ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Underground FreezeInstaUnlagged

sob, 26 marzec 2005 22:26:34 | Autor: FixUS_ | Quake 3 Arena


Witam! Jako, że jest to pierwszy z newsów mojego autorstwa, chciałbym na początku wspomnieć, że będą one dotyczyć ligi z PR 1.31, na modzie FreezeInstaUnlagged, zwanej UFIU (Underground FreezeInstaUnlagged). A teraz do rzeczy. Liga jest na etapie przygotowywań, lecz prace powoli dobiegają końca, czas więc dobrać skład redaktorski;) Oto lista możliwych do obsadzenia stanowisk:

● Newsman (język polski): 2
● Newsman (język angielski): 3
● Redaktor (artykuły, wywiady): 1-3
● Sędzia (mecz) - 4
● Sędzia (dema) - 4-8
● Grafik - 1
● PHP - 1
● Osoba dobrze znająca działanie bota, potrafiąca go rozpoznać - 1-5

Zgłoszenia proszę kierować na maila [email protected]

gr. | 2005-03-27 00:27:14 +0100

czemu nikt sie nie zglasza do nowego kolegi ? :c
ps. popraw ktos tego newsa bo nie ladnie wyglada to puste miejsce :c

FixUS_ | 2005-03-27 00:59:59 +0100

Hehe, bo to nie ikona newsa, tylko zwykły obrazek;) W ikonach go nie mam, więc co zrobić. Takie życie:)

Mav_8217 | 2005-03-27 04:21:17 +0200

Wstaw go w znaczniku odpowiedzialnym za wyrównanie do prawej i wstaw przed tekstem. Nie pamiętam co to było, ale po prawej stronie panelu niusów masz ten znacznik podbindowany.

akk0 | 2005-03-27 09:33:20 +0200

Wystarczy wkleić tekst zaraz za komende z obrazkiem, samo się zrobi. Nic prostszego. Pozdro

gr. | 2005-03-27 12:44:04 +0200

"ruchy ruchy bogdan samo sie nie zrobi" heyah ^^

voodoo|norad | 2005-03-27 13:05:56 +0200

Jakbyscie nie znalezli nikogo od grafiki to pisac do mnie :P

akk0 | 2005-03-27 23:43:49 +0200

asdddd jak Ty robiłeś te kropasy? Bo wcale nie są podobne do komendy dotępnej po lewej stronie

Pamiętaj tekst - kropa i za nią tekst;q

FixUS_ | 2005-03-28 09:06:20 +0200

Komenda z HTML-a:) & # 9 6 7 9 ; (bez spacji oczywiście)

fhantom | 2005-03-28 11:11:59 +0200

pr 1.31 ? to tam chłopaki pewnie nieźle na czitach jadą :-/

d00mer | 2005-03-28 12:37:01 +0200

taa ja gram na 1.31 i wcale nikt na czitach nie jezdzi fhnatom, A fixus wrzucisz newsa jak liga wystartuje?

Gravatar

E236 | 2005-03-28 14:46:07 +0200

Cheaterów, choć pewnie w to nie łatwo będzie Wam uwierzyć jest stosunkowo niewiele, skoro ludzie się znają, to tym łatwiej jestzobaczyć jak ktoś nieznany zacznie nagle ownować, choć to też nie jest zawsze tak. Ludzie, którzy mają niezłego skilla z raila i nie grywają tak często we freeze’a też się zdarzają, lecz takich też łatwo rozpoznać, bota łatwo wykryć, lecz udowodnić to to już sztuka. Przykład? XTS ;p A tak w ogóle to jak to z nim było naprawdę? Mi się wydaje że ta matura i panienki to jednak jedna wielka ściema. Chciał po prostu wyjść z honorem z tego, a z resztą co ja tam wiem ;)

Noxick | 2005-03-28 20:05:35 +0200

Fix dobrze wie, że może na mnie liczyć jako sędziego, demomakera ;) i newsmana ale po co ja to mówię skoro i tak prawie całe FIU mnie zna :P

FixUS_ | 2005-03-29 00:35:01 +0200

A ktoś ty?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63