Unia eh=/
czw, 01 kwiecień 2004 16:01:15 | Autor: v0ok | Quake 3 Arena
Z wejściem Polski do unii wiąże się wiele konsekwencji. Nie jest to takie różowe jak się wszystkim wydaje. Nawet na tym ucierpi nasza kochana scena q3, a mianowicie z dniem 1 maja ma zostać wprowadzona opłata podatkowa za internetowe servery gier. Admini serverów będą zmuszeni wpłacać na rzecz państwa podatek. Dokładna suma nie jest jeszcze znana, prowadzone są rozmowy na ten temat ale ma wahać się od 500-1000 euro rocznie. Podejrzewam ze z wejściem tej ustawy większość polskich serverów przestanie działać gdyż wątpię który z adminów z własnej kieszeni wyłożą pieniądze na to. Ustawa ta ma być ponoć załatać dziurę w budżecie jaka powstała poprzez piractwo.
Moim zdaniem jest to nie sprawiedliwe gdyż gracze q3 z pewnością nie są piratami =). To ci od CS =p
Btw. Dlatego z dniem 1 maja biedna polska scena quake3 będzie upadać przez brak serwerów, nie będzie gdzie grac lig, turniejów oraz zwykłych sparów, a takie pojecie jak server clanowy przestanie istnieć =(. Chyba ze kogoś będzie stać zapłacić. Jedynym ratunkiem dla naszej sceny są bogaci sponsorzy albo nie wprowadzenie ustawy w życie.
Gracze q3 pozostaje nam się modlić i pisać listy do Leppera aby tam jaką blokadę organizował. Ja zaraz pójdę dać na msze w tej sprawie aby naszym dzielnym i "dobrze wykształconym" panom posłom podczas głosowania Bozia rozum rozjaśniła i by ich głosy były przeciw wprowadzeniu tej ustawy!!





pepz | 2004-04-01 16:10:30 +0200
prima aprilis? :{
#677902
*misiek* | 2004-04-01 16:13:01 +0200
teraz to juz sam nie wiem co jest zartem a co faktem :/
#677903
zośka | 2004-04-01 16:28:59 +0200
ehhh zle sie dzieje w "panstwie dunskim" co my teraz biedni poczniemy? zaczne grac w bierki sportowo
#677905
den | 2004-04-01 16:29:03 +0200
dżołk czy nie text: "pisać listy do Leppera aby tam jaką blokadę organizował" wymiata :D:D:D
#677906
v3rb | 2004-04-01 16:30:36 +0200
co ludzie dzisiaj do mnie mowia, wszystko opiera sie na wspanialym dniu 1 kwietnia :D wiec nikomu nie wierze ;d
#677907
jarq. | 2004-04-01 16:35:26 +0200
:D sie drugi raz dzis nabrac nie dam :D
#677908
Butch3R | 2004-04-01 16:37:16 +0200
To juz sie robi troche nudne !! A wogole to primaaprilis to jest chujowy dzien !! :P
#677909
gr. | 2004-04-01 16:38:58 +0200
jak jeszcze jeden news dzis bedzie newsem "fake" to bedzie to juz zalosne zabawa zabawa ale ile mozna juz Slawek dzis wkreca wszystkich i to wystarczy
#677910
zab9kakaigla | 2004-04-01 16:39:53 +0200
@#$% dobrze ze starzy glosowali przeciw tej zapierdolonej na mozg uni jebnietej skurwysynow zlodziei...
#677911
deluka | 2004-04-01 16:46:32 +0200
1000 eurosów - spoko wyłuszcze kasy na 4 servery
#677912
insane_pl | 2004-04-01 16:46:42 +0200
Jezeli to nie jest k.rwa j..any prima aprilis to k.rwa ich tam pokrecilo w tej unii je.anej a nasi poslowie popierdoleni darmozjady, zlodzieje k.rwa majacy 0 pojecia o czym kolwiek zaglosuja jeb.ncy na tak bo co im szkodzi zawsze w ich mniemaniu jakies pieniadze wplyna do ich j.banego budzetu k.rwa niech se czym innym lataja dziury; @#$% jakby tyle nie kradli nie byloby dziury w budzecie zj.by j.bane i kropka to by bylo na tyle.
