W dupe...
śro, 11 maj 2005 13:05:08 | Autor: PTC|Faketa | Quake 3 Arena
Witam
Przedstawiam różowego "cukierka" w postaci filmowej prezentacji pt. "W dupe hej"! Jak łatwo się skapnąć produkcja wprowadza nas w arkana klanu w dupe hej! No tak więc co...? Dupo... poznamy różową dupe, każdy będzie wiedział jakimi furmankami się bujamy i jak mordujemy z np gauntleta! Gdzie skaczemy, jak klniemy itd...
Twórcą filmu jest RuSHer, który oprawił film w dość mroczną atmosferę, w której mile sadzi techniczny bicik.



Demo od strony technicznej jak - kamery, synchronizacja czy efekty stoi na wysokim poziomie. Zapraszam do ściągnięcia. Film dostępny jest na orgu:
Czas trwania: 25 min
Waga : 634 MB





Pawuj | 2005-05-11 13:12:11 +0200
maniek kupi dysk to ściągne :DD
#715686
kaboom | 2005-05-11 13:16:04 +0200
spory torche :P...ale ściagamy
#715687
move | 2005-05-11 13:18:15 +0200
Film jest słaby, ale jak to mówi jarq - dla wdupehejowców przede wszystkim liczy się pamiątka, bo jak fajnie było w różowym klanie (i może jak jeszcze będzie) wie każdy oddany wdupehejowiec. Jeśli ktoś oczekuje niesamowitych fragów, świetnych efektów, dźwięku zrzuconego z Q do filmu, podpisów pod wykonawcami akcji - może od razu dać sobie spokój ze ściąganiem. Produkcja jest jedynie dla membersów wdupehej i ich fanów ;-).
#715688
banditos | 2005-05-11 13:24:18 +0200
Pocisniete:D
#715689
jarq. | 2005-05-11 13:27:28 +0200
cyt. z jarq:
"...Hehe - ale ciekawe co ludzie powiedza na fragment gdzie pokazujemy swoje dupska! :D ..."
:D
#715690
n3on | 2005-05-11 13:30:11 +0200
ajajajajja juz sciagam ;-]]
#715693
tęczowa.zemsta | 2005-05-11 13:43:06 +0200
40%... ladnie idzie
#715694
Xhaq | 2005-05-11 13:59:19 +0200
jeszcze nie bylo filmu q3 ktory trwal ponad 10min i mnie nie znudzil ;p nie wiem po co sie tyle meczyc najlepsze sa 5-minutowki :D ale co tam sciagne lukne ;d
#715695
Yeltzyn | 2005-05-11 14:15:58 +0200
Mam nadzieje ze uslysze kawalek, ktory swietnie nadawalby sie do tego filmu: HaKa "Krec mi dupą" :P
P.S. Mam nadzieje, ze 634MB to format .avi, a nie to badziewie WMV.
#715696
JaraCz | 2005-05-11 14:48:02 +0200
dupy są niezłe zobaczymy jak film ....
#715702
ziel1na | 2005-05-11 15:50:09 +0200
dawno nie ogladalem filmiku z q trza sciagnac :> mam nadzieje ze warto
#715710
^xF.Lag | 2005-05-11 15:51:40 +0200
Zasysam z powodu sympatii do rozowej stronki, no i ciekawosci czy znow mnie na filmie bija:))) Moje gowniane lacze ssie 20 kilo a moze to wina serwa. Tak czy siak sciagam dla klimatu i "pozytywnych wibracji" ktorymi bil ten klan, a ktorych wiekszosci pro klaunow:)brakuje...Pozdro
#715711
v!rek | 2005-05-11 16:31:16 +0200
kurde zonk... niech ktos to na filefronta wrzuci czy cos :
#715716
tęczowa.zemsta | 2005-05-11 17:19:22 +0200
ehh 89% i kichowato... zaczynalem przy transferze 200-300kb, a teraz mam 25-30
#715728
pluskff4 | 2005-05-11 18:22:40 +0200
jak dla mnie to odrazu film spalony na starcie ;p
za duzo zajmuje (nie chce mi sie czekac ;p)
i za dluuugo trwa... jak w wiekszosci tak dlugich filmow to od polowy widz zaczyna sie nudzic :/
#715726
*Luk4S* | 2005-05-11 18:25:04 +0200
ehhh mi tez sie zrobil transwer z 150 na 15 :P:P pewnie serwer jest zawalony :P:P ale mam nadzieje ze warto scigac:D:D pozdro
#715733
Voytas | 2005-05-11 18:56:35 +0200
yyy niech ktoś wrzuci ten film na jakiś normalny serwer...
