vq1 - wallhack (ban)
czw, 03 październik 2002 17:07:21 | Autor: rauf | Quake 3 Arena
Jeden z graczy na polskiej arenie Q3 został przyłapany na używaniu cheetów [wallhacka] i za to zostanie ukarany banami, a co za tym się kryje koniec z grą w q3. Ta osobą jest nawet znany vq1, albo inaczej "Maldini". Ale szcześciem jest to, że za pare dni będzie PR. Przynajmniej zniknie troche burdelu z areny vq3
A oto link do tego chaniebnego dema www.q3cb.republika.pl/zaspany-TDM-pro-q3dm6-2002.09.30-09.05.17.dm_67





rauf | 2002-10-03 17:07:56 +0200
sory ale cos sie zjabalo i nie mogelm dac poprawnego linka :(
#620773
slawek | 2002-10-03 17:16:45 +0200
"Zjebało" to Ci się w "chaniebnym" - rozumiem - te nerwy... :D
#620775
rauf | 2002-10-03 17:18:32 +0200
hehe to byl najlepszy kawalek txt o wall :D
#620776
host | 2002-10-03 17:25:46 +0200
O tym dupku chyba pisałem na boardzie ale jak tutaj jest to czemu nie :)
#620777
bard | 2002-10-03 17:36:05 +0200
eh... no włąśnie zbanowaliście, calą sieć duny z b-stoku, w której jest maldini i troche innych kolesi,
dobrze, że ja jestem z connectu :D
#620778
StaryOrgowicz_339 | 2002-10-03 17:39:25 +0200
hehe... vq1... Jak z nim gralem to nie widzialem objawow wallhackowania. Nie mowie, ze tym razem nie wallhackowal, ale z tego co widzialem to koles zazwyczaj mial gdzies czy mam 100/100 i w cholere broni czy nie mam nic,... zawsze pchal sie na chama... Dobra co sie bede pieprzyl... mam gdzies czy jakis koles mial walla czy nie... bedzie 1.32 to sie okaze kto z czym gral... ze skillem czy z pomocnikami. A tacy kolesie nawet bez cheatow juz nie pograja i bardzo dobrze!
#620779
morteK | 2002-10-03 17:43:51 +0200
no i dobrze mu... odkad pamietam to zawsze był lamusem :)
#620780
dinhkertal | 2002-10-03 17:48:16 +0200
Heh, demko obejrzalem pare razy i co prawda sa na nim lolowe akcje ale skad wiadomo czy za niego nie gral ktos lepszy. Sam mam podobne akcje i tez leca na mnie komentarze: "zbot" , "spectujcie tego kolesia, on na 100% ma wallhacka" or sth. Ja tylko odpisuje: "dziekuje ze mi pochlebiasz" bo porownanie aima do zbota to najlepsze na co moze zaslugiwac gracz :]
#620781
StaryOrgowicz_359 | 2002-10-03 17:50:21 +0200
Koniec gra z q3, to znaczy ze na 1.32 tez mu bana dacie??
#620782
MateoMartinezz | 2002-10-03 17:54:20 +0200
focka ty chyba nie wiesz o czym piszesz... :)
#620783
putek | 2002-10-03 18:00:02 +0200
znufff LoL:D
#620784
ortho | 2002-10-03 18:05:00 +0200
@#$% sorry panowie dlugo sie nie odzywalem ale juz nie moge.Moim zdaniem www.q3arena.gry.wp.pl znane bardziej jako org waza sie za PZQTA czyli Polski Zwiazek Quake Trzy Arena :P ludzie co sie pokaze jakis news ktory wogole jest w 50 % bezpodstawny nagle ban i ban ja dziekuje czemu na zachodnich serverach tego nie ma?? bo tam sa madrzy ludzie jak ma wallchacka to lama ja jestem jak juz wspominalem po 100 razy codizen posadzany o wallchack (jesli mam fake i gram tdm w 1vs1 sie to dzieki bogu nie zdaza) i zastanowcie sie co wy robicie macie sie za jakas organizacje mega super wyjebana a macie @#$% reklamy ktore otwieraja sie na podstronach i ktore mnie wqrwiaja wiem zaraz uslysze nie chcesz nie czytaj nas lol ale ja to zrozumiem ale polowa graczy nie i nadal bedzie sie poila waszym shitem nie to zebym was nie lubil spx jestescie ale macie w @#$% negatywnych cech.....
#620785
ortho | 2002-10-03 18:06:56 +0200
P.S. temat ten ma wallchacka albo aimbota juz sie wyczerpal a wy na sile probujecie zrobic furrore zeby pokazac ze istnieje jeszcze wasz servis a tu same reklamy...
#620786
Arnold | 2002-10-03 18:08:22 +0200
No, hehe znowu wallhack i znowu na sparze |r| vs HoS.
