Urban Terror 3.0 u nas
wto, 12 sierpień 2003 19:15:37 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Najnowszą wersję Urban Terror można pobrać już od nas. Podejrzewam że do czasu wyjścia nowego osp liczba ściągnięć Urbana może przekroczyć nawet liczbę ściągnięć osp, patrząc po obecnych stanach liczników.
Zobaczymy, a na razie klikamy poniżej:
.:: Urban Terror 3.0





||| | 2003-08-12 19:43:25 +0200
e tam kto tam lubi UrT ? :DDDDD
#649958
HaSu_Szlauf | 2003-08-12 19:45:23 +0200
naprawdę, można sie wkręcić, ale ja lama w to jestem i chyba to mnie zniechęca :P
#649959
FF|DARK_ANGEL | 2003-08-12 21:10:20 +0200
g0 g0 Urt ! :D
#649967
enjoy | 2003-08-12 21:50:27 +0200
czujecie? ... cos tu smierdzi ceesem :/
:P
#649972
Vymmiatacz | 2003-08-12 22:26:48 +0200
Wątpię. Polakom ciężko ściągnąć mapę, a co dopiero takiego moda...
#649977
bryan | 2003-08-13 01:23:35 +0200
urt jest swietne , czesto zeby sie oderwac od osp wlasnie po urt siegam ... i gdybym nie byl zwiazany z osp to pewnie bym wlasnie w to gral. naprawde szczerze polecam.
#650007
Xeo | 2003-08-13 01:59:31 +0200
Ja bym w to z hęcia pograł tylko cos sie zatrzymuje w połowie i sie zatrzymuje i nie można dalej ściągac niewiem co jest :|
#650015
cOijN | 2003-08-13 03:05:02 +0200
hehe enjoy i hexen- i bez takich sceptykow jak wy scenka urt trzyma sie niezle ;p
smierdzi ceesem? hmm widocznie nie grales w urt skoro tak mowisz, a skoro czegos nie znasz to sie nie wypowiadaj plis :/
ktoby to sciagal?:p zebys sie nie zdziwil ;D
pozdro dla rozza ktory urt nie lubi :P :D :>
#650016
^M^ | 2003-08-13 08:09:07 +0200
322.13 MB transferem rzedu 1-3 kb/s... ee... hmmm... pomyslmy logicznie - trzeba policzyc ile czasu to zajmnie :o...
Dorzuce do listy - byndzie za rok moze ;p...
#650022
pikus | 2003-08-13 08:54:29 +0200
eee podajcie jakies serwerki pod 3.0 bo ja widze tylko na 2.6a :|
#650025
bfr_aka_pablonzo | 2003-08-13 09:40:15 +0200
a ja nie moge sie doczekas nowego osp :DD
#650031
freak | 2003-08-13 12:36:09 +0200
nie spodziewałem się że liczba dl/s będzie siegac 30k =o
#650046
FF|DARK_ANGEL | 2003-08-13 14:01:16 +0200
Juz wyszedl nowy filtr do ASE wiec serwerki 3.0 powinniscie widziec ok ...
#650061
nowe_konto_mamD | 2003-08-14 15:42:35 +0200
chyba sie zas.ram... zassam znaczy sie ¦ ] ... sa jakies servy na tym? bo na lanie nikt nie pogra nie lubia tego ¦ ]
#650157
deBestciak | 2003-08-15 08:39:07 +0200
właśnie to zasysam. czy 135KB/s to dobra prędkość zasysu ???? całość w 42 min czy to ok ???
#650287
sidtherat | 2003-08-15 13:00:01 +0200
jak widze chec pochwalenia sie osiedlowym laczem jest silna w narodzie - oby tak dalej, bedzie z ciebie wielki czlowiek
#650320
Zaloguj się by dodać komentarz.