stąd są takie transfery że aż żal dupsko ściska :(
#715741
revic | 2005-05-11 19:05:26 +0200
dawac na filefront :p
#715742
bizarre | 2005-05-11 19:34:46 +0200
fajne fajne ... te dupy :F
#715680
bamc | 2005-05-11 19:41:25 +0200
:oo a ja mam ze serwer iz busy i :D
#715681
tymek. | 2005-05-11 20:34:58 +0200
napiszcie czy warto bo troszke nie za szybkiego neta mam :P
#715753
pepz | 2005-05-11 21:06:56 +0200
ja tam na swoim laczu mam max 20 kb/s ale film sciagam i nie wazne sa dla mnie efekty, wazne ze to dupa the movie i chuyj :D
#715762
aromat | 2005-05-12 07:06:41 +0200
Dopisano 11.5.2005 o godzinie 18:22 [ pluskff4 ]
jak dla mnie to odrazu film spalony na starcie ;p
za duzo zajmuje (nie chce mi sie czekac ;p)
i za dluuugo trwa... jak w wiekszosci tak dlugich filmow to od polowy widz zaczyna sie nudzic :/
Widziałeś film ? No wiec po co tak mowisz ?
Pozatym nikt Ciebie nie zmusza abyś go zasysał
#715804
tęczowa.zemsta | 2005-05-12 07:12:39 +0200
jak dla mnie to film jest maksymalnie zajebisty. utrzymal klimat klanu, a i fragi sa ladne... nie wspominajac o poczynaniach defragowych ;)
produkcja n1
#715806
tofu | 2005-05-12 10:10:23 +0200
bardzo zajepisty i miodny film ! Dawno nie oglądałem tak dobrej produkcji :-) Z chęcią zagrałbym na mapkach z motywem zameczku i tej z klimatami aztekowskimi - dałby ktoś linka?
Moja ocena 9.9 - a wredny bede - za utwór prodigy :D
#715819
canibal | 2005-05-12 10:51:02 +0200
jakiś z dupy ten filmik i słowik :d
#715823
ziel1na | 2005-05-12 13:48:43 +0200
swietny film !
naprawde bardzo mi sie podobal :> gj!
slowik tez dobry :D
tylko powiedz mi rusher na jakim g_gravity zrobiles ten skok na cpm3a ? :)
#715832
SinSinSinSin | 2005-05-12 14:13:41 +0200
hahaha:D bardzo udany film - troche duży ale ujdzie :-) Zawsze lubie filmy gdzie jest akcent humorystyczny! Niech mi ktoś powie co to za muza od min 2:45 :)))) wlasnie takie filmy lubie gdzie mogę sie pośmiać oprócz uważnego śledzenia akcji
#715836
7328221o | 2005-05-12 14:52:29 +0200
Dla mnie ocena -1 Why ?? BO NIE MA DUUUUP.
#715839
edix | 2005-05-12 15:01:26 +0200
-pg
-grafa
-rg
-lg
+muza
+fragi
+triki
+editing
mam patnko co do triku na cpm3 w 1.40s moze mi ktos wyslac ten trik na maila ?
#715840
jarq. | 2005-05-12 15:10:33 +0200
A teraz konkurs-test dotyczacy naszego filmu klaunowego - na czas!
Uwaga!! 3-2-1-4 start!
a) jej
b) jego
c) ich
4) nikogo z powyzej niewymienionych
a) anarki
b) wilk
c) rocket launcher
d) słowik
a) 12 albo 11
b) 11 albo 12
c) chyba nie az tyle
d) mozliwe ze wiecej
a) slawka
b) slawka
c) slawka
d) slawka
a) bo to film o fajowskim klaunie grajacym w q3
b) bo to film o fajowskim klaunie grajacym w d3
c) bo tam strzelajom tak fajowsko!
d) bo fajnie jest ogladac taki fajowski film
Odpowiedzi juz teraz mozecie slac na [email protected] po uprzednim zastanowieniu sie czy aby napewno wybraliscie odpowiednia opcje!
Nagrody będą.
#715842
v!rek | 2005-05-12 16:00:27 +0200
film zajefajny! :DDDDDDDDDDDDDDD slowik rox.. noi nic nie mowie o ostatniej scence :SADDSASDAASD own? czy jak? warto zassac ;) gj rusher :D
#715846
jarq. | 2005-05-12 17:15:48 +0200
esz! ankieta niewazna :( ... wkradl sie blad! Slawek wystapil jednak w tym filmie (23:18) ...
Uniewazniajac ankiete usilnie upraszam sie o odsylanie zgarnietych nagród!