#677913
RauL | 2004-04-01 16:47:59 +0200
taka ustawa by oznaczala upadek sceny, bo i bez tego mamy cholerna lipe z servami, a tak to zostalo by do 3 (na maxa!) polskich serverow.
#677914
RauL | 2004-04-01 16:48:20 +0200
bujda na resorach :D btw: taka ustawa by oznaczala upadek sceny, bo i bez tego mamy cholerna lipe z servami, a tak to zostalo by do 3 (na maxa!) polskich serverow.
#677915
insane_pl | 2004-04-01 16:50:06 +0200
Jezeli to nie jest k.rwa j..any prima aprilis to k.rwa ich tam pokrecilo w tej unii je.anej a nasi poslowie po*leni darmozjady, zlodzieje k.rwa majacy 0 pojecia o czym kolwiek zaglosuja jeb.ncy na tak bo co im szkodzi zawsze w ich mniemaniu jakies pieniadze wplyna do ich j.banego budzetu k.rwa niech se czym innym lataja dziury; *a jakby tyle nie kradli nie byloby dziury w budzecie zj.by j.bane i kropka to by bylo na tyle.
#677916
[M]aniek | 2004-04-01 16:53:49 +0200
przeciez na to sie nie mozna nawet nabrac ;>
#677917
nxs.mlk | 2004-04-01 16:55:21 +0200
ta jasne zaraz bedzie ze q4 juz jest od pol roku;p
#677918
sYnth|Bubu | 2004-04-01 16:56:20 +0200
Powiem tak nie wychodza te zarty :P
Ten news slawka o tym ze turnieju nie ma byl ok ale reszta juz pokazala ze to sa jaja.
btw Moj news o CA jest prawdziwy :P
#677919
.... | 2004-04-01 17:03:14 +0200
zab9k @#$% niewiesz o co chodzi w unii to sie nie wypowiadaj...
#677921
tromba | 2004-04-01 17:05:00 +0200
ni ch.uja dzisiaj juz nei wiem w co mam wierzyc ..
#677922
stirmal | 2004-04-01 17:07:46 +0200
Dobre! Prima Aprillis!
#677924
THRAWN | 2004-04-01 17:17:09 +0200
mwahahahah no i sie dalem :D Aki musial mnie uswiadamiac :)))) buahahaha wszyscu probowali mnie nabrac (frajersko)...a jedynie nabral a mnie....babcia (sic) mowiac ze wpada o mnie na kawalarke....serce mi staneło :)))
#677857
k3m | 2004-04-01 17:20:10 +0200
"Dlatego z dniem 1 maja biedna polska scena quake3 będzie upadać przez brak serwerów, nie będzie gdzie grac lig, turniejów oraz zwykłych sparów, a takie pojecie jak server clanowy przestanie istnieć =(."
