ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Turnieje Quake3 na Lan4Fun

śro, 28 styczeń 2004 21:21:51 | Autor: ash | Quake 3 Arena


Zapewne wielu z Was słyszało już o zbliżającej się coraz większymi krokami drugiej edycji Lan4Fun (impreza z cyklu BYOC - czyli przynieś swój własny komputer) , jednakże dość niedawno pojawiły się najciekawsze informacje dla graczy Quake3, a mianowicie jakie odbędą się turnieje podczas trwania lanu.

Jednak jeszcze zanim przejdę do sedna kilka szybkich podstawowych informacji o lanie:

  • Data: 6-7.03.2004

  • Miejsce: Klub Karuzela (Warszawa)

  • Wpisowe: 50 zł

  • Istnieje możliwość wypożyczenia komputera.

  • Liczba miejsc: 80

  • By mieć zapewnione miejsce na lanie należy dokonać wcześniejszej wpłaty na konto!!

  • Gry: jak na razie zaplanowano turnieje dla counter-strike i Quake3

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie lanparty.pl, a teraz przejdę do głównego wątku czyli tej części imprezy związanej z Quake3.

Otóż na wstępie powiem że organizacją wszystkich turniejów dla Quake3 zajmie się ash, czyli ja;), tak więc jeśli będziecie mieć jakieś pytania związane z turniejami quake3 na Lan4Fun to walcie z tym do mnie.

Na cała imprezę są zaplanowane dwa główne turnieje, a są to:

  • 1v1 OSP vq3 Main Competition (Q3)

  • The Challenge - 1v1 CPMA (Q3)

i właśnie dla tych turniejów są przewidziane bardzo atrakcyjne nagrody, ale o tym później.

Jednakże Lan4Fun jest głownie nastawione na zabawę niż na jakieś wielkie zawody gaimingowe, i to właśnie zabawa będzie stała na pierwszym miejscu. Dlatego też pomimo tych dwóch głównych turniejów zaplanowane są także inne które będą realizowane w trakcie trwania lanu. Praktycznie będzie się grało tam we wszystko co się da, miedzy innymi: TDM vq3, TDM CPMA, CA itp. O wszystkich zaplanowanych turniejach możecie przeczytać tutaj.

Dla tych dwóch wcześniej wymienionych turniejów są przewidziane nagrody, które zostaną ogłoszone wkrótce, jednak biorąc pod uwagę to że sponsorami imprezy są m.in.: ASUSTek Computer Inc., 3com, to można się spodziewać że nagrody będą dość atrakcyjne.

Tak więc zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tej imprezie, na pewno będzie tam świetna zabawa. Oglądając film z wcześniejszej edycji można odnieść wrażenie że gracze byli bardzo zadowoleni (filmie dostępny tutaj).

Wszystkich nowych informacji możecie się spodziewać u nas na stronie, a tymczasem odsyłam Was do zapisów na lanparty.pl, pokażmy ze scena Quake3 ma się tak samo dobrze jak cs;) .

Gravatar

tox1c | 2004-01-28 21:29:07 +0100

no ladnie sie zapowiada :)

MsT | 2004-01-28 21:34:15 +0100

jakos mi to smierdzi :

v1n5 | 2004-01-28 21:36:29 +0100

wawa? trochu daleko, ale kto wie..?

ziel1na | 2004-01-28 22:05:00 +0100

"pokażmy ze scena Quake3 ma się tak samo dobrze jak cs; "

lepiej :D

Gravatar

katz | 2004-01-28 22:33:38 +0100

ale to bedzie porazka, cos mi sie to nie widzi, zeby ludzi z np katowic mieli jechac z kompem na lana... whatever :D

markolm | 2004-01-28 22:49:37 +0100

hmm nawet fajna sprawa:D Ma ktos zamiar jechac?

nita | 2004-01-28 23:44:36 +0100

targac kompa pol polski aby zaplacic 50 zl :D

son1c | 2004-01-29 02:11:48 +0100

eh nie mam pytan jest godz 2:10 i sciagam ten filmik z transferem 343 bajty na sekunde!!!! mozna sie zalamac :( a mam neo + na samego siebie cos tu smierdzi!!!!

