Upcoming Matches
sob, 01 marzec 2003 00:27:17 | Autor: BrickBazooka | Quake 3 Arena
Jak wszycy już widzą, po prawej w menu pojawił się mój nowy dodatek o nazwie Upcoming Matches Czyli nadchodzące mecze. Pozwoliłem sobie ożywić trochę orga kolorkami. Mam nadzieję, że się spodoba :)
Serwisem tym będzie się zajmował bryan.
W okienku tym bedą się wyswietlały wszystkie zaplanowane mecze - mecze starsze niż aktualna data, czyli te które się odbyły już - wyświetlane są na podstronie Upcoming matches.
Można uszeregować wpisy wg dat lub wg nazwy servera.
Skrypt automatycznie sprawdza podczas dopisywania nowego meczu czy dany server juz nie jest zajęty na inny mecz.
Chętnych redaktorów do zainstalowania tego wynalazku na swoim serwisie proszę o zgloszenia.
DA|Ognos juz sie zapisal do kolejki jako pierwszy :)
Planuję w najbliższej przyszłości zrobić (jak mi czas pozwoli) dodawanie detali meczu już rozegranego - czyli screen, mapa, punkty itp. Czyli po kliknięciu takiego linka - będziemy mieli pełne info o meczu. Wykorzystam do tego fragment skryptu php do ligi.
Php do ligi caly czas powoli idzie do przodu, nie lubię oddawać do użytku niedokończonych rzeczy więc jeszcze potrwa trochę. Niestety jest to jedna z trudniejszych robót jakie mie się tu trafiły - ale jak zadziala zapomnicie o ręcznym robieniu tabelek w html :))





a1v!-bd | 2003-03-01 00:30:52 +0100
taa to jest zaje.....pomysł man
#635469
nxs.rush | 2003-03-01 00:32:54 +0100
wedlug mnie swietny pomysl :) brawo brick, wiecej takich ciekawych inwencji :)
#635470
a1v!-bd | 2003-03-01 00:32:55 +0100
no i jeszcze zeby sie adres serwera wyswietlaj to by było git :D
#635471
a1v!-bd | 2003-03-01 00:33:59 +0100
ja chyba jestem slepy :P
#635472
Logitech|kar | 2003-03-01 00:35:15 +0100
wpozadku pomslli fajno ze uleprzacie serwis ale z drugiej strony zaduzo to niezdrowo, ja tam nielubie zabardzo jasnych stron,kolorowych gdzie jest duzo 'nawalone' :D
strona powinniea byc ciemna,mroczna a tu tak kolorowo :/
#635473
[FPP]Krypton | 2003-03-01 00:47:02 +0100
ja bym proponowal te tabelki z meczami troche rozjasnic i bo te czarne napisy zle widac
#635474
BrickBazooka | 2003-03-01 00:49:31 +0100
o pomysł był nie mój tylko bryana :) Moje wykonanie od a do z. Co do kolorów to i tak sie szykuje zmiana calego layout więc na razie mozna troszke poszaleć :)
#635475
BrickBazooka | 2003-03-01 00:51:51 +0100
Ten kto nie widzi musi nacisnąć CTRL+SHIFT+Odśwież.
Po prostu cache daje obraz nieaktualny stronki :)
Adres servera tez jest, po kliknięciu linka kto z kim gra.
#635476
sun | 2003-03-01 00:54:46 +0100
cool :) good work
#635479
Yaboll | 2003-03-01 00:55:31 +0100
mam nadzieje ze moj mecz z mateo to inwencja tworcza Brika :D
PS. Sam pomysl calkiem niezly.
#635480
Yaboll | 2003-03-01 00:59:03 +0100
Briku dopracuj skrypt segregowania, bo po kliknieciu w "Data" mecze ukladaja sie serwerami zamiast datami.
#635481
Rozz | 2003-03-01 01:08:05 +0100
Tradycyjnie, 0wnage.
#635483
log | 2003-03-01 01:46:32 +0100
hahah Rozz & brock chyab moje zawracanie dupy cos dało.. cos sie zacczelo dziac z korzyscia dla calego orga.
gl
#635484
v1r0x | 2003-03-01 01:48:09 +0100
Good Work | Gl 4u
#635485
ur!mepl | 2003-03-01 02:57:35 +0100
brickus niezly w tym jestes :))
ja nie moge switch nawet pojac ;))
ale cos tam robie ;)
[url]www.orly.host.sk[/url] :)
#635491
Razor | 2003-03-01 08:00:24 +0100
super. Nawet moja ksormna osobka jest tam wypisana :PPP
#635499
BobeK | 2003-03-01 10:07:30 +0100
a - mnie - nie. ;)
#635504
SpOOnman | 2003-03-01 10:57:42 +0100
Fajne fajne :) A jak mozna dodac mecz do upcoming ? O 22:00 w niedziele graja friendly w drabince CB PPP-303 CTFa :> Niech cala Polska sie dowie :)
#635510
pHo3n1X | 2003-03-01 10:58:30 +0100
zeczywiscie to swietny pomysl!!!
ciekawe jak Yaboll sobie poradzi? ;)
#635511
SAI4H | 2003-03-01 10:58:58 +0100
Walcze..!....z... Monia..! =D
#635512
stirmal | 2003-03-01 12:05:06 +0100
s4i - na gole klaty, na gole klaty :P A co do pomyslu to nawet luzik... czy ktos cos mowil o zmianie layoutu ORGa?
#635520
SAI4H | 2003-03-01 12:41:53 +0100
..:X
#635527
Zell | 2003-03-01 13:00:29 +0100
osp 1.03 jest :P
#635528
bryan | 2003-03-01 13:04:23 +0100
sortowanie nie dziala bricku ;]
#635529
Nikon | 2003-03-01 13:22:00 +0100
dobra robota :D
zasysam osp 1.03 wlasnie jazda
#635530
Zell | 2003-03-01 13:53:19 +0100
bym newsa napisal ale weny nie mam :D
#635532
Zaloguj się by dodać komentarz.