ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Uczestnicy MP TDM 4vs.4 w Tarnowie

wto, 21 styczeń 2003 15:44:30 | Autor: Vq3 | Quake 3 Arena

Lista uczestników została zamknieta w ciagu 2h od uakzania sie niusa na orgu. Drużyny biorące udział w turnieju wygladają następująco:

1. h' - h00ligans

h'l3sio

h'z1emba

h'j4m

h'rekrut

2. dx - dioxide #1

dxbush

dxdave

dxthor

dxmatr0x

3. dx - dioxide #2

dxsting

dxcasey

dxmonia

dxscorpion

4. da - Death Angels

*da*ognos

*da*salomon

*da*twins-l

*da*honiton

5. t5 - The Shadows

t5-syndrom

t5-zik

t5-hucio

t5-hugo

6. 666 - The Number Of The Beast

666|Benny

666|R1vs

666|akir

666|inf

7. r9v-r9vilers

r9v'matr1x

r9v'dexter

sick

r9v'bolom4n

8. aod - Angels Of Death

halfaod

riqaod

mykaod

ravaod(dx)

9. gp - Gr33n P0w3r

gp*yurson

gp*matix

gp*mayhem

gp*pogrom

10. wRoC

wRoC:Bubu

wRoC:d4rkm4n

wRoC:D3mon

wRoC:EnGonGa

11. siL - Silesia Team

RuBY'siL

Tomz'siL

Para'siL

Biedrek'siL

12. cW - Clan Warsaw

papi*cW

semp*cW

piker*cW

rutt*cW

Vq3 | 2003-01-21 15:45:50 +0100

przepraszam ze taki dlugi ale inaczej sie neidalo

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-21 15:48:30 +0100

noi co nie MP
teraz kolesia sie glupio zrobi
mistrzostwa polski jak nic:P

Gravatar

rutt | 2003-01-21 15:52:58 +0100

fajnie wiedziec ze jade na turniej :o

sYnth|Bubu | 2003-01-21 16:08:54 +0100

lol rutt :D

ognos | 2003-01-21 16:18:12 +0100

rutt przegiecie :D
przyjec zrewanzuje sie za wcg :d

k3m | 2003-01-21 16:21:54 +0100

lol...ladnie sie zapowiada :)

semp2 | 2003-01-21 16:43:54 +0100

o widze ,ze ja tez mam jechac :P

Logitech|kar | 2003-01-21 16:50:24 +0100

h'kekrut
:D :D :D

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-21 16:54:18 +0100

lol karmba nikt niejest nieomylny:P

Gravatar

ch0s3n | 2003-01-21 16:57:21 +0100

lol moze by tak jednak pojechac do tarnowa :D 50 km to w sumie nie tak daleko a pooglądał bym sobie cos :P

Logitech|kar | 2003-01-21 16:59:45 +0100

wiem mtr1x wiem...
:D :D :D

Gravatar

vTm | 2003-01-21 17:00:49 +0100

ja mam tr0szke wieceej gdzies z 500:D

SL4VE | 2003-01-21 17:09:25 +0100

ja nie dosc, ze mam daleko to nawet nie zdazylem z chlopakami o wyjezdzie pogadac, a tu juz lista zamknieta :/. Coz moze nastepnym razem :o

freak | 2003-01-21 17:17:43 +0100

i znowu wroc będzie ostatnie :D

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-21 17:23:06 +0100

wroc ?
a mi sie wydaje ze 666 :P

MateoMartinezz | 2003-01-21 17:23:23 +0100

No ładnie ładnie się zapowiada ta imprezka, już się nie mogę doczekać relacji, zdjęć i demek. Panowie z Tarnowa - doskonała robota!!!!!!!!

MateoMartinezz | 2003-01-21 17:24:47 +0100

a może ktoś mnie oświecić i powiedzieć dlaczego DXy występują podwójnie? jakiś rozłam wewnątrzklanowy?

semp2 | 2003-01-21 17:28:23 +0100

2 sklady wystawili Mateo

Zenith | 2003-01-21 17:31:50 +0100

no no no ladnie teamy
no to jest czolowka z polski :]

akir | 2003-01-21 17:44:58 +0100

i tak wygra wydra :P

performer | 2003-01-21 17:54:29 +0100

a ja tez bede bo mam nawet blisko ;D jak ktos bedzie mial luke w skladzie (np nie dojedzie) to moge kogos ewentualnie zastapic :D

*MR.GOD* | 2003-01-21 17:56:29 +0100

heheeh no fajnie a ponoc mialo byc 8 ?? czy czasem mi sie cos spiekene...

nxs.rush | 2003-01-21 18:02:19 +0100

i tak sklad dx ze scorpem wygra :P pozdro dla scorpa sle z Lodzi jo :D

MateoMartinezz | 2003-01-21 18:05:25 +0100

dzięki - nie wiedziałem że można wystawić dwa składy

MateoMartinezz | 2003-01-21 18:06:04 +0100

a cio będzie jeżeli w finale zagra skład #1 przeciwko #2? :D

ognos | 2003-01-21 18:11:07 +0100

nie zagra :)

