ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



W polskich serwisach

wto, 08 kwiecień 2003 23:22:33 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

  • Esports.pl, a konkretnie kreeg, przygotował spory wywiad z robiącymi ostatnio coraz większe zamieszanie Hooligansami. Oto fragment:

ziemba: Sekret naszego TDM? Wydaje mi się, ze nie mamy w h' wielkich indywidualności tak jak klany dx ( mario ), synth ( pogrom ) czy też arcy'cpm ( zik ), z którymi mogą być problemy, pod które się gra. Nie wiem jak jest w innych klanach, ale u nas nie liczy się poszczególny gracz ( jego fragi, net itp. ), ale cały team!! Bardzo ważne w naszej grze jest poświęcenie dla dobra teamu!!

Całość wywiadu znajdziemy klikając tutaj.

  • W 3.Wymiarze, stronie hostowanej przez fpp.pl znajdziemy krótki artykuł autorstwa NeaQuana traktujący o kompilowaniu kodu q3, co jest końcowym etapem tworzenia modyfikacji do gry.

putek | 2003-04-09 00:11:46 +0200

ludzie... nie pijcie... wiecej... dobrze Wam radze:>

rooseck | 2003-04-09 00:18:20 +0200

szkoda mi l3sia tylko....nieliczni wiedza dlaczego.

pluto | 2003-04-09 01:11:58 +0200

dodalem sobie esports.pl do zakladek w dziale humor.
teksty naprawde sa ekstra i teraz link do es- rezyduje sobie
obok dziewczyna.pl i bravo.pl. tak trzymac chlopaki.
ps). ten motyw z popularnoscia jest wypasny :>

Gravatar

igor9k | 2003-04-09 05:09:54 +0200

hmm czytasz dziewczyna.redakcja.pl ? no to fajny musisz byc...

mess | 2003-04-09 07:32:49 +0200

graja z jednej cafe, ot caly sekret

Gravatar

pogo | 2003-04-09 08:41:44 +0200

wlasnie :D

rooseck | 2003-04-09 09:53:12 +0200

podobnie jak DS i inncyh klanoof grajacych z jednej kafe.

ziemba | 2003-04-09 10:54:12 +0200

zabawni jestescie z tym tekstem " jedna cafe " :( lol, to sobie pozakladajcie klany miastowe :) tak jak arcy'vq3 i my :) ktos wam broni??

Gravatar

salomon | 2003-04-09 11:19:48 +0200

net sie rzadzi swoimi prawami, zobaczymy jak wam pojdzie w lodzi na lanie....

slawek | 2003-04-09 11:29:44 +0200

"nasz" kreeg... dobra robota

baxowy | 2003-04-09 13:02:49 +0200

:OP

bolomanrsquoek | 2003-04-09 13:50:28 +0200

prawda ze jedna cafe i biale pingi w znacznym stopniu przyczyniaja sie do wynikow h, nie da z kolei sie ukryc ze mimo tych "dopalaczy" h gra naprawde ladnie, ale na nas to za malo :DDd GG Guys :); wynikow ecc nie biore na powaznie po walkach jakie odeszly na arcy.vq3 i nas przez co musielismy zrezygnowac z tej imprezy, poziom postow na esports tez pozostawia wiele do zyczenia

Gravatar

tox1c | 2003-04-09 14:14:36 +0200

Ech gadania..okaze sie w Lodzi

dinhkertal | 2003-04-09 14:36:27 +0200

dokladnie. Ciekawe jak mi wyjdzie lan skoro nigdy nie gram ? :P

Sh1eldeR | 2003-04-09 14:42:08 +0200

"prawda ze jedna cafe i biale pingi w znacznym stopniu przyczyniaja sie do wynikow h, nie da z kolei sie ukryc ze mimo tych "dopalaczy" h gra naprawde ladnie" ((c) boloman)

To nie tak. Nie "MIMO tych dopalaczy" tylko "DZIEKI tym dopalaczom" hoolsi graja naprawde ladnie ;d.

Ile znaczy dla nich ta cafe widac po tym, jak grali w ECT#4 z WaR (wtedy ich kafejka byla w remoncie czy cos).

To ich wielki plus, wiec nie piszcie o tym jak o jakims minusie!!! Raz w zyciu gralem z urinalami z jednej kafejki i bylo nieporownywalnie lepiej niz z domu. Juz nie chodzi mi o ten ping (ktory glownie z shotguna czy raila dawal mi kopa), tylko o mozliwosc porozumiewania sie. Bardzo mocno to bylo widac, szczegolnie na dm7. Mieli kilka zsynchronizowanych atakow.
Zeby takie cos nam sie udawalo bez grania z jednej cafe, musielibysmy byc indywidualnie z 2x lepsi.

