Wągrowiec wyniki
sob, 08 luty 2003 20:42:59 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
No chlopaki dali troche ciała z relacją z Wagrowca, ale mamy już oficjalne wyniki z tego turnieju.
sobel - 250 PLN + SB Live + gadżety do tuningu komputera
SeRgI - 100 PLN + gadżety do tuningu komputera
fragman - 50 PLN + gadżety
uop
fLM|nita/leni





SAI4H | 2003-02-08 20:46:48 +0100
E mi tez master dal wyniki. Dobrze, ze spostrzeglem, ze byles szybszy i nie dodalem.
BTW news wygladal prawie identycznie. :D
#632993
*M4STER* | 2003-02-08 20:49:32 +0100
leni ma chyba drabinke.. i trza czekac na demosy..!!
#632994
nita | 2003-02-08 20:51:55 +0100
wogle zobaczcie ta drabinke :L jaka pechowa :> a pozatym imprezka byla fajan troll ownowal "rękawicą" :> a toot uzywal zooma gdzie sie dalo :P
#632995
UnnamedPlayer | 2003-02-08 21:04:43 +0100
a gdzie matr0x i zoom ? :P
#632996
nita | 2003-02-08 21:06:26 +0100
przegrali wczesniej :>
#632997
UnnamedPlayer | 2003-02-08 21:37:24 +0100
z kim przegral mtr0x - bo nie ma drabinki !!!
#632999
StaryOrgowicz_133 | 2003-02-08 22:15:51 +0100
hyyh :-P
odpadlismy w rundzie ffa ktora byla grana na 4 kompach a tak na serio to ja bylem na slubie kuzynki a matr0x pojechal do tarnowa grac tdm, a mess nie przyjechal bo za daleko mial :-)
#633007
nita | 2003-02-08 22:17:33 +0100
ja chcem to jebane demko z sergim i lezza !! no i fotki kiedy beda ? :DD
#633009
abaq3s | 2003-02-08 22:17:59 +0100
WTF -gdzie jest Matr0x ?
#633010
nita | 2003-02-08 22:32:10 +0100
no cush nie zawsze sie wygrywa :P
#633012
ognos | 2003-02-08 22:40:10 +0100
matrox w tarnowie :)
#633013
RZELKY | 2003-02-08 23:19:46 +0100
nita geju miales byc pierwszy !
#633021
nita | 2003-02-09 00:00:11 +0100
zlamalem reke i tylko jedna gralem :L :>>
#633027
ATHENA | 2003-02-09 00:59:19 +0100
nie to nie przez reke tylko przez to ze nie UD :)
#633034
ATHENA | 2003-02-09 01:00:03 +0100
Nita jest PRO>> ? :))))))))
#633035
nita | 2003-02-09 01:22:07 +0100
hehe :> w wagrowcu byl prawie caly pro squad :>
#633040
og0r | 2003-02-09 14:30:46 +0100
a ja kude myslalem ze matr0x bedzie na tym turnieju
#633096
Zaloguj się by dodać komentarz.