ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



u vs nr

wto, 04 luty 2003 12:24:02 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena

Wczoraj o godzinie 22 na MiB odbył się mecz ClanBase International pomiędzy drużyną uRinaLu, a czeskim nr. Po 45 minutowych poszukiwaniach serwera spotkaliśmy się na serwerze ustalonym na początku. MiB wczoraj lagował cały dzień w skutek czego na ospdm5 oba teamy miały pingi 50-100, a na dm14 50-90 uRinaL i 50-120 nr. Polacy wygrali obie mapy, dzięki czemu w końcu pojawią się w tabelce na stronie ClanBase :>.

Screeny:
ospdm5
q3dm14tmp

Dema:
ospdm5 (SL4VE)
q3dm14tmp (SL4VE)

edit: tabelka w ktorej sie pewnie pojawimy jest tutaj: http://www.clanbase.com/rating.php?lid=197

freak | 2003-02-04 12:29:24 +0100

Gje-Gje slafu ;)

freak | 2003-02-04 12:30:14 +0100

p.s. podaj jakies linki do tej tabelki na CB oka ? :d

freak | 2003-02-04 12:31:10 +0100

"to se neda z takovymi lagy"

:D:D:D

SL4VE | 2003-02-04 12:52:07 +0100

ale nas tam jeszcze nie ma :P.

exodus | 2003-02-04 13:16:16 +0100

poprzedni mecz był z Gf, tesz czechami.. tzn miał być... ale GF nie przyszło, dostalismy niby w.o ale narazie nie chce im sie potwierdzic... a co do MiB-a ADMINI zrobcie cos bo laguje :) tydzien temu jak umawialem ten mecz to ekipa miala ping 50 !

Sh1eldeR | 2003-02-04 13:32:39 +0100

Tak exo, doskonale widac na screenach jak to wszystkie urinalki lagowalo...
BTW, wiecie ze przepilem czaharoxa? : ' (((((((( zgubilem go! W niedziele zostawilem go na LANie w cafe i sluch po nim zaginal :(((((((((((((((.
R.I.P. czaharox 8-=

SL4VE | 2003-02-04 13:38:07 +0100

ale patrzcie, ze te gnojki (czesi) maja na kilku serwach w polsce dobry ping (mib, kubus - na kubusiu bylo akurat CNL i jak spytalem czy mozemy zagrac [nie wiedzialem czy to poczatek meczy czy koniec] to uslyszalem, "idz ponapierdalac z botami, pojebie" itp.....lame promoders? g&p?), a my za granica lezymy...

exodus | 2003-02-04 14:29:35 +0100

jeszcze przed meczem opowiadales mi o swoich zgubionych pakietach, ale moze sie upiles i nie pamietales :0

Gravatar

vTm | 2003-02-04 14:53:04 +0100

s|v wszystk0 by by|0 d0brze gdybys mnie nie k0pa| na seerwie:/ ja t0 s0bie zapamietam

SL4VE | 2003-02-04 15:07:53 +0100

w5zy5tk0 by|0 by d0brz3 gdyby5 n4m n13 wrzuc4| n4 53rw13 wcz35n13j...

Sh1eldeR | 2003-02-04 16:35:22 +0100

Przeciez wszystko BYLO dobrze ;D.

A wlasnie! My ze slejwem i tak zafuksilismy z pingami! Od dwoch dni caly dzien mamy 60-90, a nie 600-900! Dopiero od 23:30 nam spada do normalnego 48 i mniej (tak to caly dzien mamy straszny packetloss, ale przynajmniej da sie jakos grac, nie to co kiedys!). Patrze na screena z dm14 - jest po 23:30 a ja nadal mam ping 80, czyli to oznacza ze 'powinienem' miec 600-900... Hm, czy ktos zrozumial o co mi chodzi? ;p

SL4VE | 2003-02-04 17:17:25 +0100

tak czy inaczej dzisiaj i tak jest 600-900 :/

Sh1eldeR | 2003-02-04 17:36:53 +0100

wykrakalem? : ' {{{

ognos | 2003-02-04 19:12:50 +0100

shr, to przymajmniej ci spada, ja na dialogu mam tylko pingi dobre i packetny mi nie uciekaja, na MiB mam 24h na dobe ping 70-100 -- i tak dobrze do poprzedniego ;]]

SL4VE | 2003-02-04 22:25:12 +0100

ognos... wierz mi, ze wolalbym miec Twoj ping...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63