ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



UVM w RA3 Open Cup

czw, 16 styczeń 2003 23:58:17 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jak czytamy na naszym podserwisie Rocket Areny nasz klan UVM weźmie udział w wiosennym sezonie RA3 Open Cup! Po raz pierwszy polski klan ra3 będzie grał w oficjalnej lidze CB, co tym samym zwiększa do pięciu liczbę polskich ekip zapisanych do Pucharów Open Cup (obok AoD, DA, cW i PPP). Jako że UVM będzie klanem nowym, zostaną oni przydzieleni najprawdopodobniej do trzeciej ligi, no ale w naszej sytuacji nie to jest ważne. UVM wystawi w pierwszej kolejności Gaffa, Qazza, Aliena oraz prawdopodobnie Massifa i Acida - gra się w trybie 5v5.

Acid spędził trochę czasu na rozmowach z organizatorami CB, którzy po obejrzeniu naszego orga (czyli tego serwisu na którym właśnie jesteś) byli ponoć porządnie zdziwieni rozmiarami naszej sceny! Bardzo mnie to cieszy że org jest wizytówką naszego polskiego placu zabaw!

Powodzenia życzył UVM sam Vertigo, jeden z ludzi CB:

<[CB]Vertigo> lets all sing and welcome the polish clan!

Od nas również - niskich pingów i żadnych walkowerów!

nita | 2003-01-17 00:40:56 +0100

gl & ud

MaxDamage | 2003-01-17 00:51:35 +0100

Milo z ich strony za tak cieple przyjecie!

Gravatar

igor9k | 2003-01-17 01:05:02 +0100

a tam odrazu ORG'iem, banner im sie spodobal :D

qw3rterro | 2003-01-17 01:43:06 +0100

widze nie tylko ja mam do tego bannera co nieco ;) (w zyciu bym sie nie domyslil ze to sadurski.com :/ )

hanti | 2003-01-17 02:25:29 +0100

hehe baner rozpierdala :D

Mad | 2003-01-17 02:29:37 +0100

HF I GL !!!!!!!!!

Chaos | 2003-01-17 02:41:40 +0100

hehe GL ex-clan members ..

pluto | 2003-01-17 03:43:53 +0100

gdyby ktos nei wiedzieal co to PPP, to klik tu:
www.clanbase.com/claninfo.php?cid=242828

SAI4H | 2003-01-17 08:05:36 +0100

Bardzo milo z ich strony, ze tak pochwalili scene i org'a. :)

SAI4H | 2003-01-17 08:07:29 +0100

Co do bannera to... :D

Gravatar

DR.Dread | 2003-01-17 09:28:45 +0100

HF & GL panowie!

MaxDamage | 2003-01-17 11:10:34 +0100

Ja zamawiam te smutne panie do domciu - z pewnoscia rozwesele ...

acidRA3in | 2003-01-17 11:15:30 +0100

No cóż, postaramy się nie zawieść oczekiwań, choć na sukcesy (dzięki TPSA i zabójczym pingom) bym raczej nie liczył. My ze swej strony zrobimy wszytsko, by tanio skóry nie sprzedać. Jest w naszym koszyku kilka klanów, które również nie mają doświadczenia na arenie międzynarodowej i może dojść do kilku niespodzianek. Bardzo liczę na zapis pozostałych klanów RA3PL - panowie do boju !!

SpOOnman | 2003-01-17 11:26:30 +0100

CTFowcy tez postaraja sie godnie reprezentowac polska scene :) Latwo sie nie damy ! :) GL wszystkim ekipom !

freak | 2003-01-17 13:12:29 +0100

nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć UVM : Gje-eL !! ;))

Gravatar

DR.Dread | 2003-01-17 13:41:08 +0100

hmm to co Acid jednak wracsz spowrotem to UVM ...? Czy bedziesz z nimi duchem? :)

Gravatar

DR.Dread | 2003-01-17 13:44:27 +0100

heh jednak tak. Sorry dopiero teraz wszedłem na stronke RA. powodzenia Acid!!

acidRA3in | 2003-01-17 15:11:51 +0100

Heh z moim skilem i przerwami w grze podejrzewam ze bardziej skupie sie na organizacji..

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-01-19 16:49:50 +0100

UVM ma pełny skład z ACIDEM u boku, oby pingi pozwolily na dobra grę

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63