ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Upcoming Matches

sob, 01 marzec 2003 00:27:17 | Autor: BrickBazooka | Quake 3 Arena

Jak wszycy już widzą, po prawej w menu pojawił się mój nowy dodatek o nazwie Upcoming Matches Czyli nadchodzące mecze. Pozwoliłem sobie ożywić trochę orga kolorkami. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Serwisem tym będzie się zajmował bryan.

W okienku tym bedą się wyswietlały wszystkie zaplanowane mecze - mecze starsze niż aktualna data, czyli te które się odbyły już - wyświetlane są na podstronie Upcoming matches.

Można uszeregować wpisy wg dat lub wg nazwy servera.

Skrypt automatycznie sprawdza podczas dopisywania nowego meczu czy dany server juz nie jest zajęty na inny mecz.

Chętnych redaktorów do zainstalowania tego wynalazku na swoim serwisie proszę o zgloszenia.

DA|Ognos juz sie zapisal do kolejki jako pierwszy :)
Planuję w najbliższej przyszłości zrobić (jak mi czas pozwoli) dodawanie detali meczu już rozegranego - czyli screen, mapa, punkty itp. Czyli po kliknięciu takiego linka - będziemy mieli pełne info o meczu. Wykorzystam do tego fragment skryptu php do ligi.

Php do ligi caly czas powoli idzie do przodu, nie lubię oddawać do użytku niedokończonych rzeczy więc jeszcze potrwa trochę. Niestety jest to jedna z trudniejszych robót jakie mie się tu trafiły - ale jak zadziala zapomnicie o ręcznym robieniu tabelek w html :))

a1v!-bd | 2003-03-01 00:30:52 +0100

taa to jest zaje.....pomysł man

nxs.rush | 2003-03-01 00:32:54 +0100

wedlug mnie swietny pomysl :) brawo brick, wiecej takich ciekawych inwencji :)

a1v!-bd | 2003-03-01 00:32:55 +0100

no i jeszcze zeby sie adres serwera wyswietlaj to by było git :D

a1v!-bd | 2003-03-01 00:33:59 +0100

ja chyba jestem slepy :P

Logitech|kar | 2003-03-01 00:35:15 +0100

wpozadku pomslli fajno ze uleprzacie serwis ale z drugiej strony zaduzo to niezdrowo, ja tam nielubie zabardzo jasnych stron,kolorowych gdzie jest duzo 'nawalone' :D
strona powinniea byc ciemna,mroczna a tu tak kolorowo :/

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-01 00:47:02 +0100

ja bym proponowal te tabelki z meczami troche rozjasnic i bo te czarne napisy zle widac

BrickBazooka | 2003-03-01 00:49:31 +0100

o pomysł był nie mój tylko bryana :) Moje wykonanie od a do z. Co do kolorów to i tak sie szykuje zmiana calego layout więc na razie mozna troszke poszaleć :)

BrickBazooka | 2003-03-01 00:51:51 +0100

Ten kto nie widzi musi nacisnąć CTRL+SHIFT+Odśwież.
Po prostu cache daje obraz nieaktualny stronki :)
Adres servera tez jest, po kliknięciu linka kto z kim gra.

Gravatar

sun | 2003-03-01 00:54:46 +0100

cool :) good work

Yaboll | 2003-03-01 00:55:31 +0100

mam nadzieje ze moj mecz z mateo to inwencja tworcza Brika :D
PS. Sam pomysl calkiem niezly.

Yaboll | 2003-03-01 00:59:03 +0100

Briku dopracuj skrypt segregowania, bo po kliknieciu w "Data" mecze ukladaja sie serwerami zamiast datami.

Rozz | 2003-03-01 01:08:05 +0100

Tradycyjnie, 0wnage.

log | 2003-03-01 01:46:32 +0100

hahah Rozz & brock chyab moje zawracanie dupy cos dało.. cos sie zacczelo dziac z korzyscia dla calego orga.

gl

v1r0x | 2003-03-01 01:48:09 +0100

Good Work | Gl 4u

Gravatar

ur!mepl | 2003-03-01 02:57:35 +0100

brickus niezly w tym jestes :))
ja nie moge switch nawet pojac ;))
ale cos tam robie ;)
[url]www.orly.host.sk[/url] :)

Razor | 2003-03-01 08:00:24 +0100

super. Nawet moja ksormna osobka jest tam wypisana :PPP

BobeK | 2003-03-01 10:07:30 +0100

a - mnie - nie. ;)

SpOOnman | 2003-03-01 10:57:42 +0100

Fajne fajne :) A jak mozna dodac mecz do upcoming ? O 22:00 w niedziele graja friendly w drabince CB PPP-303 CTFa :> Niech cala Polska sie dowie :)

pHo3n1X | 2003-03-01 10:58:30 +0100

zeczywiscie to swietny pomysl!!!
ciekawe jak Yaboll sobie poradzi? ;)

SAI4H | 2003-03-01 10:58:58 +0100

Walcze..!....z... Monia..! =D

stirmal | 2003-03-01 12:05:06 +0100

s4i - na gole klaty, na gole klaty :P A co do pomyslu to nawet luzik... czy ktos cos mowil o zmianie layoutu ORGa?

SAI4H | 2003-03-01 12:41:53 +0100

..:X

Zell | 2003-03-01 13:00:29 +0100

osp 1.03 jest :P

bryan | 2003-03-01 13:04:23 +0100

sortowanie nie dziala bricku ;]

Nikon | 2003-03-01 13:22:00 +0100

dobra robota :D

zasysam osp 1.03 wlasnie jazda

Zell | 2003-03-01 13:53:19 +0100

bym newsa napisal ale weny nie mam :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63