ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Tytuł Miszcza Polski do zgarnięcia

pon, 24 wrzesień 2007 17:51:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena

http://www.cybersport.pl/pliki/miszczpolskikabum.jpg Mimo

niekończących się litanii pogrzebowych ze strony sceptyków, Quake 3

trzyma się nieźle i nie zapowiada się na jego rychłą śmierć. Kolejne

turnieje, inicjatywy ze strony fanów, zdają się potwierdzać niesłuszne

przekonanie niektórych co do żywotności tej gry. Jej obecność na

e-sportowej scenie postanowił mocniej zaznaczyć Kaboom z eSports.pl,

paroletni redaktor tego serwisu. Puchar Q3 1v1 (cpma: vq3) o

prowokacyjnej nazwie Miszcz Polski pobudził graczy do ponownego stanięcia ze sobą w szranki.

 

W niespełna dobę zapisał się komplet graczy.

Organizator postanowił niezwłocznie zwiększyć limit.
 

Jak dotąd zapisało sie 32 graczy, plus 6

rezerwowych. Na liście zapisanych widnieją takie tuzy jak: matr0x,

sting, rutt (wszyscy z klanu Frag-eXecutors), oraz wEst_, Brutal, m1ru

i paru innych diabełków. Właściwie zapisał się cały przekrój sceny. Są

redaktorzy, gracze "sporadyczni", hardcorowi, jest i pewna dziewczyna

znikająca i pojawiająca się ot co, niczym kopciuszek.

 

Zasady. Zasady są proste. I oldschoolowe.

Rozgrywka będzie toczyć się na "oldscholowych" mapach, tj. pro-q3dm6,

ztn3tourney1 (!), pro-q3tourney4, q3tourney2, hub3tourney1. Zabrakło

może conajwyżej q3dm13. Zapisu do turniej dokonuje się poprzez wysłanie

e-maila na [email protected] z następującymi danymi: ksywka, numer

gadu-gadu lub innego komunikatora oraz adres e-mail"można Was złapać na

IRC, to zamieście także kanał, na którym można Was znaleźć". Nom. To

gl&hf.

Szczegóły:

sYnth|Bubu | 2007-09-24 18:29:37 +0200

A to bedzie cenniejszy miszcz od tego z Malogoszcza?

b4lagaN | 2007-09-24 18:40:16 +0200

To będzie chyba nawet cenniejszy miszcz niż ten dinhzów ;)

Gravatar

Fabian | 2007-09-25 22:53:04 +0200

mistRZa

sYnth|Bubu | 2007-09-26 01:04:12 +0200

: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

hahaha

pepz | 2007-09-26 09:39:47 +0200

lobuz wyluzuj ;d

razer | 2007-09-26 14:03:06 +0200

wstyd sie przyznać ale ja jestem z Małogoszcza :D

wiedziałem że będzie jakiś lan, bo kumpel go organizował a nie wiedziałem że to mistrzostwa polski demo hahaahah

nawet tam nie poszedłem bo bym jeszcze na fotce jakiejś sie znalaz

zal.pl :)

null | 2007-09-26 21:35:52 +0200

Moim zdaniem to Małogoszcz powinien się wstydzić, że ma takiego mieszkańca :o Jak Ci nie pasi miasteczko to spieprzaj dziadu.

Turniej był rozgrywany na pełnych wersjach, zreszta demo, nie demo, whatever. Kilku kumpli chciało sobie zagrać po lanie w jednej sali, przy okazji udało się zorganizować drobne nagrody. Big deal.

Ale PROsi(aki) z orga mają kupe śmiechu. hohi hohi.

edit: w ogole to @#$% nie ten news :F

putek | 2007-09-27 18:59:46 +0200

Cementownia sponsorowala nagrody?? ;)))))

null | 2007-09-27 20:04:40 +0200

Nie cementownia, sklepy komputerowe lub usługodawca internetowy.

enjoy | 2007-09-27 21:42:58 +0200

dude, nagrody to jedno - dyplomy to drugie - i kto tu chce byc pro :D:D

null | 2007-09-27 23:02:57 +0200

ej 'dude' nagrody tez byly. skromne ale byly.
zreszta nie pisalem wcale, ze ten albo tamten chcial byc pro, wiec?

RauL | 2007-09-29 12:34:16 +0200

ch** się znasz null, przecież endzoj lepiej chyba wie, co chciales powiedziec, nie? wiec po co dyskutować!

b3d | 2007-09-29 14:53:40 +0200

;Asd

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63