Tyrion przepytany na NetSports.pl
sob, 27 marzec 2004 10:26:12 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Na NetSports.pl pojawił krótki wywiad przeprowadzony przez ognosa, którego bohaterem był tyrion - obecnie gracz The Shadows, człowiek, który to, wydawałoby się, pojawił się znikąd i rozpoczął własny ownage polskiej sceny TDM. Jednak czy tak jest w rzeczywistości? Kto kryje się pod nickiem tyrion? - wywiad na pewno udzieli nam odpowiedzi na te i inne pytania, a dotyczą one m.in. reprezentacji Polski vQ3 TDM, klanu t5, jego podejścia do gry, znalazło się oczywiście kilka luźnych pytań takich jak sprzęt, na którym pogrywa tyr oraz jakiej słucha muzyki, co czyta itd. Wywiad, mimo iż krótki, dobrze się czyta, dlatego zapraszam do lektury.





insane_pl | 2004-03-27 10:29:47 +0100
Czekam az ktos ze mna zrobi wywiad :D :P
#677127
speed | 2004-03-27 10:50:38 +0100
looozik :)
#677133
amir | 2004-03-27 10:52:29 +0100
zebys sie nie przeliczyl :>
#677134
SAI4H | 2004-03-27 10:56:31 +0100
bueh :>
#677135
sYnth|Bubu | 2004-03-27 11:22:19 +0100
Kto kryje się pod nickiem tyrion?
666|sick :P
#677139
LaMp | 2004-03-27 11:22:22 +0100
Ciekawy wywiad fajnie sie czyta tylko troszke krótki ... ale nic GJ ogon :- DD
#677140
amir | 2004-03-27 11:48:58 +0100
sick?
#677146
mayhem | 2004-03-27 13:49:00 +0100
ja sie najpredzej dowiedzialem ;)
#677170
ognos | 2004-03-27 14:51:10 +0100
nie sadze :>
#677179
pushek | 2004-03-27 14:57:23 +0100
[14:34:57] of course
[14:35:03] Hi.)
[14:35:06] AAAA @#$% rozumiem :d
[14:35:27] :p
[14:35:38] brb
[14:35:43] ahh polak =)
*****88
tyrion zostal przePYTAny
#677181
March | 2004-03-27 15:23:00 +0100
o co chodzi ? :D
#677186
lecho | 2004-03-27 15:25:37 +0100
tyrion to sick to bylo wiadomo od dawna :>
#677187
sYnth|Bubu | 2004-03-27 15:27:13 +0100
Dopisano 27.3.2004 o godzinie 13:49 [ mayhem ]
ja sie najpredzej dowiedzialem ;)
Ja to wiem od turnieju w Krakowie :P
#677188
ognos | 2004-03-27 17:04:32 +0100
ja nawet w krakowie ine wiedzialem ze to sick =qq
#677205
March | 2004-03-27 18:07:35 +0100
jak ja to wiedzialem zaraz jak on ksywke zmienil i mialem zlewe jak mowil ze przyjechal z Belgi itd :DDD sprzedali cie kiedys ;DD
#677207
rutt | 2004-03-27 19:24:17 +0100
tyrion to sick to bylo wiadomo od dawna :> (c) lecho
#677211
SAI4H | 2004-03-27 20:44:19 +0100
Ja nie wiedzialem. ;)
#677221
mayhem | 2004-03-27 21:52:05 +0100
dobra ja zartowalem ;P
#677230
zoom | 2004-03-28 00:44:35 +0100
czy to wazne kim jest ten koles ?
Srick rick dick :-S przeciez to nie istotne :-(( bo reprezentuje biede :-S
#677246
intens1ty.dk | 2004-03-28 08:55:56 +0200
ze strony FF:
"Zasilil nasze szeregi Tyrion...
Gracz nieznany a grajacy bardzo dobrze, wiele klanow movi ze to fake to dobrze gra, lecz to gracz, ktory powrocil z Belgii do polski po 4 letnim wyjezdzie. Tam gral w klanie ktory sam stworzyl i byl w czolowce sceny Belgijskiej, radzili sobie dobrze, lecz sie rozpadli. Info o tym graczu juz wkrotce pokaze sie w dziale team (jakby ktos nie wiedzial =]). Mam taka skromna nadzieje ze bedzie u nas tak dlugo jak bedzie istnial ten klan ;)"
N/C
#677251
eng | 2004-03-28 16:52:00 +0200
no no pomyslowe ;]
#677273
Zaloguj się by dodać komentarz.