#620788
MateoMartinezz | 2002-10-03 18:14:32 +0200
ortho, co Ty w ogóle wygadujesz. Facet, nie dość, że piszesz jednym zdaniem, to to co piszesz w ogóle się kupy nie trzyma, jakie reklamy, co Ty wygadujesz? Ja rozumiem że może masz jakiś stres, ale weź na wstrzymanie z bluzgami, bo Ci się konto wykasuje ręką naczelnego. Uspokój się kochanieńki
#620790
StaryOrgowicz_359 | 2002-10-03 18:16:23 +0200
W takim razie co znaczy ten koniec z gra w q3?
#620791
host | 2002-10-03 18:16:45 +0200
hmm putek ty jestes posadzany o zbota anczy walhacka wtedy kiedy walisz czsami ptrzez sciany albo widzisz ?? jak tak to masz bana :P a jak nie to nie masz :P vq1 widzi na demiku przez sciany i jest lama i ma bana :)
#620792
StaryOrgowicz_339 | 2002-10-03 18:23:37 +0200
eh... z jednej strony ortho ma racje... po kiego o tym pisac? Skoro i tak niedlugo bedzie 1.32... koles bedzie gral jak najwieksza lama, bo zbot nie bedzie chodzil i albo zacznie trenowac i wyrowna poziom (co by bylo raczej pozytywne, bo bedzie o jednego lepszego wiecej), albo bardziej prawdopodobne - zdoluje sie, ze jest cienki i przestanie grac!
Co do reklam to z tym sie akurat nie zgodze... reklamy czesciej sa na fpp.pl niz tutaj!
#620793
ortho | 2002-10-03 18:25:19 +0200
mateo reklamy mi sie otwieraja pod niektorymi podstronami po 1 po 2 nic nie gracie w q3 i decydujecie o wallchackach a jak gracie to ze znikomym skutkiem.Jesli tak nie uwazacie to zrobcie team orga ja zrobie swoj i chetnie z wami zagramy
#620794
hanti | 2002-10-03 18:51:25 +0200
ortho to moze nb na orga :D jebniemy :) (juz wiadomo o co chodzi)
#620795
Rozz | 2002-10-03 19:15:15 +0200
Siakie reklamy? :0
#620797
lecho | 2002-10-03 19:33:20 +0200
raufblood wytlumacz mi jedno kto ty @#$% jestes albo ten caly host zeby decydowac o banach dla kogos kto by was pewnie rozpierdolil w q3? jakie wy macie prawo do decydowania o czyms skoro jedyne wasze osiagniecie (raufa) to tri z ktorego kazdy spieprza bo smierdzi amatorszczyzna? Wiem ze to dla was siara dostawac od 12latka gralem z gosciem bardzo czesto znam go bardzo dlugo praktycznie ode mnie i paru moich qmpli uczyl sie grac wiem jedno zbotow i wallhackow to on nie uzywa, raz mu sie zdarzylo ale to bylo ogc na baseq3 i mi sie do tego przyznal na necie nie zbocil... chcecie go wyjebac bo jakis host wam powiedzial ze ma zbota a KTO TO @#$% JEST? koniec. pozdro, [FPP]l3cHo ps podpisuje sie rekami i nogami pod opinia jaka wyrazil ortho zacznijcie grac a potem trzasc polska scena q3.
#620798
bryan | 2002-10-03 19:39:01 +0200
no wlasnie jakie ? bo poza bannerem WIG nie ma tu chyba zadnej , a na fpp czesto jakies pierdolone soczki na caly ekran sie nalewaja :)))
#620800
sun | 2002-10-03 19:42:18 +0200
Heh, mnie to juz cale zamieszanie smieszy.. w tym tygodniu jeszcze wyjdzie nowy point? Pozdrowienia dla mych bliskich znajomych.. :)
#620801
*M4STER* | 2002-10-03 19:53:13 +0200
he na cyberfight jest demko six's gad vs DXmatrox :)
#620802
hanti | 2002-10-03 19:59:06 +0200
tez pozdrawiam twoich znajomych pana na o.. w szczegolnosci :)
#620803
r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-10-03 20:03:15 +0200
no to co a org jest lepszy od cyberfaith bo an oru jest moje demo:D
#620804
BobeK | 2002-10-03 20:05:57 +0200
aha, wystarczy spojrzec na autora newsa... ;P saibot chociaz rozumny byl i nie pisal o tym ;d. po 2 zgadzam sie po czesci z orthem i uwazam ze jezeli na 100% (na 100% nie na 50%) uzywal zbota, czy tam wallhacka whateva, (+ najlepiej jakby sie przyznal czy cus) to zalatfic to po cichu a nie jakis MiStRz RaUfBlOoD robi syfnego niusa o zbocie na najwiekszym polskim servisie q3...
poktores tam, jakby niektore osoby co tu sie wpisaly grayl dosc czesto w q3 to by zauwazyli ze nie ma meczu (no prawie;) + jeszcze server mib, bo tylko ten serv teraz dziala chyba i zbiera sie tam caly brud) w ktorym jakis lamuch nie napisze 'zbot! wallhack! bana!'. Odechciewa sie chociazby siedziec i sluchac ich tekstow czy grac w meczu, gdzie co 1min jest pauza, sluzaca do bluzgania sie nawzajem.
