ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



uNkind movie

śro, 27 listopad 2002 14:41:45 | Autor: kreeg | Quake 3 Arena

Na Cyberfajcie pojawił się news Polsatiy o nowym filmie, którego autorem jest ekipa serwisu CyberFight.

Film jest w całości dedykowany grze młodego rosjanina na WCG 2002 w Korei. Cały movik waży 50 mb i trwa 3min 20 sek. Jak podaje Polos, jest to jeden z najlepszych filmów, jakie kiedykolwiek widział i gorąco zachęca nas do zgrania i oglądnięcia. Cały avik to gorący mix najlepszych fragów uNkinda z oficjalnych meczów WCG 2002.

Pliczek znajdziecie tutaj.

W tym wypadku zachęcam do zgrywania!!!

freak | 2002-11-27 14:46:53 +0100

źródło: Frik :D i cyberfight

;P

Logitech|kar | 2002-11-27 15:12:28 +0100

krig przekreciles ksywe polosa :P

kreeg | 2002-11-27 16:17:21 +0100

O_o ja sie dziwie że ten news wogóle sie złapał - w pracy miałem takie jaja z netem że głowa mała :]
Anyway, literufka poprawiona.

obni | 2002-11-27 16:29:29 +0100

tylko że ja tego nie umiem sciagnąć
Jaki jest username i password ??:)

kreeg | 2002-11-27 16:58:40 +0100

O_O
A to teraz mnie zaskoczyłeś ... mnie się zgrywa we FalshGecie bez problemów (co prawda 3 kb/s, ale leci) ...
weird :?
Tu masz link bezpośredni:

www.cyberfight.org/ft_file.php?ft_id=390

Spróbuj w jakimś managerku do zgrywania: Flashget, getright, reget, DAP ..

obni | 2002-11-27 17:18:35 +0100

no nie idzie :))
ściągam DAPem i dalej się pyta o password

Rozz | 2002-11-27 17:26:16 +0100

ftp://ftp.cyberfight.ru/movies/the-unkind.avi

user: anonymous
Moze twoj klient daje innego usera albo w ogole go nie daje.

obni | 2002-11-27 17:43:47 +0100

niemam pojęcia
on chce chyba jeszcze hasło :P eee poczekam aż ktoś z sieci to ściągnie i mi da :)

host | 2002-11-27 18:18:27 +0100

ja tez przez flashgeta scaigam dla mnie to program roXowy :D

kreeg | 2002-11-27 19:17:08 +0100

Flashget r00lz ... niema lepsiejszego downloaderka, nie hOst ? :D

tix | 2002-11-27 19:45:43 +0100

niom ;)

kreeg | 2002-11-27 19:57:17 +0100

Ktos już zgrał i widział?
U mnie leci jak krew z nosa ... a jestem ciekaw czy Polos ma rację =P

move | 2002-11-27 20:20:40 +0100

hm :), ja zassalem to "zapisz jako" i wsio poszlo w niewiele ponad godzinke na moim sdi :). a co do filmu... ladne akcje, ale nic szczegolnego nie ma - mozna sie przyczepic tak jak do mojego, ze muzyka leci sobie a akcje sobie... no u mnie przynajmniej pod koniec ladnie dopasowalem muze do fragow, a tu widac ze tak nie jest. Wcale nie jest to najlepszy filmik jaki do tej pory widzialem, jest sporo pozycji zagranicznych/polskich lepszych od tego.
ale to tylko moje skromne zdanie :)))

SL4VE | 2002-11-27 22:38:13 +0100

z tym userem i haslem chodzi o to, ze cyberfight ma ograniczenie, ze na raz ten plik moze sciagac maxymalnie 150 osob. Jesli wszystkie 150 miejsc jest zajete to musisz poczekac az ktos skonczy. Ewentualnie jesli masz u nich konto to wpisujesz login i haslo i omijasz kolejke.
karAmba - Gib'n'run movie to inny film niz ten...

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-11-28 02:04:40 +0100

hmmm, ja go wlasnie sciagam z transferem prawie 11 kb/s

zet | 2002-11-28 11:39:45 +0100

a ja dodam od siebie ze sciaganie tego to strata czasu,
fragi niezle, ale tego nalezy sie spodziewac od aktualnego 'mistrza swiata'
natomiast muzyka i grafika sa tragiczne

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-11-28 15:44:05 +0100

ja go oceniam 4/10

Gravatar

StaryOrgowicz_190 | 2002-11-28 17:45:38 +0100

Mi się film bardzo podoba. Ładnie wykonany ,muzyczka "nastrojowa" . Akcje jak dla mnie całkiem niezłe ,a niektóre zajebiste. Należy pamiętać ,ze wykonał je jeden gość na jednym turnieju i to jest moim zdaniem jak najbardziej godne uznania :).

obni | 2002-11-29 06:41:41 +0100

co w tym filmiku jest takiego że polos go tak reklamuje?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63