I bardzo dobrze, czyli od 1maja mozemy sie pozegnac z q3 przez neta! yeah :]
btw: wyluzujcie z tymi 'a aprilisowanymi niusami :>
#677928
amir | 2004-04-01 17:20:43 +0200
ale smieszne
#677929
sYnth|Bubu | 2004-04-01 17:29:36 +0200
Ja tam sie nie przejmuje najwyzej bede gral na gs.net :DDDDDDDDDDDDDD
mam 50 pingu :PPP
#677932
wuder | 2004-04-01 17:32:47 +0200
jak to nie jest prima aprilis to chyba im się w dupach pojebało =D Lepper dawaj bloki ;DDDDD
#677933
eng | 2004-04-01 17:42:58 +0200
kiepskie zarty 1 kwietnia sie was trzymaja :F
#677935
hanti | 2004-04-01 17:55:41 +0200
hehe nawet niech by sobie taka ustawa byla ;d to ja sobie zaluzmy w domu chce postawic serw zeby z kumplem zagrac to musze 500 euro placic :D:D lol to by byla niemozliwa ustawia do wykonania
#677938
SL4VE | 2004-04-01 18:04:19 +0200
zaraz przeczytam komentarze, ale przed tym napisze wam coś... Dzisiaj już cztery razy dałem się nabrac tej samej osobie... PRIMA APRILIS? :D
BTW: co roku to samo... 1 kwietnia pojawia się fake news... ble. Chociaż krg-pad był w miare wiarygodny :P
#677939
Butch3R | 2004-04-01 18:05:08 +0200
Gdyby ten zarcik pojawil sie jako pierwszy moglo byc ciekawiej , a i jeszcze to mylace zrodlo :P
#677940
kroyh | 2004-04-01 18:08:35 +0200
kiepski zart ale gdyby to była prawda to zobaczice jak by sie scena defraga i PTC rozwinelo :DDDDDdd
^M^ by skakał z radosci :)
#677941
THRAWN | 2004-04-01 18:16:11 +0200
ale z was platfusy , zeby niemiec poczucia humoru !? no dajcie spokuj...ktos wam zrobil wypas kawal w wy juz..."dalem sie nabrac to ich pojade" :d BRAWO za NEWSA ! tak 3mac :DDD
PS: czy bedzie pryma aprylis jak sie dowiem ze wp padlo...watpie (N/c)
#677944
z1p | 2004-04-01 18:52:56 +0200
dobry news hehe ja sie nabralem :D wchodzac do unii bedzie wiele poj.ebanych reform to i tego mozna bylo sie spodziewac :D dobrze ze to zart ufff...
#677949
[M]aniek | 2004-04-01 18:58:34 +0200
www.advertainer.net/chilloutzone/03090801.html
to jest prawdziwy prima aprilis ;p
#677950
mess | 2004-04-01 19:15:20 +0200
hehe, w sumie servera ndc juz nie ma bo stallone(mieszka w UK) placil za niego z wlasnej kieszeni, gdy przestal grac serv poprostu zniknal, to samo bylo z serverem nobles...
anyway brak zrodla w tym newsie sprawia ze w to nie wierze :- ))
#677952
scar | 2004-04-01 19:16:22 +0200
najlepszy dowcip by byl jakby rowno o 0:00 1 kwietnia wylaczyli orga i napisali ze servis zakniety do odwolania : DDDDDDDD to by byly smiechy dopiero : D mam tak ze 95% ludzi by sie nabralo : D
#677953
mess | 2004-04-01 19:16:55 +0200
btw lepper nie jest taki zly, ale go zniszcza szmaciaze "z gory" ktorzy dbaja tylko o wlasne dupy srajac wodnistym kalem na spoleczensto polskie ;EEE
#677954
THRAWN | 2004-04-01 19:34:15 +0200
tjaaa niech sie lepiej wogle zejmi sianokosami , czy czyms tam (:P) Endriu...
#677958
sYnth|Bubu | 2004-04-01 19:37:43 +0200
Dopisano 1.4.2004 o godzinie 19:16 [ mess ]
btw lepper nie jest taki zly, ale go zniszcza szmaciaze "z gory" ktorzy dbaja tylko o wlasne dupy srajac wodnistym kalem na spoleczensto polskie ;EEE
Moze nie jest zly ale On i ta cala Samoobrona to glupki bez szkol .
#677959
Lcl | 2004-04-01 19:46:16 +0200
cyt: "btw lepper nie jest taki zly, ale go zniszcza szmaciaze "z gory" ktorzy dbaja tylko o wlasne dupy srajac wodnistym kalem na spoleczensto polskie ;EEE "
ja bym powiedzial ze szmaciaze z gury korupcja doprowadzily do tego ze krajem beda zadzic wiesniaki.
lepper jest zły. ];->
a co do newsa to ja tam wole takie joke-i zeby bylo smiesznie a nie zeby wszyscy koledzy se cieli żyły :-)
#677961
srakal1ty | 2004-04-01 19:48:22 +0200
Defrag Rulz :P. Mam nadzieje, ze news jest prawdziwy, bo jesli tak to scena defraga powiekszy sie o ok. 500% chyba ze ludzie zaczna grac z botami :)). Aha, Lepper to payac yebany. Jak ok. 90% naszych kochanych poslow, ktorych sami sobie wybralismy.
