ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Unia eh=/

czw, 01 kwiecień 2004 16:01:15 | Autor: v0ok | Quake 3 Arena

Z wejściem Polski do unii wiąże się wiele konsekwencji. Nie jest to takie różowe jak się wszystkim wydaje. Nawet na tym ucierpi nasza kochana scena q3, a mianowicie z dniem 1 maja ma zostać wprowadzona opłata podatkowa za internetowe servery gier. Admini serverów będą zmuszeni wpłacać na rzecz państwa podatek. Dokładna suma nie jest jeszcze znana, prowadzone są rozmowy na ten temat ale ma wahać się od 500-1000 euro rocznie. Podejrzewam ze z wejściem tej ustawy większość polskich serverów przestanie działać gdyż wątpię który z adminów z własnej kieszeni wyłożą pieniądze na to. Ustawa ta ma być ponoć załatać dziurę w budżecie jaka powstała poprzez piractwo.

Moim zdaniem jest to nie sprawiedliwe gdyż gracze q3 z pewnością nie są piratami =). To ci od CS =p

Btw. Dlatego z dniem 1 maja biedna polska scena quake3 będzie upadać przez brak serwerów, nie będzie gdzie grac lig, turniejów oraz zwykłych sparów, a takie pojecie jak server clanowy przestanie istnieć =(. Chyba ze kogoś będzie stać zapłacić. Jedynym ratunkiem dla naszej sceny są bogaci sponsorzy albo nie wprowadzenie ustawy w życie.
Gracze q3 pozostaje nam się modlić i pisać listy do Leppera aby tam jaką blokadę organizował. Ja zaraz pójdę dać na msze w tej sprawie aby naszym dzielnym i "dobrze wykształconym" panom posłom podczas głosowania Bozia rozum rozjaśniła i by ich głosy były przeciw wprowadzeniu tej ustawy!!

pepz | 2004-04-01 16:10:30 +0200

prima aprilis? :{

*misiek* | 2004-04-01 16:13:01 +0200

teraz to juz sam nie wiem co jest zartem a co faktem :/

zośka | 2004-04-01 16:28:59 +0200

ehhh zle sie dzieje w "panstwie dunskim" co my teraz biedni poczniemy? zaczne grac w bierki sportowo

Gravatar

den | 2004-04-01 16:29:03 +0200

dżołk czy nie text: "pisać listy do Leppera aby tam jaką blokadę organizował" wymiata :D:D:D

v3rb | 2004-04-01 16:30:36 +0200

co ludzie dzisiaj do mnie mowia, wszystko opiera sie na wspanialym dniu 1 kwietnia :D wiec nikomu nie wierze ;d

jarq. | 2004-04-01 16:35:26 +0200

:D sie drugi raz dzis nabrac nie dam :D

Butch3R | 2004-04-01 16:37:16 +0200

To juz sie robi troche nudne !! A wogole to primaaprilis to jest chujowy dzien !! :P

gr. | 2004-04-01 16:38:58 +0200

jak jeszcze jeden news dzis bedzie newsem "fake" to bedzie to juz zalosne zabawa zabawa ale ile mozna juz Slawek dzis wkreca wszystkich i to wystarczy

zab9kakaigla | 2004-04-01 16:39:53 +0200

@#$% dobrze ze starzy glosowali przeciw tej zapierdolonej na mozg uni jebnietej skurwysynow zlodziei...

Gravatar

deluka | 2004-04-01 16:46:32 +0200

1000 eurosów - spoko wyłuszcze kasy na 4 servery

Gravatar

insane_pl | 2004-04-01 16:46:42 +0200

Jezeli to nie jest k.rwa j..any prima aprilis to k.rwa ich tam pokrecilo w tej unii je.anej a nasi poslowie popierdoleni darmozjady, zlodzieje k.rwa majacy 0 pojecia o czym kolwiek zaglosuja jeb.ncy na tak bo co im szkodzi zawsze w ich mniemaniu jakies pieniadze wplyna do ich j.banego budzetu k.rwa niech se czym innym lataja dziury; @#$% jakby tyle nie kradli nie byloby dziury w budzecie zj.by j.bane i kropka to by bylo na tyle.