#620805
StaryOrgowicz_339 | 2002-10-03 20:08:09 +0200
ciekawe czemu na c58 nikt nie komentuje demka matr0xa... pewnie po tamtym burdelu jaki zrobiliscie juz nikomu sie nie chce ani tego sciagac ani zagladac do commentsow :/
#620806
SAI4H | 2002-10-03 20:10:59 +0200
Zgadzam siem z m0rtem :DDD
#620807
kaboom | 2002-10-03 20:14:09 +0200
No ja nie chce nic mówić na temat banowania, ale na demku jak @#$% widac ze używa wallhacka, jak ktoś nie wierzy to niech sobie obejrzy na OGC
#620808
SAI4H | 2002-10-03 20:17:09 +0200
aaaaa kurfa :DDD wczoraj mnie o zbota posadzono :DD zyebalem sie od razu z krzesla ze smiechu :DDD a nastepnie pokazalem nick :DDD i jakos sie cicho zrobilo :D
#620809
SAI4H | 2002-10-03 20:17:34 +0200
Lockers lamo!!:D
#620810
hanti | 2002-10-03 20:21:50 +0200
saibot chyba sie uwazasz za cos wyjatkowego ? :P
#620812
host | 2002-10-03 20:40:30 +0200
Wiesz co ci [FPP]l3cHo. Po pierwsze wiem ze vq1 lamka zna cie dobrze bo sam proponowal mi nuemr do ciebie na gg zeby pogadal o tobie i go nie bron smieciu !! Jak chcesz to mzoemy zagrc 1vs1 zobaczmy kto kogo osmieszy !! A po drugie jak nie wiesz kto ja to spierdalaj (sora za te słowo :P ale musialem) !!
#620813
*M4STER* | 2002-10-03 20:42:01 +0200
hehe pokazał nick (zero4 :) i jakos sie cicho zrobiło :)))))))
#620814
host | 2002-10-03 20:44:59 +0200
aha nie pogadac o [FPP]l3cHo tylko o vq1 lamce !! Wiec fajnych masz kumpli [FPP]l3cHo !! nie broń sie ze to nie twój kumpel bo mam rozmowe na gg w ktorej widac jak vq1 mi mówi że ty to jestes jego spoks ziomal czyli [FPP]l3cHo !!
#620815
StaryOrgowicz_339 | 2002-10-03 20:50:20 +0200
h0st no i co z tego ze to jego kumpel? Przestan sie jarac!
A jakby moj kumpel zasral Ci na wycieraczke to czy to by byla moja wina? Zbluzgalbys mnie za to? No... moze bys i zbluzgal gdyby sie okazalo, ze to ja mu dalem Twoj adres :P. Skonczcie juz to glupie pieprzenie...
A co do ogladania tego demka pod OGC to powiem tyle : nie chce mi sie tego ogladac, a OGC nie mam i nie zamierzam tego shitu sciagac, zeby obejrzec jakies durne demko... i tak sie z niego nic nie naucze to po cholere to ogladac?
#620816
host | 2002-10-03 21:00:37 +0200
hmm slave !! Bym Cię nie zbluzgał ale bym twego kumpla najebał ! =D a potem bym dał adres dla kumpla i by nasrał pod twoje drzwi =D i by było na równo. Hmm tylko w tym rzecz, że ja nie mam takich pojebanych kumpli :P srajacych pod drzwi
#620817
StaryOrgowicz_339 | 2002-10-03 21:10:37 +0200
hehe... h0st... taki tylko dalem przyklad, bo byl najglupszy jaki mi do glowy przyszedl :D.
#620818
davep | 2002-10-03 21:13:00 +0200
o czym wy pierdolicie, niech sobie chlopak uzywa czego chce, jego sprawa jak mu sie podoba grac na tym to niech gra, przeszkadza wam to bo mi nie
jak was to wkurwia to nie grajcie z nim, co za nonsens.
#620819
tix | 2002-10-03 21:13:58 +0200
qrfa.. lepiej podajcie link to demka matroxa na cyberfigt'cie ...
#620820
tix | 2002-10-03 21:19:09 +0200
ox, jusik żem znalazł ;d
#620821
Chingachgook | 2002-10-03 21:24:42 +0200
Proponuję zakończyć te głupie dysputy !!! Quake III: Arena to majstersztyk służący graniu a nie będącą źródłem idiotycznych sporów grą. Niech sobie używa tych czitów jak chce w ten sposób czerpać przyjemność z gry a Wy nie róbcie z tego wojny na bluzgi i nie obrzucajcie się mięchem !!!
#620822
host | 2002-10-03 21:33:25 +0200
my sie kochamy =D gejuchy =D
#620823
StaryOrgowicz_339 | 2002-10-03 21:47:00 +0200
dave... wlasnie o tym caly czas mowie...