Vq3 | 2003-01-21 18:16:00 +0100

MAM PROSBE DO WSZYSTKICH ZAPISANYCH

Jesli z jakis tam powodow niebedizecie mogli przyjechac prosze o wczewsniejsza wiadomosc mailem lub na gg poniewaz sa jeszcze temy qre chcialy by zagrac a niezdazyly sie zapisac :P Tylko prosze o wiadomosc nie w dniu turnieju tylko przynajmniej 5 dni wczesniej

A co do liczby temow mialo byc 8 ale ze wzgledy na to ze otrzymalem taka duza ilosc zgloszen zwiekszylem liczbe ta do 12 ( z niezadowoleniem patrzyli na to inni organizatorzy :( ) na poprzednim turnieju bylo 11 temow (jeden niedojechal g&p) i gralismy od 10 do 3 w nocy. Takze przygorujcie sie na walke do rana panowie :P

To tyle pozdrawiam wszystkich i trzymajcie za nas kciuki (bo za graczy niemusiscie oni i tak zrobia co umieja najlepiej) Wazne zeby zabawa byla przednia a czy sie to bedzie nazywalo MP czy nie jak widac niebedziemy miec takiej zlej obsady ;P

eng | 2003-01-21 18:25:54 +0100

ee freak nie wRoC nie bylo ostatnie , ostatecznie z bilansem 3 wygranych i 1 porazce zajelismy 9 miejsce , a nie awannsowalismy dalej bo u nas w grupie kazdy team mial po jednym zwycieztwie i decydowal stosunek frag :P wiec synu najpierw poczytaj jak bylo real a pozniej zabieraj sie za pisanie komentarzy...

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-21 18:47:43 +0100

da,aod,dx,wroc i hojki chyba trafia bo juz raz trafili:P
a reszta jak my co to dajcie znac to sie was odbierze ze stacji:P

honiton | 2003-01-21 18:55:55 +0100

nice ekipa bedzie ciekawie i dramatycznie

*MR.GOD* | 2003-01-21 19:10:36 +0100

heheh skopiowalem konetsa moejgo z newsa tego nizej :D wkleje :D
ehehe osobiscie od miecha mysle na turniejem ale sam gym nie zrobil oczywiscie musialby ktos pomuc mi fkoncu mam 16 lat :D myslalem nad tdm 4v4 pm ale czy ktos by przyjechal?? moze wpisowe 10zł za łebka i 1 miejsce 60% wpłaconego 2 miejsce 30% a 3 miejsce 10% of koz mozna inaczej.. ale zeby ktos przyjechal....
btw nie napsailem ze to w toruniu :D

Gravatar

]F[RuBY | 2003-01-21 19:39:53 +0100

No ja mysle ze turniej zapowiada sie ciekawie :D nawet dlatego ze biore w nim cynny udzial :) ehhe ale do rzeczu jakby ktos nie mogl odemnie przyjechac albo cosik to chlopaki szukujta 15 zl :D bo bede musial kogos dobrac :D ( nadzieja matka głupich ) :D

aiken | 2003-01-21 19:46:54 +0100

heheh, nie zagram sobie :/

davep | 2003-01-21 19:55:26 +0100

Mam taka informacje do ludzi ktorzy mieszkaja dosc blisko Tarnowa: jesli macie czas i pieniazki to wpadajcie bo czesto sie zdaza ze nie przyjedzie ktos zapisany i ewentualnie mozna dobrac kogos kto przyjechal wlasnie po to. Pozatym warto przyjechac do cafe Giga bo jest bardzo milo i ciekawie, a jak jest turniej to juz wogole...

Troche glupio ze jest ograniczona ilosc miejsc, wiadomo ze rozgrywki byly by duzo ciekawsze no ale w cafe Giga mozna rozgrywac tylko 1 mecz na raz wiec wieksza ilosc teamow wiazala by sie z conajmniej dwudniowa imprezka a to czy taka imprezka moze sie odbyc to zalezy od wlascicieli cafe, wiec do vq3 pretensji nie mam :). Poprostu bylo by dobrze gdyby turniej byl bardziej otwarty ale coz...moze nastepnym razem. :)

move | 2003-01-21 19:55:54 +0100

e.. nie jestem zapisany, ale pewnie tez bede - jesli sesja zejdzie mi bez poprawek :).

move | 2003-01-21 19:57:12 +0100

moze nastepnym razem elimki on-line?:D a pozniej 8 teamow przyjechaloby na lana :>

jam | 2003-01-21 20:03:06 +0100

z tego co wiem to ma byc 8 lutego :/ wiec raczej h' sie nie pojawi bo ja i z1emba mamy w tym czasie komisje wojskowa :/