#677962
DziewAn | 2004-04-01 19:54:09 +0200
Pewnie Prima Aprilis :P
#677963
^M^ | 2004-04-01 19:57:53 +0200
kroyh - ehehe...
Wogole to jakies farmazony dzis same o_O...
#677964
mess | 2004-04-01 20:18:51 +0200
ta, to wiesniak bez szkoly, na szczescie(jego nieszczescie) nie pierdoli sie ze swoimi myslami i nie dba zbyt o swoja dupe(w przeciwienstwie do reszty "politykow")a raczej martwi sie o to co z nami bedzie.
#677966
Lcl | 2004-04-01 20:28:30 +0200
i nicewazne ze przez to zapedzi nas wszystkich do pluga, a na swiecie polak bedzie mial opinie nie tylko alkocholika i kombinatora , ale do tego wsiola :]
intencje moze ma dobre (w co watpie lol) ale gdzie mu do polityki :/
#677967
psychic_pl | 2004-04-01 20:33:03 +0200
:O :| :/
#677968
ziel1na | 2004-04-01 20:42:16 +0200
prima aprisil... :P
#677972
srakal1ty | 2004-04-01 20:46:55 +0200
A corka Leppera ubiera sie u Calvina Kleiniga :). Jak widac Samoobrona idzie w gore w sadazach (teraz ma ze 30% glosow :/ PO ze 25%) co swiadczy o tym, ze albo Polacy chca na pola i ziemniaki orac i siano kosic :) albo rzeczywiscie wierza swietnym propagandowym farmazonom Samoobrony. Jesli wygra SO to nic tylko sie zaszczelic.
#677974
sYnth|Bubu | 2004-04-01 20:50:41 +0200
Dopisano 1.4.2004 o godzinie 20:18 [ mess ]
ta, to wiesniak bez szkoly, na szczescie(jego nieszczescie) nie ****li sie ze swoimi myslami i nie dba zbyt o swoja dupe(w przeciwienstwie do reszty "politykow")a raczej martwi sie o to co z nami bedzie.
mess nie wiem jak ty ale ja po 1 nie zaglosuje na "wiesniaka bez szkoly". Pozatym koles duzo gada a malo z tego moze zrealizowac a o tym nie wspomni, Dobra mam inne ciekawsze sprawy niz dyskusja o jakims "wiasniaku bez szkoly" :P
EOT
#677975
sYnth|Bubu | 2004-04-01 20:51:36 +0200
Guest :
zastrzelic :P
#677976
z1p | 2004-04-01 20:58:18 +0200
Lepper wstyd przynosi! co by bylo jak by zostal prezydentem??? pojechal by do USA i by wioche zrobil ! Jesli koles by sie troche opanowal to by byl looz. Tak jak kazdy polityk duzo gada i obiecuje a jak dostanie sie do wladzy to nic nie robi tylko dba o siebie. Ale ogolnie to mozna by bylo zaryzkowac i wybrac go na jakiegos premiera czy innego tam skurwysyna moze jednak koles naprawde chce cos zrobic ale ja juz malo co wierze tym ludzia :/ moze lepiej moze jeszcze gorzej kto wie ?:P
#677978
[BR]MKM | 2004-04-01 20:59:28 +0200
Lepper niewie co to jest quake II Arena. A jeśli wie to jego nieinteresóje, o ile droższy będzie internet. Jego bedzie stać nawet na 10 serwerów miesięcznie. A co do polityki to karzdy ma swoje zdanie :)
#677979
eternal | 2004-04-01 21:10:22 +0200
hehe w maju już skoncze filma i zarazem karieire w q3:P na localu bede szarpać...