#620824
*M4STER* | 2002-10-03 21:57:56 +0200
A mi by chyba przeszkadzało... jak bym spotkał jakąs lamke ktorą keidys jehcalem do 0 i nagle dziwnie zaczela by mnei do 0 jechać (nie mowie o 1v1 bo nie grywam :)
#620826
SAI4H | 2002-10-03 22:03:54 +0200
nie no ludzie bez ch*ja :D jak pokaze nick to jakos wszyscy cichna :D nie bojcie sie mnie ja nie gryze :DD
#620827
SAI4H | 2002-10-03 22:07:07 +0200
"A mi by chyba przeszkadzało... jak bym spotkał jakąs lamke ktorą keidys jehcalem do 0 i nagle dziwnie zaczela by mnei do 0 jechać (nie mowie o 1v1 bo nie grywam :)"
Dobre czasy dm17 :DDDDD
#620829
StaryOrgowicz_377 | 2002-10-03 22:11:49 +0200
Aaaa @#$%!!! Ja @#$% co tylko napisze to odrazu mam przejebane, bo tak to jest w moim życiu, ale nie wiem dlaczego wszystok zawsze się tak kończy przypałami pod mój adres albo qmpla =D.Nie pojmuje już tego świata, a szczególności Q3, bo mi się pojebała cała rzeczywistość.Nie stety ale mnie denerwują ludzie którzy w moiej obecności używaja CHEATÓW!!!!I nie wiem czy to coś zmieni jak wyjdzie nawet ten nowy PR. Bo zrobią nowego @#$% OGC lub inny SZIT i @#$% znowu się zacznie i ja od tego dnia pogodze się z tym i niech się dzieje co chce mnie już to @#$% szczerze!!!!!!!!!!!!!
#620832
*M4STER* | 2002-10-03 22:23:09 +0200
saibot wiesz ze te czasy na 1.27
(czasu dueli na q3dm17) na ktorym roxowałem reilem :P
na pingu 140 na GIMSACIE :)
to tamte czasy i ostatnie pol roku.. (jush koniec tego polrocznego ulamka zycia)
to były najlepsze dni mojego zycia...
zajebista byla wirtualna rzeczywsictos z gimsatu.. SBT snake (u.marchev)...vq1 (wtedy z nikeim luk)
goolzy.. lucli luki caviory..gogi..
no wtedy jsuh gralismy na hardcore :)
#620833
BobeK | 2002-10-03 22:35:40 +0200
"A mi by chyba przeszkadzało... jak bym spotkał jakąs lamke ktorą keidys jehcalem do 0 i nagle dziwnie zaczela by mnei do 0 jechać (nie mowie o 1v1 bo nie grywam :)"
wiesz akurat w przypadku maldiniego to nie jest az tak zle, bo on i tak nie umie wykorzystac tego wallhacka - lami jak lamil i tyle.
#620836
goolz | 2002-10-03 22:52:09 +0200
lechu.. ty tego gowniarza nie znasz.. ja go znam.. bo mieszka w moim bloku i wiem ze stac go na takie cos.. on w necie jest mistrz.. najsilniejszy.. i nikogo ani niczego sie nie boi.. wyjdzie na dwor i patrzy czy nikt mu nie chce wpierdolic przypadkiem.. powiem wam.. ze jestem pewny na 100% ze uzywal ogc.. nawet gdybym nie ogladal demka to tez bym byl tego pewny.. no ok nie wazne mnie to zwisa
#620839
tęczowa.zemsta | 2002-10-03 22:59:27 +0200
buhahshahsa cala duna poszla out :P wiec brat mojej dziewczyny nie bedzie juz gral w q3 i loozik! :D dla mnie to na 100% byly wallhacki bo w bialym tylko ja, gad, mem, lvc i inc umiemy grac... no i kilen (w zyciu go nie widzialem, ale slyszalem :DDDD) i lepiej niech tak zostanie.
#620840
Chingachgook | 2002-10-03 22:59:50 +0200
Dajcie spokój mamy demokracje. Jak chciał lamić to lamił. Zamknijcie ten temat bo już pół setki nawsów poszło i zaraz sie serw zapcha a wtedy co z naszą stronką ??? :))))
#620841
Chingachgook | 2002-10-03 23:01:21 +0200
nawsów=koment. już mi sie pieprzy od tej kłótni :))
#620843
*MR.GOD* | 2002-10-03 23:03:32 +0200
heh adnosnie maldiniego pamietam te mecze na sk1 na cpm jak jescze byl w sk (jak jescze istniało :) ) spox i nie czaje przynam sie jestem dupa i sznauje kazdego kto jest lepszy odemnie (ktory nie gardzi slabszymi...)
i nie czaje sie wypierania kumpli toc to nienormalne wyprzec sie kumla bo on uzywal wlahacka.... no zrozumiem jak by m4ster dzis sie wyparł kanarowi ze mnie nie zna :D :> pozd m4ster :D
to tyle i ejsli ktos sie nie zgadza nic mnie to nie obchodzi moze wyslac zazalenie
87-100 Toruń
Rydygiera 12a
Łukasz Barbasiewicz
m4ster :D....
