ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Tyrion przepytany na NetSports.pl

sob, 27 marzec 2004 10:26:12 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Na NetSports.pl pojawił krótki wywiad przeprowadzony przez ognosa, którego bohaterem był tyrion - obecnie gracz The Shadows, człowiek, który to, wydawałoby się, pojawił się znikąd i rozpoczął własny ownage polskiej sceny TDM. Jednak czy tak jest w rzeczywistości? Kto kryje się pod nickiem tyrion? - wywiad na pewno udzieli nam odpowiedzi na te i inne pytania, a dotyczą one m.in. reprezentacji Polski vQ3 TDM, klanu t5, jego podejścia do gry, znalazło się oczywiście kilka luźnych pytań takich jak sprzęt, na którym pogrywa tyr oraz jakiej słucha muzyki, co czyta itd. Wywiad, mimo iż krótki, dobrze się czyta, dlatego zapraszam do lektury.

.:: Wywiad z tyrionem @ NetSports.pl by ognos

Gravatar

insane_pl | 2004-03-27 10:29:47 +0100

Czekam az ktos ze mna zrobi wywiad :D :P

speed | 2004-03-27 10:50:38 +0100

looozik :)

amir | 2004-03-27 10:52:29 +0100

zebys sie nie przeliczyl :>

SAI4H | 2004-03-27 10:56:31 +0100

bueh :>

sYnth|Bubu | 2004-03-27 11:22:19 +0100

Kto kryje się pod nickiem tyrion?

666|sick :P

LaMp | 2004-03-27 11:22:22 +0100

Ciekawy wywiad fajnie sie czyta tylko troszke krótki ... ale nic GJ ogon :- DD

amir | 2004-03-27 11:48:58 +0100

sick?

mayhem | 2004-03-27 13:49:00 +0100

ja sie najpredzej dowiedzialem ;)

ognos | 2004-03-27 14:51:10 +0100

nie sadze :>

pushek | 2004-03-27 14:57:23 +0100

[14:34:57] of course
[14:35:03] Hi.)
[14:35:06] AAAA @#$% rozumiem :d
[14:35:27] :p
[14:35:38] brb
[14:35:43] ahh polak =)

*****88

tyrion zostal przePYTAny

March | 2004-03-27 15:23:00 +0100

o co chodzi ? :D

lecho | 2004-03-27 15:25:37 +0100

tyrion to sick to bylo wiadomo od dawna :>

sYnth|Bubu | 2004-03-27 15:27:13 +0100

Dopisano 27.3.2004 o godzinie 13:49 [ mayhem ]

ja sie najpredzej dowiedzialem ;)

Ja to wiem od turnieju w Krakowie :P

ognos | 2004-03-27 17:04:32 +0100

ja nawet w krakowie ine wiedzialem ze to sick =qq

March | 2004-03-27 18:07:35 +0100

jak ja to wiedzialem zaraz jak on ksywke zmienil i mialem zlewe jak mowil ze przyjechal z Belgi itd :DDD sprzedali cie kiedys ;DD

Gravatar

rutt | 2004-03-27 19:24:17 +0100

tyrion to sick to bylo wiadomo od dawna :> (c) lecho

SAI4H | 2004-03-27 20:44:19 +0100

Ja nie wiedzialem. ;)

mayhem | 2004-03-27 21:52:05 +0100

dobra ja zartowalem ;P

zoom | 2004-03-28 00:44:35 +0100

czy to wazne kim jest ten koles ?
Srick rick dick :-S przeciez to nie istotne :-(( bo reprezentuje biede :-S

Gravatar

intens1ty.dk | 2004-03-28 08:55:56 +0200

ze strony FF:

"Zasilil nasze szeregi Tyrion...
Gracz nieznany a grajacy bardzo dobrze, wiele klanow movi ze to fake to dobrze gra, lecz to gracz, ktory powrocil z Belgii do polski po 4 letnim wyjezdzie. Tam gral w klanie ktory sam stworzyl i byl w czolowce sceny Belgijskiej, radzili sobie dobrze, lecz sie rozpadli. Info o tym graczu juz wkrotce pokaze sie w dziale team (jakby ktos nie wiedzial =]). Mam taka skromna nadzieje ze bedzie u nas tak dlugo jak bedzie istnial ten klan ;)"

N/C

eng | 2004-03-28 16:52:00 +0200

no no pomyslowe ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63