ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



VSports All Stars 2006 - ostatnie godziny głosowania!

pią, 21 kwiecień 2006 19:57:43 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena


Jeszcze tylko do 23:59 czasu PST (7:59 naszego czasu) możecie głosować na waszych cybernetycznych idoli gamingu w tej edycji VSports All Stars! Dlatego nie traćcie czasu, i czym prędzej przenoście się TUTAJ (o ile jeszcze tego nie zrobiliście). Aby móc oddać swój głos, należy się zarejestrować i zalogować.
Wszyscy gracze zostali podzieleni na dwie grupy:
- scena amerykańska
- scena europejska
Gry uwzględnione w rankingu to:
- Counter-Strike 1.6
- Quake 4
- Warcraft 3
Wasze głosy tym bardziej się liczą, ponieważ w zestawieniu Quake`a 4 znajduje się dwóch Polaków:

  • Grzegorz "Scooby" Radzimirski * **

**
* Maciej "av3k" Krzykowski
*
Oddać możecie maksymalnie po dwa głosy w każdej grupie Quake`a 4.

Naszym rodakom niewiele brakuje do pierwszej czwórki (obu po 2% głosów w swoich grupach)! Na pierwsze miejsca nie mają co liczyć, ponieważ wszyscy gracze zostali zdeklasowani przez Jasona "socratesa" Sylka`e (32% wszystkich głosów w grupie graczy amerykańskich) i Antona "Coollera" Singova (34% wszystkich głosów w grupie graczy europejskich), niemniej drugie lokaty w tych grupach byłyby i tak niesamowitym osiągnięciem. Aktualny rozkład głosów możecie śledzić tutaj .

Jako Ciekawostkę polecam też wypowiedź Erika "Technicsa" Velda - mówi on m.in. o czwórce na którą sam głosował oraz dzieli się swoimi poglądami na temat naszych dwóch reprezentantów, dlatego tekst zdecydowanie jest wart przeczytania. Wszystko w języku angielskim znajdziecie dzięki ggl.com tutaj .

sYnth|Bubu | 2006-04-21 20:10:22 +0200

Zobaczyc tam obu :) Byloby zajebiscie :)

Mav_8217 | 2006-04-21 21:40:47 +0200

"He has some freaky config, where key combinations perform certain actions, like SHIFT+CTRL+PAGEDOWN grab the gauntlet. Anyone that can play with those settings deserves a prize in itself" - n1 :P

Avek i scoob mogą teraz liczyć jedynie na cud, za mało czasu zostało i za dużo głosów by im było potrzebne. Szkoda? Nie sądzę - dla avka to chyba największe wyróżnienie jakie do tej pory otrzymał, więc powinniśmy tutaj raczej mówić o niespodziewanym sukcesie. A scoob w tym sezonie wyraźnie mniej olśniewał swoją grą niż socrates. A co do cha0 z którym mógł konkurować - o wszystkim wg. mnie zdecydowało jego trzecie miejsce w AC 1v1, czego wynikiem był brak kwalifikacji na turniej 1v1 na TAS. Zaprzepaścił swoją szansę na pokazanie się tam i tym samym na darmowy bilet do LA. Tak, zagrał od niego lepiej na CPL, ale ta gra była chyba jednak wtedy za młoda. Poza tym cha0 buduje całkiem ładny ’hype’ wokół siebie dzięki pracy i publikowaniu swoich bardzo fachowych artów na ggl.com.

k3m | 2006-04-21 23:56:21 +0200

Żeby chociaż jeden Polak był - to już będzie sukces :)
Zagłosuję, jak pokaże mi się wkońcu obrazek z kodem przy rejestracji :d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63