Turniej w WSI w Łodzi
czw, 13 luty 2003 15:57:29 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Otrzymałem od Rusha info na temat turnieju w Łodzi, który odbędzie się nie w cafe ale w budynkach Wyższej Szkoły Informatycznej - wiążą się z tym o wiele przyjemniejsze warunki w porównaniu do zwykłych kafejek. Pula nagród do 2000zł, czytajcie sczegóły:
*"Witam. Po dzisiejszych owocnych rozmowach możemy wam z przyjemnościa zakomunikować, iż w drugiej połowie kwietnia odbędzie sie ogólnopolski turniej drużynowy Quake'a 3 organizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi (www.wsinf.edu.pl) przy współpracy klanu noxis. Będzie to pierwszy profesjonalny turniej, z udziałem naszej ulubionej gry, w Polsce. Szkoła wraz z innymi sponsorami zapewni zaplecze techniczne oraz finansowe, zostaliśmy dzisiaj zapewnieni iż łączna wartość nagród za pierwsze trzy miejsca nie spadnie poniżej 2000 zł (jest spora szansa na powiększenie tej kwoty). Całośc rozgrywek odbędzie sie w budynkach szkoły, więc gracze zwolnieni będą z wpisowego. Do niewątpliwych atutów imprezy można będzie zaliczyć: dużą sale wykładową wraz z projektorem dla oczekujących na pojedynek, bufet piętro niżej, dobrej jakości GTV (łącze szkoły rox, sprawnej organizacji powinna sprzyjać duża ilość komputerow (550 sztuk, czyli aż nadto, co jednocześnie wpłynie pozytywnie na ilość klanów dopuszczonych do turnieju.
Zapisy zaczynają sie od dzisiaj pod adresem [email protected].
noxis clan"*
Regulamin i strona turnieju będzie niedługo. Zapowiada się niezła impreza, więc południowa i środkowa część kraju może się już szykować!





slawek | 2003-02-13 16:00:19 +0100
a północy wara. Tak?
GL
#633672
slawek | 2003-02-13 16:13:16 +0100
Chyba zorganizuję jakiś team na tę szczególną okazję.
#633675
lop | 2003-02-13 16:16:57 +0100
wienc niech wygra lepszy
#633676
Logitech|kar | 2003-02-13 16:19:02 +0100
kurde turniej marzenie tylko szkoda ze nie 1v1 :(
#633678
nxs.qmite | 2003-02-13 16:24:21 +0100
taki maly edit: pula nagrod OD 2000 nie DO :P
#633679
slawek | 2003-02-13 16:31:32 +0100
Lepiej podajcie za mało a potem zróbcie miłą niespodziankę niż odwrotnie.
#633684
nxs.rush | 2003-02-13 16:31:36 +0100
jakby bylo 1/1 to przyjecholby mniej ludzi, latwo policzyc iz wiecej ludzi przyjedzie na 4/4 :)
#633685
nxs.rush | 2003-02-13 16:32:52 +0100
mamy powaznego sponsora wiec powaznie traktujemy jego deklaracje.
#633687
pogo | 2003-02-13 16:34:12 +0100
Łodz daleko jest od Białegostoku ?? ;) bleh matura pewnie nie bede mogl :(
#633688
ash | 2003-02-13 16:37:58 +0100
A jakie tam sa kompy? Bo wiadomo ze niektore uczelnie tym bardziej panstwowe to niemaja super nowoczesnych maszyn;)
Ale pewnie i tak te kilkadziesiac niezlych sie znajdzie;)
Jesli macie naprawde dobre warunki to moze byscie pomysleli nad shoutcastem? To niewatpliwie by dodalo uroku i by moglo uczynic ten turniej najlepszy jaki byl w polsce;p
#633690
slawek | 2003-02-13 16:46:42 +0100
Przepraszam za mojego kolegę Rozza. Popieprzyło mu sie w tytule newsa.
Powinno być "Turniej WE WSI Łodzi" :D
#633693
nxs.rush | 2003-02-13 16:47:11 +0100
jest kilkadziesiat athlonow xp z geforcami + plaskie siedemnastki :D jakby mogl to by q3 na nich i z 500 klatek wyciagnal ;)
#633694
mayhem | 2003-02-13 16:53:16 +0100
polnoc przyjedzie nie martwie sie :D
#633695
slawek | 2003-02-13 16:55:05 +0100
Tylko zabierzcie bobosatyiego!!!!
