ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



VooDoo Cup 2005: Powrót Coollera

śro, 13 kwiecień 2005 15:09:19 | Autor: freak | Quake 3 Arena


Systematycznie co roku w stolicy Białorusi Mińsku odbywa się turniej Voodoo Cup organizowany przez członków klanu Voodoo 4. Tak było oczywiście i tym razem, tak jak podczas poprzedniej edycji na turniej zjechali nie tylko najlepsi Białorusini ale także Rosjanie którzy tradycyjnie wyrwali czołowe miejsca. Zwycięzcą nieco niespodziewanie okazał się powracający do swojej wielkiej formy Rush3d.Cooller. Po kilku poprzednich turniejach, w których brał udział w końcu udało mu się powrócić na pierwsze miejsce podium i tak jak bywało to nie raz w przeszłości zatriumfował zdobywając nagrode główną i prestiż. Honoru organizatorów bronił V4-Enemy, który zajął w tym turnieju drugą lokatę.

Finał:

Rush3D.Cooller > v4-Enemy - 16:6 @ ztn3tourney1 (demo)

Ostateczna klasyfikacja:

1 miejsce - Rush3D.Cooller - 300$ + puchar i dyplom
2 miejsce - v4-Enemy - 200$ + puchar i dyplom
3 miejsce - Rush3D.Evil - 150$ + puchar i dyplom
4 miejsce - Rush3D.Makavelli - 100$

Po dema z finału udajcie się na serwis cyberfight - link, natomiast jeżeli chcecie obejrzeć pare ciekawych fotek z turnieju kliknijcie pod ten link.

freak | 2005-04-13 15:14:30 +0200

pisałem niusa szybciutko na infie wiec nie bijcie za błedy :F

spEN | 2005-04-13 16:26:59 +0200

Dobry meczyk.
Cooller kontroluje wszystkie zbroje i megasa to nie ma sie co dziwic ze nikt nie ma z nim szans :F

gr. | 2005-04-13 16:41:50 +0200

nie ma to jak zastrzec sobie niekaralnosc przed tym az wejde i wytkne wszystko co mi sie nie podoba :D
no dobra makavelli jako rodzynek dostal tylko pieniadze wiec dopisz jeszcze to:
4 miejsce - Rush3D.Makavelli - 100$ + paszport polsatu hahah o;

Pawuj | 2005-04-13 16:50:42 +0200

ładne logo :)

STING | 2005-04-13 17:29:27 +0200

GG Coolah B-)

STING | 2005-04-13 17:29:40 +0200

Zrobili se maly lanikowy turniej i juz maja za co lebki pojechac na ESWC ;->

Mav_8217 | 2005-04-13 17:42:12 +0200

Dokładnie sting. A i tak wszyscy płacą tylko za przelot a resztę fnduję ligarena. A zresztą, kasa na przelot... jeśli Python z Australii czy Ph4ntom z RPA mogą i to nie pierwszy raz, to czemu evil nie może? :P

cocaine | 2005-04-13 21:39:46 +0200

voodoo powiadacie :> :D

Gravatar

ciem | 2005-04-13 21:48:16 +0200

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

teraz je powstawiaj w odpowiednie miejsca :>

freak | 2005-04-14 13:15:08 +0200

lol

Gravatar

ciem | 2005-04-14 13:46:47 +0200

no widzisz jak ładnie teraz :D

freak | 2005-04-14 13:59:29 +0200

Nie edytowałem tego niusa ani razu ciemniaku =/

cocaine | 2005-04-14 23:56:23 +0200

:ASD:AS:DSA: ciem zonk :d

k3m | 2005-04-15 14:12:19 +0200

Powinno byc 8x ,

freak | 2005-04-15 16:48:59 +0200

jakie rzepy ;D

voodoo|norad | 2005-04-16 09:22:49 +0200

Hehe, znowu Voodoo :d dzisiaj nawet mi pisali ludzie czy to nie moje voodoo from polska :ASDASDDSADSA

freak | 2005-04-16 09:42:37 +0200

tzn jacy ludzie ? :o

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63