#715864
aromat | 2005-05-12 18:01:12 +0200
Dopisano 12.5.2005 o godzinie 13:48 [ ziel1na ]
swietny film !
naprawde bardzo mi sie podobal :> gj!
slowik tez dobry :D
tylko powiedz mi rusher na jakim g_gravity zrobiles ten skok na cpm3a ? :)
Ziel1na ten skok na normalnym sie gravity robi ;] tylko trzeba umieć ;] :P
Tez kiedys tak myslalem poki sie tego nei nauczylem z YA na MH i z MH ze schodow prosto na wyjscie.. ;]
#715871
JaraCz | 2005-05-12 22:27:30 +0200
film ściągnołem obejżałem i ............
jest naprawde zajebisty podoba mi sie ............
zawartość pro ! ...........
muza extra i te wstawki .........
jedyny minus to waga i troche za długi robi sie monotoony pod koniec miałem wrażenie że chciało Ci sie go robić tylko do połowy ......
ogulnie pomimo dużej wagi to polecam ....... :*
#715903
pluskff4 | 2005-05-13 00:15:39 +0200
ehehe... wiedzialem ze ktos mnie skomentuje ^^^^^^^
#715909
pent1um | 2005-05-13 00:57:51 +0200
-rozowa dupo zlaz
-ale ja nie jestem dupa
-to co ty jestes
-slowik
-to zaspiewaj
-dsjfajt83ujt8
LOOOOOL :DDDDDD humor na poczatku i na koncu :D miazga q rwa yo! super film :D
#715911
ziel1na | 2005-05-13 01:00:46 +0200
Dopisano 12.5.2005 o godzinie 18:01 [ aromat ]
Ziel1na ten skok na normalnym sie gravity robi ;] tylko trzeba umieć ;] :P
Tez kiedys tak myslalem poki sie tego nei nauczylem z YA na MH i z MH ze schodow prosto na wyjscie.. ;]
przeciez on nie uzyl zadnych schodow :> a ze schodow to ja umiem bardzo dobrze.. wez lepiej powiedz jak to sie robi (albo na jakich ustawieniach (gravity :P))
#715912
kos | 2005-05-13 03:05:34 +0200
z kąd można ściągnąć film o różowej dupie?:D
qrde coś dużo na tym filmie razy jestem sfragowany i na quadrunie pod fejkiem :oooo
#715916
move | 2005-05-13 04:11:51 +0200
Sztandarowy film klanowy wdupehej jest tu: q3arena.gry.imro.pl/w/?id=26
#715917
pepz | 2005-05-13 08:15:03 +0200
Kurde troche sie zawiodlem :)
Nie chodzi o efekty, a nie o fragi bo z tym akurat nie jest zle, ale mialem nadzieje na wiecej elementow humorystycznych, a IMO byl tylko jeden, ten od ~2.30 :(
Nuta przy tym ownz :D
Ale mimo wszystko GJ
#715921
aromat | 2005-05-13 14:15:01 +0200
Dopisano 13.5.2005 o godzinie 1:00 [ ziel1na ]
przeciez on nie uzyl zadnych schodow :> a ze schodow to ja umiem bardzo dobrze.. wez lepiej powiedz jak to sie robi (albo na jakich ustawieniach (gravity :P))
Ziel1na prosze jak mozesz podaj minute bo chyba sie nie zrozumielismy o ktora akcje chodzi :)
#715937
ren | 2005-05-13 16:00:28 +0200
Przefikuśny .o0o.
#715943
flexone | 2005-05-13 17:53:10 +0200
Fajny frag movie. A humor poprosty wymiata. :)))))) Rozowa dupa wymiata w dupe hej!!!!!!!!!! Dla tej muzyczki co zaczyna sie 2.40 to juz chyba slucham 15 raz:)))
#715947
wishoza | 2005-05-14 11:34:29 +0200
czekałem na ten film 5000 lat, teraz zasysam, za cholere doczekac sie nie moge ... Kuuurrr :D
EDIT: Szczerze powiem - transfer nie zacheca mnie do dalszego sciagania ... mimo wszystko, sciagam ; p
#716004
Vymmiatacz | 2005-05-14 19:39:35 +0200
Co to za muza, skoro już parę osób o niej wspomniało?
#716034
loki_ | 2005-05-15 10:09:10 +0200
film zajebisty transfer tez niczego sobie bo 50kb/s caly czas;:)) filmi mi sie naprawde podobal :) gj rush:)
#716059
ziel1na | 2005-05-16 00:41:26 +0200
aromat: 1:40 [;
dajcie ktos demko z tego tricku :>
#716151
ziel1na | 2005-05-17 11:37:51 +0200
a ta mp3 to Raffi - banana phone
#716237
pa1n|chosen | 2005-05-17 22:24:35 +0200
fajny movie :)
#716269
Zaloguj się by dodać komentarz.