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-21 20:26:31 +0100

czyli mamy jedno miejsce wolne za hojkow

davep | 2003-01-21 20:26:34 +0100

jam no wez nie gadaj :(

Gravatar

rauf | 2003-01-21 20:35:53 +0100

ej to my wchodzimy za nich !!!1 czyli ForC

sYnth|Bubu | 2003-01-21 20:44:39 +0100

:( ale komisje sie da przelozyc przyklad wcg korea i Gadzina :P

ciastek | 2003-01-21 20:51:59 +0100

no wlasnie! zapisuj forc!!!!!!!!!!!

cannabis | 2003-01-21 20:52:19 +0100

mistrzostwa polski do kutfy , jakby to byly mistrzostwa polski to by si emoglo wiecej klanow zapisac a nie qwa 12 , nawet nie zdazylem niusa przeczytac ze sa zapisy to sie qwa skonczyly zapisy , a idz pan wpizdu sie tylko wqrwiam , smierdzi mi to ale to nic ja mogie sie powkuwiac , czyli sIm'ow nie bedzie :( aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa @#$% mnie to

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-21 20:56:55 +0100

cannabis jak ci niepasuje to zrob turniej ktory ci bedzie pasowal
niemozecie tego zrozumiec ze jakbysmy wiecej klanow zapisali to by turniej trwal dluzej niz 24h i by bylo mniej hajcu na nagrody bo trzeba bylo by cafe opalacic
cafe tez musi zarobic,a nie stracic
mozliwe ze w wakacjie sie zrobi kilu dniowy turniej:P

cannabis | 2003-01-21 20:59:33 +0100

matrix wiesz kiedy sa wakacje do huja ?

Gravatar

rauf | 2003-01-21 21:01:06 +0100

eeeeeeeeeeeEEE MACIE zapisc FORC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

semp2 | 2003-01-21 21:21:27 +0100

haha jam co ty opowiadasz :DDD komisje wojskowa w sobote? pierwsze slysze...

BobeK | 2003-01-21 21:35:14 +0100

gp tez powalczy. :-) A najdalej chyba ma ze wszystkich klanow. Szkoda ze keszu nie mam :-//.

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-21 21:36:55 +0100

forc niestety ale na miejsce h wchodzi druzyna ktora juz wczoraj zglosila swoj udzial,ze jak by co to oni wchodza
przykro mi musicie liczyc na szczescie ze jeszcze ktos nieprzyejdzie ale watpie reszta to stali bywalcy an turniejach takze przyjada:P

Yacek | 2003-01-21 21:54:01 +0100

jakby co to ja jestem wolny fighter :D

Vq3 | 2003-01-21 22:17:15 +0100

tutaj macie adres na forum turniejowe
wiec piszcie tam swoje uwagi bo ten nius za jakis czas zniknie
[u]www.q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=f&forum=65[/u]http://www.q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=f&forum=65

abs | 2003-01-21 22:44:06 +0100

stali bywalcy? buahahaha szczegolnie infek:DDDDDDDDDd
on jest stalym bywalcem na pewno bedzie:D

semp2 | 2003-01-21 22:56:43 +0100

Vq3 a co to za klan?

hanti | 2003-01-21 23:41:58 +0100

lool slepy jestem slepy osleplem....

akir | 2003-01-22 02:29:16 +0100

uff mi komisja wypadla na 7.. wiec powinienem byc ;>

move | 2003-01-22 03:22:52 +0100

akir: zalezy czy przezyjesz te komisje :o

performer | 2003-01-22 09:44:29 +0100

tak mof badz ! :D ja tez bede :D ruby : ja moge zagrac jakby co :P

Senior | 2003-01-22 09:49:46 +0100

j4m, z1emba, akir - za dobrze strzelacie - dlatego chca was do woja ;)

acci | 2003-01-22 10:48:00 +0100

e tam akir to zajety jest bo cos mi robi :p ... nie przyjedzie ;x

Senior | 2003-01-22 10:57:50 +0100

a nie moze ci tego robic poza 08.02.2003? - zostaniemy w koncu sami na tym turnieju jak sie wszyscy zaciagniecie do armii albo >>cos

Senior | 2003-01-22 10:59:01 +0100

... >>cos

Senior | 2003-01-22 11:05:46 +0100

no moze wreszcie dokoncze ten komentarz!!??
... albo cos bedziecie robic?

Gravatar

rauf | 2003-01-22 15:39:30 +0100

mam jedno male pytanie kto wchodzi za h' ?

sYnth|Bubu | 2003-01-22 16:25:19 +0100

moze simy wejda oni sie juz zglaszali przed turniejem na forum

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-22 16:55:46 +0100

niewiem
vq3 wam powie

cannabis | 2003-01-22 18:37:48 +0100

nio wlasnei moze simy wejda :/

sYnth|Bubu | 2003-01-22 20:16:09 +0100

:D ciekawe dlaczeco cannibis sie zgodzil ?? :D

sYnth|Bubu | 2003-01-22 20:17:04 +0100

cannabis mialo byc :P

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-23 07:05:28 +0100

pogadam o tym z vq3 i dostaniecie odp ma boardzie :P

atOm_1 | 2003-01-24 22:11:37 +0100

zna ktos moze strone domową klanu siL - Silesia Team ??

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63