ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Update Redakcji

pon, 19 grudzień 2005 23:09:14 | Autor: szaq | Quake 3 Arena

Nareszcie!
Po wielu bataliach, jeszcze większej ilości samych podejść do tematu, udało się - mimo przeszkód, jakie wiążą się z okresem kolokwiów przedświątecznych - zrobić upragnioną przez wielu aktualizację działu redakcja.

Do popełnienia tego czynu przyczyniło się wielu redaktorów tego serwisu, ale z pewnością na największą pochwałę zasługuje tutaj nie kto inny jak bryan, który to 'złapał wszystko za bety' i pokierował we właściwym kierunku. Można powiedzieć niewielka zmiana, można rzecz, że prawie nie ma to większego znaczenia, ale jak już nawet specjaliści od reklamy zauważyli - 'prawie' robi wielka różnicę.

Obecnie macie dokładny podział Naszego Teamu - od właściciela, przez adminów i redaktorów q3 oraz q4, a na wyróżnionych ex-redaktorach kończąc. Staraliśmy się również opisać w miarę sprecyzowany zakres obowiązków pracowników ORGa, przez co teraz będzie Wam (mamy nadzieję) łatwiej szukać pomocy/ważnych informacji/czy też najprościej, poinformować o konkretnym precedensowym wydarzeniu tyczącym się sceny wstrząsu oznaczonej symbolem III bądź IV(fatalnie ta czwórka wygląda, przypisał autor).

Z góry pragniemy przeprosić za pewne widoczne braki, ale jak to bywa w polskiej polityce, tak i u Nas zgranie jest raz lepsze, czasami gorsze - czym tłumaczę pewne pustki wśród niektórych opisów redaktorskich. Jednak zakres jak i dane kontaktowe macie przy każdym - jeżeli brak nawet numeru gadulca, to i tak jest epokowy już mail.

Na tym zakończę swe wypociny i raz jeszcze zapraszam do nowego działu .: Redakcja.

voodoo|norad | 2005-12-19 23:14:38 +0100

Trzeba dodać, że ja tez pomogłem :D:D :P

gj bry ;>

szaq | 2005-12-19 23:25:32 +0100

właśnie dotarło do mnie info, że norad wykonał grafikę w dziale redakcja!

Gravatar

e.st | 2005-12-19 23:41:59 +0100

Sugerujesz zwężenie korytarzy czy całościowe przeskalowanie mapy ?, jeszcze jakieś sugestie odnośnie rozmieszczenia przedmiotów ?, nie za ciemno ?, bo jak już coś będę zmieniał to hurtowo, nie chcę się przemęczać :P

enjoy | 2005-12-19 23:54:58 +0100

no to wielkie brawa dla norada, ale nastepnym razem niech przepusci tekst z grafiki przez worda bo widze ze zrobil blad w trudnym slowie właściciel :D:]

Yeltzyn | 2005-12-20 00:39:15 +0100

Wszystko ładnie, tylko proszę przestańcie używać zwrotu "POPEŁNIĆ" niezgodnie z jego przeznaczeniem. Zwłaszcza 2x w jednym newsie.

voodoo|norad | 2005-12-20 00:42:24 +0100

HAhahahahahahah :DDDDDDDDD
Patrzało na to chyba 10 redów i nikt nie zobaczył błędu ;DDDD
Ale naprawie jutro ;P

rzu | 2005-12-20 00:46:32 +0100

źródło: my own
łelkam tu polska! [pohwała gópoty] Brawo jasiu! [/pohwała gópoty]

gr. | 2005-12-20 01:00:12 +0100

to jeszcze napiszcie kto byl pomyslodawca i autorem tematu na boardzie
(tak to bylem ja :D)

szaq | 2005-12-20 01:07:51 +0100

Jeżeli dałem dwa razy wyraz ’popełnił’ to wybaczcie - rzadko piszę newsy.

Jeżeli idzie o pomysł, to fakt, gr zaczął temat, który wreszcie ujrzał światło dzienne - ale nalezy podkrślić, że poruszany on byłk wieeeeelokrotnie, tak przez move, jak przeze mnie jakiś ponad rok temu i kilku innych. Fakt, dopiero postulat gr cos wprowadził =].

rzurzu - =) I Love You!

gr. | 2005-12-20 01:44:31 +0100

Arielu zerknij na forum ..

MaS | 2005-12-20 08:56:19 +0100

nice :) ... szkoda tylko, że nie zrobiliście śjakiejś wzmianki o byłych kolegach :]

Mattias | 2005-12-20 09:44:37 +0100

ooo najs :)

mav ładne logo do newsa, bede sławny o/ ;D

Razor_w_UK | 2005-12-20 10:15:40 +0100

dwie poprawki...Patryk "Razor" Malinowski
nie nazywam sie Malinowski ale Mikołajczyk :)
A po moj email to nie [email protected] tylko jak cos:
[email protected] badz [email protected]

fhantom | 2005-12-20 13:11:06 +0100

moje info -> forum

Mav_8217 | 2005-12-20 13:21:52 +0100

Może niektórych cztelników zainteresuje, kim są Ci kryminaliści z loga do newsa, tak więc od lewej: Mattias, Razor, Zealot, ^M^, Mav9l1ty i Move.

szłem | 2005-12-20 15:07:55 +0100

avatar do redkacji taki ala pawuj tylko wrzuce (c) gr

:( ?

bardzo fajna rzecz ktora byc moze nakłoni szakalke do otworzenia sie przed ludzmi :)

voodoo|norad | 2005-12-20 15:30:20 +0100

Właściciel poprawiony ;P - teraz czekamy aż ktoś zamieści ;P

d00mer | 2005-12-20 15:35:05 +0100

wow Emku jakie masz fajną fryzurę :D myślałem ze to tylko avatar a to prawdziwy Ty :D

rzu | 2005-12-20 17:46:57 +0100

mav_matura Ci sie marzy.. ale
COŚ ci SIE PSZYKLEIŁO DO MUZGU

SAI4H | 2005-12-20 19:19:53 +0100

Super zrobione. Bardzo mi się podoba. :)

GaD | 2005-12-20 21:02:14 +0100

no swietnie, szczegolnie ta bzdura o czolowym duelowcu, chyba ze chodzilo o czolo duelowe to ok :Asd

szaq | 2005-12-21 12:36:21 +0100

co do czołowego duelowca, to no comment GaD =/

Co do wypowiedzi rzurzu to - I love You!

Co do innych wypowiedzi których powyżej nie wspomniałem to ASD=)

sYnth|Bubu | 2005-12-21 23:52:40 +0100

Dostrzegam kompleksy u gada : O

Gravatar

TymoN | 2005-12-21 23:59:20 +0100

Przedewszystkim pomieszczenia i korytarze sa za duze. Przy sufiatach jest ok, ale nizej jest strasznie pusto. Teraz to ona sie nadaje na Clan Arene.

Rozz | 2005-12-23 21:46:35 +0100

Dobra robota w koncu :)
MIlo ze wyladowalem az tak wysoko, w koncu ostatnio juz nic nie robie procz szybkiego przegladania strony glownej. Gl dziewczyny :)

LaGranda | 2005-12-26 02:23:01 +0100

No widze całkiem sporo o mnie napisali :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63