RauL | 2004-04-01 16:47:59 +0200

taka ustawa by oznaczala upadek sceny, bo i bez tego mamy cholerna lipe z servami, a tak to zostalo by do 3 (na maxa!) polskich serverow.

RauL | 2004-04-01 16:48:20 +0200

bujda na resorach :D btw: taka ustawa by oznaczala upadek sceny, bo i bez tego mamy cholerna lipe z servami, a tak to zostalo by do 3 (na maxa!) polskich serverow.

Gravatar

insane_pl | 2004-04-01 16:50:06 +0200

Jezeli to nie jest k.rwa j..any prima aprilis to k.rwa ich tam pokrecilo w tej unii je.anej a nasi poslowie po*leni darmozjady, zlodzieje k.rwa majacy 0 pojecia o czym kolwiek zaglosuja jeb.ncy na tak bo co im szkodzi zawsze w ich mniemaniu jakies pieniadze wplyna do ich j.banego budzetu k.rwa niech se czym innym lataja dziury; *a jakby tyle nie kradli nie byloby dziury w budzecie zj.by j.bane i kropka to by bylo na tyle.

[M]aniek | 2004-04-01 16:53:49 +0200

przeciez na to sie nie mozna nawet nabrac ;>

nxs.mlk | 2004-04-01 16:55:21 +0200

ta jasne zaraz bedzie ze q4 juz jest od pol roku;p

sYnth|Bubu | 2004-04-01 16:56:20 +0200

Powiem tak nie wychodza te zarty :P
Ten news slawka o tym ze turnieju nie ma byl ok ale reszta juz pokazala ze to sa jaja.

btw Moj news o CA jest prawdziwy :P

Gravatar

.... | 2004-04-01 17:03:14 +0200

zab9k @#$% niewiesz o co chodzi w unii to sie nie wypowiadaj...

Gravatar

tromba | 2004-04-01 17:05:00 +0200

ni ch.uja dzisiaj juz nei wiem w co mam wierzyc ..

stirmal | 2004-04-01 17:07:46 +0200

Dobre! Prima Aprillis!

THRAWN | 2004-04-01 17:17:09 +0200

mwahahahah no i sie dalem :D Aki musial mnie uswiadamiac :)))) buahahaha wszyscu probowali mnie nabrac (frajersko)...a jedynie nabral a mnie....babcia (sic) mowiac ze wpada o mnie na kawalarke....serce mi staneło :)))

k3m | 2004-04-01 17:20:10 +0200

"Dlatego z dniem 1 maja biedna polska scena quake3 będzie upadać przez brak serwerów, nie będzie gdzie grac lig, turniejów oraz zwykłych sparów, a takie pojecie jak server clanowy przestanie istnieć =(."

I bardzo dobrze, czyli od 1maja mozemy sie pozegnac z q3 przez neta! yeah :]
btw: wyluzujcie z tymi 'a aprilisowanymi niusami :>

amir | 2004-04-01 17:20:43 +0200

ale smieszne

sYnth|Bubu | 2004-04-01 17:29:36 +0200

Ja tam sie nie przejmuje najwyzej bede gral na gs.net :DDDDDDDDDDDDDD
mam 50 pingu :PPP

wuder | 2004-04-01 17:32:47 +0200

jak to nie jest prima aprilis to chyba im się w dupach pojebało =D Lepper dawaj bloki ;DDDDD

eng | 2004-04-01 17:42:58 +0200

kiepskie zarty 1 kwietnia sie was trzymaja :F

hanti | 2004-04-01 17:55:41 +0200

hehe nawet niech by sobie taka ustawa byla ;d to ja sobie zaluzmy w domu chce postawic serw zeby z kumplem zagrac to musze 500 euro placic :D:D lol to by byla niemozliwa ustawia do wykonania