#620844
vq2 | 2002-10-03 23:38:33 +0200
ehhh walicie smuty .... czitowal i to wyszstko koniec kropka a nie sie nagle klocicie kto go znal ja go znalem bo mi nicka podjebal :P
q3dm17 rox :P
#620845
host | 2002-10-03 23:56:24 +0200
ej c4 !! Co ty myslisz ze ty ylko w Białym umiesz grac i reszta 666 z Białego ?? Zobaczymy niedlugo !! :P aha GaD jeszcze jest w domu czy juz pojechal ?? znaczy do woja ??
#620846
goolz | 2002-10-04 00:14:54 +0200
musze cie zmartwic campa ale tylko jedna osoba poszla sie jebac a poza tym nie badz zawsze taki pewny siebie co do tych mozliwosci q3.. moze jestes dobry.. ale zajebiscie zarozumialy tez..
#620847
host | 2002-10-04 00:20:34 +0200
goolz zgadzam sie z toba :) Białystok rules campa is not rules :)
#620848
lecho | 2002-10-04 02:55:33 +0200
Dobra zakoncze te bezsensowna dyspute :P host - tobie nie mam nic do powiedzenia poza tym ze nie masz sensownych argumentow poza bluzgami. Nie zamierzam znizac sie do twojego poziomu wiec peace. goolz - fakt, nie znam go na pewno tyle co ty :P ale wiem ze akurat mogl uzyc zbota. Nie o to mi jednak chodzi. Zadaje sobie pytanie, po kiego psiego ludzie wywlekaja te tematy, skoro juz w tym tygodniu ma byc nowy pr... to tak jakby ktos chcial przypomniec, ze istnieje cos takiego jak zbot, ze mozna sobie pomagac w niedozwolony sposob. Scena juz o tym zapomniala i ogciarze to byly odosobnione przypadki. Teraz znowu kazdy o tym gada, a bylo juz tak dobrze eeeeeeehhhhh ;(
#620850
lecho | 2002-10-04 02:57:34 +0200
BTW zeby nie byc goloslownym jesli chodzi o wywlekanie dodam ze jakis czas temu wykrylem zbociaka (nie wallego, aimbota) u pewnego czlonka klanu Q5 - juz go w tym klanie na szczescie nie ma; ale postanowilem sprawy nie naglasniac z powodow ktore wypisalem nizej, teraz znowu zrobil sie syf...
#620851
move | 2002-10-04 06:45:40 +0200
I po co to cale zamieszanie? tylko sprzyjacie "rozslawieniu" po raz kolejny aimbota & wallhacka.. byl moment ze sprawa z niedozwolonymi pomocami przycichla i jak to okreslil jeden gracz vq3 "wyszlo to z mody".. a teraz raufblood chce te mode przywrocic? co to ma byc? jesienna kolekcja? lol .
PS: ortho, troche sie zapedziles w swoich komentarzach ;)
#620852
StaryOrgowicz_339 | 2002-10-04 07:49:57 +0200
PRZESTAŃCIE JUZ PIEPRZYĆ!!!!!!!
#620854
bryan | 2002-10-04 08:38:25 +0200
heh obejrzalem to demko ... i nie wiem czego sie dopatrujecie
jakis kokos rzucil tekst "vq1 to lama bo kiedys gral z wallhackiem" i to wszystko
#620856
Razor | 2002-10-04 08:40:02 +0200
orto co ty pierdolsiz jakie reaklmy ?!!?! jak mi pokazesz chcoiaz jedna reklame ktora sie otwiera na na poddstronach w nowym oknie to bedziesz moim BOGIEM ku*** jego mac !!! co Ty pierd*** za bezpoddstawne glupie texty? jedyna reklame jaka mamy to mp3.com.pl i gry.wp.pl i sa one umeiszczone na stale a co do tego kolesia co uzywa wall... to niech to bedzie nauczka dla pozostalych ze zanim zaczna uzywac tego scierwa przemysla czy warto.
#620857
Razor | 2002-10-04 08:44:18 +0200
tak przy okazji to BYL OSTATNI news tego typu na ORGu. Wiecej takiego scierwa nie bedziemy juz umieszczac, sprawy takie jak te beda oglaszane na boardzie bo po to on jest... Milego dnia :P
#620858
tęczowa.zemsta | 2002-10-04 09:23:07 +0200
goolz i ten drugi: mozecie mi max co zrobic to gale pod stolem. boli to was i zawsze bolalo ze akurat ja, gad, memcio, lvc, inc i anhelli zamiatalismy, a wy pozostawaliscie hektary w tyle. zawsze jestescie mocni ale jezeli dochodzi co do czego to "nie chce mi sie juz grac"... pamietasz ten tekst goolziku? jezeli nie to przypomne ci ze to bylo po eliminacjach wcg ktore gralem od emi i wywalilem 73% z raila. nie chciales sie zblaznic? aahahah nie no sorry - nie chcialo ci sie juz grac bo ty przeciez nie grasz juz w q3 zawodowo.
jezeli macie jakies zazalenia co do tego ze mowie ze jestesmy najlepsi to prosze bardzo, zawsze mozecie udowodnic ze jest inaczej. zawsze mozecie zagrac z nami. zawsze mozna pofragowac troche mieso (c) Gad. Realia bola co nie?