#633696
finsek | 2003-02-13 16:55:37 +0100
lop :D 3ba wystawic timik :D taki lodzki na 102:D przyjezdzajcie do lodzi ale jupi nareszcie lodzki turniej :DDD LODZ OWAGE :DD
#633697
kino | 2003-02-13 17:02:53 +0100
jasne ja mam athlona i gf i jakos nie mam 500 klatek ale wystarczy spokojnie do 4/4
a co do shoutcasta to ciekawe kto by sie podjal:)
#633699
slawek | 2003-02-13 17:03:14 +0100
teraz wszyscy będą proponować lopowi stworzenie teamu :D
a ja mam nadzieję, ze zagra jednak z urynkami, i że jak najwęcej klanów wystapi w oryginalnych składach a nie jakichś okazjonalnych. Wtedy taka impreza naprawdę mogłaby zyskać prestiż. I tylko wtedy - bo co z tego, że fajna atmosfera, xtra nagrody, kiedy wymiar sportowy jest żaden???
#633700
finsek | 2003-02-13 17:10:14 +0100
a ty slawek pogral bys ?:p nie masz klaniku takze powinienes proponowac komus stworzenie jakiegos tima :D ja nie wiem czy moj klanik przyjedzie ;p pozdro slaw
#633702
akir | 2003-02-13 17:14:15 +0100
;>>>> na to czekalem od wielu lat wkoncu jakis TURNIEJ!!!!
#633703
finsek | 2003-02-13 17:19:01 +0100
moijm zdaniem jak bedzie radjo to ortho powienien komentowac on ma duzy dobor slow na temat q3:D tyle tych nazw zna ze ja nie wiem o co mu biega :D jedzmy transyberyjskim mobilem ;D
#633706
*M4STER* | 2003-02-13 17:22:53 +0100
n1ce
#633708
akir | 2003-02-13 17:29:00 +0100
zapraszamy jak najwiecej osob, bez ograniczen ;>
#633709
tifu | 2003-02-13 17:29:38 +0100
i po co komu wcg skoro szykuje sie taki pro-turniej? :P
zapowiada sie to rzeczywiscie naprawde fajnie, i nie to ze jestem jakis malkontent, ale nawet za pieknie..
#633710
Logitech*hMr | 2003-02-13 17:31:38 +0100
wszystko bedzie ok, a Łódź slynie z goscinnosci ;P
#633711
RZELKY | 2003-02-13 17:33:26 +0100
calkiem milusny ten turniej sie zapowiada ...... ale jezeli macie takie mozliwosci ,kase i wogoole to proponuje organizacje juz na mniej powaznie jakichs miniturnieji w miedzyczasie ! male 2v2 1v1 RA3 CPMA ctf ... pomyslcie nad tym ..
#633713
davep | 2003-02-13 17:41:29 +0100
napewno bedzie nam milo was odwiedzic i spownoscia to uczynimy :D
w8ting for dioxide team moze tym razem uda sie w 2 skladach :)
Pozdrawiam
#633714
finsek | 2003-02-13 17:47:25 +0100
zielek nie gadaj tylko przyjezdzaj :DD dx tez mile widziane w 2 sqd :D miodzio
#633716
RZELKY | 2003-02-13 17:57:03 +0100
Ale nie wiem czy sklad dresoof bedzie jechal ? :/
#633717
*MR.GOD* | 2003-02-13 18:09:18 +0100
haha pro turniej fkoncu jakis fajny turnus bedzie pewnie nie przyjade ale co tam... fajnie ze warunki sa do turnieju hehe a z tymi nXs czy siakos tak gralem kiedys na dialogu :PPPPP spox kolo a ten z szwecji rox koles :PPPPPP
#633720
cannabis | 2003-02-13 18:12:17 +0100
mam nadzieje ze tym razem i sIm'y sie pojawia na jakims turnieju, prawda sac , inz ... ?
