ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



voodoo4 Cup zakończony

wto, 09 marzec 2004 13:30:19 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena

W niedzielę, a mianowicie 7 marca zakończył się turniej Quake 3 voodoo 1v1, który przyniósł niespodziewane wyniki. Na turnieju zawitali ludzie z Rosji, Ukrainy i Białorusi i sławy takie jak Cooller, keep3r czy jibo.

Również odbył się pokazowy mecz pomiędzy dwoma z wymienionych wyżej graczami: Cooller vs keep3r. Zwycięstwo odniósł aktualny mistrz świata, rosjanin Cooller, który pokonał Białorusianina z wynikiem 3:0 na mapach pro-q3dm6 (16:2) i ztn3tourney1 (20:2), natomiast 3 mapa nie była rozegrana, poniewać Białorusin przekonał się, że utraci tą mapę. Wygrany otrzymał po 100$ za każda wygraną mapę.

Zaskakujące wyniki finałowych meczów.

1st - enemy
2nd - Dept
3rd - cherya

Enemy vs Cherya - pro-q3tourney4

Jibo vs Cherya - 3:6 ztn3tourney1

Dept vs Enemy

keep3r vs Jibo - 8:9 - pro-q3dm6

Taran2L vs cherya - pro-q3dm6

Cooller vs Dept - 4:5 - ztn3tourney1

MadBy vs Enemy - 3:14 - ztn3tourney1

Demka z turnieju dostępne są na stronie www.team-cgu.com, a reszta wyników na www.cyberfight.org.

wuder | 2004-03-09 14:07:58 +0100

cooler nie wygrał =oo to chlopaki muszą nieźle zamiatać :)))

eL|kOmEnDaNtE | 2004-03-09 14:21:54 +0100

albo coller zaczął sie interesować czymś innym niż quake`iem cały czas :P:P:P:P

shiv | 2004-03-09 14:44:15 +0100

jakis zamotany troche ten news ;o

cih | 2004-03-09 15:08:34 +0100

taa @#$% 4 demka tylko ;/'

Gravatar

PLANET | 2004-03-09 15:45:48 +0100

cooller sie konczy ^_^

mav | 2004-03-09 15:46:14 +0100

nie bardzo rozumiem zdanie: "natomiast 3 mapa nie była rozegrana, poniewać Białorusin przekonał się, że utraci tą mapę."

sab | 2004-03-09 15:49:08 +0100

zamotany, bo dokładnie tłumaczony

bryan | 2004-03-09 16:00:07 +0100

nie dokonczyli meczu bo byl duzy wpierdal - to wolne tlumaczenie ;)

d4widoV | 2004-03-09 16:11:26 +0100

ja wsyztsko tak tlumacze :)

enjoy | 2004-03-09 18:11:12 +0100

"Na turnieju zawitali ludzie z Rosji, Ukrainy i Białorusi i sławy takie jak Cooller, keep3r czy jibo." .....no takkk....jak napiszesz juz niusa to przeczytaj go i popraw bledy - taka moja rada :o

za styl twych niusuf stawiam ci ndst - musisz sie bardziej starac...albo chociaz troche starac a nie tak na odwal :/

cih | 2004-03-09 18:34:45 +0100

widzicie, po prawej stronie jest reklama unreala tour 2004.

amir | 2004-03-09 19:03:15 +0100

Dept vs Enemy - nie widze wyniku

eng | 2004-03-09 19:13:16 +0100

ty , ja tez nie :o chyba przegladarka sie wali :D

^M^ | 2004-03-09 19:48:43 +0100

czy tylko mi sie rozwala przegladarka, czy to inny spisek? (kto uzywa Mozilli niech powie jak toto wyglada :f)

pepz | 2004-03-09 19:48:48 +0100

no ja tez nie widze wyniku? :|

shiv | 2004-03-09 20:01:05 +0100

sprawa jest prosta , wyniku nikt nie widzi bo go nie ma ;o

amir | 2004-03-09 20:02:33 +0100

w jednym nie ma, w drugim jest podana tylko mapa :&

d4widoV | 2004-03-09 21:37:13 +0100

po 4 stonach szukalem tych wynikow i gofno =D a demek nei kce mi sie ogladac

move | 2004-03-10 13:40:30 +0100

po co ogladac? przewinac na timescale 1000 do konca i pozniej z konsoli spisac - ja nie widze problemu.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63