#620859
goolz | 2002-10-04 10:21:56 +0200
campa nie mowie ze cie pojade tylko o to chodzi ze jestes zarozumialy tylko i wylacznie..
#620860
morteK | 2002-10-04 10:29:22 +0200
l3h mash racje sc4r i v1caR grali na zbotach i dlatego polecieli z q5... jak bys czytal newsy na nashej stroce to bys wiedzial :)
jedno co mnie dziwi... jak mialem demko jak koles (adee) uzywal nie tylko wallhacka ale i aima to rooz to olal bo stwierdzil ze gracz jest malo znany :) nie piszcie jush takich newsoow bo tylko zasmiecacie orga... jak zobaczycie kolesia ktory gra na zbocie to go olejcie i tyle :)
#620861
move | 2002-10-04 10:36:55 +0200
[ campa nie mowie ze cie pojade tylko o to chodzi ze jestes zarozumialy tylko i wylacznie.. ]
co z tego ze zarozumialy, jesli ma racje?
#620862
tęczowa.zemsta | 2002-10-04 10:52:58 +0200
no ba :d
a ja jutro jade do gada i wiecie co? jest kurwde szansa ze wyjdzie z woja! ale ciiii ;P
#620863
StaryOrgowicz_31 | 2002-10-04 11:30:13 +0200
zlookalem demko...
nawet niema o czym gadac bo trafilismy na bardzo tepego goscia ktory widac ze nie dosc ze jest jest glupi to na dodatek jest beztalenciem ktore ani nie potrafi grac ani ukrywac tego :P
juz dawno nie widzialem zeby ktos tak slabo gral na pingu 20
ja bym mu dal bana nie za wallhacka ktorego szukal pewnie 2 miesiace ale za glupote :P
ah i nie mowcie ze niema sensu tego robic bo wychodzi pr niedlugo
takich gosci trza tepic bo zrobia wszystko zeby znalesc cos nowego do oszukiwania jesli sie da
dla mnie ten pajac powinien dostac bana wszedzie gdzie sie da od teraz i na zawsze
to zakala polskiej sceny q3
CALA POLSKA GARDZI TYM VQ1 ......!
#620864
host | 2002-10-04 11:32:40 +0200
Aha jak chcecie zbanowac vq1 to to jest wasze upragnione ip 212.33.89.134
#620865
host | 2002-10-04 11:36:39 +0200
Aha te ip podł mi MIB*Quub wiec to jego ip
#620866
host | 2002-10-04 11:37:23 +0200
Lol pojebało mi sie to ejst ip vq1 212.33.89.134 (lol ?)
#620867
StaryOrgowicz_377 | 2002-10-04 11:37:57 +0200
@#$% ale z was lamy znam vicR'a @#$% on nie polecial z q5 tylko odszedl i @#$% nie kituj mi tu @#$% mort bo walisz bez podstawne pierdoly i smmuty @#$%:Pa zreszta @#$% plz rooz usun tego newsa jesli mozesz bo zaczyna mnie juz to denerwowac @#$%!!!! Aha i jak dla mnie to juz OGC nie istnieje nawet ludzie dla mnie moga @#$% grac na czym chca nawet z wallami nic nie powiem!!!!!!!!
#620868
StaryOrgowicz_377 | 2002-10-04 11:39:34 +0200
@#$% to wszystok q3 i reszte gownA!!!!!!!!!!!!!! i quit:P
#620869
davep | 2002-10-04 12:16:00 +0200
jak bedzie wychodzil jakis nowy zbot czy jakis tam wallchack to napiszcie ostrzezenie dla dzieciakow ze jak beda tego uzywali to nie beda tacy dobrzy jak fatality
to jest jak srodek dopingowy u sportowcow, jak go wykryja to masz przejebane :p EOT
#620873
baxowy | 2002-10-04 14:01:57 +0200
host: jak my chcemy go banowac, to ty do tego dazysz, ja nie widze tam walla
#620877
StaryOrgowicz_31 | 2002-10-04 14:23:52 +0200
nie widzisz mowisz....
na szczescie mnie to nie dziwi bo stawiam cie na rowni poziomiem z tym szczochem :P
tylko to potwierdziles
#620878
move | 2002-10-04 14:48:28 +0200
break: gratuluje slownictwa stary ;), nie ma to jak oficjalna gadka :>
#620882
rauf | 2002-10-04 14:53:49 +0200
wielu ludzi mnie oskarza o zbanowanie tego kolesia vq1 natomiast ja tego nie zrobilem koles prosil mnie 2 dni abym to umiescil wienc ugiolem sie i wpucilem go ja z banem i z reszta nie mam nic wspolnego robilem tylko swoje "zkopjowalem wklejilem kiiknolem na dalej i tak" jezeli wam cos sie nie podoba to s4i tez zrobil podobne glupstwo napisal newsa na KURKA dawniej m@w .
