VooDoo Cup 2005: Powrót Coollera
śro, 13 kwiecień 2005 15:09:19 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Systematycznie co roku w stolicy
Białorusi Mińsku odbywa się turniej Voodoo Cup organizowany przez członków klanu Voodoo 4. Tak było oczywiście i tym razem, tak jak podczas poprzedniej edycji na turniej zjechali nie tylko najlepsi Białorusini ale także Rosjanie którzy tradycyjnie wyrwali czołowe miejsca. Zwycięzcą nieco niespodziewanie okazał się powracający do swojej wielkiej formy
Rush3d.Cooller. Po kilku poprzednich turniejach, w których brał udział w końcu udało mu się powrócić na pierwsze miejsce podium i tak jak bywało to nie raz w przeszłości zatriumfował zdobywając nagrode główną i prestiż. Honoru organizatorów bronił
V4-Enemy, który zajął w tym turnieju drugą lokatę.
Finał:
Rush3D.Cooller >
v4-Enemy - 16:6 @ ztn3tourney1 (demo)
Ostateczna klasyfikacja:
1 miejsce -
Rush3D.Cooller - 300$ + puchar i dyplom
2 miejsce -
v4-Enemy - 200$ + puchar i dyplom
3 miejsce -
Rush3D.Evil - 150$ + puchar i dyplom
4 miejsce -
Rush3D.Makavelli - 100$
Po dema z finału udajcie się na serwis cyberfight - link, natomiast jeżeli chcecie obejrzeć pare ciekawych fotek z turnieju kliknijcie pod ten link.





freak | 2005-04-13 15:14:30 +0200
pisałem niusa szybciutko na infie wiec nie bijcie za błedy :F
#712982
spEN | 2005-04-13 16:26:59 +0200
Dobry meczyk.
Cooller kontroluje wszystkie zbroje i megasa to nie ma sie co dziwic ze nikt nie ma z nim szans :F
#712985
gr. | 2005-04-13 16:41:50 +0200
nie ma to jak zastrzec sobie niekaralnosc przed tym az wejde i wytkne wszystko co mi sie nie podoba :D
no dobra makavelli jako rodzynek dostal tylko pieniadze wiec dopisz jeszcze to:
4 miejsce - Rush3D.Makavelli - 100$ + paszport polsatu hahah o;
#712986
Pawuj | 2005-04-13 16:50:42 +0200
ładne logo :)
#712987
STING | 2005-04-13 17:29:27 +0200
GG Coolah B-)
#712988
STING | 2005-04-13 17:29:40 +0200
Zrobili se maly lanikowy turniej i juz maja za co lebki pojechac na ESWC ;->
#712990
Mav_8217 | 2005-04-13 17:42:12 +0200
Dokładnie sting. A i tak wszyscy płacą tylko za przelot a resztę fnduję ligarena. A zresztą, kasa na przelot... jeśli Python z Australii czy Ph4ntom z RPA mogą i to nie pierwszy raz, to czemu evil nie może? :P
#712989
cocaine | 2005-04-13 21:39:46 +0200
voodoo powiadacie :> :D
#713006
ciem | 2005-04-13 21:48:16 +0200
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
teraz je powstawiaj w odpowiednie miejsca :>
#713010
freak | 2005-04-14 13:15:08 +0200
lol
#713021
ciem | 2005-04-14 13:46:47 +0200
no widzisz jak ładnie teraz :D
#713022
freak | 2005-04-14 13:59:29 +0200
Nie edytowałem tego niusa ani razu ciemniaku =/
#713023
cocaine | 2005-04-14 23:56:23 +0200
:ASD:AS:DSA: ciem zonk :d
#713065
k3m | 2005-04-15 14:12:19 +0200
Powinno byc 8x ,
#713105
freak | 2005-04-15 16:48:59 +0200
jakie rzepy ;D
#713115
voodoo|norad | 2005-04-16 09:22:49 +0200
Hehe, znowu Voodoo :d dzisiaj nawet mi pisali ludzie czy to nie moje voodoo from polska :ASDASDDSADSA
#713142
freak | 2005-04-16 09:42:37 +0200
tzn jacy ludzie ? :o
#713143
Zaloguj się by dodać komentarz.