#633721
nxs.rush | 2003-02-13 18:17:29 +0100
karl of sweden (chyba tak sie nazwal) porzadzil troche :) ale na lanie wiecej bym pokazal, przynajmniej cos bym trafial :)
#633722
akir | 2003-02-13 18:21:58 +0100
rush nie wczuwaj sie tylko za bardzo, bo znowu ci sie plyta zjara ;>>
#633723
[SpideR] | 2003-02-13 18:22:43 +0100
kurde chetnie bym pojechal ale nie mam teamu :oooooo :P
#633725
akir | 2003-02-13 18:28:21 +0100
a nie szkodzi, wpiszesz addbot xaero 5, ze 3 razy i masz tim ;>
#633727
[SpideR] | 2003-02-13 18:32:16 +0100
ahahahaha :P
#633729
nxs.rush | 2003-02-13 18:36:36 +0100
nie cwaniakuj akir bo plyta za pare dni przyjezdza z wrocka i tym razem bedzie bez ulg ;)
#633731
*MR.GOD* | 2003-02-13 18:40:02 +0100
rush moj mecz fajniutki byl :PPPPP jaki spam na koniec meczu :PPPPPP
#633732
JarlB | 2003-02-13 18:44:23 +0100
"w8ting for dioxide team moze tym razem uda sie w 2 skladach :)" taa, wystawicie, bo ja bede gral z wami :D
#633735
nxs.rush | 2003-02-13 18:46:47 +0100
UWAGA. jezeli klany zapisuja dwa sklady musza brac to pod uwage ze spodziewamy sie duzego zainteresowania, od frekfencji bedzie zalezalo czy jeden klan beda mogly reprezentowac 2 teamy. na to pytanie udzielimy odpowiedzi po zapisaniu sie wszystkich zainteresowanych.
#633736
Sajrus | 2003-02-13 18:47:41 +0100
550 KoMpoW?....Qfa, nieźLe :D
#633737
nxs.rush | 2003-02-13 18:50:34 +0100
szkoda mr.god ze go nie pojechales. na pm byl slabszy niz na vq3. koncowka byla twoja tylko nerwy ci nie wytrzymaly :( do spamu tez sie dolaczylem :) ale mimo wszystko duze gg ci sie nalezalo :)
#633739
wizard | 2003-02-13 18:56:30 +0100
tylko w drugiej połowie to nei róbcie 30 kwietnia bo nie wiem czy ktos wie ale 5 maja sa matury :)
#633741
putek | 2003-02-13 18:56:58 +0100
no to GL panowie!!! postarajcie sie zorganizowac super turniej!!! zeby bylo SUPER,,, i jedno jeszcze wezcie sobie ludzi odpowiedzialnych za kazda sprawe, kazdy zeby robil swoje, od demek po drabinke itd. Wtedy bedzie super!!! Kurde projektor??? Ale jazda... moze byc super!
#633742
putek | 2003-02-13 19:01:22 +0100
no zrobice 30:D ahahahha dobre :ASD co tam:P wizard nie przyjedziesz? matura sie przejmujesz??? no co Ty:P, p@nteon postara sie przyjechac:D Leg1oN rowniez :)
#633743
sun | 2003-02-13 19:06:55 +0100
powinno byc fajnie.. moze sie zjawie :)
#633746
eddie | 2003-02-13 20:00:26 +0100
o to moze sie zjawie, jak 666 wygra to pula nagrod sie powiekszy :-Y
#633752
Rozz | 2003-02-13 20:05:31 +0100
Przepraszam za mojego kolegę Rozza. Popieprzyło mu sie w tytule newsa.
Powinno być "Turniej WE WSI Łodzi" :D
Nie bo wtedy ktos moglby przeczytac Turniej Wydzialu Ekonomicznego Wyzszej Szkoly w Lodzi ;P
#633755
sacret. | 2003-02-13 20:08:34 +0100
W koncu cos w naszym miescie. Moze chociaz tutaj zechce mi sie podejsc, do WSI jest 10 minut drogi, no i moze w koncu wyjasnie Vincowi (jak przyjedzie) ze czasami trzeba trzymac jezyk za zebami, nawet na necie.