Mad | 2004-01-29 10:36:14 +0100

jest mozliwosc wypozyczenia kompa ;] powinni zrobic tez mozliwosc wypozyczenia samego monitora ! jestem ciekaw ile osob bedzie

DziadaS-2xreg | 2004-01-29 11:03:55 +0100

Son1k bity nie bajty transfer jest w bitach

DziadaS-2xreg | 2004-01-29 11:06:33 +0100

Spoko wpisowe 5 dych... a dojazd drugie tyle, + jakis nocleg, żarcie.. razem gdzieś =300 za to to lepiej na dziwki sie wybrać, lepsza satysfakcja !!!

sYnth|Bubu | 2004-01-29 11:23:04 +0100

zet masz całkowita racje :D

jajk0 | 2004-01-29 12:03:59 +0100

Boże, ale wy marudzicie... Jak kurde jakiś turniej jest w jakiejś dziurze nie wiadomo gdzie, to się zbierają ludzie. A jak turniej jest w centrum polski, @#$% w stolicy, to nie bo to daleko, i w ogóle. Zresztą jak jest napisane w newsie, liczy się FUN a nie 50 zeta...
Ja tam się postaram zapisać na ten turniej, tym bardziej, że jestem z Wawy i Karuzela jest rzut kamieniem ode mnie :D ( Widzicie, ja jakoś nie marudzę, że daleko i w ogóle :DDDD)

davep | 2004-01-29 12:17:26 +0100

"Son1k bity nie bajty transfer jest w bitach"
przepustowosc liczy sie w bitach, a transfer w bajtach dobrze sonik mowi :P transfer w okolicach 700bajtow :/

a co do imprezki to zapowiada sie ciekawie, jesli jechala by jakas ekypa samochodem (bo inaczej sobie nie wyobrazam) z okolic katowic to bylbym chetny na jedno miejsce - bush, katz ? :>

davep | 2004-01-29 12:28:37 +0100

kogo wam TEN pan przypomina ? :o

ash | 2004-01-29 12:39:49 +0100

To nie ma byc turniej w pelni tego slowa znaczeniu. To jest lanparty, spotkanie sie graczy ktorzy byc moze do tej pory znaja sie tylko z internetu, pogadanie, i oczywiscie pogranie. Caly okres trwania imprezy to nie jest jeden wielki turniej. Turnieje zajma jakies 70% moze czasu, reszta to zwykla zabawa. Te wszystkie turnieje i nagrody to tylko dodatek i stoi na 2 planie nie na pierwszym.
A czy sie nie oplaca? No nie wiem, moze dla kogos kto ma cala Polske do przejechania to napewno nie, ale mysle ze dla tcyh co maja blizej jest to dosc ciekawa impreza. Fakt ze trzeba kompa przynosic i 50 zl, no ale z tego co wiem to niektorzy jada cala polske na turnieje gdzie do wygrania jest 300 zl, a tu z tego co wiem do wygrania bedzie cos bardzo wartosciowego od asusa:>, plus ewentualna kasa, plus inne drobiazgi dla graczy, wiec polemizowalbym nad tym czy warto czy nie warto. Tym bardziej ze poziom na takich imprezach nie jest najwyzszy bo to w koncu o zabawe chodzi a "pro gracze" takie imprezy z reguly omijaja, wiec mozna latwo cos wygrac:>

mad: chyba sam monitor tez bedzie mozna wyporzyczyc.

semp | 2004-01-29 15:05:42 +0100

ja tam na piechote moge isc :D

ramm | 2004-01-29 16:41:42 +0100

ja tesz ale na zlosc do wawy wracam szóstego o 22 :/ raczej nie zdaze

Gravatar

PLANET | 2004-01-29 17:27:47 +0100

sin jak ci sie cos nie podoba to spier.dalaj! agresywny debilu jeden.

Gravatar

PLANET | 2004-01-29 17:31:20 +0100

a tak w ogole to ja rowniez bede ;)

... | 2004-01-29 18:39:19 +0100

hehe następny tourney ;-)

semp | 2004-01-30 12:54:06 +0100

Planet a bedziesz gral?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63