ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



WCG

czw, 31 październik 2002 02:10:35 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Faza grupowa zakończona, teraz playoffy w systemie double elimination. Znamy już pary w jakich zostaną rozegrane mecze pierwszej kolejki:

Ni3 vs Cha0ticz

Death vs Chip

Unkind vs Daler

kuku vs s0crates

Cooller vs Akiles

if22 vs. Sid

Rocketboy vs Dreg

Phantom...

Gravatar

PLANET | 2002-10-31 05:04:49 +0100

przechodza:
1. para:ChaOticz
2. para:Death
3. : Unkind (jednak)
4. : sOcrates alias reebHimself
5. : Cooller
6. : if22 :))) der ken bi onli lan
7. : jak sadze, Rocketboy
8. : ciezka sprawa, piekny mecz i wyrownany sie zapowiada...
trudno powiedziec ale minimalnie obstawialbym Pythona.
chociaz nic pewnego :)
mam dwa pytanka:
1. jak dalej beda rozstawiane drabinki?
(off-topic)
2. jakie czynniki moga wplynac na wiechy q3? mam dobry sprzet (duron 1,3 ; 640 mb sdr ; gf4 ti4400) i juz nawet stwierdzilem zeby nie przetaktowywac grafy, niemniej na 10 uruchomien q3 4-5 razy mam zwieche po ok. 30 min...
czy ktos ma jakas wieksza wiedze na ten temat? dzieki z gory..
pozdro all aha i wygra cooller ;) choc twarz ma gnojkowa (ale jak wiadomo, (tomson, venom ? :) gnojki maja farta i nie tylko...) nara

Gravatar

PLANET | 2002-10-31 05:06:03 +0100

aha i wina jak sadze nie lezy w konfigu.. uzywam zmodyfikowanego cfg unkinda... nara

Gravatar

PLANET | 2002-10-31 06:24:42 +0100

jezuu jaki mecz chip-death 4-3 po sudden death... chip jest jednak mocny zawodnik...

LaGranda | 2002-10-31 07:14:41 +0100

znowu nam sie dubluje

Gravatar

PLANET | 2002-10-31 07:44:14 +0100

kto sie dubluje?? :)))))))

Gravatar

StaryOrgowicz_429 | 2002-10-31 07:52:23 +0100

Ciekawe kto wyjdzie do dalszych rozgrywek...cooller czy if22?!?

ja stawiam na coollera...

jam | 2002-10-31 09:13:10 +0100

PLANET- cooller nie wygra bo dostal wpierdzielki od Akilesa (3:4) i socratesa (9:10) wiec frunie do moskwy :)
odpadl tez if22(wtopa z sidem i coollerem), death(z chipem i rocketboyem) i chaoticz( z chipem i phantomem)
wiec jest kilka niespodzianek... faworyci poodpadali hehe

w swietnej formie chip i akiles...

drabinka wygranych wyglada tak:

Chip - uNkind

Akiles - Python

w przegranych sa Phatnom, socrates, kuku i Rocketboy

Gravatar

kino | 2002-10-31 09:17:04 +0100

skad to masz gdzie jest jakis scorebot???

KosmoZ | 2002-10-31 09:39:06 +0100

całość wygra unkind tak sądze...

Gravatar

PLANET | 2002-10-31 09:44:06 +0100

ale spojrz na czas mesga.. :) teraz to juz dawno nieaktualne... poza tym ja drabinke to mam rozrysowana od poczatku de :)))))))))))) seri0, z wynikami & stuff:
WB:
Chip-Unkind(moj faworyt: Unkind ale nic nie wiadomo Chip mocna bestia) ; Akiles-Python(to samo co powyzej, ale raczej Python)
LB:
Rocketboy-Kuku(Rocketboy, te rakiety sa zabojcze - drugi Kanadyjczyk pojdzie do piachu hehe) ; Socrates-Ph4ntom(Socrates!)
Zasadniczo stawialem na Coollera ale dobrze mu tak ma wpier* ze gral nie do konca fair; niemniej UnKind wiekowo jest bardzo podobny, styl ma co prawda inny ale experience porownywalny (tego ostatniego nie jestem pewien) wiec stawiam rowniez na niego... co do amerykanow nie wiem - jedna wielka niewiadoma(zostal tylko Socrates i mysle ze powalczy czy tam poskacze jak to mowi Malysz (ktory skadinad raczej nie wygra pucharu zimowego)... bardzo mocni sa Chip i Rocketboy, skill pokaze tez Akiles ale nie daje im 1. miejsca... BTW kiedy rozgrywki ostatniej osemki ??
nara

Gravatar

PLANET | 2002-10-31 09:57:02 +0100

a tymczasem looknijcie na strony starcraftowe... nasz blackman w 7 meczach przegral tylko 1 i wraz z 2 innymi graczami ma takie same statsy i byc moze przejdzie do finalowej 16stki... a wiec Polacy jeszcze nie powiedzieli na WCG ostatniego slowa... :)

Gravatar

PLANET | 2002-10-31 09:57:52 +0100

www1.worldcybergames.org/wcg2002_match/full_league.asp?i_itemno=210&i_seq=1&i_matchgrpno=220
mam nadzieje ze przejdzie bo nie wyglada to na 100% awans

freak | 2002-10-31 14:31:34 +0100

coller dostal z akilesem ahaha! :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63