#633757
JarlB | 2003-02-13 20:25:51 +0100
bij go, bij go :D
#633761
davep | 2003-02-13 20:28:43 +0100
po tym adresie mailowym dajcie odstep i dopiero kropke bo mail mi sie wrucil, ze jest zly adres i wiadomosci nie dostarczono, a to z powodu koncowki maila .pl, brakuje "l" mimo ze jest napisana :)
nie wiem czy to wina kropki, ciort wie :)
#633762
BobeK | 2003-02-13 20:31:43 +0100
0wned. ;o Gdansk musi tam byc. ;D
#633763
davep | 2003-02-13 20:31:58 +0100
ahh te nerwy, monitor pomaga zakasac rekawy (albo jezyk jak kto woli) i wylac z siebie to co siedzi w srodku, a zazwyczaj jest to brak honoru i brak umiejetnosci przegrywania. Jesli przegrywasz to jestes slabszy, dales dupy, miales gorszy ping (ale kto Ci karze akurat grac na takim skoro wiesz ze masz gorszy, miej pretensje do siebie :P) i mozesz miec pretensje tylko do siebie a nie do farta/noskilla, ktorym niby jest Twoj przeciwnik- to taki apel o zachowanie do pewnych ludzi na serverach :D
#633764
vTm | 2003-02-13 20:38:55 +0100
ja mam 2 g0dz dr0gi PKP d0 |0dzi z w|0c|awka czy|i m0ze ja tez bym wpad|:)
#633766
Mattias | 2003-02-13 20:56:29 +0100
ale niezla kase mozna zarobic i w calkiem dobry miejscu bedzie turenij niestety nie bede mugł wpasc :/
#633770
pogo | 2003-02-13 21:09:23 +0100
wlasnie jebana matura :((( heh przesuncie termin ;) joke heheh
#633773
kino | 2003-02-13 21:39:12 +0100
a kiedy to wogle ma byc?
#633776
atOm_1 | 2003-02-13 21:40:17 +0100
Pięknie zapowiada sie niezły turniej :). nie ch jeszcze ktoś po telewizje zadzwoni to będzie miodzio.
#633777
tox1c | 2003-02-13 21:55:55 +0100
Heh [BRO]WaRki tez musza tam byc rotfl :LKJ Beda beda nie bujcie sie :)
#633778
stirmal | 2003-02-13 22:10:06 +0100
Hehe, ja mam do Lodzi siakies 60 kilosoof (Skierniewice ;). Chyba sie tam pojawie... toX, zbieramy sklada :>
#633779
inz4h | 2003-02-13 22:21:51 +0100
Przykro mi Cannabis ale nie grywam jus tdmow :/
#633780
viltZz | 2003-02-13 22:45:23 +0100
jak se skombinuje jakis tim to na pewno sie przeejade te 20 minut tramwajem:D no ale zeczywiscie wreszcze w lodzi turniej wow 1szy od nie wiem jak dawna:D
#633782
monja | 2003-02-13 22:50:27 +0100
uuuuuo nie moge tego przegapic ... bedziemy razem z baqiem =]
#633783
SL4VE | 2003-02-13 23:01:09 +0100
ja i shr tez planujemy wpasc :D
#633785
Yaboll | 2003-02-13 23:10:23 +0100
nie wpadajcie na boga bo wozki, ubranka i zabawki drogie...
#633786
ognos | 2003-02-13 23:12:51 +0100
nice :)
shoutcastem moze zajac sie lukas :] zna juz sie na tym, ale uniemozliwilo mu lacze prowadzic shouitcasta na ect :)
#633787
LaGranda | 2003-02-13 23:48:08 +0100
nom imprezka szykuje sie niezla, chetnie bym sobie na taka pojechal poogladac w akcji mastahow i poznac wiare
#633790
bolomanrsquoek | 2003-02-13 23:49:18 +0100
Mysle ze i r9v nie zabraknie. Eddiego za bety i do lodzi, tym razem sie nie wywinie;P
#633791
putek | 2003-02-14 00:00:04 +0100
"W koncu cos w naszym miescie. Moze chociaz tutaj zechce mi sie podejsc, do WSI jest 10 minut drogi, no i moze w koncu wyjasnie Vincowi (jak przyjedzie) ze czasami trzeba trzymac jezyk za zebami, nawet na necie." (c) sacret buhehehehehehehe... nie ma to jak byc u siebie :ASD lol... niezle
#633792
atOm_1 | 2003-02-14 00:23:09 +0100
Jak więcej osób pójdzie w ślagi sacreta to szykuje sie niezła rozróba. Myśle że zabrza też nie zabraknie :)
#633794
damndog | 2003-02-14 00:43:25 +0100
to zescie sie wystarali :> wpadne popatrzec :) tak po drodze mam nieco to czemu nie ;-) a gdzie to bedzie? w 308 hehehe ;)
#633801
akir | 2003-02-14 00:48:43 +0100
sacret z vincem bedzie ciezko :D musielibysmy sie na niego we 2 rzucic zeby go powalic :D
#633803
frag | 2003-02-14 04:49:14 +0100
yyy no to ja tez bede :D
#633806
SL4VE | 2003-02-14 07:27:32 +0100
akir... sechu ma predyspozycje jakby co :>.
