ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



UT2003 demo

sob, 14 wrzesień 2002 17:07:05 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

To może Was zainteresować. Mianowicie wyszło w końcu demo Unreal Tournament 2003. Listę mirrorów znajdziecie na cached, pod tym adresem. Plik waży niecałe 100MB, więc stosunkowo mało, mirror z którego ja ciągne nie jest nawet tak zapchany i leci prawie 40kB, ale nie na wszystkich został już wgrany plik. Alternatywna lista mirrorów znajduje się na stronie gry - unrealtournament2003.com.

Zobaczymy w końcu co to będzie i z czym to jeść, ściągajcie więc i dzielcie się wrażeniami.

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-09-14 18:43:32 +0200

Ściągnięte, włąśnie kumpel w cfe instalije na swoim. Grać można tylko multiplayera.
Pierwsze wrażenie? Super początek - pierwsze 5 sekund (zaskoczka jak z logo id w quaku).
Setup - beznadziejny, do usrania tradycyjny i barwny. Chociaż przedstawianie postaci i broni w 3d jest cool. Bronie trochę jakby ładniejsze, chociaż ciągle takie zabawkowe jak były. Postacie - mnie osobiście nie podobają się wcale. Brak w nich szaleństwa :), które było udziałem twórców postaci do quake'a.
Map jeszcze nie widziałem, ale ich podglądy w setapie sugrują jeszcze bardziej "cukierniany" klimat niż w poprzedniku. Lukier, puder i bakalie do obrzygania... Nie za fajnie...

Reszta jak pogram. To już za moment

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-09-14 18:49:30 +0200

Napisałem, że można grać tylko multi?????????? :DDDD
Lol!!
Nie będę próbował się wykpić, że żartowałem... :)
No, tego... hmmm... nie zauważyłem ;)

kreeg | 2002-09-14 18:50:31 +0200

NO, ja sobie zasysam, ale po tym co napisał sławek to już sie boje że mnie zamuli od słodyczy :)

Rozz | 2002-09-14 19:04:30 +0200

Sciagniete, zagrane, odlozone :)
Pierwsze wrazenia slabe. Nie ma nic nowego w tej grze po prostu. Jedynie efekt wody byl super i przyciagal uwage. Byc moze ze gra na gf3/4 wyglada lepiej jesli uzywa pixel shaderow czy innych takich - moj gf2 tego nie obsluguje.
Gameplay tak jak mowi slawek - strasznie cukierkowy, kolorowy - to sie mija z elementem 'competitive game'. Mark Rein 'madrze' powiedzial ze eye candy = gameplay, co jest kompletna bzdura - tu trzymam z arqonem ktory zjebal Reina za takie kretynskie podejscie. Dlatego nie wydaje mi sie zeby ta gra zrobila kariere w esporcie - a ponoc wlasnie byla robiona pod tym katem, wspolpracowano z CPL itd. NIestety albo eye candy albo gameplay. W Epic jednak sa widac madrzejsi ludzie od graczy.
Fizyka - standardowa, czyli podobna do q3, ut, hl. Oczywiscie bez strafejumpow. Jednak zmiana broni sporo szybsza niz w q3, ale pm to nie jest :) Broni zadnych nowych w sumie, wszystkie sa kontynuacja albo modyfikacja z ut. Strzelaja jedynie ladniej niz w ut.
Dla zabawy owszem, mozna sie pogonic z botami, a jeszcze lepiej po lanie. Ale jest tak jak juz podejrzewalem od dawna - to po prostu podrasowany ut i to nie w strone gameplayu tylko wygladu.
Id potrafilo jednak lepiej przechodzic przez kolejne quake'i - w kazdym bylo jakos nowego i wyczuwalo sie przy tym ten element gameplay. Tu jakos tego nie widze, a w ut gralem troche czasu zanim w koncu przeszedlem na q3.
ZObaczymy cos sie bedzie dalej dzialo, no i trza poczeakc tez na pelna wersje.

Rozz | 2002-09-14 19:05:31 +0200

Aha, i jedyna komenda jaka udalo mi sie rozgryzc to fov :P

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-09-14 19:10:15 +0200

Komentarz końcowy: dzieciaki się ucieszą.Ja już się nagrałem,

hust | 2002-09-14 20:49:23 +0200

lol ja juz od miecha bawie sie w full wersje.... Jest na 2 plytach a pliki chodza po calym necie... Jeden ponad 700 a drugi ponad 400mb...

hust | 2002-09-14 20:56:12 +0200

na radeonie 8500 grafa wyglada pieknie ... ale jak narazie nie odczuwam przyjemnosci z rabania botow.

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-09-14 21:10:11 +0200

przepiękna grafika - i tu sie kończą jej plusy :/

massif | 2002-09-14 21:40:06 +0200

bez niespodzianek, ludzie ktorzy cos potrafia nie beda chcieli grac w ta gierke, choc nie znaczy to ze nie bedzie popularna....imo przycmi popularnoscia jakiegokolwiek quejka... nawet fajnie sie blyska to wszystko, czasami mozna wlaczyc i pograc ze znajomymi ktorzy z komputerm "nie bardzo" -=)

^Dreed | 2002-09-15 13:38:24 +0200

Wszystko ladnie,pieknie gdyby nie to ze wersj pelna (ktora posiadam :D) zajmuje mi tylko 4.2 GB na twardym nawet jest cool, ale jednak zostane przy Q3

*M4STER* | 2002-09-15 22:12:16 +0200

jee 80% 0.5 kbsek transfer :>

LaGranda | 2002-09-15 22:43:23 +0200

Ja gralem pelna wersje jakis miesiac temu, posiedziala na dysku jakas godzine max. Zreszta calos zajmowala ponad 4 gb.

sxl | 2002-09-16 00:01:22 +0200

czy ja wiem, dla mnie to jest lepsze Unreal Tournament. ulepszone bo jakos inaczej sie ciut pyka, ale rzeczywiscie jak dla mnie te kolorki nie pasuja do hasla proplayer. no ale kto wie, giera moze jednak panowie zablysnac, w koncu q4 robi Raven ktory moim zdaniem skisi sprawe, a doom3 robiony pod katem single player. giera moze miec swoja popularnosc, jako jedna z niewielu ladnych gier multi. we`ll see...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63