zly adres i wiadomosci nie dostarczono, a to z powodu koncowki maila .pl, brakuje "l" mimo ze jest napisana :)
nie wiem czy to wina kropki, ciort wie :)

BobeK | 2003-02-13 20:31:43 +0100

0wned. ;o Gdansk musi tam byc. ;D

davep | 2003-02-13 20:31:58 +0100

ahh te nerwy, monitor pomaga zakasac rekawy (albo jezyk jak kto woli) i wylac z siebie to co siedzi w srodku, a zazwyczaj jest to brak honoru i brak umiejetnosci przegrywania. Jesli przegrywasz to jestes slabszy, dales dupy, miales gorszy ping (ale kto Ci karze akurat grac na takim skoro wiesz ze masz gorszy, miej pretensje do siebie :P) i mozesz miec pretensje tylko do siebie a nie do farta/noskilla, ktorym niby jest Twoj przeciwnik- to taki apel o zachowanie do pewnych ludzi na serverach :D

Gravatar

vTm | 2003-02-13 20:38:55 +0100

ja mam 2 g0dz dr0gi PKP d0 |0dzi z w|0c|awka czy|i m0ze ja tez bym wpad|:)

Mattias | 2003-02-13 20:56:29 +0100

ale niezla kase mozna zarobic i w calkiem dobry miejscu bedzie turenij niestety nie bede mugł wpasc :/

Gravatar

pogo | 2003-02-13 21:09:23 +0100

wlasnie jebana matura :((( heh przesuncie termin ;) joke heheh

Gravatar

kino | 2003-02-13 21:39:12 +0100

a kiedy to wogle ma byc?

atOm_1 | 2003-02-13 21:40:17 +0100

Pięknie zapowiada sie niezły turniej :). nie ch jeszcze ktoś po telewizje zadzwoni to będzie miodzio.

Gravatar

tox1c | 2003-02-13 21:55:55 +0100

Heh [BRO]WaRki tez musza tam byc rotfl :LKJ Beda beda nie bujcie sie :)

stirmal | 2003-02-13 22:10:06 +0100

Hehe, ja mam do Lodzi siakies 60 kilosoof (Skierniewice ;). Chyba sie tam pojawie... toX, zbieramy sklada :>

Gravatar

inz4h | 2003-02-13 22:21:51 +0100

Przykro mi Cannabis ale nie grywam jus tdmow :/

viltZz | 2003-02-13 22:45:23 +0100

jak se skombinuje jakis tim to na pewno sie przeejade te 20 minut tramwajem:D no ale zeczywiscie wreszcze w lodzi turniej wow 1szy od nie wiem jak dawna:D

Gravatar

monja | 2003-02-13 22:50:27 +0100

uuuuuo nie moge tego przegapic ... bedziemy razem z baqiem =]

SL4VE | 2003-02-13 23:01:09 +0100

ja i shr tez planujemy wpasc :D

Yaboll | 2003-02-13 23:10:23 +0100

nie wpadajcie na boga bo wozki, ubranka i zabawki drogie...

ognos | 2003-02-13 23:12:51 +0100

nice :)
shoutcastem moze zajac sie lukas :] zna juz sie na tym, ale uniemozliwilo mu lacze prowadzic shouitcasta na ect :)

LaGranda | 2003-02-13 23:48:08 +0100

nom imprezka szykuje sie niezla, chetnie bym sobie na taka pojechal poogladac w akcji mastahow i poznac wiare

bolomanrsquoek | 2003-02-13 23:49:18 +0100

Mysle ze i r9v nie zabraknie. Eddiego za bety i do lodzi, tym razem sie nie wywinie;P

putek | 2003-02-14 00:00:04 +0100

"W koncu cos w naszym miescie. Moze chociaz tutaj zechce mi sie podejsc, do WSI jest 10 minut drogi, no i moze w koncu wyjasnie Vincowi (jak przyjedzie) ze czasami trzeba trzymac jezyk za zebami, nawet na necie." (c) sacret buhehehehehehehe... nie ma to jak byc u siebie :ASD lol... niezle

atOm_1 | 2003-02-14 00:23:09 +0100

Jak więcej osób pójdzie w ślagi sacreta to szykuje sie niezła rozróba. Myśle że zabrza też nie zabraknie :)

damndog | 2003-02-14 00:43:25 +0100

to zescie sie wystarali :> wpadne popatrzec :) tak po drodze mam nieco to czemu nie ;-) a gdzie to bedzie? w 308 hehehe ;)

akir | 2003-02-14 00:48:43 +0100

sacret z vincem bedzie ciezko :D musielibysmy sie na niego we 2 rzucic zeby go powalic :D

frag | 2003-02-14 04:49:14 +0100

yyy no to ja tez bede :D

SL4VE | 2003-02-14 07:27:32 +0100

akir... sechu ma predyspozycje jakby co :>.
666 wpada? Bo jestem ciekaw czy każdy z nich przyjedzie z gaśnicą :)