SL4VE | 2004-04-01 18:04:19 +0200

zaraz przeczytam komentarze, ale przed tym napisze wam coś... Dzisiaj już cztery razy dałem się nabrac tej samej osobie... PRIMA APRILIS? :D

BTW: co roku to samo... 1 kwietnia pojawia się fake news... ble. Chociaż krg-pad był w miare wiarygodny :P

Butch3R | 2004-04-01 18:05:08 +0200

Gdyby ten zarcik pojawil sie jako pierwszy moglo byc ciekawiej , a i jeszcze to mylace zrodlo :P

kroyh | 2004-04-01 18:08:35 +0200

kiepski zart ale gdyby to była prawda to zobaczice jak by sie scena defraga i PTC rozwinelo :DDDDDdd

^M^ by skakał z radosci :)

THRAWN | 2004-04-01 18:16:11 +0200

ale z was platfusy , zeby niemiec poczucia humoru !? no dajcie spokuj...ktos wam zrobil wypas kawal w wy juz..."dalem sie nabrac to ich pojade" :d BRAWO za NEWSA ! tak 3mac :DDD

PS: czy bedzie pryma aprylis jak sie dowiem ze wp padlo...watpie (N/c)

z1p | 2004-04-01 18:52:56 +0200

dobry news hehe ja sie nabralem :D wchodzac do unii bedzie wiele poj.ebanych reform to i tego mozna bylo sie spodziewac :D dobrze ze to zart ufff...

[M]aniek | 2004-04-01 18:58:34 +0200

www.advertainer.net/chilloutzone/03090801.html

to jest prawdziwy prima aprilis ;p

mess | 2004-04-01 19:15:20 +0200

hehe, w sumie servera ndc juz nie ma bo stallone(mieszka w UK) placil za niego z wlasnej kieszeni, gdy przestal grac serv poprostu zniknal, to samo bylo z serverem nobles...

anyway brak zrodla w tym newsie sprawia ze w to nie wierze :- ))

Gravatar

scar | 2004-04-01 19:16:22 +0200

najlepszy dowcip by byl jakby rowno o 0:00 1 kwietnia wylaczyli orga i napisali ze servis zakniety do odwolania : DDDDDDDD to by byly smiechy dopiero : D mam tak ze 95% ludzi by sie nabralo : D

mess | 2004-04-01 19:16:55 +0200

btw lepper nie jest taki zly, ale go zniszcza szmaciaze "z gory" ktorzy dbaja tylko o wlasne dupy srajac wodnistym kalem na spoleczensto polskie ;EEE

THRAWN | 2004-04-01 19:34:15 +0200

tjaaa niech sie lepiej wogle zejmi sianokosami , czy czyms tam (:P) Endriu...

sYnth|Bubu | 2004-04-01 19:37:43 +0200

Dopisano 1.4.2004 o godzinie 19:16 [ mess ]

btw lepper nie jest taki zly, ale go zniszcza szmaciaze "z gory" ktorzy dbaja tylko o wlasne dupy srajac wodnistym kalem na spoleczensto polskie ;EEE

Moze nie jest zly ale On i ta cala Samoobrona to glupki bez szkol .

Lcl | 2004-04-01 19:46:16 +0200

cyt: "btw lepper nie jest taki zly, ale go zniszcza szmaciaze "z gory" ktorzy dbaja tylko o wlasne dupy srajac wodnistym kalem na spoleczensto polskie ;EEE "

ja bym powiedzial ze szmaciaze z gury korupcja doprowadzily do tego ze krajem beda zadzic wiesniaki.

lepper jest zły. ];->

a co do newsa to ja tam wole takie joke-i zeby bylo smiesznie a nie zeby wszyscy koledzy se cieli żyły :-)

srakal1ty | 2004-04-01 19:48:22 +0200

Defrag Rulz :P. Mam nadzieje, ze news jest prawdziwy, bo jesli tak to scena defraga powiekszy sie o ok. 500% chyba ze ludzie zaczna grac z botami :)). Aha, Lepper to payac yebany. Jak ok. 90% naszych kochanych poslow, ktorych sami sobie wybralismy.

