UWAGA ! Rejestrujemy klany od nowa!
wto, 30 listopad 2004 14:32:15 | Autor: markolm | Quake 3 Arena
Wreszcie został zrobiony porządek w dziale Klany . Wszystkie dane w tym dziale zostały skasowane. Prosimy o ponowne zarejestrowanie swojego klanu i podanie na jakim gra Point Release w oknie Osiągnięcia. Czyli :
Nazwa Klanu, skrót: (np. Born Frag Clan - Bfc)
Platforma: vQ3
Specjalizacja: TDM
Data powstania: 2000 (wystarczy rok, ale jeśli ktoś pamięta miesiąc to proszę też wpisac)
Skład klanu(Proszę rozdzielic przecinkami): ( wpisujemy aktualny skład klanu)
Clan Leader: (glównie po to, aby wiadomo z kim się skontaktować w potrzebie)
Strona www: (adres strony klanowej)
e-mail: (tylko 1 adres)
Osiągnięcia: (Osiągnięcia + Point Release na którym gra ten klan)
Proszę wypełnić to raz a porządnie ;)





Fabian | 2004-11-30 18:03:11 +0100
Dziadas czy jak Ci tam .. twoje
komentarze/posty są coraz bardziej
żałosne ..
Sorry za offtopic.
#701760
wuder | 2004-11-30 18:25:38 +0100
no to sobie dopisz boty do squadu muflonie o/
#701763
markolm | 2004-11-30 19:41:01 +0100
juz akceptuje
#701764
gr. | 2004-11-30 19:55:33 +0100
fajnie ze ktos sie wreszcie wzial za porzadek tam
#701746
pepz | 2004-11-30 20:06:01 +0100
GL mark ;-)
#701747
v1r0x | 2004-11-30 20:48:47 +0100
moim zdabie mejst ot troszke zle zrobione. powinno byc tak ze cl mzoe zmieniac squad. pozdro
#701766
oz4ru | 2004-11-30 21:25:16 +0100
imho moze nie tyle prawo do zmiany ale tego skaldu byc nie powinno bo migracje sa czeste a klany sie rozpadaja i to i tak wypisywac z nicku kazdego sensu nie ma adres do strony wystarczy....bo tam takie info z pewnoscia jest
#701767
k3m | 2004-11-30 21:44:37 +0100
Jestem tego samego zdania. Wystarczy www - chyba kazdy klan posiada ;o.
Zmien linka przy wysylaniu maila (temat...)
btw: zrodlo - I’m PRO ;>
#701769
MisieX | 2004-11-30 22:13:33 +0100
Teraz zróbcie to samo z działem serwery...(proszę już n-ty raz)
#701771
DziadaS-2xreg | 2004-12-01 10:21:12 +0100
lobuz chociarz jeden czyta głupoty i moje marotanie bravicjo. :)
Ja tylko podałem pytanie to nie ja mam klan 1 osobowy.
Wow.... A wszyscy z textem na mnie cha.
Fuck off lamy
#701780
Fabian | 2004-12-01 16:09:41 +0100
Koleś ile Ty masz lat ?
Acha i nie wszyscy .. jak narazie
tylko ja.
#701793
m4mut | 2004-12-01 16:31:47 +0100
markolm moredarorq GW :D
#701795
Zaloguj się by dodać komentarz.