Gravatar

wizard | 2003-02-14 10:13:37 +0100

mam nadzieje ze ebdzie jakas mapka dla pozamiastowych jak tam trafic?:)

nxs.rush | 2003-02-14 11:27:13 +0100

turniej odbedzie sie w drugiej polowie kwietnia wiec to jeszcze dwa miesiace. stronka ze wszystkimi informacjami bedzie na poczatku marca.

Gravatar

666|v1nc | 2003-02-14 11:31:54 +0100

sacret wyluzuj, to co sie kiedys stalo to juz bylo...nie przychodz pijany na server:>

s3rfer | 2003-02-14 12:34:45 +0100

jea... serio fajny turniej sie szykuje... trza bedzie wpasc ;> tylko ciekawe czy ]F[ tim jakis wystawi
p.s. slv moge sie z koninem zabrac? ;]

sYnth|Bubu | 2003-02-14 13:23:33 +0100

akir wreszcie zagra wyspany na turnieju :D

Gravatar

eddie | 2003-02-14 14:10:32 +0100

monia ty badz sama bez baqa, co ty taki cyjanopan jestes? :D

Gravatar

]F[RuBY | 2003-02-14 14:36:14 +0100

ej no To i Ja musialbym tam wpasc z F :D moze wkoncu sobie pogram a nie tak jak w tarnowie 2 mecze zagralem po 40 minut i calyn dzien czekania az cie ktos dopusci do kompa tam chyba nie bedzie takich problemow ? :D mysle chodz @#$% wi ....

Gravatar

PLANET | 2003-02-14 15:01:20 +0100

to i ja pojade... na specta ofkoz :> blisko wawki co mi szkodzi :)

Gravatar

vTm | 2003-02-14 15:02:42 +0100

jak przyjdzie 600 0s0b t0 zabraknie sprzetu:P i se zn0wu 2 mecze p0 40 minut zagrasz:P

SL4VE | 2003-02-14 15:15:18 +0100

s3rf... nie wiem w jaki sposob :P

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-14 20:14:51 +0100

turniej dopiero w kwietniu , wiele sie moze wydarzyc , w tarnowie tez mialo byc 2000 zl a jak wyslo to kazdy wie , poczekamy... zobaczymy . wielkie Gl dla organizatorow aby im sie udało

Gravatar

sacret. | 2003-02-14 20:33:54 +0100

Mialem publicznie to napisac wiec... Sorry za mamuske Vinc, okazalo sie ze to ja zawinilem. Wiecej nie bede, bede juz grzeczny! Przyjedz to ci male piwo postawie :)

Gravatar

sacret. | 2003-02-14 20:35:20 +0100

Dzisiaj sa walentynki wiec kochajmy sie! ;)

BobeK | 2003-02-14 22:12:27 +0100

Jak?
:P

Gravatar

hedgo_pl | 2003-02-15 10:40:10 +0100

Już się ucieszylem, że bedzie 1/1 w Lodzi moze bylaby motywacja do pocwiczenia, a to qfa jest 4/4 eh =(. No dobra... lop powiedz swoim dwom braciom blizniakom, że mozecie byc ze mna w teamie :D.

Gravatar

[w]xEn | 2003-02-15 11:01:21 +0100

god game dla z klanu noxis ! nareszcie cos sie w LOdzi bedzie dzialo =D

atOm_1 | 2003-02-16 02:25:35 +0100

druga połowa kwietnia :( zaraz przed maturą. Chciaż z drugiej strony dobrze sobie przerwe w nauce zrobie :) jak pojade :P

abs | 2003-02-16 15:30:20 +0100

no zesz w morde=D nie bylo mnie 2 tygodnie a tu taki news:)
nareszcie poznam tych wszystkich co to ich chce poznac:)
sacret a ty juz jakies dymy zaczynasZ:PPPPPPPP
wizard a propo mapki to lec po zapachu:))))) jak bedzie troche wodki czuc to idz tym tropem:D znaczy sie juz sie turniej zaczal:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63