DziewAn | 2004-04-01 19:54:09 +0200

Pewnie Prima Aprilis :P

^M^ | 2004-04-01 19:57:53 +0200

kroyh - ehehe...
Wogole to jakies farmazony dzis same o_O...

mess | 2004-04-01 20:18:51 +0200

ta, to wiesniak bez szkoly, na szczescie(jego nieszczescie) nie pierdoli sie ze swoimi myslami i nie dba zbyt o swoja dupe(w przeciwienstwie do reszty "politykow")a raczej martwi sie o to co z nami bedzie.

Lcl | 2004-04-01 20:28:30 +0200

i nicewazne ze przez to zapedzi nas wszystkich do pluga, a na swiecie polak bedzie mial opinie nie tylko alkocholika i kombinatora , ale do tego wsiola :]
intencje moze ma dobre (w co watpie lol) ale gdzie mu do polityki :/

psychic_pl | 2004-04-01 20:33:03 +0200

:O :| :/

ziel1na | 2004-04-01 20:42:16 +0200

prima aprisil... :P

srakal1ty | 2004-04-01 20:46:55 +0200

A corka Leppera ubiera sie u Calvina Kleiniga :). Jak widac Samoobrona idzie w gore w sadazach (teraz ma ze 30% glosow :/ PO ze 25%) co swiadczy o tym, ze albo Polacy chca na pola i ziemniaki orac i siano kosic :) albo rzeczywiscie wierza swietnym propagandowym farmazonom Samoobrony. Jesli wygra SO to nic tylko sie zaszczelic.

sYnth|Bubu | 2004-04-01 20:50:41 +0200

Dopisano 1.4.2004 o godzinie 20:18 [ mess ]

ta, to wiesniak bez szkoly, na szczescie(jego nieszczescie) nie ****li sie ze swoimi myslami i nie dba zbyt o swoja dupe(w przeciwienstwie do reszty "politykow")a raczej martwi sie o to co z nami bedzie.

mess nie wiem jak ty ale ja po 1 nie zaglosuje na "wiesniaka bez szkoly". Pozatym koles duzo gada a malo z tego moze zrealizowac a o tym nie wspomni, Dobra mam inne ciekawsze sprawy niz dyskusja o jakims "wiasniaku bez szkoly" :P
EOT

sYnth|Bubu | 2004-04-01 20:51:36 +0200

Guest :
zastrzelic :P

z1p | 2004-04-01 20:58:18 +0200

Lepper wstyd przynosi! co by bylo jak by zostal prezydentem??? pojechal by do USA i by wioche zrobil ! Jesli koles by sie troche opanowal to by byl looz. Tak jak kazdy polityk duzo gada i obiecuje a jak dostanie sie do wladzy to nic nie robi tylko dba o siebie. Ale ogolnie to mozna by bylo zaryzkowac i wybrac go na jakiegos premiera czy innego tam skurwysyna moze jednak koles naprawde chce cos zrobic ale ja juz malo co wierze tym ludzia :/ moze lepiej moze jeszcze gorzej kto wie ?:P

[BR]MKM | 2004-04-01 20:59:28 +0200

Lepper niewie co to jest quake II Arena. A jeśli wie to jego nieinteresóje, o ile droższy będzie internet. Jego bedzie stać nawet na 10 serwerów miesięcznie. A co do polityki to karzdy ma swoje zdanie :)

eternal | 2004-04-01 21:10:22 +0200

hehe w maju już skoncze filma i zarazem karieire w q3:P na localu bede szarpać...

