ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Walka o klienta

sob, 06 grudzień 2003 16:25:40 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Zapewne każdy z nas słyszał o świątecznej promocji TPSA, a ściślej jednej z jej usług - Neostrady. Wraz z łączem otrzymujemy - zależy co sobie wybierzemy - grę Call od Duty, bądź kamerę internetową. Tak obecnie polski dostawca internetowy zachęca nas do korzystania ze swojej usługi. Jednak, czy zastanawialiście się, jakich sposobów używa się w walce o klientów za granicą?

America Online, jeden z zachodnich dostawców internetu, zaproponował swoim potencjalnym klientom promocję. Każdy, kto zdecyduje się podpisać roczną umowę na korzystanie z usług AOL otrzyma tani zestaw komputerowy. Po podpisaniu umowy i wpłaceniu 299$ otrzymamy komputer, monitor i kolorową drukarkę. Konfiguracja sprzętu to Celeron 1.7 ghz, 256 MB pamięci RAM, dysk twardy 40 gb, system Windows XP Home Edition i StarOffice.

Więcej informacji na ten temat możecie uzyskać na stronie 299pcdeal.com.

Jesteście pod wrażeniem? Bo ja tak... Prawdopodobnie my nigdy nie doczekamy czasów, w których do korzystania z usług danej firmy będzie zachęcał nas komputer, czy inny, wartościowy prezent.

PS. Co Wam przyniósł ten czerwony, z brodą? o]:-{D]>==

k3m | 2003-12-06 16:37:04 +0100

Dostalem rozga po mordzie :(

^M^ | 2003-12-06 16:43:00 +0100

a ja 2 razy po 3 razy ;d...

[yarazz] | 2003-12-06 17:01:43 +0100

A ja dostałem kopa w dupe. I oprocz tego czekolade (gorzką).

b31m0 | 2003-12-06 17:04:10 +0100

trzeba by jeszcze sprawdzic ile taki komp kosztuje w USA... bo jak sie okaze ze 250$ to chyba wiele wyjasni ;)

Gravatar

Q3SHSZTR@VEL | 2003-12-06 17:08:11 +0100

........................................................
A JA DOSTAŁM SŁODYCZE I KASE $$$$ ZA KTURĄ SOBIE KUPIŁEM CAŁĄ REKLAMÓWKE SŁODYCZY

..........................................................
*
*

*****
********

Duncan | 2003-12-06 17:10:45 +0100

Nikt niczego nie dostanie bo kill'nołem tego przerośniętego krasnala, który latał i dawał wszystkim prezenty >:]...

enjoy | 2003-12-06 17:17:15 +0100

przeciez u nas tez jest cos takiego!!!
...no moze jest mala roznica, bo nie daja tylko zabieraja :O
bo jak masz neta to jestes podejzany, gliny ci sie wladuja na chate i zabiora kompa, i to nie takiego lipnego celerona ale nawet pentium 3 gh - razem z drukarka, monitorem ,skanerem i co tam jeszcze macie :ASD

ognos | 2003-12-06 17:22:13 +0100

i papier toaletowy zabiora :o

ff7 | 2003-12-06 17:23:30 +0100

nie ma to jak polska :)

Gravatar

rizik | 2003-12-06 17:27:51 +0100

zayeb psy

BobeK | 2003-12-06 17:46:08 +0100

Mi przyniósł mayhema, hoł, hoł, hoł.

EDIT: wyglądał jak Elf.

ca1 | 2003-12-06 17:48:32 +0100

a mi gumowo lalke;p

Gravatar

Figi5 | 2003-12-06 18:41:59 +0100

mi nic nie przyniósł :( tłumaczył sie tym ze renifery nie chca pracowac za 500 zł =:)))

Gravatar

nxs.izap | 2003-12-06 18:42:20 +0100

ja dostalem 5 tyskich i pizze LD

damndog | 2003-12-06 19:49:54 +0100

ja mam lepiej niz tepsa, ale nie az tak dobrze. podlaczenie 1zl+vat, miesiac gratis, a normalnie 99 za up/dn 512kbps :)
powered by TOYA :DDDD

SAI4H | 2003-12-06 21:30:41 +0100

Heh, wszyscy olali newsa, a glownym watkiem stal sie offtopic. ;)

SiD | 2003-12-07 08:08:36 +0100

szkoda bo temat w newsie przyprawil mnie o dreszcze. ten słaby komp jest 2x szybszy od mojego

BobeK | 2003-12-07 10:29:21 +0100

3maj się

3st | 2003-12-07 12:02:57 +0100

komp 3 razy lepszy od mojego :|
heh no ale coz... gdyby w Polsce bylo tak tanio jak w USA i Kanadzie to u nas by brakowalo piratow :o
ale kto o tym pomyslal ? chyba nikt...

PS. ca1 ? ty nawet z gumowa lalka bys sobie nie poradzil... takie male a jakich slow sie nauczylo :o

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63