#620883
rauf | 2002-10-04 14:55:11 +0200
koles mnie zapewnial o zbocie i kilka innych osub jezeli to nie bendie prawda vq1 zostanie przeproszony przezmnie nawt osobiscie
#620884
dinhkertal | 2002-10-04 14:59:37 +0200
wiecie co, po cholere kogos banowac za to ze ma walla skoro na 1.32 bedzie na tyle kiepski bez pomagajkuf ze nie bedzie mogl wyjsc z 10 fragow? Dla mnie to duzo lepsza kara niz banowanie gdyz wtedy zlosci sie sam na siebie ze nie cwiczyl samej gry tylko gral z timerami,zbotami,wallami i calym tym lamerskim ustrojstwem.
#620885
dinhkertal | 2002-10-04 16:14:22 +0200
komandos lekko zmyliles fakt, vq1 ma pingi okolo 10 :]]]]]
#620889
dinhkertal | 2002-10-04 16:16:32 +0200
aha mort scar nie uzywa zbota bo ma skila leszczu i teraz mozesz tylko plakac ze dobrego gracza straciles.'(nio moze nie skilla ale napewno nie ma zbota, zreszta go znam juz dlugo.:)
#620890
zet | 2002-10-04 16:17:18 +0200
szkoda mi ciebie kampa,
#620891
StaryOrgowicz_339 | 2002-10-04 16:41:04 +0200
a tak w ogole to co wy chcecie od campy? Owszem moze kiedys i byl zarozumialy, ale ostatnio czytajac jego wywiad, komentarze itp widac, ze kolo sie zmienil.
co do vq1 to w sumie mnie to nie interesuje czy mial walla czy nie...
A tak w ogole to skonczmy juz ta durna dyskusje...
#620892
tęczowa.zemsta | 2002-10-04 18:39:56 +0200
a mi nie jest zal ze jestem dobry. nie jestem jednak najlepszy a zawsze hccialem byc. ale nie bedzie mi takie mieso gadalo tu o gre w q3...
#620897
tęczowa.zemsta | 2002-10-04 18:41:53 +0200
zet kiedys byles dobry... naprawde dobry, ale niestety juz przestales grac a ja nadal ownuje i nic na to nie opradze... wypalilem sie - fakt, ale nie na tyle zeby lamic
#620898
zet | 2002-10-04 19:51:00 +0200
campa, nie chodzi mi o poziom gry, trenowales i jestes lepszy - jeden z najlepszych w polsce, ale niestety uderzylo ci to do glowy ;/
#620906
StaryOrgowicz_339 | 2002-10-04 20:26:09 +0200
Ciiiiiiiiiiiiiiiiiii jacy podjaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaani :P
Dajcie juz spokoj!
#620907
SAI4H | 2002-10-04 21:47:30 +0200
spokoj pierogasy !!:D
#620909
tęczowa.zemsta | 2002-10-05 08:00:50 +0200
hmmm czy uderzylo? no nie wiem. poprostu nie lubie jak ktos, kto wcale nie jest jakims asem uwarza sie za przechuja [ (c) inf ]. gdy ktos jest dobrym graczem to jest, a gdy ktos nie jest to ... nie jest ;D zeby wyrobic sobie opinie trzeba na nia zapracowac trenujac, grajac itp. a nie gadajac jaki to ja jestem wielki. Nie lubie ludzi ktorzy cenia sie wyzej niz wogule nie beda... czy ja sie kryje z tym ze sie wypalilem i ze q3 mi juz nie idzie? chyba nie, a jezeli tak to pokaz mi takowe zdanie... dla tego wlasnie nie lubie gdy mieso ocenia gracza. bo tak naprawde to wiekszosc graczy ktorzy najwiecej krzycza nie ma pojecia o starym q3 ktory panowal na astercity 2 lata temu... i nie maja prawa komentowac graczy ktorzy ta gre rozwineli w polsce. takie jest moje zdanie i mozesz sie z nim zgadzac lub nie. ty masz do tego prawo ;)
#620922
Bodz1ek | 2002-10-05 08:59:39 +0200
jestem z sieci vq1 (maldini) ktory dostal bany od kilku dni nie moge wejsc na zaden serwer czy ja tez @#$% mam za to niegrac w q3 ????? prosze zdejmijcie mi bany a maldiniego jak spotkam to mu tak wpierdole ze go starzy nie poznaja .
