ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



W[aR]riors by [aR LeK Sey]

czw, 30 grudzień 2004 15:22:05 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Witam. Na own-age.com pojawiła się nowa, interesująca pozycja. Fragowa produkcja aR LeK Seya wyróżnia się przede wszystkim kreatywnym intrem i stojącymi na przyzwoitym poziomie pomysłowymi efektami wizualnymi. Poziom fragów również jest wysoki ale odniosłem wrażenie że przynajmniej część z nich nie została wykonana podczas prawdziwej walki - w samym opisie filmu mamy informację że jest to próba zrobienia obrazu podobnego do The Bagde. Jakość - zdecydowanie HQ ale autor mógł się postarać o dużo lepszą kompresję [347 mb za 9 min to o wiele za dużo]. Mogę się również przyczepić do znikomej synchronizacji muzyki z tym co widzimy na ekranie i nadużywania filtru przypominającego nagrywanie kamerą jako głównej metody replayu. Mimo to film jest definitywnie godny twojej uwagi i tym samym zapraszam cię do downloadu drogi czytelniku.


# Nazwa: W[aR]riors by [aR LeK Sey]

# Download: own-age

# Długość: 8 min 56 sek

# Rozmiar: 347 mb

[BF]M@lin | 2004-12-30 15:29:12 +0100

Jest !! Jest!! Znowu jestem pierwszy !! :P
Jak tylko sciagne to dam edit :)

EDIT:
Ogólnie film mi sie podobal

Plusy:
+intro
+niektóre fragi (chodz nie wszystkie)

Minusy:
-filmik jest za ciemny

Moja ocena 8/10 :)

enjoy | 2004-12-30 16:03:49 +0100

pare dni temu zassalem to z cyberfajta, moge tylko powiedziec ze nie zaluje sciagniecia tego ale po jednym obejzeniu wywalilem do kosza bo raczej nie przepadam za takimi filmami, ciekawe intro nawet ale potem taka nuda ze (w dupe) hej...chociaz jesli ktos lubi badge’e to...

Tramal | 2004-12-30 16:40:22 +0100

obejrzałem i powiem ze autor filmu mnie zdeczka wk.... bo miałem podobny pomysł co do intra :/

faketa i szakal mogą potwierdzic bo dzieliłem się z nimi otym dawno temu :)))

Rozz_z_pracy | 2004-12-30 18:52:46 +0100

Ladne newsy, ladnie org wyglada jak sie spojrzy na niego po przerwie :)

spEN | 2004-12-30 19:13:03 +0100

350megsow za 9 minut - pojebalo ?
No fuckin’ way.

PeterSchiff | 2004-12-30 19:17:15 +0100

mam ten film juz troszke czasu :) sciagnalem z cyberfajta dokladnie 14 grudnia (teraz sprawdzilem:P) :) wydaje mi sie ze jest spox, niektore efekty i kamerki calkiem fajne :p dla kogos kto oczekuje suchego filmu od gory do dolu wypelnionego fragami to raczej odradzam ale dla osob takich jak ja czyli milosnikow wszelkich kamer, bajerow i innych @#$% filmik jest poprostu must-see ;d

Gravatar

renox.dk | 2004-12-30 20:12:03 +0100

zaraz zassam :>

Gravatar

n3ku | 2004-12-30 21:10:15 +0100

"Witam. Na own-age.com pojawiła się nowa, interesująca pozycja"

nowa? pojęcie względne :P

Vymmiatacz | 2004-12-30 22:10:27 +0100

347 MB za niecałe 9 minut to dużo za dużo :/

fhantom | 2004-12-30 23:00:59 +0100

n3ku - na own-age film dopiero co się pojawił a że na cyberfight był wcześniej to nie wiem skąd miałem o tym wiedzieć - zaglądam tam i chyba raczej newsa odnośnie tego filmu nie było :QRozz - ciesze się że mam na to czasem jakiś wpływ

Gravatar

edix | 2004-12-30 23:32:02 +0100

super filmozo ! muza ciekawa, duza masa dobych ofektow ! ocena ogulna 4.4 = ]

Gravatar

Free | 2004-12-31 12:59:51 +0100

za intro ogromne gratulacje, za reszte filmu stos! juz sie napaliłem po intrze ze film bedzie super, a tu klops :/ ehhh szkoda szkoda szkoda, bo intro mi sie strasznie podobało :D az se je pare razy oglądałem :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63