Update Redakcji
pon, 19 grudzień 2005 23:09:14 | Autor: szaq | Quake 3 Arena
Nareszcie!
Po wielu bataliach, jeszcze większej ilości samych podejść do tematu, udało się - mimo przeszkód, jakie wiążą się z okresem kolokwiów przedświątecznych - zrobić upragnioną przez wielu aktualizację działu redakcja.

Do popełnienia tego czynu przyczyniło się wielu redaktorów tego serwisu, ale z pewnością na największą pochwałę zasługuje tutaj nie kto inny jak bryan, który to 'złapał wszystko za bety' i pokierował we właściwym kierunku. Można powiedzieć niewielka zmiana, można rzecz, że prawie nie ma to większego znaczenia, ale jak już nawet specjaliści od reklamy zauważyli - 'prawie' robi wielka różnicę.
Obecnie macie dokładny podział Naszego Teamu - od właściciela, przez adminów i redaktorów q3 oraz q4, a na wyróżnionych ex-redaktorach kończąc. Staraliśmy się również opisać w miarę sprecyzowany zakres obowiązków pracowników ORGa, przez co teraz będzie Wam (mamy nadzieję) łatwiej szukać pomocy/ważnych informacji/czy też najprościej, poinformować o konkretnym precedensowym wydarzeniu tyczącym się sceny wstrząsu oznaczonej symbolem III bądź IV(fatalnie ta czwórka wygląda, przypisał autor).
Z góry pragniemy przeprosić za pewne widoczne braki, ale jak to bywa w polskiej polityce, tak i u Nas zgranie jest raz lepsze, czasami gorsze - czym tłumaczę pewne pustki wśród niektórych opisów redaktorskich. Jednak zakres jak i dane kontaktowe macie przy każdym - jeżeli brak nawet numeru gadulca, to i tak jest epokowy już mail.
Na tym zakończę swe wypociny i raz jeszcze zapraszam do nowego działu .: Redakcja.





voodoo|norad | 2005-12-19 23:14:38 +0100
Trzeba dodać, że ja tez pomogłem :D:D :P
gj bry ;>
#730765
szaq | 2005-12-19 23:25:32 +0100
właśnie dotarło do mnie info, że norad wykonał grafikę w dziale redakcja!
#730766
e.st | 2005-12-19 23:41:59 +0100
Sugerujesz zwężenie korytarzy czy całościowe przeskalowanie mapy ?, jeszcze jakieś sugestie odnośnie rozmieszczenia przedmiotów ?, nie za ciemno ?, bo jak już coś będę zmieniał to hurtowo, nie chcę się przemęczać :P
#730767
enjoy | 2005-12-19 23:54:58 +0100
no to wielkie brawa dla norada, ale nastepnym razem niech przepusci tekst z grafiki przez worda bo widze ze zrobil blad w trudnym slowie właściciel :D:]
#730768
Yeltzyn | 2005-12-20 00:39:15 +0100
Wszystko ładnie, tylko proszę przestańcie używać zwrotu "POPEŁNIĆ" niezgodnie z jego przeznaczeniem. Zwłaszcza 2x w jednym newsie.
#730770
voodoo|norad | 2005-12-20 00:42:24 +0100
HAhahahahahahah :DDDDDDDDD
Patrzało na to chyba 10 redów i nikt nie zobaczył błędu ;DDDD
Ale naprawie jutro ;P
#730771
rzu | 2005-12-20 00:46:32 +0100
źródło: my own
łelkam tu polska! [pohwała gópoty] Brawo jasiu! [/pohwała gópoty]
#730772
gr. | 2005-12-20 01:00:12 +0100
to jeszcze napiszcie kto byl pomyslodawca i autorem tematu na boardzie
(tak to bylem ja :D)
#730773
szaq | 2005-12-20 01:07:51 +0100
Jeżeli dałem dwa razy wyraz ’popełnił’ to wybaczcie - rzadko piszę newsy.
Jeżeli idzie o pomysł, to fakt, gr zaczął temat, który wreszcie ujrzał światło dzienne - ale nalezy podkrślić, że poruszany on byłk wieeeeelokrotnie, tak przez move, jak przeze mnie jakiś ponad rok temu i kilku innych. Fakt, dopiero postulat gr cos wprowadził =].
rzurzu - =) I Love You!
#730775
gr. | 2005-12-20 01:44:31 +0100
Arielu zerknij na forum ..
#730776
MaS | 2005-12-20 08:56:19 +0100
nice :) ... szkoda tylko, że nie zrobiliście śjakiejś wzmianki o byłych kolegach :]
#730777
Mattias | 2005-12-20 09:44:37 +0100
ooo najs :)
mav ładne logo do newsa, bede sławny o/ ;D
#730779
Razor_w_UK | 2005-12-20 10:15:40 +0100
dwie poprawki...Patryk "Razor" Malinowski
nie nazywam sie Malinowski ale Mikołajczyk :)
A po moj email to nie [email protected] tylko jak cos:
[email protected] badz [email protected]
#730780
fhantom | 2005-12-20 13:11:06 +0100
moje info -> forum
#730782
Mav_8217 | 2005-12-20 13:21:52 +0100
Może niektórych cztelników zainteresuje, kim są Ci kryminaliści z loga do newsa, tak więc od lewej: Mattias, Razor, Zealot, ^M^, Mav9l1ty i Move.
#730783
szłem | 2005-12-20 15:07:55 +0100
avatar do redkacji taki ala pawuj tylko wrzuce (c) gr
:( ?
bardzo fajna rzecz ktora byc moze nakłoni szakalke do otworzenia sie przed ludzmi :)
#730785
voodoo|norad | 2005-12-20 15:30:20 +0100
Właściciel poprawiony ;P - teraz czekamy aż ktoś zamieści ;P
#730788
d00mer | 2005-12-20 15:35:05 +0100
wow Emku jakie masz fajną fryzurę :D myślałem ze to tylko avatar a to prawdziwy Ty :D
#730789
rzu | 2005-12-20 17:46:57 +0100
mav_matura Ci sie marzy.. ale
COŚ ci SIE PSZYKLEIŁO DO MUZGU
#730790
SAI4H | 2005-12-20 19:19:53 +0100
Super zrobione. Bardzo mi się podoba. :)
#730792
GaD | 2005-12-20 21:02:14 +0100
no swietnie, szczegolnie ta bzdura o czolowym duelowcu, chyba ze chodzilo o czolo duelowe to ok :Asd
#730794
szaq | 2005-12-21 12:36:21 +0100
co do czołowego duelowca, to no comment GaD =/
Co do wypowiedzi rzurzu to - I love You!
Co do innych wypowiedzi których powyżej nie wspomniałem to ASD=)
#730530
sYnth|Bubu | 2005-12-21 23:52:40 +0100
Dostrzegam kompleksy u gada : O
#730833
TymoN | 2005-12-21 23:59:20 +0100
Przedewszystkim pomieszczenia i korytarze sa za duze. Przy sufiatach jest ok, ale nizej jest strasznie pusto. Teraz to ona sie nadaje na Clan Arene.
#730834
Rozz | 2005-12-23 21:46:35 +0100
Dobra robota w koncu :)
MIlo ze wyladowalem az tak wysoko, w koncu ostatnio juz nic nie robie procz szybkiego przegladania strony glownej. Gl dziewczyny :)
#730923
LaGranda | 2005-12-26 02:23:01 +0100
No widze całkiem sporo o mnie napisali :P
#731034
Zaloguj się by dodać komentarz.