Panplayer1 | 2004-04-01 21:21:03 +0200

A ja sie na oba nabralem =)

pluskff4 | 2004-04-01 21:23:22 +0200

a bo qrde w mordke misia to wszystko przez usa :/
to oni za tym wszystkim stoja :[ buraki jedne
kazali wyslac polakuf do iraq ?? i jush chodza pogloski o ataku na polske przez tych zasranych arabuf
qrde rozpier.dola wszystko i zostawia na pastwe losu :[[[

sl!ther | 2004-04-01 21:25:59 +0200

He he..... cos na prima aprilis hehe akurat bedzie trzeba placic za utrzymywanie serva he he dobre sobie jush tak tragicznie nie bedzie jak wejdziemy do UE

srakal1ty | 2004-04-01 21:45:23 +0200

Bubu: to "zaszczelic" to byl celowy zabieg artystyczny ;)). A co do polityki: kiedy nasz prezydent uslyszal tylko o akcji Amerykanow z wiekla ochota poslal do Iraku naszych dzielnych zolnierzy nie pytajac nikogo o zdanie (niby nie musi tego robic, ale chyba wypadaloby). Ogolnie to ja sie nie znam ale czy aby nasze wladze nie mialy czasami ochoty na kontrakty w Iraku? :P. I tak sie predzej zyebia przez uszy niz dostana jakikolwiek kontrakt. A wiec Samoobrona, Amerikanen, TP SA und UE SUX! :).

fen1x. | 2004-04-01 21:45:29 +0200

ich chyba juz totalnie popierdol....ilo . niedlugo dadza podatek na srane w kiblu . co za posrany kraj , powinni ich wszystkich wziasc i pierd......ac ceglanka po mordach to moze by zmadrzeli bo to co nasz genialny rzad zaczyna robic to juz niemiesci sie w glowach .

no_one | 2004-04-01 21:47:11 +0200

Zbyt naciagane zeby bylo prawdziwe. Moim skromnym zdaniem to Ci w uni a juz na pewno u nas wogole nie wiedza co to serwery do gier fpp, wiec nie ma sie co przejmowac.

Gravatar

miKe^ | 2004-04-01 21:52:49 +0200

cinki kawał vook ;)

bizz | 2004-04-01 21:54:35 +0200

yhy a kiedy zmiana laya ?:DD

z1p | 2004-04-01 22:03:10 +0200

q3 to ciagnie za soba nawet polityke lol hehe ta gra nie tylko uczy zabijac a i krztalci poglady polityczne :D moze teraz porozmawiamy o religii ?:D

bfr_aka_pablonzo | 2004-04-01 22:51:03 +0200

ale bajka.

Gravatar

vult | 2004-04-02 00:41:00 +0200

ss|bizz- szybciej wyjdzie a2bs niz bedzie nowy lay :o

dadek | 2004-04-02 08:19:53 +0200

fajne prima aprilis :g

Gravatar

x3noph0b | 2004-04-02 10:21:42 +0200

wszyscy @#$% o tym prima aprilis a ja uwazam ze jak chodzi o pieniadze to nikt sie w zarty nie bawi
btw wypowiedzi niektorych sa troche ponizej poziomu ale szczegol
;
pzdr

Gravatar

rk.bizarre | 2004-04-02 17:52:15 +0200

przez takiego typa zawalu serca mozna dostac! oz ty .. dorwe cie ;]

Gravatar

gr3gi | 2004-04-03 08:50:44 +0200

a ja mysle ze trzeba bedzie poprosic Osame zeby unas na budynku sejmu zaparkowal jakim dżambodżetem i bedzie po sprawie....... albo mnie zbierzemy sie sami na jakas bobmke i wyjeb....... w powietrze caly ten kram z tym (P)osłami. i bedzie git

kos | 2004-04-03 18:32:34 +0200

To było na prima aprilis tak?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63