#677983
Panplayer1 | 2004-04-01 21:21:03 +0200
A ja sie na oba nabralem =)
#677986
pluskff4 | 2004-04-01 21:23:22 +0200
a bo qrde w mordke misia to wszystko przez usa :/
to oni za tym wszystkim stoja :[ buraki jedne
kazali wyslac polakuf do iraq ?? i jush chodza pogloski o ataku na polske przez tych zasranych arabuf
qrde rozpier.dola wszystko i zostawia na pastwe losu :[[[
#677987
sl!ther | 2004-04-01 21:25:59 +0200
He he..... cos na prima aprilis hehe akurat bedzie trzeba placic za utrzymywanie serva he he dobre sobie jush tak tragicznie nie bedzie jak wejdziemy do UE
#677989
srakal1ty | 2004-04-01 21:45:23 +0200
Bubu: to "zaszczelic" to byl celowy zabieg artystyczny ;)). A co do polityki: kiedy nasz prezydent uslyszal tylko o akcji Amerykanow z wiekla ochota poslal do Iraku naszych dzielnych zolnierzy nie pytajac nikogo o zdanie (niby nie musi tego robic, ale chyba wypadaloby). Ogolnie to ja sie nie znam ale czy aby nasze wladze nie mialy czasami ochoty na kontrakty w Iraku? :P. I tak sie predzej zyebia przez uszy niz dostana jakikolwiek kontrakt. A wiec Samoobrona, Amerikanen, TP SA und UE SUX! :).
#677994
fen1x. | 2004-04-01 21:45:29 +0200
ich chyba juz totalnie popierdol....ilo . niedlugo dadza podatek na srane w kiblu . co za posrany kraj , powinni ich wszystkich wziasc i pierd......ac ceglanka po mordach to moze by zmadrzeli bo to co nasz genialny rzad zaczyna robic to juz niemiesci sie w glowach .
#677995
no_one | 2004-04-01 21:47:11 +0200
Zbyt naciagane zeby bylo prawdziwe. Moim skromnym zdaniem to Ci w uni a juz na pewno u nas wogole nie wiedza co to serwery do gier fpp, wiec nie ma sie co przejmowac.
#677998
miKe^ | 2004-04-01 21:52:49 +0200
cinki kawał vook ;)
#678000
bizz | 2004-04-01 21:54:35 +0200
yhy a kiedy zmiana laya ?:DD
#678001
z1p | 2004-04-01 22:03:10 +0200
q3 to ciagnie za soba nawet polityke lol hehe ta gra nie tylko uczy zabijac a i krztalci poglady polityczne :D moze teraz porozmawiamy o religii ?:D
#678002
bfr_aka_pablonzo | 2004-04-01 22:51:03 +0200
ale bajka.
#678006
vult | 2004-04-02 00:41:00 +0200
ss|bizz- szybciej wyjdzie a2bs niz bedzie nowy lay :o
#678017
dadek | 2004-04-02 08:19:53 +0200
fajne prima aprilis :g
#678026
x3noph0b | 2004-04-02 10:21:42 +0200
wszyscy @#$% o tym prima aprilis a ja uwazam ze jak chodzi o pieniadze to nikt sie w zarty nie bawi
btw wypowiedzi niektorych sa troche ponizej poziomu ale szczegol
;
pzdr
#678031
rk.bizarre | 2004-04-02 17:52:15 +0200
przez takiego typa zawalu serca mozna dostac! oz ty .. dorwe cie ;]
#678065
gr3gi | 2004-04-03 08:50:44 +0200
a ja mysle ze trzeba bedzie poprosic Osame zeby unas na budynku sejmu zaparkowal jakim dżambodżetem i bedzie po sprawie....... albo mnie zbierzemy sie sami na jakas bobmke i wyjeb....... w powietrze caly ten kram z tym (P)osłami. i bedzie git
#678158
kos | 2004-04-03 18:32:34 +0200
To było na prima aprilis tak?
#678233
Zaloguj się by dodać komentarz.