ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



gr. | 2005-06-18 23:57:00 +0200

kawal dobrej roboty golego ta tapetka :) gw

wishoza | 2005-06-18 23:57:26 +0200

No i git ! :D

move | 2005-06-18 23:58:47 +0200

Wersja czarno-biała na SOTD ODC ;-)

cocaine | 2005-06-19 00:03:09 +0200

wszystko co jest ’goly_design’ jest pro :]

sYnth|Bubu | 2005-06-19 00:06:48 +0200

Soł pro!
:>
gj GoŁy :P

rAko | 2005-06-19 00:13:35 +0200

:D:D Juz na pulpicie!

shot | 2005-06-19 01:01:04 +0200

no no fajne:D

RauL | 2005-06-19 08:42:30 +0200

super news !

cocaine | 2005-06-19 09:36:55 +0200

super raul !

[M]aniek | 2005-06-19 09:58:27 +0200

super wojownik

Pawuj | 2005-06-19 09:59:37 +0200

super sayian

Tramal | 2005-06-19 10:30:20 +0200

bardzo fajna grafika

teo | 2005-06-19 10:34:40 +0200

super c.i.p.er

Gravatar

Mani | 2005-06-19 11:01:00 +0200

Nice !! ;]

Mav_8217 | 2005-06-19 11:10:48 +0200

super man

RauL | 2005-06-19 11:25:02 +0200

super pies

coolfon | 2005-06-19 12:55:42 +0200

Super Trooper beams are gonna blind me :d

wishoza | 2005-06-19 14:28:58 +0200

super q3dade12 ;asd

wlasnie rozkminiam mapy i sa po prostu ... swietne, a przynajmniej q3dade12, ktora wlasnie poznalem :) Ide zaraz rozkminiac reszte ;] Btw. Ktorego moze skonczyc sie turenij ? Bo bardzo zalezy mi, zeby wziac udzial, a 7dmego wyjezdzam na wakacje, moge przelozyc wyjazd na 14, badz 15, ale czy jest sens ? Watpie, zeby skonczylo sie tak szybko ;( A wielka szkoda byloby takie cos ominac, organizacja po prostu zayebista, przynajmniej jak na razie, mofek masz + ;] Wszyscy organizatorzy maja + :} A i grafika pierwszklasa, mysle, ze tournament bedzie super, musze to zagrac ! :D Z PawHuiem i mavem jedziemy wszystkich :ppp

Pozdrawiam mame

move | 2005-06-19 14:41:30 +0200

Jeśli sting i Mav sprostają wyzwaniu, to eliminacje potrwają około 10 dni.

Gravatar

edix | 2005-06-19 17:54:25 +0200

moze mnie ktos oswieci i powiedzec co to za mapa na srodku tego sceena ? ? :)

pepz | 2005-06-19 19:07:22 +0200

edix, wystarczy tylko przeczytac... cyo3tourney1

GoLY | 2005-06-19 20:46:24 +0200

cyb3tourney1 :P moze troche ze widac przez czcionke :P wszyskie te mapy sa z paka granego w turnieju :P

Gravatar

edix | 2005-06-19 21:50:59 +0200

hehe ale zrobilem z siebie nuuba :D
nie zwrocilem uwagi na napisy :p

Gravatar

shell | 2005-06-20 16:16:13 +0200

jaxtourney1 to tez bardzo dobra mapa :D

wishoza | 2005-06-20 18:52:28 +0200

hehehe edix nie dał rady ;pppp

Ide dalej grac po tych mapach, czuje sie, jakbym odkrywał q3 na nowo - zaj ebiste uczucie ! :D

OKEJ, znam juz wszystkie mapy raczej na perfekt ... ;) Moje zdanie jest takie :

  1. q3dade12
  2. storm3t1
  3. q3dade13
  4. jaxtourney1
  5. cyb3t1

imo cyb3 ssa konkretnie ... Kolorystycznei mi nie podchodzi i nie mozna po niej tak "swobodnie" biegac ... jax jest troche przymały, ale jeszcze jako tako daje rade ;)

oba dAdy wymiatają max, storm tez super ;) Imo te 3 mapy maja prawo przyjąć się na dobre ;] Pozdro, szczegolnie dla dAdego, ktory odwalil kawal dobrej roboty ;]

move | 2005-06-20 23:11:02 +0200

cyb jest swietna mapą, wystarczy na niej troche dluzej pograc, zeby dojsc do takiego wniosku. jest tam swietna droga dla graczy z dobrym movementem z YA do RA i odwrotnie - wyglada bardzo widowiskowo za.pier.dziel.ac 750-800 ups waskimi korytarzykami :)

XMATbyQ | 2005-06-21 10:14:40 +0200

move: swieta racja -.- tam kolo z movementem wymiata, wogole jest to mapa bardzo techniczna

wish: fakt, kolorystyka tej mapy troche dobija, ja jestem zwolennikiem ciemnego tla, ale od czego r_gamma (na tej mapce u mnie .811)

w mojej opini top maps to:

  1. jax
  2. storm
  3. cyb
  4. dade13

co do piatej mapy, dade12, to lepiej zebym sie nie wypowiadal -.- juz w koncu skumalem ta mapke (ale potrzebowalem 10 gier) ale i tak uwazam ze jest przyjebana -.-

ale ogolnie te mapki naprawde roxuja i mam nadzieje ze po turnieju wejda w zycie codzienne za miast standardow ^.^

zdrav

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63