Uzuldaroum III by Vondur - TikiDomain
wto, 21 październik 2003 13:27:43 | Autor: szaky | Quake 3 Arena
Na Tikidomain wrzucono kolejną mapkę: Uzuldaroum III by Vondur. Jest to średnich rozmiarów level. Całość utrzymana w gotyckim klimacie, konstrukcja umieszczona jest wewnątrz ruiny jakiejś antycznej budowlii.
Ściany porośnięte roślinami, mchem, w niektórych miejscach są jakieś gałęzie. Z popękanych podłóg, z ziemi wyrastają paprocie... Ogólnie mapka ma miły dla oka wygląd, jednak w grze raczej się nie sprawdzi, głównie ze względu na słabą widoczność, ścinay, podłogi są w podobnych odcieniach i trochę trudno jest miejscami dostrzec przeciwnika...
Konstrukcja jest dobra, gra się ciekawie. Na mapie umieszczony jest jeden powerup - quad, na wysuniętym skalnym bloku. Na samej górze znajduje się MH. Można się do niego dostać używając rocketjumpa.
Czy warto ściągać? Napewno, ogólnie mapka jest dobra i ładna - a do tego jej rozmiar to tylko 1.8 mb. :)



**.:[ Download
.:[
**





MsT | 2003-10-21 13:28:32 +0200
: - o
#657909
Tek | 2003-10-21 13:40:21 +0200
fajna mapka :D, ale ten screen malo pokazuje :/, moze ediy?? :))
#657912
MateoMartinezz | 2003-10-21 13:54:05 +0200
mapkę młócę od jakiegoś czasu, jest świetna, jedynie przy proplajerskim r_picmip 9 mchy będą przeszkadzać :d
#657913
dAde | 2003-10-21 15:28:28 +0200
Gdyby nie twoj komentarz Mateo to mapke bym olał, a tak przekonałem się, że jest miodzio.
#657924
MateoMartinezz | 2003-10-21 15:30:19 +0200
miło mi bardzo :D
#657925
MakEr | 2003-10-21 15:55:54 +0200
jest miodzio
#657932
bryan | 2003-10-21 16:49:30 +0200
szakalka napisz po prostu ze to lvl z tomb raidera :D:D
#657950
damndog | 2003-10-21 18:20:45 +0200
bym se obejrzal, ale NIE MAM KOMPA DO K***Y NEDZY!!! (celka 533 nie zaliczam do tej kategorii ;)
#657965
pat | 2003-10-21 18:54:10 +0200
niech ktos bedzie tam mily i da ta mapke na orga bo niemoge sciagnac .... jakis blad mi wyskakuje, a jestem zalogowany
#657969
szaky | 2003-10-21 19:18:25 +0200
newsa pisalam na szybko, wiec nie ma dokladnych skrinow i linku z orga, ale zaraz wrzuce...
#657972
szaky | 2003-10-21 20:28:40 +0200
skriny dodane, plik na org wrzucony...
#657986
Zaloguj się by dodać komentarz.