ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



WCG 2002 - coraz bliżej finału

wto, 15 październik 2002 10:27:56 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

WCG 2002, eliminacje można uznać za prawie zakończone. Jeszcze w tym tygodniu będziemy znali całościowe wyniki. Czekają nas jeszcze finały we Francji (18-20 październik), Tajlandii oraz Meksyku (18-19 październik). Na cyferfight możecie poczytać komentarze finalistów ostatnich eliminacji w Holandii (if22) oraz w Hiszpanii (Akiles). Poniżej troche danych:

Ostatnie rezultaty (eliminacje)

  • Rumunia - 1 zGb, 2 Spank
  • Chile - 1 WrathchiD, 2 Diablo

  • Słowacja - 1 JoCKo, 2 Milamber

  • Hiszpania - 1 Akiles, 2 Logan

  • Czechy - 1 Tyfoon, 2 nrIntEgr1ty

A oto jak przedstawiają się grupy (niemal całość):

  • grupa A Cooller, Ni3, ZeRo4, Stermy, WrathchiD, Logan
  • grupa B Calvo, MK, Socrates, Death, Phantom, 1 - Tajlandia

  • grupa C Chip, Matrox, Sid, Hydra, Spank, 2 - Francja (18-20), 2 - Meksyk (18-19)

  • grupa D Rocketboy, Werewolf, Daler, Impulse, 1 - Francja

  • grupa E Janus, Johna, ChoSen, Terminator, uNkind, Dreg, Tropf

  • grupa F Death, GaD, Soul, Whir, if22, Reef, 1 - Meksyk

  • grupa G Python, Kuku, Booms, Jorik, Jocko, Allpact, Str3y

  • grupa H Hellfire, Jibo, Cha0ticz, Tyfoon, Akiles, Phatchickrule

MateoMartinezz | 2002-10-15 11:01:52 +0200

Zarówno w grupie B jak i F jest wymieniony Death, w której on jest rzeczywiście grupie, albo są to dwaj różni goście?

Gravatar

StaryOrgowicz_408 | 2002-10-15 11:09:04 +0200

Ile osob wychodzi z grupy =D ?

LaGranda | 2002-10-15 11:12:23 +0200

Grupa B - Wegry, Grupa F - Rosja

freak | 2002-10-15 12:51:19 +0200

jap! coraz bliżej finału a tymczasem zapraszam do mojej najnowszej kolumny WCG(02) - Precoverage :)

freak | 2002-10-15 13:31:33 +0200

aha! i stawiam na if22 %)))

ash | 2002-10-15 13:52:44 +0200

biedny gadziu:/

ash | 2002-10-15 13:56:46 +0200

dlaczego w sondzie niema Cha0ticz'a? bo ciezko go zaliczyc do Nieznany masta! :)

SAI4H | 2002-10-15 14:05:45 +0200

no GaD ma ciezka grupe musze przyznac :/ Duzo duelowcow znanych. Chociaz zeby jakis mecz wygral :P Ale GL dla niego ;) przynajmniej LeXeR'a nie ma ;)

Razor | 2002-10-15 14:42:14 +0200

wspolczuje Gadowi ale kto wie, mzoe nas czyms milym zaskoczy :) ale tak czy siak ma niezla jazde, sam fakt iz jedzie tam do korei to juz cos... GL

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-10-15 17:10:26 +0200

sam fakt ze bedzie gral z gosciem który nakopał LeXerowi i innym z paczki (mowa o death'u) to juz IMO sukces :o

RoclorD | 2002-10-15 17:46:54 +0200

Będzie dobrze, tylko żeby się chłopaki nie stremowali, że grają na takim event'cie ;P
GL!!

viltZz | 2002-10-15 18:27:05 +0200

jeszcze nas mile zaskocza ja wam mowie:D

Gravatar

StaryOrgowicz_398 | 2002-10-15 18:32:52 +0200

gad chyba ma w grupie tego nierosyjskiego:D deatha

*MR.GOD* | 2002-10-15 19:59:45 +0200

szkoda mi tych hłopakow :)))))) szkoda :) moze zdobeda z 10 fragow razem :) joke :D

zet | 2002-10-15 22:31:02 +0200

ten 'nierosyjski' gad zjechal lexera na prot4

zet | 2002-10-15 22:31:31 +0200

damn, mialo byc 'nierosyjski' death :p

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63