#620924
host | 2002-10-05 10:27:08 +0200
Moze dobijemy do 100 ?? A tak wogule to ja by na twoim miejscu bre1k wjebał mu :) za bany :(
#620928
host | 2002-10-05 10:58:25 +0200
Hmm Bodz1ek cos mi tu śmierdzi, a mianowicie, że vq1 nie jest z nikim połączony w siec lecz ma gdzieś wykupiona tylko na siebie. Może zmienił połączenie ale mi sie wydaje ze Bodz1ek to ty jestes vq1
#620930
goolz | 2002-10-05 12:28:33 +0200
hosy.. mylisz sie.. maldini to vq1.. a bodziek to brat campy dziewczyny..i nie wiem czemu on nie moze wejsc.. jezeli ja moge.. a tez jestem z tej samej sieci.. tego nie rozumiem.. moze mu sie cos zjebalo ? :d
#620934
uNload | 2002-10-05 13:02:01 +0200
Panie c4.. jest pan zalosny zalosnie... po 1 to nigdy nie umiales grac w q3.. po 2 wszystko co robil GaD ty tez robiles.. zawsze chciales byc taki jak GaD ale nie udalo ci sie i to wlasnie dlatego rzuciles Q3 .. czolowka bialegostku 1v1 to : GaD memento LvC k1leN insert =DD a ty sie u mnie do niej nie zaliczasz..bo jestes lamka .. twoje komentarze biją żałością więc lepiej juz się nie wpisuj =D papz
#620947
tęczowa.zemsta | 2002-10-05 15:42:21 +0200
buahshahshaha no zes zajeb*** :DDDDDDDDDDDD aahhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaa!!!!!!!! pogoda to ty znow? :D ciekawe kto tu jest zalosny ukrywajac swego nicka, ale moge sie na 100% zalozyc ze nawet nie nadazyl bys sie respawnowac... fakt zawsze mowilem ze chcialem grac jak gad, a q3 rzucilem z innego powodu a przed taka dziurawa pizd** nie musze sie tlumaczyc... jestes zalosnie smiesza lama ktora ukrywa sie pod fejkiem. i wlasnie o tym pisalem kilka postow nizej... mieso uwaza sie za gracza i chce wyrazic swoje zdanie przez to... zalosny poziom lamuchuw w polsce...
#620960
Bodz1ek | 2002-10-05 17:00:33 +0200
host mylisz sie ja jestem Bodz1ek i gram w klanie r25 pod nickiem Mef1sto, a po za tym @#$% maldini dostanie wpierdol tylko jak go spotkam bo boi sie wyjsc z domu albo mu @#$% kabel od internetu przetne i mam prosbe zdejmijcie wreszcie te bany Kontagt na gg : 1929312 lub 5399295
#620971
*M4STER* | 2002-10-05 18:25:26 +0200
z tego co pameitma z 1.27 :)
to wiem ze maldini ma lana np z gollzem z force
#620977
Bodz1ek | 2002-10-05 20:53:06 +0200
hmm.. maldini (vq1) i goolz jest zemna w sieci a maldini boi sie z domu wyjsc bo wie ze w @#$% dostanie
#620981
tęczowa.zemsta | 2002-10-05 21:14:36 +0200
ok bodziu nie placz... znajdz sobie inna gre w ktora bedziesz gral i tyle. jestescie zbanowani przez niego i tyle. ale wiesz... to nie bedzie wieczny ban bo za 12 miesiecy gad podlacza sie do duny a to bedzie trzeba zdjac bana to chyba oczywiste co nie? :D
#620983
zet | 2002-10-05 21:40:12 +0200
za 12 miesiecy tylko hardkorowcy beda grac w q3 :p
#620985
SAI4H | 2002-10-05 21:48:10 +0200
zboty r0x!! uzywajcie all!!;))
#620986
host | 2002-10-05 23:05:45 +0200
EJ C4 W KTORYM LESIE TAKI BOROWIK JAK TY WYRÓSŁ ??
#620999
host | 2002-10-05 23:42:23 +0200
dobra c4 spoko :) nie bede juz nikog bluzgal :) zgoda =D ?
#621001
tęczowa.zemsta | 2002-10-06 08:27:01 +0200
no zgoda... ale gala i tak cie nie ominie
#621015
host | 2002-10-06 12:59:48 +0200
ej c4 gala ?? Co miałeś namyśli ?? Chyba my tu jeszcze dyskutujemy :P
#621028
Bodz1ek | 2002-10-06 14:18:07 +0200
ty c4 @#$% nie badz taki madry bo za 12 miechow to ty srac bedziesz po gaciach ja chce q3 q3 q3 q3 q3 q3 @#$% maldini boi sie z domu wyjsc
#621038
tęczowa.zemsta | 2002-10-06 15:05:49 +0200
bodzio za 12 miechow q3 wogule bedzie mi powiewal... juz teraz mam go gleboko gdzies. za to ty po 2 dniach walisz w pory ze nie mozesz grac. nie mozesz przebolec ze cziterow sie banuje ?
#621053
Zaloguj się by dodać komentarz.