Wakacyjne ligi ESL
Wczoraj
Electronic Sports League ogłosiło listę 3 wakacyjnych lig Quake Live. Organizatorzy dla wszystkich chętnych przygotowali następujące opcje rozgrywki - 4v4 TDM, 4v4 pro-TDM oraz 4v4 CTF.
Na potrzeby ligi zostanie użyty prywatny server ESL z nowymi ustawieniami, od niedawna możliwymi na prywatnych serverach tj.: komendy takie jak timeout, team-lock oraz funkcja referee.
Powalczyć można o konto Premium oraz tak zwane "Special Award" na serwisie ESL.
Zapisy trwają od 17 do 25 Lipca. 27 lipca wystartują wszystkie ligi które potrwają do początku października. Pula map na chwilę obecną jest ciągle otwarta na zmiany i jej końcowy wygląd w dużej mierze zależał będzie od: TDM Vote - CTF Vote. Wszystkich graczy, którzy chcą w jakimś stopniu wpłynąć mappool zachęcamy do głosowania. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.
Źródło: Oficjalny news ESL





grzesiontko | 2009-07-18 23:02:45 +0200
dolny akapit, pierwsze zdanie "potrfają" :)
#751156
l1nk | 2009-07-18 23:24:50 +0200
"potrfają" na prezydęta \o/ :)
#751157
sparky | 2009-07-18 23:36:47 +0200
Znajdź 3 błędy w newsie - nowy konkurs ORGa
Do zgarnięcia wejściówki na ORGober Fest.
#751158
grzesiontko | 2009-07-18 23:39:29 +0200
to nie jest wredota, to jest z dobroci serca ;p
#751159
Bloodpa1nt | 2009-07-19 09:58:06 +0200
ofićalny nius ;(
#751161
svich | 2009-07-19 11:54:57 +0200
Łoki doki ale nie myli się tylko ten który nic nie robi :F
#751162
Bloodpa1nt | 2009-07-19 12:23:23 +0200
"Sam sobie pobiegaj" ;-d
Edited by svich: Trochę kultury...
#751163
lObuz | 2009-07-19 12:54:20 +0200
CTF będzie w trybie 4v4
#751164
svich | 2009-07-19 19:36:49 +0200
W pierwszym oficjalnym newsie podali że 5v5 widocznie nastąpiła jakaś zmiana :/ na esr też w newsie mają ctf 5v5... =]
#751166
lObuz | 2009-07-19 19:37:31 +0200
No właśnie, nastąpiła zmiana.
#751167
svich | 2009-07-19 19:44:47 +0200
Już edytowałem :D widzę że lObuz znów aktywny :ASD
#751168
Zaloguj się by dodać komentarz.