W[aR]riors by [aR LeK Sey]
czw, 30 grudzień 2004 15:22:05 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena
Witam. Na own-age.com pojawiła się nowa, interesująca pozycja. Fragowa produkcja aR LeK Seya wyróżnia się przede wszystkim kreatywnym intrem i stojącymi na przyzwoitym poziomie pomysłowymi efektami wizualnymi. Poziom fragów również jest wysoki ale odniosłem wrażenie że przynajmniej część z nich nie została wykonana podczas prawdziwej walki - w samym opisie filmu mamy informację że jest to próba zrobienia obrazu podobnego do The Bagde. Jakość - zdecydowanie HQ ale autor mógł się postarać o dużo lepszą kompresję [347 mb za 9 min to o wiele za dużo]. Mogę się również przyczepić do znikomej synchronizacji muzyki z tym co widzimy na ekranie i nadużywania filtru przypominającego nagrywanie kamerą jako głównej metody replayu. Mimo to film jest definitywnie godny twojej uwagi i tym samym zapraszam cię do downloadu drogi czytelniku.


# Nazwa: W[aR]riors by [aR LeK Sey]
# Download: own-age
# Długość: 8 min 56 sek
# Rozmiar: 347 mb





[BF]M@lin | 2004-12-30 15:29:12 +0100
Jest !! Jest!! Znowu jestem pierwszy !! :P
Jak tylko sciagne to dam edit :)
EDIT:
Ogólnie film mi sie podobal
Plusy:
+intro
+niektóre fragi (chodz nie wszystkie)
Minusy:
-filmik jest za ciemny
Moja ocena 8/10 :)
#703265
enjoy | 2004-12-30 16:03:49 +0100
pare dni temu zassalem to z cyberfajta, moge tylko powiedziec ze nie zaluje sciagniecia tego ale po jednym obejzeniu wywalilem do kosza bo raczej nie przepadam za takimi filmami, ciekawe intro nawet ale potem taka nuda ze (w dupe) hej...chociaz jesli ktos lubi badge’e to...
#702721
Tramal | 2004-12-30 16:40:22 +0100
obejrzałem i powiem ze autor filmu mnie zdeczka wk.... bo miałem podobny pomysł co do intra :/
faketa i szakal mogą potwierdzic bo dzieliłem się z nimi otym dawno temu :)))
#702705
Rozz_z_pracy | 2004-12-30 18:52:46 +0100
Ladne newsy, ladnie org wyglada jak sie spojrzy na niego po przerwie :)
#704442
spEN | 2004-12-30 19:13:03 +0100
350megsow za 9 minut - pojebalo ?
No fuckin’ way.
#704444
PeterSchiff | 2004-12-30 19:17:15 +0100
mam ten film juz troszke czasu :) sciagnalem z cyberfajta dokladnie 14 grudnia (teraz sprawdzilem:P) :) wydaje mi sie ze jest spox, niektore efekty i kamerki calkiem fajne :p dla kogos kto oczekuje suchego filmu od gory do dolu wypelnionego fragami to raczej odradzam ale dla osob takich jak ja czyli milosnikow wszelkich kamer, bajerow i innych @#$% filmik jest poprostu must-see ;d
#704446
renox.dk | 2004-12-30 20:12:03 +0100
zaraz zassam :>
#704493
n3ku | 2004-12-30 21:10:15 +0100
"Witam. Na own-age.com pojawiła się nowa, interesująca pozycja"
nowa? pojęcie względne :P
#704501
Vymmiatacz | 2004-12-30 22:10:27 +0100
347 MB za niecałe 9 minut to dużo za dużo :/
#704504
fhantom | 2004-12-30 23:00:59 +0100
n3ku - na own-age film dopiero co się pojawił a że na cyberfight był wcześniej to nie wiem skąd miałem o tym wiedzieć - zaglądam tam i chyba raczej newsa odnośnie tego filmu nie było :QRozz - ciesze się że mam na to czasem jakiś wpływ
#704506
edix | 2004-12-30 23:32:02 +0100
super filmozo ! muza ciekawa, duza masa dobych ofektow ! ocena ogulna 4.4 = ]
#704507
Free | 2004-12-31 12:59:51 +0100
za intro ogromne gratulacje, za reszte filmu stos! juz sie napaliłem po intrze ze film bedzie super, a tu klops :/ ehhh szkoda szkoda szkoda, bo intro mi sie strasznie podobało :D az se je pare razy oglądałem :D
#704543
Zaloguj się by dodać komentarz.