Uzupełniamy braki!
sob, 04 styczeń 2003 19:18:07 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Jako, że na ORG'u ubyło dużo demek postanowiłem uzupełnić ten brak i zacząć wrzucanie od nowa. Przez 2 dni udało mi się wrzucić już ok. 30 (zagranicznych jak i polskich) demek z serii 1v1. Nie będę się rozpisywał i po prostu zaproszę Was do działu Dema oraz do cześci Top new demos (po prawej na dole). Myślę, że po jakimś czasie uda mi się uzupełnić braki.
PS. Będę szczęśliwy, jeśli reszta redaktorów tegoż działu pomoże mi dotrzymać słowa.





p4Nb|0Ku | 2003-01-04 19:32:59 +0100
pierwszy :D
#629784
SAI4H | 2003-01-04 19:36:40 +0100
Ostatni :o.
#629785
JarlB | 2003-01-04 19:38:55 +0100
moze ktos tez wrzuci demka z tarnowa (tdm) ? bo mialy one duze zainteresowanie i niektorzy (ja:D) chcieli by sobie je jeszcze raz zobaczyc :P
#629787
canis | 2003-01-04 19:46:51 +0100
ja czekam na demka z elku i brzegu :P moze ktos wie co sie dzieje w elku ?
#629789
*M4STER* | 2003-01-04 20:37:19 +0100
jak ktos nam je wysle =] [email protected]
#629794
Sajrus | 2003-01-04 21:35:09 +0100
Ja chętnie bym na ORG'u widział ToP 10 demek z WCG 2002 =]
#629814
Zaloguj się by dodać komentarz.