v3rb: Gracz z najwyższej półki
czw, 27 grudzień 2007 23:46:01 | Autor: AL|EN | Quake 3 Arena
Z dniem dzisiejszym startujemy z serią wywiadów
przeprowadzanych z czołówką polskiej sceny Q3 1v1 - biorąc pod uwagę osiągnięcia
graczy z roku 2007. Głównym tematem poruszanym w wywiadzie jest ich stosunek do
zmian wprowadzanych w modzie CPMA jak i ogólny pogląd na głośny ostatnio temat
przenosin z OSP na CPMA. Nie przedłużając zbytnio mej zapowiedzi, zapraszam do
konfrontacji z pierwszym wywiadowanym - v3rb: Gracz z najwyższej półki.
HF!





Fabian | 2007-12-28 00:09:19 +0100
az milo sie patrzy jak scena odzywa, te newsy, ahh! cos pieknego
#738858
move | 2007-12-28 00:15:36 +0100
to byś ocenę jeszcze dał...
...Ty łobuzie! :D
#738860
THRAWN | 2007-12-28 01:50:57 +0100
nice :))
#738862
[M]aniek | 2007-12-28 10:24:31 +0100
Miło :)
#738864
revic | 2007-12-28 15:07:01 +0100
jakby ktos chcial zemnac przeprowadzic wywiad to niekrepujcie sie ;q
#738874
Zaloguj się by dodać komentarz.