Klanowa kafejka to atut, jaki bardzo trudno osiagnac. Latwiej mozna poprawic swojego raila czy shafta. Kafeje pozyskac trudno.. A jest to juz niemal niemozliwe gdy gracze porozrzucani sa w promieniu 100km =I.

Zawsze to troche doluje, ze "hoolsi maja latwiej". Ale socrates z tym jego railem tez ma latwiej. Podobnie jak ic-Toxic, ktory samym tylko MG niemal kosi dwoch wrogow ; - ).
Ale to sa wlasnie tzw. Przewagi..

soviet | 2003-04-09 15:48:19 +0200

rooter sie zjebal bo go ktos z h' wooda oblal :P:P:P:P

Gravatar

Vieczy | 2003-04-09 15:59:14 +0200

h` graja dobrze bo w Ostrodzie sprzedaja zboty na wage :DDD A Detal to chyba kupil ze 3 tony :)))))

magic | 2003-04-09 16:19:37 +0200

blaaaaaaaa

Dud9k | 2003-04-09 16:24:29 +0200

h' graja z jednej cafe ale to nie znaczy ze np. z1 krzyczy na całą cafe "jam RA!!!!!!" poprostu robią wymiot

rooseck | 2003-04-09 16:52:45 +0200

no dudek chodzi o to ze krzycza :D i my tez krzyczymy i ten kto gra w jednej kafe tez krzyczy i krzyczec bedzie.to chyba normalne co nie?? to jest tak jakbys mial bazooke a przeciwnik tylko pile i ty go nie zabijesz bo to niesprawiedliwe.masz okazje to zabijasz bo ciebie zabija.wygrywa najlepszy i nie wazne czemu jest taki dobry...czy dlatego ze mu panna obciaga czy dlatego ze jego kot spiewa co dodaje mu otuchy.wazne zeby wygrac (uczciwie)....granie z 1 kafe i porozumiewanie sie to nie czit tylko normalna gra...tak sie robi i koniec.pokaz mi klan ktory gra powiedzmy o mistrzostwo polski i sobie nie wrzasnie "wzialem megasa!!!" bo to nieuczciwe i nie zgodne z zasadami prawego rycerza.bezsens.jak mozesz to wygrywasz.proste

kreeg | 2003-04-09 17:03:25 +0200

" poziom postow na esports tez pozostawia wiele do zyczenia " - boloman
Hmm, a z tym to nie wiem o co ci chodzi, bo sam zapoczątkowałeś małą wojnę o to że e-sYnth było przez nas specjalnie "przepychane" - imho - EOT A, no i nie oceniaj portalu po postach ... imho to niezbyt ;] Na poziom postów twórcy portalu nie mają wpływu w przeciwieństwie do treści na nim zamieszczanych.

Druga sprawa, 10x że Wam sie wywiada podoba :P

ziemba | 2003-04-09 20:33:38 +0200

hmmmm ja swoje wy swoje :)

cafe jest duzym atutem, ale my tego nie wykorzystujemy, bo zawsze sie klocimy w czasie meczu ( jakby nie mozna bylo po ) i to nas zawsze dekoncentruje :( wiec jak widzicie sa pozytywne strony i negatywne :)

P.S.
posluchac czasem jama :D uszy windna i nie chce sie grac :D te jego magiczne @#$%!!!!!

i chcialbym was przeprosic w imieniu calego h', ze gramy z jednej cafe :)

jakbyscie pomysleli, to byscie sobie coachow zatrudnili i oni mogli by wam wyswietlac np. czas ataku na ra :) ale pomyslec jest rzecza ciezka dla niektorych :)

pluto | 2003-04-09 21:09:21 +0200

duzo lepszym rozwiazaniem od caffee jest team speak, ale tylko wybrani
potrafia go opanowac i nie pasc ze smiechu w trakcie meczu.
gracze PPP wiedza o czym mowie ;)

Gravatar

StaryOrgowicz_630 | 2003-04-10 00:20:57 +0200

lol

bolomanrsquoek | 2003-04-10 01:44:56 +0200

kreeg moj blad, mialem na mysli zalosny poziom newsow

kreeg | 2003-04-10 13:26:09 +0200

Ahh, no tak :P No nic, to Twoja opinia :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63