666 wpada? Bo jestem ciekaw czy każdy z nich przyjedzie z gaśnicą :)
#633810
wizard | 2003-02-14 10:13:37 +0100
mam nadzieje ze ebdzie jakas mapka dla pozamiastowych jak tam trafic?:)
#633819
nxs.rush | 2003-02-14 11:27:13 +0100
turniej odbedzie sie w drugiej polowie kwietnia wiec to jeszcze dwa miesiace. stronka ze wszystkimi informacjami bedzie na poczatku marca.
#633826
666|v1nc | 2003-02-14 11:31:54 +0100
sacret wyluzuj, to co sie kiedys stalo to juz bylo...nie przychodz pijany na server:>
#633827
s3rfer | 2003-02-14 12:34:45 +0100
jea... serio fajny turniej sie szykuje... trza bedzie wpasc ;> tylko ciekawe czy ]F[ tim jakis wystawi
p.s. slv moge sie z koninem zabrac? ;]
#633835
sYnth|Bubu | 2003-02-14 13:23:33 +0100
akir wreszcie zagra wyspany na turnieju :D
#633845
eddie | 2003-02-14 14:10:32 +0100
monia ty badz sama bez baqa, co ty taki cyjanopan jestes? :D
#633852
]F[RuBY | 2003-02-14 14:36:14 +0100
ej no To i Ja musialbym tam wpasc z F :D moze wkoncu sobie pogram a nie tak jak w tarnowie 2 mecze zagralem po 40 minut i calyn dzien czekania az cie ktos dopusci do kompa tam chyba nie bedzie takich problemow ? :D mysle chodz @#$% wi ....
#633855
PLANET | 2003-02-14 15:01:20 +0100
to i ja pojade... na specta ofkoz :> blisko wawki co mi szkodzi :)
#633863
vTm | 2003-02-14 15:02:42 +0100
jak przyjdzie 600 0s0b t0 zabraknie sprzetu:P i se zn0wu 2 mecze p0 40 minut zagrasz:P
#633865
SL4VE | 2003-02-14 15:15:18 +0100
s3rf... nie wiem w jaki sposob :P
#633867
t5-hugo | 2003-02-14 20:14:51 +0100
turniej dopiero w kwietniu , wiele sie moze wydarzyc , w tarnowie tez mialo byc 2000 zl a jak wyslo to kazdy wie , poczekamy... zobaczymy . wielkie Gl dla organizatorow aby im sie udało
#633900
sacret. | 2003-02-14 20:33:54 +0100
Mialem publicznie to napisac wiec... Sorry za mamuske Vinc, okazalo sie ze to ja zawinilem. Wiecej nie bede, bede juz grzeczny! Przyjedz to ci male piwo postawie :)
#633901
sacret. | 2003-02-14 20:35:20 +0100
Dzisiaj sa walentynki wiec kochajmy sie! ;)
#633902
BobeK | 2003-02-14 22:12:27 +0100
Jak?
:P
#633905
hedgo_pl | 2003-02-15 10:40:10 +0100
Już się ucieszylem, że bedzie 1/1 w Lodzi moze bylaby motywacja do pocwiczenia, a to qfa jest 4/4 eh =(. No dobra... lop powiedz swoim dwom braciom blizniakom, że mozecie byc ze mna w teamie :D.
#633935
[w]xEn | 2003-02-15 11:01:21 +0100
god game dla z klanu noxis ! nareszcie cos sie w LOdzi bedzie dzialo =D
#633936
atOm_1 | 2003-02-16 02:25:35 +0100
druga połowa kwietnia :( zaraz przed maturą. Chciaż z drugiej strony dobrze sobie przerwe w nauce zrobie :) jak pojade :P
#634008
abs | 2003-02-16 15:30:20 +0100
no zesz w morde=D nie bylo mnie 2 tygodnie a tu taki news:)
nareszcie poznam tych wszystkich co to ich chce poznac:)
sacret a ty juz jakies dymy zaczynasZ:PPPPPPPP
wizard a propo mapki to lec po zapachu:))))) jak bedzie troche wodki czuc to idz tym tropem:D znaczy sie juz sie turniej zaczal:D
#634036
Zaloguj się by dodać komentarz.